Jump to content

RaneMoro

Veteran Driver III
 • Content Count

  840
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

483 Trainee

About RaneMoro

 • Rank
  love sosa
 • Birthday 07/24/1999

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland, Lubelskie
 • Interests
  masturbacja
 • Preferred Trucks
  DAF
  Kenworth
  Mercedes
  Peterbilt
  Renault
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin
 • Known languages
  English, Polish

External Websites*

Recent Profile Visitors

17557 profile views
 1. Nie popłacz się tylko Może jeszcze zaczniesz wrzucać filmy jak ktoś nie włączy kierunkowskazu i zmieni pas? No offense ale to jest po prostu żałosne, szukanie dziury w całym - staranował ciebie/osoby trzecie/złamał w jakikolwiek sposób regulamin rozgrywki na TMP? No właśnie - nie. Nie każdy będzie tutaj jeździł tak jak tobie się podoba więc te bezsensowne opinie zachowaj dla siebie bo nie każdemu chce się patrzeć na twoje użalanie się nad wszystkimi - bo przecież jest się ideałem. Według mnie - temat do kosza.
 2. sorki mordeczko ale do daf'a znalazłem tylko ten - https://allegro.pl/oferta/silnik-paccar-daf-xf-106-14r-mx-13-340h1-7342076015
 3. Z całego serduszka polecam firmę GTW Logistic. Bardzo przyjemna atmosfera, rzecz jasna pełen profesjonalizm oraz podejście do gracza - na najwyższym poziomie. Jak dla mnie - firma idealna i oczywiście godna polecenia. Wybierajcie wyłącznie tylko tę VS'kę, na pewno się nie zawiedziecie!
 4. stooo laaat stoooo laaat nieeech zyje zyje nam

  stooo laaaaat stoooo laaaaat nieeeech zyjeeee zyyyjeee naaaaam

  nieeeeeeeeeech zyyyyyyyjeeeeeeeeee naaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

   

  p.s

  wychodz z tego rowu menelu

 5. sto latek skarbie:love: 

  1. [GTW] LamAll

   [GTW] LamAll

   100 lat to za mało 100 lat to za mało jeszcze 200 by się chciało 200 to za mało 200 to za mało jeszcze 300 by się dało 300 nie parzysta 300 nie parzysta niech nam żyje lat 400 skakały zające skakały zające niech nam żyje lat tysiące skakały szynszyle skakały szynszyle niech nam żyje uj wie ile!

  2. ThePeri

   ThePeri

   dziękuwka kc kocham was <3

    

 6. A może to to Alaska? Po wpisaniu "mrazikovo" w google wyskakuje wszystko co związane z ujemnymi temperaturami. Co prawda - ten stan wydawałby się dziwny w aktualnym stanie rozwoju ATS, ale kto wie
 7. Kąkuter osobisty. Zwiększyłem nawe skalowanie z 125% (lub coś koło tego o ile pamiętam) na 300%, wyłączając przy tym MSAA. Bez tych czynności wzrost również był zauważalny.
 8. @PanDuszek23 Mylisz się, u mnie jest około 30 FPS różnicy. (rzecz jasna na plus, wcześniej grałem w około 60 teraz stałe 90)
 9. nie możesz, gramy tylko z zweryfikowanymi osobami ze specjalnego kręgu
 10. RaneMoro

  Grafika

  ^HDR nic nie ma tutaj do rzeczy, wygląd całkiem się popsuje i nabierze matowych kolorów więc to - fakt - zadziała, lecz w drugą stronę. Można sobie zobaczyć w tym filmie, między ustawieniami medium a high. https://www.youtube.com/watch?v=jh5GCwJOSwE
 11. RaneMoro

  Grafika

  Nie rozumiem w czym problem, przecież na ss są wyraźnie widoczne. Może przetrzyj monitor z kurzu czy coś? Możliwe, że masz tak zasyfiony, że rozmywa ci się wszystko. BTW - wyłącz synchronizację pionową, spróbuj również offnąć głębię ostrości.
 12. RaneMoro

  Grafika

  Wszystko jest w normie, widoczność na dobrym poziomie. Jeżeli przeszkadza ci lekkie rozmycie obiektów w dali wyłącz MLAA.
 13. RaneMoro

  Grafika

  Podrzuć ss'y całych ustawień graficznych.
 14. Podrzuci ktoś film jak to działa? Chętnie bym to zobaczył ale nie mam zbytnio czasu ani możliwości żeby to sprawdzić.
 15. Spróbuj ustawić "uset g_console "1" oraz "uset g_developer "1" oraz ustaw plik jako tylko do odczytu. (prawym na plik, właściwości i w pierwszej zakładce)
×
×
 • Create New...