Jump to content
Update 1.32 | It's time to downgrade! Read more... ×

WooQash

Veteran Driver III
 • Content count

  3751
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2181 International Driver

About WooQash

 • Rank
  Nenormalek
 • Birthday 02/14/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Grudziądz, Poland
 • Virtual Trucking Company
  Agromex
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

28404 profile views
 1. @SimplyWild1 emm... this is topic for help to do something like that. Mods included here is only a nonfunctional example.
 2. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Jaro [PL] będą.
 3. Hello, I started creating modifications that allow me to take from the market one and the same load (eg. a yacht) from each company (in other words, only one and the same trailer is available on the entire map in market) but I would like that after switching off this modification (or wanting to be more precise I mean enter the multiplayer mode thanks to the TruckersMP mod) I still have a hooked yacht and the game to see that it is a yacht with a given weight (not a cement for example). I have created several versions of this modification, but each has some disadvantages. Version 1 (base) - Download This is a base version of modyfication. This is only visual change of trailers but the cargos and weights are not changed. Every files in \def\vehicle\trailer\ location has changed. For example: brick_trailer.sii excavator.sii Version 2 - Download Here I modifired the same files as in version 1 but here in additional I edit a every .sii files in \def\cargo\ directory without subfolders. For example: acetylene.sii carrots.sii The success is even ok, but only partially. Yes, all loads are called Yacht, weigh 6.5 tons, but in the game files they are still not yachts and after switching off the modification the appearance of the trailer itself remains as a yacht, but the game informs me that I carry, for example, cement weighing 22 tons. This is a section of game save after save with this mod: This is a 2 main versions of mod but I try to every variables: - Version 3: with *.sii files in \def\cargo\*\ location and try to change a trailer def: but this is not working, - Version 4: with edit a \def\cargo.sii and similar from DLCs and try to remove all @include except a yacht cargo. It even worked but the number of generated trailers in market not satisfied me because I would like a many the same trailers from the one city (in this example from Poznan I have one yacht trailer and from Lodz I have nothing). - Version 5: with edit a \def\vehicle\trailer_storage.sii and similar from DLCs and try to remove all @include except a yacht trailer but it works the same or worse than the previous example (v4). Sincerely? I ran out of ideas, so I thought to try and ask for help here. Maybe some of you know the golden mean for my problem. I want the modification to always show that I am carrying a yacht (as a trailer and as a cargo in information - F6 or menu) and that it doesn't generate an economy reset. Examples 1 and 2 don't generate an economy reset, but the others probably do.
 4. Nazwa Sugestii: Usunięcie polskiego działu z Forum Opis Sugestii: Usunięcie polskiego działu z Forum TruckersMP Przykładowe obrazki: Nie posiadam. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Skoro nie jesteśmy godni poruszać tematów dotyczących TruckersMP oraz nie możemy posiadać wątku dotyczącego rozmów o TruckersMP (pal licho Generalną Dyskusję, niech będzie nawet Offtopic) to może usuńmy rodzimy dział posługujący się językiem polskim z tego Forum całkowicie, bo skoro jakiekolwiek rozmowy o TruckersMP są błe to nie powinno być w takim razie naszego działu językowego, który i tak swego czasu zleciał z głównej strony Forum z powodów komunizacyjnych TruckersMP.
 5. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  A nie, przepraszam. Nie da się, a zwykły gracz nie ma przebicia. Brnijmy dalej w tej umysłowej brei albo rzućmy to w cholerę, bo to na prawdę przestaje być śmieszne.
 6. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ludzie jeżdżą Range Roverami, BMW i innymi gównami jako modyfikacje na MP, a tu się banuje stockową ciężarówkę z modyfikacją, która jest wbudowana... GDZIE TU LOGIKA? Przecież to się kupy i dupy nie trzyma... Serio? Osoba układające te zasady chyba nie wie gdzie żyje w takim razie, bo bardziej rażące rzeczy są dozwolone aniżeli takie coś... Tak samo jak kolorowe światła? Komu to przeszkadzało? Może warto zapukać do tej osoby, która tym włada (regulaminem) aby przemyślała co robi, bo to kpina jest i tyle.
 7. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W czym przeszkadza Wam to wnętrze? Jasna i konkretna odpowiedź proszę. Komu to przeszkadza? Powoduje crashe? Buguje coś? Dlaczego jest niedozwolone?
 8. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tak mnie na rozmyślanie wzięło, czy TruckersMP składa się z samych osób, które nie mogą, nie umieją lub nie chcą?
 9. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ETS2Map od kilku tygodni przechodzi ponownie kryzys chociaż może nie taki jak ponad rok temu, gdzie w ogóle właściwie nie działała przez dłuższy czas. Sporo czasu działała poprawnie, ale od jakiegoś czasu notorycznie się wywala, nie pokazuje ludzi na mapie, API również nie działa i nie pokazuje poprawnie danych (np. pokazuje, że ktoś jest offline, kiedy osoba jest na serwerze od dobrych kilku godzin chociażby). Tutaj raczej nikt nie zwróci uwagi autorowi, więc trzeba by było albo na feedback albo bezpośrednio do autora. A co do bety, to SCS podkreślał to, że to wcześniejsza wersja bety niż zazwyczaj, przy tej ilości nowości miesiąc to na pewno mało, trzeba przypomnieć sobie betę do 1.31, która trwała ponad 3 tygodnie (od 21 kwietnia do 14 maja) także wydaje mi się, że jeszcze dwa tygodnie mogą być przed nami w becie.
 10. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Anna będzie
 11. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Najbliższe imieniny Anny są dopiero 10 stycznia, także zdążą się wyrobić i będzie można robić tam imprezy imieninowe albo urodzinowe dla Ann
 12. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To może tak z innej beczki próbując zakończyć ten nędzny wątek dotyczący Moderatorów Gry i ich rekrutacji oraz pilnowania, bo zaczęło to być ciut nudne już... Mercedes wydał nowego Actrosa. https://trans.info/pl/mercedes-benz-zaprezentowal-nowego-actrosa-108040 Z zewnątrz jakoś wiele się nie zmienił za wyjątkiem BRAKU PODSTAWOWYCH LUSTEREK, gdzie w ich miejsce zainstalowane zostały kamery (o dziwo lusterko przednie i boczne zostało - dziwne dość), ale za to wnętrze zostało całkowicie zmienione. Już na łamach niektórych grup dotyczących ETS'a śmieją się, że model pojawi się w ETS'ie za jakieś 2-3 lata widząc problemy z modelami Renault i MAN.
 13. WooQash

  Website v2.4 release

  Somebody update a TruckersMP site like: or My question: Will the TruckersMP API also be updated with such things as: - Information about private or public nicks and bans history; - Information about the active bans (as in the pictures above)?
 14. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja na prawdę nie wiem kto podejmuje te irracjonalne decyzje, ale wiem jedno - to osoba, która nie ma zielonego pojęcia o tym co dzieje się w społeczności stricte po za TruckersMP, czyli mam tutaj na myśli VS'ki - dla nas jest to utrudnienie uniemożliwiające normalne funkcjonowanie i normalną rekrutację. Nie wiem jak inne firmy, ale np. u nas mamy zaimplementowane w kodzie strony TruckersMP API, dzięki któremu sprawdzamy stan banów nowych jak i obecnych pracowników. Za otrzymanie bana kierowca dostaje ostrzeżenia i karne kilometry, a teraz? Nikt o tym nawet nie będzie wiedział, bo jakaś super kompetentna osoba, która widzi tylko swój czubek nosa podjęła jedną z najgłupszych decyzji obok chociażby wprowadzenia komendy /fix. Głupota, głupota i głupota - tyle ode mnie.
×