WooQash

Game Administrator
 • Content count

  3492
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1684 King of the Road

About WooQash

 • Rank
  Nenormalek
 • Birthday 02/14/94

Contact Methods

 • Website URL http://wooqash.net/

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Grudziądz, Poland
 • Virtual Trucking Company Agromex
 • Preferred Trucks Mercedes
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location California: San Francisco
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polish, English

External Websites

 • World Of Trucks
 • YouTube
 • Twitter

Recent Profile Visitors

16790 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To nie jest, że się uparliśmy. Sama gra tam generuje zlecenia i w 95% wszyscy i tak by tam jeździli bo nie bawiliby się w edycje miejsc czy inne bajery. Z zażaleniami do SCSu.
 2. Agromex - Virtual Spedition

  Nowe typy naczep już gotowe do godnego reprezentowania Agromex'u w brawach firmowych.
 3. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  24t to może mieć w przypadku ciągnięcia samej naczepy, w przypadku gdy jest naczepa + doczepa (lub jakakolwiek inna konfiguracja) limity są większe bodajże maksymalnie 40t o ile przepisy europejskie są identyczne co skandynawskie. Wiadomo tam, nacisk na osie i inne bajery. Akurat ta fotka z portu była popełniana po tych dwóch "kraszach" w Poznaniu i Eurotunelu, więc mam tam sporo uszkodzeń, nie mniej tam było na styk i brakowało bardzo mało do ogrodzenia.
 4. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Nie jesteś pierwszą osobą, która o tym mówi, lecz pierwszą, która to w jakiś sposób udowodniła. Temat poruszyłem gdzie trzeba i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tak, tylko SCS wypuszczając fotki Range T czy Volvo dla ATS'a publikowało te fotki w dobrej wierze, że uda im się zdobyć licencję. Niestety minęły już ponad 2 lata i nadal nic... W przypadku Scanii licencja albo już jest, albo to tylko formalność, skoro sama Scania na łamach swoich serwisów pisała o tym, że będzie ona w ETSie, czego np. ani Renault, ani Volvo wcześniej nie zrobiło i ma to po prostu gdzieś.
 6. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Poznań Pociąg Port
 7. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Pytanie tylko po co jeździć gdzieś gdzie i tak ładunków nie oddacie, bo żadne zlecenia nie wychodzą po za Skandynawię? Multiplayer nie będzie ingerował w punkty spawnów czy modyfikowania serwisów. Nie zapominajcie, że są jeszcze promy i pociągi, które również mogą wyrzucać w powietrze. Póki sama gra czegoś nie będzie oferowała to na MP nie będzie to dostępne.
 8. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Nie wiadomo co dostaniesz jeszcze, czy to będzie kick, ban, teleport, czy zamienisz się w kamień. Nie zostało to sprecyzowane. Nie mniej jest to już zabronione przez regulamin TruckersMP. Gra fizycznie pozwala na wyjechanie po za tereny DLC Skandynawii (czy to kamerą 0 na singlu, czy też po prostu jadąc drogą czy promem).
 9. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Regulamin już wcześniej (przed wydaniem Heavy Cargo Pack dla ATS'a) zabraniał edycji tych zestawów, teraz zostało to nie co inaczej sformułowane na rzecz ETS'a.
 10. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  To był pierwszy lepszy przykład. Może się nie da, ale ludzie i tak będą na wszystkie sposoby kombinować. Na tą chwilę nie jest to sprecyzowane. Póki aktualizacji MP do 1.28 nie ma na horyzoncie to nie ma się czym przejmować.
 11. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Na tą chwilę nie zostały sprecyzowane zasady co do karania. To bardziej dotyczy tego aby nie tworzyć tzw. pociągów drogowych lub jakiś miksów naczep (cysterna + doczepka firanka). Na multiplayerze opieramy się na tym co daje Nam gra, a gra Nam daje możliwość podjęcia ładunków i dostarczania ich tylko na terenach DLC Skandynawii. Póki gra nie będzie pozwalała na więcej to i multiplayer nie będzie raczej ugięty na to zwłaszcza, że standardowe prefaby serwisów nie są dostosowane do tak długich zestawów.
 12. Taka drobna chociaż dość ważna informacja na przyszłość dotycząca dubli w ETSie. https://truckersmp.com/rules czyli w skrócie dla osób "antyEngliszowych": - Edycja sejwa na dublach jest zakazana - czyli nie można ich modyfikować, dodawać więcej doczep (lub naczep jeżeli będzie to kiedyś możliwe). - Duble są dozwolone tylko na terenach DLC Skandynawii, ponieważ w życiu realnym również tylko tam są one dozwolone do jazdy po publicznych drogach.
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To co 25 złoty?
 14. ATS mp and ETS2 mp updates

  MP update soon..... WoTr is not compatible with 1.27.