Jump to content

ThePeri

Veteran Driver III
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Unlicensed

5 Followers

About ThePeri

 • Rank
  4t Ventilation Shaft
 • Birthday 07/07/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Preferred Trucks
  DAF
  MAN
  Mercedes
  Renault
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polski, English

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

1448 profile views
 1. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W informacjach na blogu jest mowa o: Potwierdzenie.
 2. Wszystkiego Najlepszego mobilu :P Dużo zdrówka, gumowych drzewek oraz mało lagów i :troll: na wirtualnych szlakach :P

 3. ThePeri

  Screenshots

 4. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Prawie jak Wielton. Hmmm...
 5. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Albo dlatego, że połowa szaf Rack w głównej serwerowni świeci się na czerwono ( ͡° ʖ̯ ͡°)
 6. ThePeri

  Screenshots

 7. ThePeri

  Problem z radiem

  Macie url do ESKA Warszawa: http://waw.ic.smcdn.pl/t042-1.aac?timestamp=1507050368&hash=0338c148fdf23b69ec747b38e6648d8e Działa na odtwarzaczu AIMP, co do winamp nie mam pewności bo nie posiadam. Co do ETSa to od pięciu minut (19:23) próbuje się połączyć.
 8. ThePeri

  Problem z modami

  Wyłączyć mody? Albo zrobić inny profil bez modów?
 9. ThePeri

  Ograniczenie Prędkości w skodach

  To obniżmy prędkość zestawów, ponieważ: który jedzie 89 km/h. Trzymajmy się "realu". Tak, dokładnie tak. To SCania z innym skinem, modelem, interiorem, dźwiękami, akcesoriami no i policyjnym ijo ijo (tak między nami, to na kierownicy ma znaczek jakiegoś Scout, nie wiem co to za firma może jakieś przyszłe DLC albo coś) Mogę się mylić, ale rozpędzają się szybciej, ponieważ są samochodami osobowymi, i nie ciągną za sobą przynajmniej 7 ton... i wgl. to ważą mniej i takie tam jakieś inne cyferki mają przy informacji o silniku. trailer_mass: 7000.0 Kiedy powstały? Moim zdaniem wypowiadasz się, jakbyś już ponad 2 lata siedział pośród "nas". A tymczasem... Ehh... sugestia dla mnie na nie, lecz jeśli przejdzie dalej, to nie zapominajcie obniżyć prędkości ciężarówek do 90. Trzymajmy się "realu".
 10. ThePeri

  Zapis dema z naszej rozgrywki pod jednym przyciskiem

  Nie działa.
 11. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Yyy @L3chu po lewej są akcesoria Streamline a po prawej dałeś Griffina
 12. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nowy update, nowe ośki:
 13. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  [offtop] @DudekAKADudek specjalnie w moim poście zamieściłem kolokację (całość wynikająca ze znaczeń każdego słowa osobno) "Jakoś tak" stosując partykułę słowa "Jakoś" oraz przysłówek słowa "tak". Mogłem zamiast tego po prostu napisać "prawdopodobnie" ,ale coś tak czułem że ktoś może się doczepić do mojego postu. Reasumując: ze świadomością umieściłem ten ciągnik siodłowy, ponieważ Tesla opublikowała tylko jedno zdjęcie/render, który jest widoczny w poście @Aves'a. Nie oszukujmy się, mamy 2017 rok większość marek stawia też na design oraz na aerodynamikę (zwłaszcza przy autach elektrycznych) a model firmy Nikola mniej-więcej może określać prawdopodobny wygląd trucka wydanego przez firmę Tesla, ponieważ stacji ładowania jest znacznie mniej niż paliwowych.[/offtop]<-(Tak, specjalnie to napisałem.) Zastanawia mnie co będzie jak Elon odpowie na post SCS'u i wyrazi chęć współpracy. SCS dostanie tajne projekty modelu i ciągnik Tesli dostanie status priorytetowy i będzie ją tworzył, żeby ją udostępnić wraz z prezentacją prowadzoną przez Teslę, czy będą czekali aż do września żeby zacząć nad nią pracę. Jeśli już współpraca dojdzie do skutku, to czy studio stworzy też prefaby imitujące stacje ładowania, czy tylko przerobi już umieszczone na mapie stanów.
 14. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jakoś tak:
×