bazyliszek [PL]

Veteran Driver
 • Content count

  883
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

186 Trucker

6 Followers

About bazyliszek [PL]

 • Rank
  Bazyl-Trans
 • Birthday 02/07/94

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Aleksandrów Kujawski
 • Virtual Trucking Company Wolny strzelec
 • Preferred Trucks MAN
 • American Garage Location California: Los Angeles
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polish

Recent Profile Visitors

1246 profile views
 1. Nick w grze: bazyliszek [PL] Wiek: 23 Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Kujawski Sterowanie: kierownica G27 SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198126066582 Staż w grze: prawie od samego początku mp + wcześniej na sp Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: tak, jednego praktycznie na własną prośbę Przedstaw się: Mam na imię Krzysiek. Jestem aktywnym graczem. Pokonuję tygodniowo od 6 do 8 tysięcy km (czasem uda się więcej). Jeżdżę kiedy mam czas, głównie popołudniami i zawsze na serwerze EU2 (wyjątki to konwoje). Szukam firmy, która wymaga od kierowców włączonego ogranicznika prędkości lub narzuca przewożenie ładunków z WOTa. Inne: mam wszystkie dodatki mapowe, gabaryty i ponad gabaryty. Nie chcę reklam kopiuj-wklej, bo mogę wejść w wątki firm i wyjdzie na to samo. Ja piszę podanie, nie społeczność truckersmp. Napisz, dlaczego akurat Twoja firma jest dla mnie najlepsza. Opisz jak funkcjonuje, jaki macie system lub inne nowości (możesz to napisać na pw, jeśli nie chcesz, żeby konkurencja o czymś wiedziała). Firmę wybiorę w pierwszym tygodniu Lipca.
 2. Ktoś mi powie co się stało? Przy okazji zapraszam na świeży odcinek o graczach, którzy nie potrafią jeździć:)
 3. Policyjne radiowozy w grze mają sygnał świetlny i dźwiękowy. To byłoby karygodne. Admin nie powinien wykorzystywać swoich uprawnień, żeby ułatwić własnej spedycji przejazd podczas konwojów. VODKA mi kiedyś napisał, że Admini mają prawo złamać regulamin gry tylko w przypadku wypełniania powierzonych im zadań (nagrałem wtedy Admina parkującego na trawie w Europorcie bez sygnałów).
 4. @Trybcio86 Nie oglądam bohuna, ale dobrze wiedzieć jakie mają plany @AMF Nie wiem w jakim stopniu SCS idzie w realizm jeśli chodzi o promy i koleje. Jeśli robią połączenia takie jak są rzeczywistości to ok.
 5. Nie wiadomo co by było z tą Hiszpanią. Ktoś mi kiedyś mówił (chyba elot), że SCS nie chce zmuszać graczy do zakupu starszego dlc, żeby kupić nowsze. Aby wjechać do Hiszpanii, musiałbyś mieć dlc Francji
 6. Ale urządzenie nie jest przymocowane do czapki na stałe. Bez problemu można je zdjąć i z tą czapką wyjść na dwór
 7. Z tego co kiedyś czytałem do użycia kamery wbudowanej potrzebny jest jakiś program, ale nie pamiętam nazwy. Pamiętajcie również, że takie kamerki na ogół nie są przystosowane do freetracków. Ja kupiłem używany freetrack (zestaw urządzenie + kamerka) z kamerką wartą 25 zł i nie narzekałem. Jedyny problem jakby znalazłem to wykrywanie urządzenia przy pełnym nasłonecznieniu pokoju. Teraz zbieram kasę na trackira.
 8. Nie polecam firmy KAPPA TRANS. Ich gracze nie mają za grosz kultury i twierdzą, że wyprzedzanie ukazane w filmie dowodowym było wykonane prawidłowo. W rzeczywistości ich gracz wyprzedzał jak szalony na zakręcie i linii ciągłej, czyli również jechał pod prąd.
 9. Dzięki, zapamiętam.
 10. @Bandero Blisko, ale trzeba mieć twarde dowody na wczytywanie, a Ty ich nie masz. Równie dobrze można go zreportować za collisionhack. Mnie chodzi o sytuację jaka jest u mnie na filmie w 5:00 PS: Tak wiem, że jest błąd w tytule na filmie, nie piszcie mi tego. Napiszcie, jeśli wiecie jak wstawić znacznik, który mi to skoryguje:) filmu
 11. Oni łączą Kozik, nie ja. Żebyście mnie wszyscy dobrze zrozumieli, powtarzam: Chodzi o wczytywanie się podczas jazdy! Czyli gracz już jedzie i ignoruje fakt, że łączy się z serwerem i może komuś się pojawić przed nosem i rozwalić mu transport. To nie jest to samo, co wczytanie zapisu gry!
 12. No tak, zapomniałem, że tak ciężko jest chociaż zjechać na pobocze. Reconnect działa bardzo rzadko, bo wina za wyrzucenie musi być po stronie serwerów
 13. @Wolny Michal Nie można dać bana za to, że ktoś się przed Tobą wczyta, bo nikt nie ponosi winy za to kiedy autozapis się zrobi
 14. Powiem Ci, że tryb ducha dla mnie jest po prostu niedopracowany. Zazwyczaj go nie zauważam, ale dziś wszedłem do gry i zapomniałem, ze skończyłem grę na parkingu stacji na landówce śmierci. Zrespiłem się w jakimś graczu (nie bylo kolejki na serwer), a mimo to żadnego z nas nie wywaliło w powietrze.
 15. Czytaj ze zrozumieniem kolego Przytaczam sytuację, w której gracz pojawia się na serwerze kiedy już jedzie! Nie czepiam się tych, którzy wczytują autozapis, lub wchodzą do gry na środku drogi, bo ich małe móżdżki nie myślą, ze przydałoby się zjechać na pobocze. Odnoszę się do tego, co napisałem wyżej. Dodatkowo Ci powiem, ze jeśli mnie wyrzuci z serwera to potrafię zjechać na pobocze, zatrzymać się i dopiero wtedy uruchomić ponownie grę. Jeśli ktoś będzie stał akurat w tym samym miejscu na poboczu to ma po prostu pecha, ale takich sytuacji nie można karać. Można by było tylko w przypadku, gdyby dało się odróżnić czy gracz dopiero wszedł do gry (popołudniowa kolejka, miał czas zjechać) czy wczytał autozapis.