Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 minute ago, AMF said:

@Brayann, wątpię ;) Raczej będzie tak jak pisałem parę postów wyżej, ze będzie to od masy ładunku, no chyba ze zrobią kolejny przycisk tylko powoli się one kończą na klawiaturze niestety :D

moze wkoncu wprowadza aktywny kokpit jak w OMSI :D 

 

Edited by Trybcio86
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Data nie jest prawdopodobna :) 

http://gracz.org/euro-truck-simulator-2-vive-la-france-premiera/

 

Premiera: 5 Grudna 2016 roku

 

Quote

Mamy zatem przyjemność ogłosić, że 5 grudnia odbędzie się oficjalna premiera najnowszego dodatku do Euro Truck Simulator 2 zatytułowanego Vive la France!

 

@Edit

 

Dzięki forum, nie poprowadziłeś mnie na ostatnią stronę tego tematu... 

Link to comment
Share on other sites

O cholerka, mówiąc o dodawaniu skrótu klawiszowego, troszkę nie widzę tego kolorowo, ponieważ posiadam :

- klawiaturę,

- kiere (ok.18 przycisków) i jeszcze

- pada (ok.11 przycisków), i wszystkie klawisze mam przypisane pod określoną funkcję, a i tak wszystkich jakie są dostępne w grze nie wykorzystuje.

Coś czuję, że jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zainwestować w  G13, bo jakby chciał korzystać z innych smaczków jakie są oferowane przez Studio SCS, niestety trzeba będzie dodać nowy kontroler, aby z tego móc w pełni korzystać. :) 

 

Współczuję graczom, którzy używają G25 z tylko dwoma czerwonymi przyciskami na kierownicy, to jest dopiero przekichane w takim ETSie (jak dla mnie) xD

W G27  lub DFGT jest ich troszke więcej co jest wygodniejsze moim zdaniem.

 

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Moim tam skromnym zdaniem wszystko jest cacy :D Nawet cena, w porównaniu do Skandynawii jest znaczna różnica, dlatego cena jest większa. 

Co przykuło moją uwagę oglądając trailer, pierwsze to tramwaje, hm nareszcie jakieś urozmaicenie w mieście, moim zdaniem duży plus. Kolejnym bardzo dużym plusem jest roślinność, szczególnie las, który widać pod koniec filmu, pięknie to wygląda, już wyobrażam sobie nocne wypady tamtymi drogami :D  

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kacperovsky said:

O cholerka, mówiąc o dodawaniu skrótu klawiszowego, troszkę nie widzę tego kolorowo, ponieważ posiadam :

- klawiaturę,

- kiere (ok.18 przycisków) i jeszcze

- pada (ok.11 przycisków), i wszystkie klawisze mam przypisane pod określoną funkcję, a i tak wszystkich jakie są dostępne w grze nie wykorzystuje.

Coś czuję, że jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zainwestować w  G13, bo jakby chciał korzystać z innych smaczków jakie są oferowane przez Studio SCS, niestety trzeba będzie dodać nowy kontroler, aby z tego móc w pełni korzystać. :) 

 

Współczuję graczom, którzy używają G25 z tylko dwoma czerwonymi przyciskami na kierownicy, to jest dopiero przekichane w takim ETSie (jak dla mnie) xD

W G27  lub DFGT jest ich troszke więcej co jest wygodniejsze moim zdaniem.

 

Rozumiem twój ból i jestem w tej samej sytuacji. Dlatego ja jeszcze zainwestowałem w joystick, trochę mnie ratuje

Link to comment
Share on other sites

http://store.steampowered.com/app/531130

Coś widać że na zdjęciu z pomarańczowym MAN ma... oponę Michelin.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kacperovsky said:

@Aves Czujne oko zawszę wychwyci pożądaną rzecz :P

Powiem szczerze, że tak dokładnie się nie przyglądałem temu i nie zauważyłem tego heh

ale to nic nie oznacza tak jak w przypadku ze screenem range t. Mnie martwi fakt braku zakladanego wprowadzenia co rok ciezarowki :/ z mercedesem bylo ciezko ale sie udalo a teraz nie dosc ze dlc wielkosci GE to jeszcze bez ciezarowki za rownowartosc skandynawi. Osoby nie majace ats maja ciezki orzech bo ats po rescalu jest duzo bardziej kuszaca opcja niz owe dlc :D

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kacperovsky said:

O cholerka, mówiąc o dodawaniu skrótu klawiszowego, troszkę nie widzę tego kolorowo, ponieważ posiadam :

- klawiaturę,

- kiere (ok.18 przycisków) i jeszcze

- pada (ok.11 przycisków), i wszystkie klawisze mam przypisane pod określoną funkcję, a i tak wszystkich jakie są dostępne w grze nie wykorzystuje.

Coś czuję, że jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zainwestować w  G13, bo jakby chciał korzystać z innych smaczków jakie są oferowane przez Studio SCS, niestety trzeba będzie dodać nowy kontroler, aby z tego móc w pełni korzystać. :) 

 

Współczuję graczom, którzy używają G25 z tylko dwoma czerwonymi przyciskami na kierownicy, to jest dopiero przekichane w takim ETSie (jak dla mnie) xD

W G27  lub DFGT jest ich troszke więcej co jest wygodniejsze moim zdaniem.

 

Słabiutko kolego. Mam klawiaturę, g27 i mi wystarcza. 3 kontrolera nie muszę mieć i nawet gdyby dodali przycisk pod ośkę naczepy, to jeszcze coś wykombinuję na klawiaturze

Link to comment
Share on other sites

@bazyliszek14 "Słabiutko" !? pff...

Każdy ma inne wymagania i inne ustawienia.

Nie każdy musi korzystać z 2 kontrolerów, bo można i nawet z 10.

 

@Trybcio86 Wszystko by było na czas mówiąc o ciężarówkach, gdyby nie te licencje... ehh.

Jak Bohun mówił, na niektórym z odcinków, że SCS ma gotowe modele i mógłby je na teraz wydać, tylko licencja.

Bo chodzi o to pewnie wiesz, że SCS będzie wypuszczał ciężarówki do gry z oryginalnym logo, nie tak jak kiedyś Majestic, Ivedo.

Edited by Kacperovsky

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

^A to szkoda. :( 

 

Prawdopodobnie do piątku wydadzą już aktualizacje 1.26 jako oficjalna wersję gry. Ale to jeszcze zależy od SCS.

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

@Rambo88plNie. DLC startuje o 16 czeskiego czasu, oni wydadzą updade przed DLC.

Quote

To be more specific, we are aiming at 4 pm Prague time (GMT+1) on Monday

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.