• Content count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

140 Sunday Driver

About JJay

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Zielona Góra, Poland
 • Interests ENG

  Hi,

  I'm Jacob and I'm form Poland. I'm 15. I'm interested in journeys, girls and motorization, especially motorcycles. My free time I spend with my friends, girlfriend or playing. Also I'm the best driver in Europe.
  If you want invite me on Steam click at the link below:
  https://steamcommunity.com/
  profiles/76561198102138689/

  PL

  Witam,

  Nazywam się Jakub, pochodzę z Polski i mam 15 lat. Interesuję się podróżami, dziewczynami oraz motoryzacją, zwłaszcza motocyklami. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi, dziewczyną lub grając. Jestem również najlepszym kierowcą w Europie.
  Jeśli chcesz dodać mnie na Steam wejdź w link poniżej:
  https://steamcommunity.com/
  profiles/76561198102138689/
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location Poland: Szczecin
 • Known languages English, Polish, French

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

4048 profile views
 1. Ban the person above you (game) V3

  Banned for having almost 69 posts xD @MettSemmel11
 2. Lagi w grze.

  @EqualiruM Mam do cb jedno z ważniejszych pytań. Miałeś może starszego Windowsa? Myślę np. o 7. Ostatnimi czasy pojawiła mi się możliwość aktualizacji systemu z Win 7 do 10. Postanowiłem zaktualizować, jednak nie okazało się to dobrym pomysłem. Przed aktualizacją miałem 30-50 FPS, a po aktualizacji mój system jakby nie miał takiej samej mocy co wcześniej. Dlatego jeśli aktualizowałeś do Win 10 polecałbym ci powrót do poprzedniej wersji Windowsa. Chodzi o to, abyś najzwyczajniej w świecie ustawił ustawienia na wysokie, a następnie skalowanie ustawił na 100%. Nie wchodź w żadne ustawienia zaawansowane. Niżej masz zdjęcie, które pomoże ci zrozumieć o co mi chodzi.
 3. Lagi w grze.

  Witam, Skalowanie możesz obniżyć do 100%, a grę ustawić na wysokie ustawienia. Ja posiadam Intel i3 oraz Nvidia GTS450, a mam więcej FPS od ciebie? Rzeczywiście coś jest nie tak. Spróbowałbym sprawdzić spójność plików gry. Jeśli nie wiesz jak to zrobić niżej podałem ci link. Uruchamiałeś Launcher jako Administrator?
 4. Ban the person above you (game) V3

  @Yop. has been banned for banned @Kid Fabi.
 5. Wspólnie powitajmy wakacje!

  Z miłą chęcią dołączę do konwoju skoro w pełni otwarty. Mam nadzieję, że będę miał w ten dzień trochę czasu na jadę w tak miłym towarzystwie.
 6. Hi Truckers,

  I wish you great and safe day.

   

  XI3yU7j.jpg

  1. Kid Fabi

   Kid Fabi

   I wish you the same mate ;) 

    

  2. [ETS2MCG] Kien Giang

   [ETS2MCG] Kien Giang

   thank you and you too :) 

  3. Shadii [PL/ENG]

   Shadii [PL/ENG]

   Nice photo <3 thank you :)

 7. Ban the person above you (game) V3

  Banned for "no cargo".
 8. Thanks For Your Follow.

  1. JJay

   JJay

   My pleasure bro :D

   Thanks too

  2. Athir*
 9. Hi, In my opinion main problem in Calais - Duisburg road are trolls. All of above points are on C-D road and I think, they're important to. I'm sure I am not the best driver but are troll have great fun with behavour like this?
 10. Thank you for the follow :D

  1. Can_T.

   Can_T.

   You are welcome!

 11. Thank you for the follow :D

 12. Nowy Game mode

  @Euro3 Również jak ty myślałem o czymś takim, ale nie wiadomo czy to by się spisało. Pozatym serwery prywatne wyobrażam sobie bardziej jako serwery, które moglibyśmy wynająć czy kupić. Jednakże do takiego serwera potrzeba by było min.10-15 os.
 13. Problem z ogranicznikiem prędkości.

  Aby wyłączyć ogranicznik w tabulatorze należy: Włączyć tabulator Kliknąć PPM Odznaczyć opcję "Speed limiter", która znajduje się w zakładce General Powyższa opcja znajduje się w zakładce General. Zakładka ta pojawia się jako główna po włączeniu tabulatora. Kursorem przełączasz się między poszczególnymi zakładkami, ale ciebie interesuje tylko ta jedna. Aby sprawdzić spójność plików należy: Wejdź na Steam w Biblioteka PPM na grę ETS2 -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry Po kliknięciu w Sprawdź spójność plików gry powinno wyskoczyć okno, na którym ukaże się postęp synchronizacji. Po jej zakończeniu na tym samym oknie wyskoczy wiadomość, w której poinformują cię czy jakichkolwiek plików brakowało. Jeśli tak Steam automatycznie go/je pobierze. Jeśli któraś z powyższych porad pomogła ci w rozwiązaniu twojego problemu użyj "Vote this answer up". Jeśli oznaczysz tak pomocny dla cb wątek administrator bądź moderator zamknie temat ponieważ została oznaczona najlepsza odpowiedź. Funkcja ta znajduje się po prawej stronie każdej odpowiedzi do tematu. @Skilluu daj nam znać czy twój problem został rozwiązany. Jeśli nie opisz go, a my postaramy ci się pomóc.
 14. Problem z ogranicznikiem prędkości.

  Witam, Wyłączyłeś ogranicznik prędkości w TAB? Robiłeś synchronizację plików gry?