Nam-i PARS

Veteran Driver
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

294 Trainee

About Nam-i PARS

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday July 5

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Turkey
 • Preferred Trucks Volvo
 • American Garage Location California: Los Angeles
 • EU Garage Location France: Paris
 • Known languages Turkish, English

Recent Profile Visitors

11147 profile views
 1. Doğum günün kutlu olsun Pars Abi Nice Senelere B)

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Eyvallah sağolasın :wub:

 2. Doğum günün kutlu olsun Pars Abi  :lol:

   

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Eyvallah sağolasın ciğerim :wub:

 3. Doğum günün kutlu olsun pars abicim :wub:

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Eyvallah sağolasın Diloşum :wub:

 4. Happy Birthday!;)

  Always love your video!:wub:

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Thx bro! :wub:

 5.  

  Mutlu Yıllar dostum

  Allah sizi korusun:D

   

   

  [Google Translator]

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   thx bro ! :wub:

 6. Doğum günün kutlu olsun kardesim ♥ Allah seni basimizdan eksik etmesinn ♡

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Eyvallah abim cansın :wub:

 7. Doğum gününüz kutlu olsun B)

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Eyvallah sağolasın ciğerim :wub:

 8. Doğum gününüz kutlu olsun ;)

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   teşekkürler :wub:

 9. https://prnt.sc/k2ook7 Doğum günün kutlu olsun d-c kralı :D

   

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   teşekkürler :wub:

 10. Doğum Günün Kutlu Olsun :wub:

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Teşekkürler :wub:

 11. Merhaba arkadaşlar, Hayvan dorsesinin her renginden olan modumu sizlere sunuyorum umarım beğenirsiniz. Yapımcı : @Nam-i PARS http://www.mediafire.com/file/77ic08xbbj22o1n/BeyazHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/71gctakrly27ic0/SiyahHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/14zcy4w3cf11r8n/KırmızıHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/ju2sw5jqpslo5w9/MaviHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/c2qn0yv0p1xbce1/SarıHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/b6149rturu8958l/TuruncuHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/q5eyg3ka2c1pszg/YeşilHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/9ojoqnyspaocdiu/PembeHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/daj5fcll4nqbdh7/MorHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/g3jn8b9ekm2j39p/MorumsuMaviHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/y7m3yt2al53lo3o/KoyuKahveHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/59wbu8udxrp7gwb/GriHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/dqa3vluo999li50/CamMavisiHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/dle97lnxehhv25z/LiLaHayvanTasiyiciDorse.scs Kurulum : Modu indirin, Dosyayı Direkt - Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod klasörünün içine atın. ETS2’yi Single Player olarak açın. Mod Yöneticisi kısmından modu etkinleştirip Uygula butonuna basarak kaydedin. Dorseyi alın ve Kaydedin ETS 2’den çıkın. Multiplayer modunu açın. Profilinizi seçin, gelen uyarıya Kaydettiğiniz Save'ye Evet deyip oyuna girin.
 12. Oyun içi kasma.

  Merhabalar, Her gelen güncelleme üstüne bir şeyler kattığı için sistemimiz aslında eskimiyor sadece yeni sisteme uygun olamıyor Birazcık fotoğraflarınızdan ödün verip silerseniz, Birazcık savelerinizi azaltırsanız, Birazcıkta arka planda fazla program çalıştırmazsak örneğin virüs programı gibi böyle sorunlarla fazla uğraşmazsın Yeni gelen güncellemede son 2 dakikalık kayıtı admine clientlediği için demosunu ondan dolayı kasma oluyor umarım onuda kısa sürede düzeltirler iyi oyunlar..
 13. Modlar

  Merhabalar, Oyunu singleplayerda kaydedip oyundan çıkıp multiplayera girdiğinizde direk oyunu açmayacaksınız kaydettiğiniz saveyi açacaksınız. bunu bir çok arkadaş yanlış yaptıgı için söylüyorum. Oyun singlede atıyorum ''volvo'' adıyla kaydettin. multiplayera girince direk devamdan açmayacaksın ''volvo'' isimli kayıtı açıp oynayacaksın.
 14. FPS

  Merhabalar Sistem gereksinimlerin bir çok arkadaşa göre iyi fakat çokta iyi sayılmaz. Bu oyun herkes tarafından ekran kartı denilsede multiplayerda iş öyle olmuyor. Multiplayerda iş biraz ram le alakalı neden derseniz tab da adam yüklendiği için birden d-c yoluna girerseniz 100 kişi yüklenirse veya şehire giderseniz bina yüklenme hızları ram la alakalı. Sistemin eğer 8 veya 16 ramlı olsaydı güzel oyanayabilirdin. Ne diyelim ileride oynarsın orda ayarlarda veya düşükte oynamayı dene kasarak oynamaktansa zevk al en azınadan
 15. ETS2 Mouse sorunu

  Merhabalar, Oyunun save programında sorun oldugunu düşünüyorum kendi deneylerim sonucunda olmazsa ilk silip yükle hem mp yi hem sp yi. Silmem diyorsan kontrol sihirbazından kontrolleri değiştirip tekrar eski kendi kullandıgın hale getir sistem biraz şaşırsın doğrusazsalığı değiştir biraz deney yaparak doğru hassasiyeti bulmaya çalış.