• Announcements

  • Krashnz

   Server Downtime   01/04/18

   Hello Truckers! In response to recent developments with certain processor exploits We will be shutting down US1 / AS1 / SA1 until we get confirmation from the datacenters that the shared physical servers that these are hosted on have been patched. While at this time we are not aware of any active attacks against our users, we take security extremely seriously and do not want to risk any chances as they are on hardware shared with other customers of whom we do not know. You may also notice the website being unavailable for a few moments over the next few days. This is due to our datacenter provider patching our fleet of 30 servers. We apologize for any frustrations this may cause, however know this is a very important step that is required to secure our users data. Thank you for your understanding.   Forum thread Homepage blog post

bazyliszek [PL]

Veteran Driver III
 • Content count

  1025
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245 Veteran Driver

About bazyliszek [PL]

 • Rank
  Mudatrucker
 • Birthday 02/07/1994

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Aleksandrów Kujawski
 • Preferred Trucks MAN
 • American Garage Location California: Los Angeles
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polish

Recent Profile Visitors

1832 profile views
 1. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Na pewno nie będzie symulatorem, dopóki mamy osobniki usiłujące zamienić grę w wyścigi Gdyby ankieta była tłumaczona przed publikacją, byłaby wiarygodna. A tak to zawsze znajdzie się osoba, która kliknie w opcję gdzie jest więcej głosów, bo nie zna angielskiego. Zakańczam dyskusję, bo nie mam zamiaru dostać przez Ciebie warna za "kłótnię".
 2. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  To może napiszmy do SCSu, aby nazwę zmienili, co? Skoro to już nie jest symulator to zmieńmy nazwę na Truck Race lub coś podobnego, wprowadźmy Ferrari, bolidy F1, a na koniec wyrzućmy wszystkie ciężarówki, bo po co one? A jeśli to ma być symulator to w końcu o niego zadbajmy, a nie robimy wszystko, by go zniszczyć!!!
 3. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Każdy ma prawo mieć własne zdanie, ale niedopuszczalne jest robienie z symulatora wyścigówki, a tego tworzone jest coraz więcej. Zaczęło się od usunięcia ogranicznika, bo dzieci wyły, że 90km/h to wolno. Nie, niech mi nikt nie pisze, że: - dla takich graczy jest eu1, bo tam jest ogranicznik - jak coś się nie podoba to mam iść na sp Gra ma być symulatorem i zawsze powtarzam, ze gracz powinien się dostosować do gry, a nie na odwrót. Idąc dalej, pojawiły się scouty,, które w 90% używane są do trollowania (widać to po filmach na YT). Teraz wchodzi kolejna funkcja na której skorzystają głównie trolle. Jak mamy nie mówić, że gra traci sens? Coraz częściej mam wrażenie, że coraz więcej opcji jest dla trolli. Co jak co, ale może ktoś mi przypomni kiedy ostatnio został wprowadzony element, który dodał realizmu? Wiadomo, że ETS 2 nigdy nie będzie prawdziwym symulatorem, co nie oznacza, że wszystko ma być robione tak, a nie inaczej, bo "większość zagłosowała"
 4. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Stoję z boku tej całej afery (bo inaczej już tego nazwać nie można). Funkcja "/fix" ma swoje plusy i minusy. Na pewno sam z niej będę korzystał jak tylko będzie współpracować z WOTem, bo niestety ważniejsze jest dla mnie szybkie wpisanie "/pinfo id" niż "/fix". Ale teraz muszę nawiązać do tego, co napisał Imperator: Nikt nie karze nikomu się dostosowywać, ale zauważmy, że to ma być symulator, a nie wyścig śmierci do którego dążymy coraz większymi krokami.
 5. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Znajdzie się dobra dusza, która to wszystko przetłumaczy na nasz ojczysty język? Takich spraw wole nie wrzucać w translatory
 6. Dlaczego mam bana!?

  Zostałeś zbanowany słusznie. Widać, że jedziesz pod prąd (tak, film działa) i dodatkowo bezczelnie komuś na "czołowe". Jeśli się nie zgadzasz z decyzją admina masz prawo napisać apelację lub skargę (Feedback)
 7. Obecne Bany Na Koncie

  Banów nie można w żaden sposób odpracować. Musisz po prostu przestrzegać regulaminu. Bany są ważne przez rok czasu. Obydwa bany otrzymałeś w kwietniu i czerwcu zeszłego roku, więc w tym roku stracą ważność (nie będą brane pod uwagę w przypadku kolejnych kar). Jesli chcesz wiedzieć jak admini karzą graczy, polecam przeczytać ten artykuł:
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  I wszyscy szukają tylko minusów, lub "bo trolle to wykorzystają". <faceplam> Mnie też na razie komenda jest nieprzydatna, bo wożę tylko ładunki WOT i jest błąd z synchronizacją, ale ludzie! Trolle byli, są i będą. Cokolwiek zrobimy, troll znajdzie obejście lub wykorzysta nowe opcje do trollowania i nic na to nie poradzimy.
 9. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Nie wiem na jakiej zasadzie działa blokada tych cheatów, ale powiem jedno. Jeśli kolejne wersje wspomagaczy, które zostaną przez kogoś utworzone również będą bezużyteczne,to Valve powinno się od was uczyć walki z haksami
 10. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  @The_Stig_PL Jeżdżę tylko na zleceniach z WOTa. Jeśli ktoś mi przywali na 60% naczepę, wczytywanie nic nie da
 11. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Też się cieszę, że zablokowano korzystanie ze speedhacków i collisionhacku, ale no damage mod był akurat przydatny.
 12. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Tak, wywala z gry za każdym razem, kiedy go włączam
 13. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Czy ja dobrze widzę? Zablokowaliście korzystanie ze wszystkich takich modyfikacji? Nawet możliwość korzystania z no damage mod zabroniona?
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  A niby czym ten ETS 3 miałby sie różnić od 2? Będziemy mogli wciskać każdy przycisk w kabinie? Dorzucą animacje rak kierowcy i dłubanie w nosie? Wyjdziemy z ciągnika żeby rozpiąć/otworzyć naczepę, wymienić koło lub po nie nasikać? Przecież taka gra miałaby się sporo różnić od 2, bo inaczej mogą po prostu wydać kolejną aktualizację, a nie budować od nowa grę
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @[PHT]elot360PL Tylko lepiej, żeby SCS nie zabierał się za zabawy z teleportacją zestawu na Białoruś, żeby robić dlc. Też takie opinie słyszałem