Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, piotrsch said:


Jestem pewny na 85%, że w przyszłym tygodniu poznamy datę premiery nowego DLC. :)
 

Edit: Coś takiego znalazłem http://www.excalibur-publishing.com/collections/newtitles/products/ets2-viva-la-france?variant=25038963920

To są Plotki

 

1 hour ago, Aves said:

A z mapy zjadły dwie węgierskie miasta :D:D  Myślę że ta mapa była utworzenia.

 nic nie ukradli tylko do zdjęcia zmniejszyli ją  w grze będzie wszystko po staremy

Link to comment
Share on other sites

Ci ktorzy byli na PGA maja wieksze rozeznanie w kwesti tego dlc i chociaz wizualnie ( jesli nie bylo dane im zagrac ) moga ocenic to czy warto kupic . Ja poczekam na recenzje i na chlodno przeanalizuje zakup. Napalilem sie raz na dlc cabine accesoria i juz jestem ostrozny :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Trybcio86 said:

Ja mysle ze licencja na range t bedzie dopiero wtedy jak sie dlc dobrze sprzeda i beda hajsy na licencje :)

Pytanie czy to tylko albo raczej aż kwestia $$$ kasy? 

 

SCS podsycha jak na razie nasz apetyt na nowe DLC 

Ja jestem pewien, że warto czekać i na pewno jest to świetny dodatek!

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaneMoro said:

Tylko nie chodzi tutaj o pieniądze... Jedynie wiemy o tym, że SCS ma problemy ze zdobyciem licencji, jakby udało się ją załatwić to pieniądze nie grałyby większej roli.

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :) Kiedys juz nawet bohun cos wspominal ze niektore firmy domagaja sie sporej kasy za licencje od scsu ...

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem po co to całe zamieszanie o ciągniku Range T , przecież nigdzie nie było napisane że ten truck ma wyjść z DLC Viva la france . 

To że przedstawili nam go na jednej fotografii nie musi oznaczać że to musi być !

Podobna sytuacja była z "DLC Michelin" SCS się starało jak mogło , a im ciągle coś nie pasowało i tak projekt gotowy do wydania wylądował w koszu .

Więc nie ma co tu płakać, tylko mieć nadzieję że kolejne prace nad kolejnymi autami nie podzielą ich losu

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brayann said:

Nie zrozumiałeś mnie... wiem to po pierwsze po 1.26, po drugie wiem, że jak SCS się postara to potrafi tak jak w przypadku ScandInavian Expansion.


Tylko, że Skandynawia jest wg mnie jednym wielkim niewypałem. SCS zrobiło tylko obszar do Bergen w Norwegii i Uppsalli w Szwecji nie biorąc w ogóle po uwagę tego, że dalej na północ leży przykładowo Lillehammer, Narwik, Trondheim. Nie wspomnę nawet o Finlandii, a co dopiero Litwie, Łotwie i Estonii. Okej,  może jakościowo jest to super zrobione, ale nie robi się czegoś w 50%. Podobna sytuacja może spotkać Alaskę w ATS, kiedy zaszaleją i odzwierciedlą tylko główną drogę do Anchorage i każąc sobie za to zapłacić 19 Euro bo to duży stan.

 

42 minutes ago, BTS Duch said:

Podobna sytuacja była z "DLC Michelin" SCS się starało jak mogło , a im ciągle coś nie pasowało i tak projekt gotowy do wydania wylądował w koszu .

Więc nie ma co tu płakać, tylko mieć nadzieję że kolejne prace nad kolejnymi autami nie podzielą ich losu


Tak jak w przypadku DLC Schwarzmuller, do którego o licencje od producenta SCS starało się od 2 lat.

  • Upvote 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, piotrsch said:


Tylko, że Skandynawia jest wg mnie jednym wielkim niewypałem. SCS zrobiło tylko obszar do Bergen w Norwegii i Uppsalli w Szwecji nie biorąc w ogóle po uwagę tego, że dalej na północ leży przykładowo Lillehammer, Narwik, Trondheim. Nie wspomnę nawet o Finlandii, a co dopiero Litwie, Łotwie i Estonii. Okej,  może jakościowo jest to super zrobione, ale nie robi się czegoś w 50%. Podobna sytuacja może spotkać Alaskę w ATS, kiedy zaszaleją i odzwierciedlą tylko główną drogę do Anchorage i każąc sobie za to zapłacić 19 Euro bo to duży stan.

 

 

Od kiedy Litwa i Łotwa i Estonia to Skandynawia bo nie rozumiem owszem z Lillehammer, Narwik, Trondheim to się zgodzę, ale z tymi 3 Państwami to nie oj chyba kiepski byłeś z Geografii

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Trybcio86 said:

^ potraficie czytac ze zrozumieniem ? Kolega wymienil miasta ktorych niema w skandynawi a mogly by byc i kraje ktore leza dalej na polnoc ale nie koniecznie naleza one do skandynawii :) 

Ale Litwa, Łotwa i Estonia leżą na południe od Skandynawii...

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.