bazyliszek [PL]

Veteran Driver III
 • Content count

  1043
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

268 Veteran Driver

About bazyliszek [PL]

 • Rank
  8t Driller D-50
 • Birthday 02/07/1994

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Aleksandrów Kujawski
 • Preferred Trucks MAN
 • American Garage Location California: Los Angeles
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polish

Recent Profile Visitors

2089 profile views
 1. Co się dzieje z tą grą?

  Właśnie widać po twojej historii banów, że jesteś maniakiem wyścigów i poruszasz się głównie na drodze C-D. Zostało to wprowadzone pod takich jak Ty, żebyś uszanował fakt, że serwer jest do wspólnego grania, a nie do robienia "co mi się podoba".
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  PO prostu nie bójmy się powiedzieć, że mp coraz bardziej sięga dna.
 3. Promocje na Steam

  najbliższa zapewne w wakacje, jak co rok
 4. Kickowanie przez "koguty"

  Wprowadzą..., za rok, może 2. Tak samo jak z sygnalizacją
 5. Poszerzenie strefy bezkolizyjnej na serwisach

  Kolego. W trybie multiplayer przez fakt wspierania trollizmu nigdy nie będzie realizmu transportu nawet choćby w 5%. Zapomnij o takich sprawach jak wycofywanie tyłem na ulicę (nikt mądry się na to nie zdecyduje nawet w realu, chyba że nie ma wyjścia). Jeśli chcesz poczuć smak sytuacji, kiedy nie wiesz co kto odwali, to zapraszam na landówkę śmierci (odcinek Calais- Duisburg) na eu2. Trolle, które tam jeżdżą zapewnią Ci taką rozrywkę, choć gwarantuję, że po 5 sytuacjach będzie już ich wyklinał.
 6. Poszerzenie strefy bezkolizyjnej na serwisach

  Na eu 2 większej frustracji dostaniesz czekając 1h żeby wjechać na prom niz przejeżdżając 3km w trybie non collision. A tryb ducha został wprowadzony, bo wszystkich wkurzali gracze respiący się na środku drogi lub wczytujący się podczas jazdy
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Najlepsza zabawa będzie jak do tandemów wprowadzą przyczepę ze skrętną ośką
 8. W trasie z bazylem:)

 9. Sugestia nie jest zła, ale jak znam życie, jeśli wejdzie to zaraz pojawi się kolejna, by to samo zrobić z TABem "bo ktoś zapomni go wcisnąć". Pozostanę bezstronny
 10. W trasie z bazylem:)

 11. Raportowanie za pomoca zdjec

  Screeny sa wystarczającego głównie do przekleństw na chacie gry. Jeśli chcesz udowodnić blokowanie musisz wykonać kilka screenów z wpisaną komendą /time. Wyświetli ona datę i czas zrobienia (najpierw komenda, potem screen) fotki. Odstępy najlepiej kilku-kilkunastu sekundowe i uważam, ze wtedy będzie to wystarczający dowód na blokowanie ruchu. Oczywiście bezsprzecznym dowodem byłby film z udziałem typka.
 12. TruckersMP - Dyskusja

  @[RT] Trybcio86 Napisz sugestię zobaczymy co z tego wyjdzie, bo sam pomysł głupi nie jest. Z drugiej strony pomysł może kosztować utrata fps (landówka, itp), a przede wszystkim ilość takich czaszek musi się równać aktualnym banom.
 13. TruckersMP - Dyskusja

  @RaneMoro W takim razie po co to wszystko zostało wprowadzone? Po co wprowadzono nierealistyczne samochody, które przy kolizji przepychają/łamią cały zestaw, mimo że często ważą o połowę mniej? Po co team ugiął się przed płaczem ścigantów i trolli i wycofał ze wszystkich serwerów ograniczniki. Stwierdzenie, że trolle nie będą grały na takim serwerze jest absurdalne, bo oni wejdą na ten serwer, gdzie jest najwięcej osób. Funkcja /fix w tej chwili wygląda, a może nawet jest nieudolną próbą poprawy lub naprawy tego, co team własnoręcznie zepsuł.
 14. W trasie z bazylem:)

 15. W trasie z bazylem:)