ThePeri

Veteran Driver II
 • Content count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Trucker

3 Followers

About ThePeri

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poznań
 • Preferred Trucks DAF
  MAN
  Mercedes
  Renault
  Volvo
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polski, English

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

968 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Prawie jak Wielton. Hmmm...
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Albo dlatego, że połowa szaf Rack w głównej serwerowni świeci się na czerwono ( ͡° ʖ̯ ͡°)
 3. Screenshots

 4. Problem z radiem

  Macie url do ESKA Warszawa: http://waw.ic.smcdn.pl/t042-1.aac?timestamp=1507050368&hash=0338c148fdf23b69ec747b38e6648d8e Działa na odtwarzaczu AIMP, co do winamp nie mam pewności bo nie posiadam. Co do ETSa to od pięciu minut (19:23) próbuje się połączyć.
 5. Problem z modami

  Wyłączyć mody? Albo zrobić inny profil bez modów?
 6. Ograniczenie Prędkości w skodach

  To obniżmy prędkość zestawów, ponieważ: który jedzie 89 km/h. Trzymajmy się "realu". Tak, dokładnie tak. To SCania z innym skinem, modelem, interiorem, dźwiękami, akcesoriami no i policyjnym ijo ijo (tak między nami, to na kierownicy ma znaczek jakiegoś Scout, nie wiem co to za firma może jakieś przyszłe DLC albo coś) Mogę się mylić, ale rozpędzają się szybciej, ponieważ są samochodami osobowymi, i nie ciągną za sobą przynajmniej 7 ton... i wgl. to ważą mniej i takie tam jakieś inne cyferki mają przy informacji o silniku. trailer_mass: 7000.0 Kiedy powstały? Moim zdaniem wypowiadasz się, jakbyś już ponad 2 lata siedział pośród "nas". A tymczasem... Ehh... sugestia dla mnie na nie, lecz jeśli przejdzie dalej, to nie zapominajcie obniżyć prędkości ciężarówek do 90. Trzymajmy się "realu".
 7. Zapis dema z naszej rozgrywki pod jednym przyciskiem

  Nie działa.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Yyy @L3chu po lewej są akcesoria Streamline a po prawej dałeś Griffina
 9. Dziwne/śmieszne zdarzenia drogowe (filmiki)

 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nowy update, nowe ośki:
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  [offtop] @DudekAKADudek specjalnie w moim poście zamieściłem kolokację (całość wynikająca ze znaczeń każdego słowa osobno) "Jakoś tak" stosując partykułę słowa "Jakoś" oraz przysłówek słowa "tak". Mogłem zamiast tego po prostu napisać "prawdopodobnie" ,ale coś tak czułem że ktoś może się doczepić do mojego postu. Reasumując: ze świadomością umieściłem ten ciągnik siodłowy, ponieważ Tesla opublikowała tylko jedno zdjęcie/render, który jest widoczny w poście @Aves'a. Nie oszukujmy się, mamy 2017 rok większość marek stawia też na design oraz na aerodynamikę (zwłaszcza przy autach elektrycznych) a model firmy Nikola mniej-więcej może określać prawdopodobny wygląd trucka wydanego przez firmę Tesla, ponieważ stacji ładowania jest znacznie mniej niż paliwowych.[/offtop]<-(Tak, specjalnie to napisałem.) Zastanawia mnie co będzie jak Elon odpowie na post SCS'u i wyrazi chęć współpracy. SCS dostanie tajne projekty modelu i ciągnik Tesli dostanie status priorytetowy i będzie ją tworzył, żeby ją udostępnić wraz z prezentacją prowadzoną przez Teslę, czy będą czekali aż do września żeby zacząć nad nią pracę. Jeśli już współpraca dojdzie do skutku, to czy studio stworzy też prefaby imitujące stacje ładowania, czy tylko przerobi już umieszczone na mapie stanów.
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jakoś tak:
 13. 2 bugi/błędy

  Konsola i wpisz g_set_weather 0
 14. Screenshoty - Inne gry

 15. Proszę o Pomoc z ETS2 MP

  Ehh... widzę, że proceder nabijania postów uaktywnił się w Polskiej sekcji... Do @denver848411 w steam zakładka beta wybierz "BRAK", skoro MP jest wspierany na najnowszej wersji ETSa to nie musisz posiadać public_beta. To powinno wystarczyć. Do @PyskatyPL czytałeś co on napisał? Nie? Proszę: I powiedz dlaczego wprowadziłeś go w błąd? +1 do postów i szybko VS reklamować? Tak z innej beczki, to Mod który akceptował jego post przeczytał jego zawartość? Z góry przepraszam, jeśli autor postu pomylił miejsca liczb i go zedytował, wtedy zapomnij o moich słowach.