Jump to content

HamitCanKilic

Veteran Driver III
 • Content Count

  818
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1252 National Driver

About HamitCanKilic

 • Rank
  always be better than yesterday
 • Birthday 09/23/1993

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Known languages
  English, Turkish, Latvian, Russian (little)

External Websites*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hamitttttttttttt ❤️ !!!!!!!!!!!!

  1. HamitCanKilic

   HamitCanKilic

   Elviiiiiiiiiiiiiissssssssssssss ❤️ !!!!!!!!!!!! 

 2. Thank you very much for your follow! :)

   

 3. Halluuuu Community Contributor :wow: atmin mi oldun sen şimdik?

  1. OnurOzgunay

   OnurOzgunay

   Olduk olduk eyvallah

 4. Şöyle bir şey var, Genel olarak günümüz oyunlarında oyuncuların istekleri, yeni çıkan oyunlar ve güncelleme alan oyunlar oyunun devamlılığı, oyuncunun isteğini karşılayabilmek, oyundan para kazanabilmek ve oyunun devamlılığı için belli başlı sürekli bir şeyler getirmeye çalışıyorlar. Şimdi gelelim SCS'ye. ETS2'ye gelen güncellemelerden gün geçtikçe bir öncekinden bir sınıf üstü olacak şekilde sürekli güncellemeler ile oyunu güncel tutarak yeni özellikler getiriyor. Durum böyle olunca ETS'ye ilk başladığında aldığın FPS en son güncellemeyi yapıp oynadığın oyun ile bir tutmuyor özellikle biraz düşük özellikle bilgisayarlar için söylüyorum. 1.37 TMP güncellemesi ile ilgili olarak, oyuna yeni yeni özellikler eklendiği gibi bu özellikler oyunun altyapısında epey uzun olan ve sayfalarca olabilen bir kodlama yapılması demektir. Üstüne üstlük TMP Developer'larının da bu kodlar üzerinde haftalarca belki de aylarca süre gelen bir çalışma gerektiriyor olabilir. Yani bu iş ''Ben bu oyunu oynuyorum oyunda bozuk ses çıkıyor, yok beceremediler gibi'' söylemlerden kaçınmak gerekiyor. Developer'ların önünde sayfalar dolusu kod sayfaları var. Bu hatalar zamanla gelecek olan güncellemeler ile düzelecektir. İnanın ki bu iş bildiğiniz, sandığınız kadar kolay değil. Daha önceki güncellemeler de ise, hiçbiri 1.37 kadar kapsamlı bir güncelleme değildi. Oyun 1.37 ile gelen FMOD ile çağ atladı diyebilirim. Çünkü bu oyun motorunda yapılabilecek en iyi ses modu budur-FMOD.
 5. turkish kebab bro very nice

 6. (-) It's not as professionally-done as the original sounds done by SCS. The engine idling sound is too low, the really weird shut-off of all rev sounds when changing gear is terrible and the turbo whistle on some of them is extremely loud.
 7. Alright, if in this update French cities Metz, Reims, Strasbourg and Dijon have got refresh then other left cities Lyon, Lille and Calais should be recreated. Near Calais could be created crowds of refugees trying to get into UK. Also SCS could recreate Benelux countries before finishing Germany. All of it could be like minor updates. In version 1.38 I hope to see refreshed Germany's last parts (south and west), new brand trailer company Krone in new Weltre area and of course new Krone trailer, more ownable trailers- car transportation trailer, dumper trailer, low bed trailer or special transport trailer.
 8. Dolar’ın TL karşısındaki artışı bile yetişemiyor senin bu hızına. Helal olsun. 😛

 9. Lady is come back! 

 10. Thanks for the follow. 

 11. Thx Follow Mate:love:

×
×
 • Create New...