Jump to content

bazyliszek [PL]

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  1,090
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About bazyliszek [PL]

 • Birthday 02/07/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Aleksandrów Kujawski
 • Preferred Trucks
  MAN
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

4,340 profile views

bazyliszek [PL]'s Achievements

 1. Happy birthday!

 2. Happy Birthday! 💜🥳

 3. Problem rozwiązany, zapomniałem napisać. Problemem było id gracza, które teraz trzeba wpisać ręcznie, żeby system go wyszukał, a ja robiłem metodą kopiuj-wklej, żeby nie było żadnego błędu
 4. Ludzie, co się dzieje z systemem reportów? Od miesiąca nie mogę wysłać żadnego zgłoszenia.
 5. Cześć, Mam do wysłania kilka zgłoszen na graczy, ale nie mogę. Zgodnie z instrukcją wypełniam wszystkie rubryki, podaję czas zdarzenia w UTC, wklejam link do YT, ale kiedy najeżdżam na przycisk wysłania, nie mogę tego zrobić. Kursor znika, a pojawia mi się czerwone kółko w firmie zakazu i nie mogę wysłać zgłoszenia. Ktoś wie dlaczego?
 6. Coś się stało z systemem raportów? Nie mogę wysłać zgłoszenia. Nieaktualne
 7. Panowie, mam 2 pytania, bo nie jestem w stanie przeczytać wszystkich wpisów, które się nagromadzą przez 5 dni, mając do dyspozycji 2 dni. 1. Jak włączyć wintermoda? Robię wszystko według instrukcji i nic (bynajmniej robię wszystko, co google tłumaczy) 2. Czy dlc Road to the Black Sea działa już na mp?
 8. System mam oryginalny (Windows 10) i jest aktywowany prawidłowo. Z innych programów działających podczas grania mam tylko Actiona jako nagrywanie i antywirusa, który ma ignorować mp, bo traktuje go jak wirusa. Tylko na multiplayer, nie gram w singleplayer'a
 9. Skoro tylko jeden to w grę wchodzi dlc Italia. Z Niemiec można trafić na kursy północ Niemiec- południowe Włochy. Taki kurs to ok. 2000 km jeśli dobrze pamiętam. Niech ktoś skoryguje jesli się mylę, bo dawno nie jeździłem na Włochy.
 10. Ostatnio pojawił mi się nietypowy problem. Co jakiś czas ekran zrzuca mi grę do pulpitu, co powoduje zatrzymanie ciężarówki w grze. Nie mam pojęcia co za to odpowiada. Myślałem, ze winny jest program do nagrywania Action, ale nie. Sprawdziłem już spójność plików gry i wszystko jest ok. Wszystko spełnia wymagania, zeby grać w mp. Ktoś ma pomysł, gdzie jest wina?
 11. W imieniu firmy Trucks Services chcę Ciebie serdecznie zaprosić do dołączenia do naszego grona. Firma ma na chwile obecną 2 graczy, obaj są szefami, a w realu zawodowymi kierowcami zestawów i jeden z nich prowadzi własną firmę transportową. Połączenie naszych doświadczeń pozwoliło nam opracować innowacyjny system firmowy, oparty w niespotykanym dotąd stopniu na realnym transporcie. U nas naprawdę poczujesz się jak zawodowy kierowca. Nie mamy limitu wiekowego, ani chorych wymagań o pokonywanych dystansach. Nasze absolutne minimum zakłada wyjeżdżenie tylko ok. 450 km/tydz, a obecnie w niektórych przypadkach jeszcze mniej. Więcej informacji uzyskasz na naszym tymczasowym forum. Zapraszam również, do złożenia podania.
 12. Zapraszam Ciebie do firmy Trucks Services. Jesteśmy niewielką firmą, która stawia silny nacisk na realizm ruchu drogowego. Obaj szefowie są zawodowymi kierowcami, a jeden ma własną firmę transportową. Dzięki połączeniu naszych doświadczeń stworzyliśmy innowacyjny system realizmu, niespotykany w innych firmach. Nie mamy wysokich wymagań dotyczących przebiegu. Na chwile obecną minimalny przebieg to ok. 250 km/tydz. Po więcej szczegółów zapraszam na tymczasowe forum
 13. Wątpię. mwl pewnie zrobi strefę bezkolizyjną przed tym mostkiem i tyle. No chyba, że będziemy musieli oglądać tę animację odpłynięcia czyli wjazd 3 zestawów i reszta czeka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.