Jump to content
Update 1.32 | It's time to downgrade! Read more... ×

[G.Anatolia] HaneDan

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Unlicensed

6 Followers

About [G.Anatolia] HaneDan

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 12/12/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rize / Turkey
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • Known languages
  Turkish and English

External Websites

 • World Of Trucks
  https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=3202733

Recent Profile Visitors

703 profile views
 1. [G.Anatolia] HaneDan

  Oyuna girince şifre yada e posta yanlış diyor ama doğrusu giriyorum

  Merhaba ; +Sanırım yanlışlıkla 2 adımlı doğrulamayı aktif etmişsiniz. Bu doğrulama sistemini aktif ettiğinizde e-postanıza yedek kodlar gelir, epostanıza giderek bu yedek kodlardan biriyle giriş yapın ve 2 adımlı doğrulamayı hesabınızdan kaldırın. Eğer bu doğrulama sistemini isteğinizle açtıysanız ve kodlar uygulamanıza yanlış geliyor ise bu yolu tercih edin ; +Bu durum büyük ihtimal ile Google Authenticator uygulamanızın zaman ayarının doğru senkronize edilmemiş olmasından kaynaklanıyor. Zamanın doğru senkronize etmek için ; > Google Authenticator uygulamasında ana menüye gidin > Diğer Ayarlar'a gidin > Kodlar için zaman düzeltme'ye dokunun > Şimdi senkronize et'e dokunun Bu Arada bu işlem sadece uygulamanın saatini günceler telefonunuzun saatiyle ilgili herhangi bir değişiklik olmaz. e-posta ve şifre yanlış hatası için de bu konuyu inceleyebilirsiniz ; Saygılarımla..
 2. [G.Anatolia] HaneDan

  Which truck/trucks do you prefer ? Why?*

  I think ; 1 - Scania (maximum (fps)) 2- Scania (fast acceleration) 3 - Man TGX Best Regards..
 3. [G.Anatolia] HaneDan

  [Anatolia Lojistik] | Anadolunun Yıldızları

  Merhabalar ; Anatolia Lojistik Ailesi olarak sadece geçerli kanıtları kâle aldığımızı bildirmek isteriz. Yine de Önerinizi dikkate alacağız. İlginiz için Teşekkürler. Saygılarımla,
 4. [G.Anatolia] HaneDan

  Best Truck Brand

  I think the best truck ; Man TGX ,not fast,not strong But it's Handsome
 5. [G.Anatolia] HaneDan

  Picture of the Month: July [Winners]

  Congrats , Nice pictures Best Regards..
 6. [G.Anatolia] HaneDan

  Truckersmp Guard şeylerini yaptim hata veriyo nasil kaldirta bilirim

  Merhabalar ; Sanırım Google authenticator'u Aktif etmişsiniz Eğer yedek kodları hatırlamıyor iseniz e-postanızı geçmişe dayalı kontrol ediniz (Authenticator aktif edildiğinde yedek kodlar e-postanıza mail olarak gönderilir.) Yedek kod ile giriş yapıp hesabınızdan Authenticator'i kaldırabilirsiniz.Unutmayın giriş yaptıktan sonra Authenticator'i kaldırmassanız her giriş yaptığınızda yeniden kod isteyecektir. Saygılarımla..
 7. [G.Anatolia] HaneDan

  Driving License

  Suggestion Name : Driving License Suggestion Description: İf you want to login Europe 2 You have to get "Driving License" Any example images: Nope. Why should it be added ? Because The game was cheapened and many people bought the game so this was the reason for the increase Trolling/Accident. To prevent this, Players must take the driver's license exam. İt sounds good but how to will do this ? I'm starting to write ; Firstly ; TruckersMp will create new server , (server name is "Driving Course") and TruckersMp will Add a new Rank in the game (Rank name is "Driver's teacher") in order to teach "Safe Driving" the players. Secondly ; Who will want to drive in europe 2,He/She have to pass the Driver's exam how will this exam ? Exam will include (parking, driving, overtaking....) And Exams will be on "Driving Course" server Thirdly : "Exam Passers" will get driver's license, License only allow join Europe 2 server, This is not required for other servers Sorry for misspelling ; Best Regards..
 8. [G.Anatolia] HaneDan

  A new member in the Upper-Staff

  Congratulations
 9. [G.Anatolia] HaneDan

  Duisburg-Calais Benzinlik Hakkında

  Öneri Adı: Duisburg-Calais Arası Benzinlik Genişletilmesi Önerinin Tanımı: Duisburg-Calais arası benzinliklerin genişletilip 3 numaralı alana bir tane daha benzin alınacak yer eklenmesi(Fotoğraftaki Gibi) ; Örnek Görsel ; Neden Eklenmeli/Değiştirilmeli/Çıkartılmalı? Duisburg-Calais yolu bildiğimiz üzere aşırı yoğun ve benzinlikler bu yoğunluk nedeniyle trafiğin sıkışmasına neden oluyor Fotoğrafta görüldüğü gibi bir genişletilme yapılıp 3 numaralı alana bir tane daha benzin alınacak yer eklenirse bu sorunun çözüleceğini düşünüyorum.
 10. [G.Anatolia] HaneDan

  Screenshots!

 11. Hayatında başarılar dilerim abim , Yolun daima açık olsun :rolleyes: Kendine iyi bak.

  1. -VOYVODA-

   -VOYVODA-

   cok sagol kardesim ^^

 12. Tebrikler abim gerçekten buralara hakederek geldin yolun daima açık olsun <3

  1. CrackPrewier

   CrackPrewier

   Çok teşekkür ederim<3 :) 

 13. Congratulations  Lorenaaaaaaaaa <3

 14. Hello, I think its bad idea.Ets2 is simulation game, so The game has to be realistic. Best Regards..
 15. [G.Anatolia] HaneDan

  Şu an ne dinliyorsunuz?

×