Jump to content

[Mega Trans] CrystaL

Veteran Driver II
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1255 National Driver

About [Mega Trans] CrystaL

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday August 17

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye
 • Interests
  Football, Games.
 • Virtual Trucking Company
  Mega Trans
 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  Turkish/ English

External Websites

 • World Of Trucks
 • Twitch.tv
  www.twitch.tv/crystal_tmp

Recent Profile Visitors

20368 profile views
 1. [Mega Trans] CrystaL

  Giriş yapamıyorum.

  Merhaba; Yaşamakta olduğunuz problem internet problemidir ancak lütfen ilk olarak tarih ve saat ayarlarınızın güncelliğinden emin olun, eğer güncel değil ise aşağıdaki çözüm yönergelerini izleyin: - Lütfen Windows tarih ve saat ayarlarınızı açın.(https://prnt.sc/nx0ft1 ) Ardından aşağıdaki adımları uygulayın: 1.) "Saati otomatik olarak ayarla" → Açık 2.) "Saat dilimini otomatik olarak ayarla" → Kapalı 3.) Saat diliminizi açılır menüden "(UTC+03:00) İstanbul" olarak seçin. 4.) Devamında ise bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyuna girip tekrardan test edin. Yukardaki çözüm yolu işe yaramazsa veya bilgisayarınızın tarih ve saati zaten güncelse lütfen aşağıdaki çözüm yolunu uygulayın: Evinizde bulunan internet sağlayıcınız eğer D-Smart veya T-Link modem tipi bir modem ise bu bağlantı problemini bu yüzden de oluşabiliyor. -Eğer T-Link modem harici farklı bir modem bağlayabilirseniz, lütfen bunu deneyerek oyuna bağlanmayı deneyiniz. -Android ve/veya Ios işletim sistemli bir telefonunuzun Mobil Verisini bilgisayarınıza aktarıp oyuna o yolla erişmeyi deneyiniz. Telefon Mobil Verisi, Bilgisayara USB Kablo ile aktarımı nasıl yapılır: Andorid telefon için:https://www.youtube.com/watch?v=fvN6KFuIqC4 Ios telefon için:https://www.youtube.com/watch?v=rg_2Ua8wC24 Cevabınızı bekliyor olacağım! Saygılarımla,
 2. Thank you for follow :)

  1. [Mega Trans] CrystaL

   [Mega Trans] CrystaL

   You're welcome, buddy :wub:

 3. [Mega Trans] CrystaL

  I keep getting kicked for detected modified trailer accessories

  MP game mode is not supported, but if you are using police cars skoda skin in the game automatically assigns game. guess you using Crystal Dimension paint job. You can't use Crystal Dimension in multiplayer because not supported for now. So- if you use it, you'll be kicked from server. Change your paintjob and try it again, i hope it works, good luck! Now DLC Special Transport is not supported, so if you take trailer of this DLC, you will be kicked. But you can use trailer of this DLC in Singplayer (Offline). Happy Trucking
 4. [Mega Trans] CrystaL

  Everybody freeze for 2 seconds...

  Hey ^^ I'm not a professional guy for it but ago 1 hour had some similar problem. Maybe will this help :
 5. Seninde ayrılmana üzüldüm kardeşim, Yolun açık olsun.En kısa sürede seni buralarda bekliyoruz! <3

 6. [Mega Trans] CrystaL

  oyuna giriş yapamıyorum

  Merhaba Sevgili, @buyruk58 Yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem bir internet problemidir. Evinizde bulunan internet sağlayıcınız eğer D-Smart veya T-Link modem tipi bir modem ise bu bağlantı problemini bu yüzden oluşmaktadır Eğer T-Link modem harici farklı bir modem bağlayabilirseniz, lütfen bunu deneyerek oyuna bağlanmayı deneyiniz Android ve/veya Ios işletim sistemli bir telefonunuzun Mobil Verisini bilgisayarınıza aktarıp oyuna o yolla erişmeyi deneyiniz Telefon Mobil Verisi, Bilgisayara USB Kablo ile aktarımı nasıl yapılır:
 7. [Mega Trans] CrystaL

  Can not inject core (initialization of clien failed)

  Selam hayırlı akşamlar. Aşağıda yazacaklarımı denersen bir ihtimal sorunun çözülecektir.( Her madde birbirinden ayrı bir çözümdür.) - Başlatıcıyı Yönetici olarak açın. - F1'e tıklayın ve güncellemeyi yükleyin. - % appdata% (C: \ Program Files \ bölümüne gidin) ve "Belgelerim / Belgelerim" içinde "TruckersMP" klasörünü silin. https://truckersmp.com/download adresinden Launcher'i tekrar indirin ve kurun. Eğer sorunun devam eder ise Destek Ekibine bildirin. https://truckersmp.com/support/tickets
 8. Kendine iyi bak dostum, tekrardan geri dönmen dileğiyle Allaha emanet ol.

  1. AdaBey

   AdaBey

   Teşekkür ederim, umarım en kısa sürede. 

  2. [Mega Trans] CrystaL
 9. [Mega Trans] CrystaL

  I can not log in on Truckers MP

  Hello, First, you will be logged in with your e-mail address. After writing the e-mail address and password in a text document, you can enter the game screen with copy and paste method. If you do not log in, reset your password. Your password must not contain any symbols. It should consist of letters and numbers only. Family sharing should be closed. Your TruckersMP membership and Steam membership must be on the same mail. Your profile must be public. If you have done so and are still unable to enter, please send a message again.
 10. [Mega Trans] CrystaL

  Lütfen Yardım Edin MP De Hata Alıyorum

  Merhaba, Bu sorunu çözmek için aşağıdakileri yapmanızı öneririm: CMD'yi yönetici olarak açın, ardından aşağıdaki komutları çalıştırın, komutları çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Video eğitimi için HERE düğmesine basın ipconfig / flushdns nbtstat –r netsh int ip sıfırlama netsh winsock sıfırlama Yukarıdaki komutlar işe yaramazsa, Kaspersky gibi bir bağlantıyı engelleyebilecek herhangi bir virüsten koruma yazılımınızın bulunmadığından emin olun.
 11. [Mega Trans] CrystaL

  Multiple disconnections

  Hello, Start by restarting your router. If this doesn't help make sure you have all other connected devices to your network disconnected and try to play with cable if you are over Wi-Fi. If you keep having connection problems try to open the specific ports: 42860, 49200, 42890. Also set Google DNS, 8.8.8.8 and 8.8.4.4 Best regards.
 12. [Mega Trans] CrystaL

  civil police lights

  ^^ Incorrect. The Sirens are coded within the Multiplayer Client. You can use the Police Car in "Offline" Mode on MP (where you have been kicked for using the Police Skin) and the button to activate the Sirens is "J"
 13. [Mega Trans] CrystaL

  How do I make TruckersMP use other ETS2 game directory?

  This .
 14. [Mega Trans] CrystaL

  cant login in ingame menu

  In order, to fix that problem, I recommend you to do the following: Open CMD as administrator then run the bellow commands, restart your PC after running the commands. ipconfig /flushdns nbtstat –r netsh int ip reset netsh winsock reset If the above commands don't work make sure you don't have any antivirus which might block the connection such as Kaspersky.
×