bazyliszek [PL]

Veteran Driver
 • Content count

  959
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

213 Veteran Driver

7 Followers

About bazyliszek [PL]

 • Rank
  God of truckers
 • Birthday 02/07/94

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Aleksandrów Kujawski
 • Preferred Trucks MAN
 • American Garage Location California: Los Angeles
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polish

Recent Profile Visitors

1605 profile views
 1. Wyłączenie/włączenie c-radia na przycisk

  Z tym się zgodzę, dlatego napisałem taką sugestię
 2. Wyłączenie/włączenie c-radia na przycisk

  Lepiej szybko wpisać taką komendę niż bawić się w wyłączenie radia przez TABa
 3. Jak założyć/dolączyć do firmy?

  Tak jak kolega napisał. A jesli chodzi o dlc: jesli kolega ma Francję, a Ty nie, to po prostu nie wjedziesz na jej tereny. Będziesz miał siwą "barierę"
 4. Zakaz publikowania linków do prywatnych profilów społecznościowych

  Ok, dzięki. Musze zapamiętać, gdzie znajduje się regulamin forum, bo dziwiłem się, że nie widzę go w naszym dziale. Z drugiej strony to jest dziwne: błyskawiczna reakcja na spamowaniu itp, a ignorowanie łamania ustaw:)
 5. Zakaz publikowania linków do prywatnych profilów społecznościowych

  Użytkownicy, którzy przynajmniej raz dziennie patrzą w każdy dział polskiej sekcji na pewno będą zorientowani w przykładach. Właśnie ze względu na ochronę danych osobowych graczy nie zamierzam podawać screenów, bo po nich można dotrzeć do konkretnego postu, w których cały czas są aktywne linki. A nie zamierzam wskazywać który gracz lub jaka firma coś takiego robi. Jeśli moderatorzy lub CM będą mieli z tym problem wskażę ostatni taki post, którego screen już mam zrobiony, więc proszę o jego nie kasowanie/ukrywanie.
 6. Nazwa Sugestii: Zakaz publikacji linków do prywatnych profilów społecznościowych Opis Sugestii: Przydały się zakaz takiej publikacji w celu ochrony danych osobowych i prywatności wirtualnych graczy ETS2. Może wielu z Was nie jest tego świadomych, ale publikując kogoś link do profilu na Facebooku, łamiemy prawo. Tak, wiem, sami wrzucamy nasze fotki i wpisujemy dane, ale są one robione na własny użytek. Natomiast publikując linki do profilów innych osób bez ich zgody, łamana jest ustawa o ochronie danych osobowych. Przykładowe obrazki: Niepotrzebne, gdyż nie chcę nikogo wytykać palcem. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Może to dla innych drobnostka, ale dla mnie poważna sprawa. Mój profil na portalach jest moją własnością mimo, że dobrowolnie zamieściłem tam zdjęcia i swoje dane,ale nie chciałbym widzieć jak ktoś go publikuje na tym forum i na pewno bym tego tak nie zostawił.
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Widzisz przyjacielu. Tu powinno się nam, jako graczom włączyć coś takiego jak myślenie. Skoro wiesz, że masz bardzo długi ładunek to zajedź tak, żeby się z nim wyrobić. Nie wyrobisz się skręcając z prawego pasa w prawo? Skręć w prawo z lewego pasa, ale uważaj, żeby nie wymusić pierwszeństwa. Prawo dopuszcza taką możliwość.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jak nie do rozwiązania? Wystarczy, że mwl zrobi to jak z double'ami. Wyjazd poza określony teren oznacza kick z serwera. I wtedy bezproblemów możemy wyłączyć cały obszar od Calais po Rotterdam, Osnabruck i Frankfurt. To najbardziej zatłoczony obszar i myślę, że wszyscy się z tym zgodzą. Wjazd na Anglię od strony Francji i Skandynawii i po problemie.
 9. zgłoszenie support

  Przeczytaj wymagania i złóż podanie:
 10. Po czyjej stronie leży wina.

  Po Twoich postach, to aż mi się nie chce wierzyć. Może lepiej zrobisz, jak je schowasz do szuflady?
 11. Po czyjej stronie leży wina.

  @Sepowaty Ja też mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy.
 12. Po czyjej stronie leży wina.

  Sprowokować to można kogoś do bójki, a nie do manewru wyprzedzania i nie zarzucaj mi czegoś, czego właśnie Tobie brakuje. Jeśli jadąc pojazdem widzisz hamujący zestaw, nie oznacza to, ze kierowca zatrzymuje się, bo ma takie widzimisię. Najczęściej jest to czymś wymuszone i w takim wypadku nic nie daje Ci prawa do manewru wyprzedzania, a zwłaszcza w miejscu niedozwolonym. Nawiązując do samego wyprzedzania, art. 24, pkt. 1 mówi wyraźnie, że kierowca ma obowiązek upewnić sie, czy ma odpowiednią widoczność i miejsce do wykonania tegoż manewru. Kierowca MANa manewrował, żeby zaparkować. Drugi kierowca się zatrzymał, żeby ten manewr mu umożliwić i w tym momencie kierujący renault nie miał prawa wyprzedzać. Zanim coś jeszcze napiszesz, przemyśl najlepiej z 5 razy. A co do policji- nie zamierzam pracować w drogówce, choć po twoich wpisach widzę wyraźnie, że szybciej ja bym taką pracę dostał niż Ty. Ty to serio piszesz? Bo nie chce mi się wierzyć, że tak. Proszę Cię, zanim coś jeszcze napiszesz spróbuj zrozumieć czytany tekst, bo z każdym kolejnym postem się kompromitujesz.
 13. Dyskusje na temat kierowcow

  Pozdrowienia dla gracza i naszego Admina @PrezesikV8 [PL/ENG]. Dzięki za oczyszczenie wyjazdu z serwisu w Bergen, bo nie wyjechałbym jeszcze przez jakieś 15 min
 14. Po czyjej stronie leży wina.

  Daj spokój z tą zasadą. Mógłby ewentualnie zachować większą ostrożność, bo w grze jest tyle trolli, że nie da rady stosować zasady ograniczonego zaufania. Musielibyśmy zatrzymywać się na każdym skrzyżowaniu, bo nie wiedzielibyśmy, czy ktoś tam nie wymusi.
 15. Po czyjej stronie leży wina.

  Najpierw obejrzyj film, a potem się wypowiadaj. Kierujący ciemnym Renault wyprzedzał w miejscu niedozwolonym (widoczne w 5 sekundzie). Nie zwracał żadnej uwagi na kierującego zielonym renault, który zatrzymał się, by umożliwić manewr parkowania. Podejrzewam, że gracz w MANie widząc, zatrzymujące się renault, kontynuował manewrowanie (podjazd do przodu) i nie zakładał, że jakiś patafian będzie wyprzedzał w miejscu zabronionym. Dlatego uważam, że za całość powinien odpowiedzieć tylko wyprzedzający.