Jump to content
Unsupported version Read more... ×

Nam-i PARS

Veteran Driver II
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Sunday Driver

About Nam-i PARS

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday July 5

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  France: Paris
 • Known languages
  Turkish, English

Recent Profile Visitors

14935 profile views
 1. Doğum günün kutlu olsun Pars Abi Nice Senelere B)

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Eyvallah sağolasın :wub:

 2. Doğum günün kutlu olsun Pars Abi  :lol:

   

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Eyvallah sağolasın ciğerim :wub:

 3. Doğum günün kutlu olsun pars abicim :wub:

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   Eyvallah sağolasın Diloşum :wub:

 4. Happy Birthday!;)

  Always love your video!:wub:

 5.  

  Mutlu Yıllar dostum

  Allah sizi korusun:D

   

   

  [Google Translator]

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   thx bro ! :wub:

 6. Doğum gününüz kutlu olsun ;)

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   teşekkürler :wub:

 7. https://prnt.sc/k2ook7 Doğum günün kutlu olsun d-c kralı :D

   

  1. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   teşekkürler :wub:

 8. Merhaba arkadaşlar, Hayvan dorsesinin her renginden olan modumu sizlere sunuyorum umarım beğenirsiniz. Yapımcı : @Nam-i PARS http://www.mediafire.com/file/77ic08xbbj22o1n/BeyazHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/71gctakrly27ic0/SiyahHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/14zcy4w3cf11r8n/KırmızıHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/ju2sw5jqpslo5w9/MaviHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/c2qn0yv0p1xbce1/SarıHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/b6149rturu8958l/TuruncuHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/q5eyg3ka2c1pszg/YeşilHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/9ojoqnyspaocdiu/PembeHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/daj5fcll4nqbdh7/MorHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/g3jn8b9ekm2j39p/MorumsuMaviHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/y7m3yt2al53lo3o/KoyuKahveHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/59wbu8udxrp7gwb/GriHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/dqa3vluo999li50/CamMavisiHayvanTasiyiciDorse.scs http://www.mediafire.com/file/dle97lnxehhv25z/LiLaHayvanTasiyiciDorse.scs Kurulum : Modu indirin, Dosyayı Direkt - Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod klasörünün içine atın. ETS2’yi Single Player olarak açın. Mod Yöneticisi kısmından modu etkinleştirip Uygula butonuna basarak kaydedin. Dorseyi alın ve Kaydedin ETS 2’den çıkın. Multiplayer modunu açın. Profilinizi seçin, gelen uyarıya Kaydettiğiniz Save'ye Evet deyip oyuna girin.
 9. Nam-i PARS

  Oyun içi kasma.

  Merhabalar, Her gelen güncelleme üstüne bir şeyler kattığı için sistemimiz aslında eskimiyor sadece yeni sisteme uygun olamıyor Birazcık fotoğraflarınızdan ödün verip silerseniz, Birazcık savelerinizi azaltırsanız, Birazcıkta arka planda fazla program çalıştırmazsak örneğin virüs programı gibi böyle sorunlarla fazla uğraşmazsın Yeni gelen güncellemede son 2 dakikalık kayıtı admine clientlediği için demosunu ondan dolayı kasma oluyor umarım onuda kısa sürede düzeltirler iyi oyunlar..
 10. Nam-i PARS

  Modlar

  Merhabalar, Oyunu singleplayerda kaydedip oyundan çıkıp multiplayera girdiğinizde direk oyunu açmayacaksınız kaydettiğiniz saveyi açacaksınız. bunu bir çok arkadaş yanlış yaptıgı için söylüyorum. Oyun singlede atıyorum ''volvo'' adıyla kaydettin. multiplayera girince direk devamdan açmayacaksın ''volvo'' isimli kayıtı açıp oynayacaksın.
 11. Nam-i PARS

  FPS

  Merhabalar Sistem gereksinimlerin bir çok arkadaşa göre iyi fakat çokta iyi sayılmaz. Bu oyun herkes tarafından ekran kartı denilsede multiplayerda iş öyle olmuyor. Multiplayerda iş biraz ram le alakalı neden derseniz tab da adam yüklendiği için birden d-c yoluna girerseniz 100 kişi yüklenirse veya şehire giderseniz bina yüklenme hızları ram la alakalı. Sistemin eğer 8 veya 16 ramlı olsaydı güzel oyanayabilirdin. Ne diyelim ileride oynarsın orda ayarlarda veya düşükte oynamayı dene kasarak oynamaktansa zevk al en azınadan
 12. Nam-i PARS

  ETS2 Mouse sorunu

  Merhabalar, Oyunun save programında sorun oldugunu düşünüyorum kendi deneylerim sonucunda olmazsa ilk silip yükle hem mp yi hem sp yi. Silmem diyorsan kontrol sihirbazından kontrolleri değiştirip tekrar eski kendi kullandıgın hale getir sistem biraz şaşırsın doğrusazsalığı değiştir biraz deney yaparak doğru hassasiyeti bulmaya çalış.
 13. Nam-i PARS

  yenı guncelleme

  Merhabalar, Kendi izlenimim şöyle Merhabalar, Bu rapor sisteminde tab da adam sizden uzaklaştığında tab dan yok oluyordu şimdi historye basarak az önce yanımızdan kim geçmiş görebiliyoruz. Daha önceden adam size çarpıp kaçtığında tab dan rapor ettiğimizde admine rapor gidiyor fakat admin rapora tıklayıp yanımıza geldiğinde olay çoktan bitmiş oluyordu. Şimdi ki sistemde size çarpıp kaçan adamı tab dan rapor ediyoruz rapor ettiğimiz ID li adamın son 2 dk lık video clienti admınin önüne geliyor. Oda izleyip kimin haklı kimin haksız olduğunu görüp cezasını kesiyor. Bu sistem Truckersmp deki raporları azaltmaya yönelik yapıldı fakat bu sistemde oyunda admin yoksa görmeleri çok zor.Daha sonrada bakar mı bilemiyorum. Eğer rapor ettikten 10 dakika sonra admin bakmaz ise raporun siliniyor otomatiktan. oyüzden kayıt almaya hala gerek var Ama bu sistem oyunu çok ileriye götürecek.
 14. Nam-i PARS

  ETS 2 problem

  Hello, ștergeți și reinstalați jocul (mp) dacă nu Executare ca administrator.
 15. Nam-i PARS

  Question about issue

  Hello, You can take your game settings to the lowest level. +tab+esc settings (Tab entering) The players are making a load. It will help
×