Jump to content

[G.Anatolia] HaneDan

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Unlicensed

5 Followers

About [G.Anatolia] HaneDan

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 12/12/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rize / Turkey
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • Known languages
  Turkish and English

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

813 profile views
 1. [G.Anatolia] HaneDan

  Oyuna girince şifre yada e posta yanlış diyor ama doğrusu giriyorum

  Merhaba ; +Sanırım yanlışlıkla 2 adımlı doğrulamayı aktif etmişsiniz. Bu doğrulama sistemini aktif ettiğinizde e-postanıza yedek kodlar gelir, epostanıza giderek bu yedek kodlardan biriyle giriş yapın ve 2 adımlı doğrulamayı hesabınızdan kaldırın. Eğer bu doğrulama sistemini isteğinizle açtıysanız ve kodlar uygulamanıza yanlış geliyor ise bu yolu tercih edin ; +Bu durum büyük ihtimal ile Google Authenticator uygulamanızın zaman ayarının doğru senkronize edilmemiş olmasından kaynaklanıyor. Zamanın doğru senkronize etmek için ; > Google Authenticator uygulamasında ana menüye gidin > Diğer Ayarlar'a gidin > Kodlar için zaman düzeltme'ye dokunun > Şimdi senkronize et'e dokunun Bu Arada bu işlem sadece uygulamanın saatini günceler telefonunuzun saatiyle ilgili herhangi bir değişiklik olmaz. e-posta ve şifre yanlış hatası için de bu konuyu inceleyebilirsiniz ; Saygılarımla..
 2. [G.Anatolia] HaneDan

  Which truck/trucks do you prefer ? Why?*

  I think ; 1 - Scania (maximum (fps)) 2- Scania (fast acceleration) 3 - Man TGX Best Regards..
 3. [G.Anatolia] HaneDan

  [Anatolia Lojistik] | Anadolunun Yıldızları

  Merhabalar ; Anatolia Lojistik Ailesi olarak sadece geçerli kanıtları kâle aldığımızı bildirmek isteriz. Yine de Önerinizi dikkate alacağız. İlginiz için Teşekkürler. Saygılarımla,
 4. [G.Anatolia] HaneDan

  Picture of the Month: July [Winners]

  Congrats , Nice pictures Best Regards..
 5. [G.Anatolia] HaneDan

  Truckersmp Guard şeylerini yaptim hata veriyo nasil kaldirta bilirim

  Merhabalar ; Sanırım Google authenticator'u Aktif etmişsiniz Eğer yedek kodları hatırlamıyor iseniz e-postanızı geçmişe dayalı kontrol ediniz (Authenticator aktif edildiğinde yedek kodlar e-postanıza mail olarak gönderilir.) Yedek kod ile giriş yapıp hesabınızdan Authenticator'i kaldırabilirsiniz.Unutmayın giriş yaptıktan sonra Authenticator'i kaldırmassanız her giriş yaptığınızda yeniden kod isteyecektir. Saygılarımla..
 6. [G.Anatolia] HaneDan

  A new member in the Upper-Staff

  Congratulations
 7. [G.Anatolia] HaneDan

  Duisburg-Calais Benzinlik Hakkında

  Öneri Adı: Duisburg-Calais Arası Benzinlik Genişletilmesi Önerinin Tanımı: Duisburg-Calais arası benzinliklerin genişletilip 3 numaralı alana bir tane daha benzin alınacak yer eklenmesi(Fotoğraftaki Gibi) ; Örnek Görsel ; Neden Eklenmeli/Değiştirilmeli/Çıkartılmalı? Duisburg-Calais yolu bildiğimiz üzere aşırı yoğun ve benzinlikler bu yoğunluk nedeniyle trafiğin sıkışmasına neden oluyor Fotoğrafta görüldüğü gibi bir genişletilme yapılıp 3 numaralı alana bir tane daha benzin alınacak yer eklenirse bu sorunun çözüleceğini düşünüyorum.
 8. [G.Anatolia] HaneDan

  Screenshots!

 9. Hayatında başarılar dilerim abim , Yolun daima açık olsun :rolleyes: Kendine iyi bak.

  1. -VOYVODA-

   -VOYVODA-

   cok sagol kardesim ^^

 10. Tebrikler abim gerçekten buralara hakederek geldin yolun daima açık olsun <3

  1. CrackPrewier

   CrackPrewier

   Çok teşekkür ederim<3 :) 

 11. Congratulations  Lorenaaaaaaaaa <3

 12. [G.Anatolia] HaneDan

  Şu an ne dinliyorsunuz?

 13. [G.Anatolia] HaneDan

  DORSE

  Merhaba Konuyu İnceleyebilirsiniz ;
 14. [G.Anatolia] HaneDan

  destek birimi

  Merhabalar ; Konuyu İncelemenizi Şiddetle Tavsiye ediyorum size yararı olacağından eminim : Ve Destek Ekibi için kendinizi hazır hisettiğinizde ve şartları sağladığınızda başvurular açıkken başvuru yapabilirsiniz (Başvurular şu an açık)
 15. [G.Anatolia] HaneDan

  SCS Blender Tools Blender'e Nasıl Eklenir ?

  Merhabalar ; >Bu Rehber'de Forumda Modlamaya başlayacak arkadaşlar için Blender Üzerine Nasıl SCS Blender Tools Eklentisini Ekleyebileceğimizi Anlattım , İyi Forumlar Dilerim.. İlk önce aşağıdaki linkten Scs Blender Tools'u indirmeniz gerekiyor ; (En son Sürümü "Latest release" Bölümünden İndirebilirsiniz.) > http://modding.scssoft.com/wiki/Documentation/Tools/SCS_Blender_Tools/Download Hazırsak Başlayalım İndirdiğimiz Rar dosyasını Sağ tıklayıp Buraya çıkart diyerek Klasör'e ulaşalım. Klasöre Ulaştıktan sonra Adımları Takip Ederek .io uzantılı blender eklentimize ulaşalım ; BlenderTools > addon > (io_scs_tools) (io_scs_tools) Klasörü Burdan Kopyalayalım, !Şimdi Blender'in kurulu olduğu yere gitmemiz gerekiyor, !Blender'i Steam üzerinden Kurduysanız Bu yolu Takip Ediniz, Bu Kısıma Geldikten sonra Kopyaladığımız (.io) klasörümüzü buraya yapıştırıyoruz. > Eklentimizi Programımıza Eklemiş Bulunmaktayız Ancak Programın içinden aktif etmediğimiz sürece eklentimizi tam olarak kulanamayacağız, + Eklentiyi aktif etmek için Programımızı Açıyoruz ; + Sol üstten Dosya > Kullanıcı Tercihleri (File > User Preferences) Kısmına geldikten sonra yukardan Add-ons sekmesine tıklıyoruz, + Arama kutucuğuna scs yazıyoruz ve eklentimiz karşımıza çıkıyor (Import-Export : SCS Tools) + Eklentimizin Sol tarafındaki kutucuğu işaretliyoruz Ve sol alttan varsayılan ayarları kaydet (Save User Settings) Diyoruz. Eklentimizi Blender'e Tam anlamıyla eklemiş Bulunmaktayız , İyi Forumlar Ve Modlamalar Dilerim Arkadaşlar Gününüz De sizin gibi Aydın olsun ; Saygılarımla..
×