Jump to content

Nam-i PARS

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nam-i PARS

 1. There is no ban here. Scissor-Free. Unfair work is not done. / Burada yasak yok. Makas-Serbest. Haksız iş yapılmaz. / THE CREW 2
  NSTTM8y.jpeg

 2. This is a simulation game geezer.
  ets2_20180731_152121_00.png

 3. The Crew 2 - Focus RS
  20180715002220_1.jpg

  20180715002242_1.jpg

 4. Adammm , İngilizce yazardım buraya ama Türk'üz gururlanalım. Devamı gelir eminim. :wub: 

  1. weezy

   weezy

   tesekkürler <3

 5. TMP ÇALIŞIYOR. (!) Koskoca oyunun kapanması ne demek? Gün geçtikçe kendi ayağınıza sıkıyorsunuz. :D 

 6. The game is very crowded between 6pm and 11pm. You need admin to look at calais-duisburg city exit, train route and brüssel intersection. Do not you have a manager to deal with these areas for 5 hours? The game is not just a forum. Take care of the game. There are administrators using Google Translate. :)))  I'm just laughing. :truestory:

 7. I've seen a cat :P @Nataliia
  ets2_20180625_025059_00.png

  1. Killua // Ireland ^_^
  2. Nataliia
  3. COOL PANTS

   COOL PANTS

   If only Scania's new car could add air horns to the skylights, like the old ones.

 8. Thank you for watching us on the way to Calais duisburg every day. @White Wolf. ;) TM®

 9. Personal opinion : MSI 1080 TI Game X City is getting 20 fps. Do not bring such empty things. Bring optimization to the game. The speed limit has come and the game is getting worse. + Save edit forbidden. It is your job to offer a more playable platform instead of limiting players. New game mode game will also be very annoying.

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. Umut Can Arslan

   Umut Can Arslan

   Agree with your point which is about limitations  and possibilities but I’m afraid I have to disagree with your complaints about low fps because gfx card won’t solve the problem of low fps rate, processor will. Secondly, making artificial intelligence “AI” available in MP is a way of offering more playable platform. If you don’t prefer or wish to play with AI, go ahead and continue your journey on EU servers with mesmerizing and desperate hours of traffic jams at D-C and tons of trolls, reckless and drunk-like drivers on the road who always tries to handle “makas” maneuver but fails and ends up crashing with you. Thats what annoying game is. 

  3. GЯΞУHOUИD
 10. Siz boş yaparsınız biz icraat. TM ®
  Q2AvvA.png

 11. Fotoğraftan, yazışmadan siyasetten banlayan TMP kendi sitesinde siyaset yapıyor :D Çok ironi. Feedback atalım mı ??? Çabuk post silinmeden :D0z7dDV.jpg

  1. Loghaire

   Loghaire

   Sen Türkiye'de oturduğun için o reklam sadece sana gözükür. İngiltere'da oturan bir adam farklı bir reklam görüyor. Google ads tarafından ip adresine göre gösteriliyor reklamlar.

   İstersen farklı bir ülkenin vpn'ini kullanarak gir foruma farklı bir reklam gelir :)

  2. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   @O?uz C. Bilgim var fakat buradaki amacım farklı :D o zaman onlardada trump falan çıkıyordur? benim burada bahsetmek istediğim insanlara bu yüzden uyarmak yerine perma atıyorlar. Benim değinmek istediğim bu.

 12. Bu kadar yönetici profilime bakıyor madem şu fakeleride bi elden geçirelim. Bu adam aynı ismi almış bunun yüzünden ban yiyeceğim lütfen ilgilenin. https://truckersmp.com/user/2186024 + olarak  https://truckersmp.com/user/2110232 - https://truckersmp.com/user/2011098 - https://truckersmp.com/user/2100868 - 

  1. Show previous comments  2 more
  2. BigLarge

   BigLarge

   Feedback linkini scara at.Türkler bakmıyor feedbacka zaten.

   Adama feedback linkini attim adam resmen dediki neden uzun sure bu feedback kaldığıni bilmiyorum.Adam ozür bile diledi.

  3. Nam-i PARS

   Nam-i PARS

   @BigLarge özür dilemek için lütfen feedback atın bana deseydin :D onların bize dediği gibi

 13. Bir şeyleri kapatarak veya silerek uğraştığınız çabanızdan belli isyanım. Adam benimle aynı ismi almış AYNISI, oyunda ncz açıp trollüyor ve ben bundan ban yiyeceğim öyle mi? güzel sisteminiz var TMP. https://truckersmp.com/user/2186024 2 ay önce sonuçlanmış kapanmamış feedbackim var yeni feedback açamıyorum. Söyleyin bakalım ben ne yapacağım :D Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

  1. AdaBey

   AdaBey

   Olaya Objektif bir şekilde, "Member" Gözün'den yorum yapacağım.

   Video'da kazaya sebebiyet verilen oyuncu Kullanıcı Adın'da 2 adet Tire (- -) ve "PARS" kelimesinin harflerinin küçük olduğu görünüyor. Sizin profilinize bakıldığında bir Kullanıcı Adı değişikliği olmadığı ve Oyuncu bilgisi alınmadığı için sizin sebebiyet verdiğiniz kanaatine yetersiz bir kanıt. Sizin ile aynı Kullanıcı Adını taşıyan Oyuncunun geçmişte 1 Defa Kullanıcı Adı değişikliği yaptığı, ancak burada da Video da gözüken Kullanıcı Adı ile aynı olmadığı görünmekte. -Her 2 değişiklik içinde geçerli. Son olarak, Videoda hatalı olan oyuncu 5 Haziran'da bir Kullanıcı Adı değişikliği yaparak "Nam--i Pars" İsmini almış, videoda gerçekleşen kural ihlali duruma sebebiyet vermiştir. Ancak, Video'da kazaya sebebiyet veren Kullanıcı da halihazırda TruckersMP Sunucularından Sınırsız olarak yasaklıdır. 

   Saygılarımla.

 14. Hayırlı olsun ve eline sağlık  :wub:

  1. BlocKing

   BlocKing

   Teşekkürler :)

 15. 9DPRbN.jpg

  Nam-i PARS Editions..

  1. BigLarge

   BigLarge

   Abi Uçmak Serbest mi :D

  2. Carrera18

   Carrera18

   @BigLarge senin sürünmeye ihtiyacfın var :D

 16. Merhabalar, Her gelen güncelleme üstüne bir şeyler kattığı için sistemimiz aslında eskimiyor sadece yeni sisteme uygun olamıyor Birazcık fotoğraflarınızdan ödün verip silerseniz, Birazcık savelerinizi azaltırsanız, Birazcıkta arka planda fazla program çalıştırmazsak örneğin virüs programı gibi böyle sorunlarla fazla uğraşmazsın Yeni gelen güncellemede son 2 dakikalık kayıtı admine clientlediği için demosunu ondan dolayı kasma oluyor umarım onuda kısa sürede düzeltirler iyi oyunlar..
 17. Nam-i PARS

  Modlar

  Merhabalar, Oyunu singleplayerda kaydedip oyundan çıkıp multiplayera girdiğinizde direk oyunu açmayacaksınız kaydettiğiniz saveyi açacaksınız. bunu bir çok arkadaş yanlış yaptıgı için söylüyorum. Oyun singlede atıyorum ''volvo'' adıyla kaydettin. multiplayera girince direk devamdan açmayacaksın ''volvo'' isimli kayıtı açıp oynayacaksın.
 18. Merhabalar Sistem gereksinimlerin bir çok arkadaşa göre iyi fakat çokta iyi sayılmaz. Bu oyun herkes tarafından ekran kartı denilsede multiplayerda iş öyle olmuyor. Multiplayerda iş biraz ram le alakalı neden derseniz tab da adam yüklendiği için birden d-c yoluna girerseniz 100 kişi yüklenirse veya şehire giderseniz bina yüklenme hızları ram la alakalı. Sistemin eğer 8 veya 16 ramlı olsaydı güzel oyanayabilirdin. Ne diyelim ileride oynarsın orda ayarlarda veya düşükte oynamayı dene kasarak oynamaktansa zevk al en azınadan
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.