ThePeri

Veteran Driver
 • Content count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Trainee

2 Followers

About ThePeri

 • Rank
  I can drive!
 • Birthday 07/07/97

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poznań
 • Virtual Trucking Company Black Arrows
 • Preferred Trucks DAF
  Mercedes
  Renault
  Volvo
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polski, English

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. Yyy @L3chu po lewej są akcesoria Streamline a po prawej dałeś Griffina
 2. Nowy update, nowe ośki:
 3. [offtop] @DudekAKADudek specjalnie w moim poście zamieściłem kolokację (całość wynikająca ze znaczeń każdego słowa osobno) "Jakoś tak" stosując partykułę słowa "Jakoś" oraz przysłówek słowa "tak". Mogłem zamiast tego po prostu napisać "prawdopodobnie" ,ale coś tak czułem że ktoś może się doczepić do mojego postu. Reasumując: ze świadomością umieściłem ten ciągnik siodłowy, ponieważ Tesla opublikowała tylko jedno zdjęcie/render, który jest widoczny w poście @Aves'a. Nie oszukujmy się, mamy 2017 rok większość marek stawia też na design oraz na aerodynamikę (zwłaszcza przy autach elektrycznych) a model firmy Nikola mniej-więcej może określać prawdopodobny wygląd trucka wydanego przez firmę Tesla, ponieważ stacji ładowania jest znacznie mniej niż paliwowych.[/offtop]<-(Tak, specjalnie to napisałem.) Zastanawia mnie co będzie jak Elon odpowie na post SCS'u i wyrazi chęć współpracy. SCS dostanie tajne projekty modelu i ciągnik Tesli dostanie status priorytetowy i będzie ją tworzył, żeby ją udostępnić wraz z prezentacją prowadzoną przez Teslę, czy będą czekali aż do września żeby zacząć nad nią pracę. Jeśli już współpraca dojdzie do skutku, to czy studio stworzy też prefaby imitujące stacje ładowania, czy tylko przerobi już umieszczone na mapie stanów.
 4. Jakoś tak:
 5. Najbardziej wyczekiwane naczepy - plik base.scs, ładunki - nie widać, ośki dla ciągników - jedyne co znalazłem to malowania dla Volvo 8x4. Jak to będzie wyglądać? Naczepy ogólnodostępne dla wszystkich po update, DLC jako ładunki na te naczepy + dodatkowo ośki dla trucków, czy raczej all in one?
 6. Opinie

  Pozdrawiam oraz polecam gracza @ElectroMusic!. Bardzo pozytywna i sympatyczna osoba, jazda z nim to sama przyjemność. Szczególne podziękowania za wczorajszy konwój, który zleciał mi bardzo szybko.
 7. @elot360PL dałeś złego screena
 8. @elot360PL chodzi mi o naczepy. Odkryłem to, jak biorąc ładunek z Nantes kumpel powiedział mi że mam Poznańskie blachy na naczepie. Nie wiem jeszcze jak to działa po edycji tablicy na własną w game.sii. Tak z innej beczki nie trzeba tego robić na quicksave wystarczy wpisać w konsoli przy okazji "save" i będzie nowy zapis.
 9. +1 ale z tego co wiem naczepy nie mają zsynchronizowanej tablicy rejestracynej. Poprawcie mnie jak się mylę.
 10. @Aveszdążyłem zauważyć, ale dzięki Wolałbym już to D niż A bo to śmiesznie wygląda przy R i N :/
 11. Czy ja coś przegapiłem, nie doczytałem czy o co tutaj chodzi?
 12. Może coś z licencją? Albo to, że jedna z ich naczep wygląda jakby była przygotowana pod skrętną ośkę? Tak z innej beczki, to od której wersji gry w pliku base istnieje grafika naczepy z zestawu skandynawskiego/tandema?