ThePeri

Veteran Driver
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Trucker

3 Followers

About ThePeri

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poznań
 • Virtual Trucking Company Black Arrows
 • Preferred Trucks DAF
  Mercedes
  Renault
  Volvo
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polski, English

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Screenshots

 2. Ograniczenie Prędkości w skodach

  To obniżmy prędkość zestawów, ponieważ: który jedzie 89 km/h. Trzymajmy się "realu". Tak, dokładnie tak. To SCania z innym skinem, modelem, interiorem, dźwiękami, akcesoriami no i policyjnym ijo ijo (tak między nami, to na kierownicy ma znaczek jakiegoś Scout, nie wiem co to za firma może jakieś przyszłe DLC albo coś) Mogę się mylić, ale rozpędzają się szybciej, ponieważ są samochodami osobowymi, i nie ciągną za sobą przynajmniej 7 ton... i wgl. to ważą mniej i takie tam jakieś inne cyferki mają przy informacji o silniku. trailer_mass: 7000.0 Kiedy powstały? Moim zdaniem wypowiadasz się, jakbyś już ponad 2 lata siedział pośród "nas". A tymczasem... Ehh... sugestia dla mnie na nie, lecz jeśli przejdzie dalej, to nie zapominajcie obniżyć prędkości ciężarówek do 90. Trzymajmy się "realu".
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Yyy @L3chu po lewej są akcesoria Streamline a po prawej dałeś Griffina
 4. Dziwne/śmieszne zdarzenia drogowe (filmiki)

 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nowy update, nowe ośki:
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  [offtop] @DudekAKADudek specjalnie w moim poście zamieściłem kolokację (całość wynikająca ze znaczeń każdego słowa osobno) "Jakoś tak" stosując partykułę słowa "Jakoś" oraz przysłówek słowa "tak". Mogłem zamiast tego po prostu napisać "prawdopodobnie" ,ale coś tak czułem że ktoś może się doczepić do mojego postu. Reasumując: ze świadomością umieściłem ten ciągnik siodłowy, ponieważ Tesla opublikowała tylko jedno zdjęcie/render, który jest widoczny w poście @Aves'a. Nie oszukujmy się, mamy 2017 rok większość marek stawia też na design oraz na aerodynamikę (zwłaszcza przy autach elektrycznych) a model firmy Nikola mniej-więcej może określać prawdopodobny wygląd trucka wydanego przez firmę Tesla, ponieważ stacji ładowania jest znacznie mniej niż paliwowych.[/offtop]<-(Tak, specjalnie to napisałem.) Zastanawia mnie co będzie jak Elon odpowie na post SCS'u i wyrazi chęć współpracy. SCS dostanie tajne projekty modelu i ciągnik Tesli dostanie status priorytetowy i będzie ją tworzył, żeby ją udostępnić wraz z prezentacją prowadzoną przez Teslę, czy będą czekali aż do września żeby zacząć nad nią pracę. Jeśli już współpraca dojdzie do skutku, to czy studio stworzy też prefaby imitujące stacje ładowania, czy tylko przerobi już umieszczone na mapie stanów.
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jakoś tak:
 8. Screenshoty - Inne gry

 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Najbardziej wyczekiwane naczepy - plik base.scs, ładunki - nie widać, ośki dla ciągników - jedyne co znalazłem to malowania dla Volvo 8x4. Jak to będzie wyglądać? Naczepy ogólnodostępne dla wszystkich po update, DLC jako ładunki na te naczepy + dodatkowo ośki dla trucków, czy raczej all in one?
 10. Dyskusje na temat kierowcow

  Pozdrawiam oraz polecam gracza @ElectroMusic!. Bardzo pozytywna i sympatyczna osoba, jazda z nim to sama przyjemność. Szczególne podziękowania za wczorajszy konwój, który zleciał mi bardzo szybko.
 11. [Poradnik] Własne naczepy bez zlecenia!

  @elot360PL dałeś złego screena
 12. [Poradnik] Własne naczepy bez zlecenia!

  @elot360PL chodzi mi o naczepy. Odkryłem to, jak biorąc ładunek z Nantes kumpel powiedział mi że mam Poznańskie blachy na naczepie. Nie wiem jeszcze jak to działa po edycji tablicy na własną w game.sii. Tak z innej beczki nie trzeba tego robić na quicksave wystarczy wpisać w konsoli przy okazji "save" i będzie nowy zapis.
 13. [Poradnik] Własne naczepy bez zlecenia!

  +1 ale z tego co wiem naczepy nie mają zsynchronizowanej tablicy rejestracynej. Poprawcie mnie jak się mylę.
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Aveszdążyłem zauważyć, ale dzięki Wolałbym już to D niż A bo to śmiesznie wygląda przy R i N :/