Jump to content

ElectroHouse20

Translator
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

195 Sunday Driver

About ElectroHouse20

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 08/24/1999

External Websites

 • World Of Trucks

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Lithuania: Vilnius
 • Virtual Trucking Company
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Lithuania: Vilnius
 • Known languages
  Russian, English, Lithuanian

Recent Profile Visitors

1656 profile views
 1. Gerbiami forumo vartotojai, Vykdant nustatytą taisyklių rinkinį, svarbu pasidalyti žiniomis apie tai, kaip veikia mūsų bausmių sistema ir kas atsitinka, kai nariai pažeidžia taisykles. Žemiau rasite nusikaltimų sąrašą ir tai, kas nutinka patekus į kiekvieną etapą: Pirmasis pažeidimas: asmeninė forumo žinutė - Šiame etape bendruomenės moderatorius jums praneš, kad pažeidėte vieną ar daugiau taisyklių, išvardytų mūsų taisyklių rinkinyje, kurias taisykles pažeidėte, ir pateiksite įrodymų. Galite atsakyti moderatoriui, jei nesuprantate, norite atsiprašyti ar tiesiog norite sužinoti daugiau. Antrasis pažeidimas: asmeninė forumo žinutė - Bendruomenės moderatorius vėl jums praneš kaip paskutinį priminimą, norėdamas pranešti, kad pažeidėte vieną ar daugiau taisyklių, išvardytų mūsų taisyklių rinkinyje, kurias taisykles pažeidėte, taip pat pateikite įrodymus. už tai. Galite atsakyti moderatoriui, jei nesuprantate, norite atsiprašyti ar tiesiog norite sužinoti daugiau. Trečias pažeidimas: Oficialus žodinis įspėjimas - šiame etape jums jau buvo primintos taisyklės, ir, deja, tai neprašė jūsų pradėti jų laikytis, todėl jūsų forumo istorijoje bus paskelbtas oficialus įspėjimas be jokio taško. Ketvirtas pažeidimas: įspėjamasis taškas jūsų istorijoje; Penktasis pažeidimas: įspėjamasis taškas su 7 dienų * turinio moderavimas. Šeštas pažeidimas: įspėjimo taškas su 14 dienų ** apribojimu post'ų kėlimas; Galutinis/Septintas nusikaltimas: įspėjamasis taškas su nuolatiniu skelbimo iš mūsų forumo apribojimu. Atsižvelgiant į tai, koks nusikaltimas buvo, jūsų turinys gali būti paslėptas forume. Tai taikoma visiems jūsų padarytiems nusikaltimams, nesvarbu, ar tai būtų pirmas, ar paskutinis. Taip pat norime jums priminti, kad yra tam tikrų forumų skyrių, kuriuose mes išjungėme turinio skaičiavimą, kai skelbiate temas, atsakymus ar bet ką susijusį, įskaitant diskusijas ne temose ir žaidimų pogrupį. Ši priemonė taikoma siekiant išvengti šlamšto ir taškų kaupimo. Kitose vietose jis įgalinamas paprastai Turėkite omenyje šiuos dalykus: Bendruomenės moderatorių vadovai pasilieka teisę bet kuriuo metu leisti moderatoriams praleisti bausmės procedūrą, jei mano, kad tai būtina. *Turinio Moderavimas: yra tai, kai jūsų paskelbtą turinį prižiūri moderatorius, šis apribojimas galioja 7 dienas. **Apribojimu Post'ų Kėlimas; yra tada, kai jums neleidžiama nuolat skelbti jokio turinio 14 dienų.
 2. Bausmių sistema mūsų Discord Kaip bausmes skiria mūsų Discord Moderavimo komanda? Tai klausimas, kuris praeityje mums buvo daug kartų užduodamas. Tiesą sakant, mūsų sistema yra beveik tokia pati, kokią šiuo metu žaidimų moderatoriai taiko mūsų „TruckersMP mod“ žaidimo aspektu. Vienintelis pakeitimas yra tas, kad visi įspėjimai, ar užblokavimai neteks galios, kaip ir žaidime po metų. Bausmių sistema yra tokia: 1-asis nusikaltimas: Būsite arba žodžiu (su tag'ų) įspėtas Discord Moderatoriaus, arba tiesiogiai įspėtas naudojant bot'ą, kurį naudojame, Dyno. 2-as nusikaltimas: Šiuo metu jūs jau buvote perspėtas vieną kartą, dabar gausite dar vieną įspėjimą pranešimu. 3-asis nusikaltimas: kaip ir anksčiau, gausite įspėjimą. Tai bus jūsų paskutinis veiksmas prieš imantis veiksmų, jei ir toliau pažeidžiat mūsų taisykles. 4-as nusikaltimas: Jūs būsite išmestas iš mūsų Discord . Galite laisvai prisijungti, bet jūs turite įsitikinti, kad jūsų paskyros vis dar yra susietos, kad galėtumėte pasiekti visą serverį, kitaip būsite apsiriboję tik svečių pokalbiais. 5-asis nusikaltimas: Jei ir toliau laužysite mūsų taisykles po to, kai būsite išmestas, jūs busite užblokuotas 7 dienom. 6-as nusikaltimas: Šiuo metu jūs busite užblokuotas visam laikui, dalyvauti mūsų Discord. Atminkite, kad dėl bet kokio įspėjimo, ar užblokavimo, išskyrus atvejus, kai tai yra klaida ir nepadarėte nieko blogo prieš mūsų taisykles, turėsite susisiekti su bendruomenės Moderavimo valdymu per "Feedback system to appeal your ban." Jei įrodymai prieš jus yra teisingi, jūsų užblokavimas greičiausiai nebus panaikintas. Be to, atkreipkite dėmesį, kad atsižvelgiant į jūsų veiksmų sunkumą, be jokio perspėjimo gali būti paskelbtas išmetimas arba laikinas / nuolatinis užblokavimas. Jei turite kokių nors pasiūlymų apie mūsų sistemą arba apie pačią „Discord gildiją“, nedvejodami pasinaudokite # discord-suggestions kanalu, kurį galite rasti mūsų serverio kategorijoje „Support“.
 3. Mūsų prekės ženklo turto naudojimas Mes labai didžiuojamės savo logotipu ir reikalaujame, kad jūs laikytumėtės šių rekomendacijų, kad užtikrintumėte, jog jis visada atrodytu puikiai. Mūsų logotipai Mūsų mažas logotipas (ženklelis) Erdvės ir Dydžiai Kai naudojate logotipą su kitais grafiniais elementais, įsitikinkite, kad suteikiate jam šiek tiek erdvės. Tuščia erdvė aplink logotipą turėtų būti bent 150% logotipo pločio. Logotipas ir ženklelis turi būti dedami mažiausiai 15 taškų atstumu nuo kiekvienos sienos. Spalvos: „TruckersMP“ logotipas visada būna spalvotas arba baltas. Jis turi būti įskaitomas ir išlaikytas savo formos vientisumą. Dėdami logotipą ant paveikslėlio visada naudokite baltojo logotipo versiją. Paveikslėliams su šviesiu fonu siūlome visam vaizdui pritaikyti 10-20% juodo atspalvio, kad baltasis logotipas būtų įskaitomas. Raudona: # B92025 Juoda: #040608 Balta: #FEFEFE Piktnaudžiavimas mūsų prekės ženklo turtu Nereikia: Atsisakymas Naudodamiesi „TruckersMP“ prekių ženklais šiose prekės ženklo gairėse, jūs sutinkate laikytis šių „TruckersMP“ prekių ženklų naudojimo gairių (toliau - „Gairės“), taip pat mūsų paslaugų teikimo sąlygas ir visas kitas „TruckersMP“ taisykles ir politiką. „TruckersMP“ pasilieka teisę bet kuriuo metu atšaukti, pakeisti ar pakeisti šią politiką savo nuožiūra be išankstinio įspėjimo. Šios gairės taikomos jums naudojant „TruckersMP“ prekės ženklus. „TruckersMP“ prekių ženklus galite naudoti tik tais atvejais, kuriuos aiškiai leidžia „TruckersMP“. Visada reikia griežtai laikytis šių gairių, o bet koks „TruckersMP“ prekės ženklų naudojimas pažeidžiant šias gaires automatiškai panaikins licencijas, susijusias su jūsų naudojimu „TruckersMP“ prekių ženklais. „TruckersMP“ pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti šias gaires ir (arba) „TruckersMP“ prekės ženklus ir imtis reikiamų veiksmų prieš bet kokį neteisėtą ar neatitinkantį „TruckersMP“ prekių ženklų naudojimą. Jei turite klausimų apie šias gaires, susisiekite su atsiliepimais šiuo adresu: https://truckersmp.com/feedback
 4. Hey, The forum is being managed, Will have to wait. P.S information here:
 5. Sveiki!, Greičio ribojimą jeigu nori išjungti, jums reikia iš pradžiu nueiti į Single Play, na o tada viskas vyksta pačiam serve. P.s, jeigu žaidi SER1/SER2, ten max limit'as yra 110km/h - mieste 60km/h, jeigu žaidi World of Trucks, tai limit'as 90km/h - mieste 60km/h. ( Čia jau ribotuv'as nepadės ) .
 6. Sveiki! Taigi norite pateikti pasiūlymą „TruckersMP“ manageriaims? Na, čia yra trumpa pamoka, kaip padaryti gerą pasiūlymą TMP vadovams, siekiant padidinti galimybes, kad jūsų idėja bus priimta ir kas su ja atsitiks vėliau! Pirmiausia patikrinkite, ar jūsų idėja dar nebuvo pasiūlyta. Jei einate į pasiūlymų antrinį forumą (Niekur kitur, tik pasiūlymai) ir spustelėkite paieškos juostą ekrano viršuje, dešinėje (Arba padidinamąjį stiklą, jei esate mobiliajame), ir apytiksliai ieškokite, kokia yra jūsų idėja tai yra, galėsite pamatyti, ar yra panašių pasiūlymų, kurie jau priimti arba atmesti ar jau pradėti diskusijoms. Jei jie jau yra atviri diskusijoms, galite pridėti savo požiūrį į esamą giją. (NE TE: Atsakykite ne tik naudodamiesi mygtuku „+1“, „Sutinku“ ar bet kokiu panašiu būdu. Tai nepadeda nieko naudingo pasiūlymui ir moderatorius gali jį paslėpti, nes tai gali būti klasifikuojama kaip nenaudingas turinys / šlamštas) Taip pat čia yra (dabar buvusio) kūrėjo gija, paaiškinanti įvairius pasiūlymus, kurie bus automatiškai atmesti, ir priežastis, kodėl čia: Visi su žaidimais susiję pakeitimai, pvz., Nauji žemėlapiai, papildomos juostos keliuose, nauji sunkvežimiai, naujos transporto priemonės apskritai ar bet kas, modifikuojantis esamą žaidimą, yra skirtas „SCS“ (žaidimo kūrėjams) ir bus atmesti, kai laimėjo TMP komanda, negalėsite nieko pakeisti tokiame pačiame žaidime. SCS savo svetainėje turi savo forumą čia: https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=5, kur galite pridėti keletą su žaidimu susijusių pakeitimų, kuriuos norėtumėte pamatyti. Taip pat nesiūlykite „daugiau automobilių“ ar „uždrausti visus automobilius“ ar nieko bendro su šiais automobiliais. Tiesiog nereikia. Tada visada skelbkite naujus pasiūlymus skiltyje. Dabar tai atrodo juokingai, bet patikėk manimi, kai kurie žmonės skelbia pasiūlymus ne tikrame forume. Taigi visada įsitikinkite, kad tai yra „Naujų pasiūlymų“ pogrupyje, susietame čia: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/8-new-suggestions/ Jei skelbiate niekur kitur, pavyzdžiui, bendrojoje diskusijoje, rizikuojate, kad jūsų įrašas bus suarchyvuotas / permestas, nes yra netinkamame skyriuje (nors dažniausiai jie tiesiog perkeliami į reikiamą skyrių ir jūsų paprašoma pakeisti savo įrašą, kad jis sektųsi formatas). Nepamirškite laikytis formato, todėl jūsų įrašas bus lengvai suprantamas, kad žmonės galėtų lengvai jį skaityti ir pateikti atitinkamų atsiliepimų. Taip pat laikykitės anglų kalbos patarimų. Jei jums reikia, paprašykite, kad kas nors teisingai išverstų už jus, arba pradėkite skelbdami atitinkamame sub-forume, nes „Google Translate“ forumo žinutėms dažniausiai nepadeda. Dabar, kai jau pradėjai kurti savo temą, svarbu pateikti kuo daugiau informacijos. Jei įmanoma, įtraukite savo idėjos atvaizdus ar vaizdo įrašus, nes tai padeda žmonėms įsivaizduoti jūsų idėją ir gerai pažvelgti į tai, ko norite. Jei negalite parodyti vaizdų / vaizdo įrašų, būtinai pateikite pakankamai informacijos, kad žmonės suprastų, ką norite pakeisti / įtraukti. Neaiškios idėjos dažnai nesuprantamos teisingai, todėl žmonės bus sumišę ir greičiausiai nebus pašalinti iš „Naujų pasiūlymų“, kol nepataisysite savo įrašo išsamesnės informacijos. Po to jūsų pranešimas bus skyriuje „Nauji pasiūlymai“, kai moderatorius ar valdytojas / kūrėjas galės greitai jį patikrinti, įsitikinti, ar jis dar nebuvo pasiūlytas, ar jis atitinka formatą, o ne SCS. Jei jis atitinka šį kriterijų, jį patikrinęs moderatorius perkels jį į skyrių „Atidaryti diskusijoms“, esančiame atitinkamoje kategorijoje (pvz., Žaidime, svetainėje, forumuose ir kt.). Šiame skyriuje bendrieji žaidėjai gali parašyti savo požiūrį į tai, dažnai rašydami „+1“ ir priežastį arba „-1“ ir priežastį, kad jūs ir vadovai/kūrėjai gautumėte gerą idėja apie tai, ką žmonės galvoja. Jie taip pat gali suteikti replika (arba reputaciją) prie jūsų pradinio įrašo, jei jiems patinka jūsų idėja. Atminkite, kad žmonės, kurie tiesiog įdėjo „+1“ ar „-1“, sukelia šlamštą, todėl moderatorius šiuos atsakymus paslėps, jei bus sugauti. Galiausiai, po kurio laiko „Atviroje diskusijai“ vadovas ar kūrėjas apžvelgs tai ir, atsižvelgdami į tai, ką jie galvoja, perkels jį į atmestą arba priimtą (ir galiausiai> Priimtą). Jie dažnai prie gijos pabaigos pridės priežastį, kodėl jie ją priėmė ar atmetė. Šis sprendimas dažnai grindžiamas tuo, ką žaidėjai galvoja, ar įmanoma jį įgyvendinti ir kiek sudėtinga būtų. Jei jiems reikia daugiau pagalbos dėl to, ką norite pakeisti, jie liks atviri ir paprašys išsamesnės informacijos (nors pirmiausia turėtumėte pridėti pakankamai išsamios informacijos, kai tai padarėte: P), kad jie galėtų geriau suprasti, ką tai tu nori. Štai ir viskas! Sėkmės įgyvendinant jūsų idėją realybėje! Orginalas čia:
 7. Trumpi dalykai, kuriuos žmonės dažnai siūlo, kurie yra planuojami arba atmetami, sąrašas. 32 Bit support'as: Tai neįvyks, 32 bitai sudaro mažiau nei 8% Steam vartotojų bazės, o palaikyti trečiąją platformą, kuri yra pakeista, tiesiog nėra prasmės. Užuot paprašę to ar paaukoję mums supportui, nukreipkite tuos pinigus į naują 64 bitų kompiuterį, galintį įgyti (nors daugelis sistemų, parduotų po 2005 m., Yra 64 bitų pajėgumo, jums tiesiog reikia persijungti į 64 bitų OS). „Linux“ support'as: Tai gana dažnai mums siūloma, ir ji yra tarsi suplanuota, bet greitai neateis. Taip yra dėl to, nes dažnas iš SCS neįmanoma išlaikyti kelių mod modifikacijų. „OS X“ support'as Žr. „Linux“ support'ą Pridėti mod *: Paprastai nepridedame trečiųjų šalių modifikacijų, išskyrus estetines, taip yra todėl, kad žemėlapių moduliai sukelia daugybę įvairių problemų, kurių mes negalime išspręsti. Moduliai, turintys įtakos sunkvežimiui, taip pat paprastai nepriimami, nes jie gali sukelti netikėtų padarinių, panašių į tai, ką matome išsaugodami failų redagavimą (dalys vietose, kur SCS neketino sukelti avarijų ir pan.). Pakeitimai paprastai sulėtina „TruckersMP Client“ kliento atnaujinimai į naujausią „SCS Game“ versijos po atnaujinimo. Kiekvieną kartą atnaujinant žaidimą greičiausiai reikia atlikti modifikaciją, o tai gali užtrukti, kol pereisit prie naujos versijos, tai yra viena iš priežasčių, kodėl modifikuoti negalima. Pagrindinis blokuotojas yra modų pasiskirstymas, kuo didesnis mod, tuo sunkiau jį paskirstyti. 2p būtų „lengvas“, nors vis tiek reikalinga infrastruktūra, platindami žiemos modą, neseniai turėjome palaikymą iš 10gbps.io, net tada kelias valandas pririšome 10Gb prievadą, įsivaizduokite, kad mums to reikia kaskart atnaujindami mod. Net jei mes norėtume, kad ateitų greičiau, pradinė sėkla yra būtina. Be to, jūs turite pateikti atsarginę kopiją, nes daugelis tinklų išjungia P2P srautą. Galėtume pateikti modą už darbo užmokesčio už sienos, tačiau mes to nenorime. Manome, kad šis modulis turėtų būti laisvai prieinamas kiekvienam, o vienintelis reikalavimas yra įsigyti arba ETS2, arba ATS. Daugiau laiko tarpsnių serveryje: Tai yra kažkas, dėl ko žmonės skundžiasi, ir mes girdime, kad to norime ir mes. Mes dar negalėjome išsiaiškinti. Mes padidinsime ribą, kurią galime. Padidinti laiko tarpsnius nėra taip paprasta, kaip tik pakeitus numerį, tam reikalinga serverio energija, kainuojanti pinigus, kad būtų galima sumažinti atsilikimą ir didelę pingą, kai žaidėjų skaičius didesnis. Daugiau mūsų VTC funkcijų: Mes planuojame įtraukti daugiau funkcijų, tačiau pirmiausia reikia įdiegti kitus dalykus. Tikimės, kad netrukus pateiksime naujų funkcijų. Pakeiskite greičio limitą į * / Išjunkite greičio limitą: Tokių variantų buvo pasiūlyta daugybę kartų. Jei nenorite greičio limito, visiems kitiems yra ES Nr. 2, yra visi kiti serveriai, ne, mes nepakeisime greičio limito juose, kaip kompromisą jis yra 110. Pridėti serverį regione *: Nurodykite priežastį, parodykite mums, kad yra bendruomenė, kuri ja pasinaudos, jei negalite, tada ne. Padarykite visus serverius į vieną didelį: Galbūt, bet kol kas mažai tikėtina, kad latencija visame pasaulyje labai skiriasi, todėl tai padaryti yra be galo sunku, nesukeliant daugiau problemų. Privatūs serveriai: Ne, mod'o tikslas yra MMO, jei žmonės sukonfigūruos savo serverius, žaidėjų bazė greičiausiai bus paskirstyta plonesnė ir žemėlapis bus dar tuščias. Pridėti įmonės spalvos: Jei pridėtume kiekvieną VTC apvalkalą, atsisiuntimas būtų gana didelis, jį taip pat reiktų prižiūrėti ilgą laiką ir tai padidintų testavimo procesą. Leisti visiems žaidėjams naudotis policijos automobiliu: Ne. TAB meniu ir ID rūšiavimas: Kažkas panašaus yra suplanuota ir įmanoma, tačiau kol kas tai nėra prioritetas. Klavišų perdarymas: Nors tai būtų įmanoma, tačiau tai užtruktų daug laiko. Sistema turėtų užtikrinti, kad mygtuku būtų galima laisvai naudotis, kad jį būtų galima priskirti, pavyzdžiui, pokalbiui. Jei vartotojas pakeitė mygtukus nuo numatytųjų, sistema turės tai aptikti ir leisti pokalbiams vis tiek priskirti. Užblokavimo sistemos pakeitimai: Tai planuojama. „X“ serverio greičio apribojimo keitimas: Planuojami greičio apribojimo pakeitimai, siekiant užtikrinti saugiausią žaidėjų aplinką. Šiems pokyčiams įvykti reikia laiko, nes yra apie ką galvoti. Be jau minėtų dalykų, jau buvo pasiūlytos šios idėjos: -Realaus gyvenimo laikrodis prie skirtuko -Galimybė slinkti pokalbyje -Tam tikrų pokalbių kanalų įtraukimas įmonėms ir kt. -Spustelėdami vardus, norėdami reportint apie žaidėją. -Sinchronizuoti atsitiktinius įvykius -Sinchronizuoti lietų -Galimybė pamatyti, kas ir kada pranešė apie jus -Vėl prijunkite mygtuką ir keičiant serverius nereikia paleisti žaidimo iš naujo -Pridedame naujų automobilių visiems / darbuotojams -Galimybė kurti savo radiją -Galimybė paprašyti event'o, padarant su Žaidimų Moderatorių -Kurti privačius serverius -AI srauto įtraukimas į serverius -VR support'as Tai dažniausiai norimos ir reikalaujamos idėjos. Jei norite tai pasiūlyti, nepateikite savo temos prieš patikrindami, ar kažkas kitas parašė tą patį.
 8. Hi, It would be great to have a "name" for that problem. Because now I understand the problem "invalid email or password" If that's not the problem, I'm sorry. Try this: P.s here at ATS?
 9. Eins, Zwei, Polizei :rolleyes:
  img%5D

   

   

   

  Good Night, and just like without the song we :D 

 10. Mieli žaidėjai, Mes ieškome naujų Bendruomenių Moderatorių, kurie padėtu prižiūrėti forume ar Discord, taip pat užtikrinti, kad bendruomenė laikytųsi TruckersMP taisyklių. Bendruomenės Moderatoriaus pareigos: Jūs, kaip Bendruomenės Moderatorius, galite eiti šias pareigas: Forumas: Kurti pozityvią bendruomenės sąveiką; Įsitikinkite, kad visos temos, įrašai, atsakymai, būsenos atnaujinimai ir pranešimai atitinka oficialias „TruckersMP“ taisykles; Klaidingai pateiktų temų perkėlimas į atitinkamus skyrius; Laikykite forumus organizuotus; Neaktyvių temų archyvavimas; Forumo report'ų tvarkymas; Pasiūlymų sprendimas. Discord: Kurti pozityvią bendruomenės sąveiką; Įsitikinkite, kad visas „Discord Guild“ patalpintas turinys atitinka visas Discord taisykles; Reguliariai dirbkite su Bendruomenės Moderatoriaus Vadovu, kad peržiūrėtumėte pasiūlymus; Dirbkite su savo vartotojais, kad išlaikytume švarią aplinką. Be to, mes raginame kiekvieną Bendruomenės Moderatorių būti aktyviems socialinėje žiniasklaidoje, viešoje Discord gildijoje ir forumuose, kad jie būtų informuoti apie viską. Prisijungimo reikalavimai: Gerai žinokite „TruckersMP“ ir taisyklės Bent 12 mėnesių turi būti „TruckersMP“ narys Turi būti užregistruotas TruckersMP forume bent vieną mėnesį Jokio užblokavimo pastaruosius 12 mėnesių Turi būti ne daugiau kaip 3 užblokavimai Aktyvus forume Turi būti bendras geras elgesys, kuris apima forumą,Discorda ir mūsų oficialius socialinės žiniasklaidos puslapius Turite pakankamai anglų kalbos žinių ir tą, kurią rašot paraiška Geri bendravimo įgūdžiai Atsparus, aktyvus ir lankstus Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai Norite mokytis ir pažinti savo žinias Organizuota/s ir prisitaikanti/s Gebėti priimti konstruktyvią kritiką Ankstesnė patirtis yra privalomas, bet nėra būtinas Forumas: Būti registruotam forume ne mažiausiai kaip 6 mėnesius Nėra minima apie žinučtės, tačiau labai raginame bendrauti su bendruomene Discord: Gera veikla Discord srityje. Mūsų rekomendacija - dalyvauti pokalbiuose kas antrą dieną per 1 mėnesį. Socialinė Žiniasklaida: Puiki veikla ir sąveika forumuose ARBA tobula „Discord“ veikla, todėl galime pamatyti, kaip jūs bendraujate su žmonėmis. Neprivaloma: Ankstesnė Moderavimo patirtis. Apie paraišką: Šiame įdarbinimo etape galite kreiptis tik vieną kartą; Turite turėti forumo paskyrą; Kitų kalbų mokėjimas gali suteikti jums pranašumo. Tačiau jūs turite mokėti anglų kalbą. Mes ieškome narių, kurie galėtų kalbėti Kinų, Vengrų, Rusų, Prancūzų, Turkų, Portugalų, Ispanų, Rumunų, Olandų ir Vokiečių kalbomis. Gerai skamba? Savo prašymą galite siųsti čia: https://truckersmp.com/recruitment Įdarbinimo pabaiga: 2019 m. Rugsėjo 17 d., 00:00 (UTC) Sėkmės jums!
 11. Mieli žaidėjai, Ar mėgstat aistringas vilkstinėms ir renginiams? Jei taip, event'ų komanda gali būti jūsų kitas žingsnis tapti TruckersMP bendruomenėje! Mes ieškome norinčių asmenų, kurie palaikytų mūsų event'us, ir įdarbiname kitas dvi savaites. Reikalavimai Gerai žinokite „TruckersMP“ ir taisyklės Bent 12 mėnesių turi būti „TruckersMP“ narys Turi būti užregistruotas TruckersMP forume bent vieną mėnesį Jokio užblokavimo pastaruosius 12 mėnesių Turi būti ne daugiau kaip 3 užblokavimai Aktyvus forume Turi būti bendras geras elgesys, kuris apima forumą,Discorda ir mūsų oficialius socialinės žiniasklaidos puslapius Turite pakankamai anglų kalbos žinių ir tą, kurią rašot paraiška Geri bendravimo įgūdžiai Atsparus, aktyvus ir lankstus Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai Norite mokytis ir pažinti savo žinias Organizuota/s ir prisitaikanti/s Gebėti priimti konstruktyvią kritiką Ankstesnė patirtis yra privalomas, bet nėra būtinas Patirtis kontroliuojant vilkstinę yra labai naudinga. Mes jums siūlome turėti ETS2 ir ATS su visais žemėlapių DLC. Jei atitinkate aukščiau pateiktus reikalavimus ir esate tikrai suinteresuotas prisijungti prie mūsų, užpildykite mūsų paraiškos formą čia: https://truckersmp.com/recruitment Įdarbinimo pabaiga: 2018 8 31 Sėkmės jums!
×
×
 • Create New...