Jump to content

WooQash

Veteran Driver IV
 • Content Count

  3869
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2259 International Driver

About WooQash

 • Rank
  Nenormalek
 • Birthday 02/14/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Grudziądz, Poland
 • Virtual Trucking Company
  Agromex
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

30631 profile views
 1. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ale przecież o tym, że Waszyngton będzie następny było wiadomo już od jakiegoś czasu.
 2. WooQash

  Nowy Game mode

  Ktoś jeszcze o tym pamięta? Wydawało mi się, że umarło śmiercią naturalną.
 3. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  DLC Goodyear raczej nie jest związane stricte z 1.34 bo to DLC a nie część gry.
 4. Siemanko,

  Mam pytanie odnośnie warning point. Kiedyś dawno, dawno temu coś takiego otrzymalem i jestem Ciekawe czy istnieje mozliwosc jego anulowania/skasowania ? Gdyż chciałem wrzucic post do dzialu reklamowania wirtualnych firm, ale przeczytalem ze wlsaciciel postu nie moze byc wczesniej karany.

   

  Bedę bardzo wdzieczny za odpowiedz.

  pozdrawiam

   @WooQash

  1. WooQash

   WooQash

   O ile wiem to nie ma takiej możliwości, ale nie ja tu rozdaję karty więc nie wiem. Musiałbyś jakiegoś Community zapytać na PW albo na Feedbacku.

  2. merlin6

   merlin6

   ok, dzieki :)

 5. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @bazyliszek [PL] upatrywałbym problem w niepoprawnym zamykaniu się ETS2 po ostatniej aktualizacji (nie wiem czy to wina samego MP czy wintermod'a), która powoduje, że gra nadal zostaje w procesach.
 6. WooQash

  co sądzicie na temat zimy w mp ?

  Cóż, fizyka jak i sam wintermod jest nieobowiązkowy i jeśli ktoś nie czuje się na siłach zawsze może ją wyłączyć. Według mnie fizyka nie jest gwarancją bana, a na pewno nie dla osób, które potrafią jeździć, przewidywać zdarzenia na drodze i co najważniejsze, nie zapierniczać na złamanie karku. Jeśli ktoś ma fizykę i śmiga powyżej 120km/h... pozdrawiam. Jest to możliwe, ale większość osób nie potrafi jeździć na tej fizyce przy tych prędkościach. Osobiście jeździ mi się nawet przyjemnie, wtedy kiedy mogę sobie pozwolić na nie co więcej to jestem w stanie zaryzykować poślizg, ale jeśli widzę, że miejsce może być ślepe albo jest ruch innych graczy to wiem co należy zrobić aby ani naczepa ani ciągnik nie wymknęły się z pod kontroli. Wszystko tak na prawdę kwestią driver'a i nie skłamię jeśli powiem, że ponad połowa osób używająca wintermod'a z fizyką nie potrafi z nią jeździć, a potem... Bo ja mam wintermod'a i mogę w ciebie uderzyć. Czcze gadanie trolli i tyle, każdy musi odpowiadać za swoje czyny i jeśli ja bym w kogoś wjechał bo nie miałem trakcji uznałbym swoją winę i nie zwalał na fakt korzystania z fizyki wintermod'u. Przez ostatnie lata gracze narzekali, że nie ma fizyki zimowej. Teraz ona jest, tak samo nieobowiązkowa jak sam wintermod, więc na prawdę nie widzę sensu aby rezygnować z tego skoro są osoby, które czują się dobrze na tej fizyce pomimo tego, że jest dziwna - bo to fakt niepodważalny, że perfekcyjna to ona nie jest. Wystarczy spojrzeć na to, że samym ciągnikiem możemy sobie śmiało podriftować przy dodawaniu gazu, a podpinając nawet pustą naczepę jest to już praktycznie niemożliwe, co jest raczej dziwne. Co do kwestii banów... od zawsze wyznaję zasadę, że bany powinny być srogie, ale widząc to co się dzieje w TruckersMP to śmiem twierdzić, że moderacja gry jest łaskawa dla tych mośków, którzy nie potrafią opanować samochodu, ciężarówki czy całego zestawu. Ktoś kto korzysta z tej modyfikacji powinien liczyć się z konsekwencjami, nawet niecelowymi, bo wystarczy spojrzeć na zachowanie naczepy, która lubi mniej lub bardziej zarzucić. Wiele osób o tym nie myśli, a kary są raczej śmieszne o ile w ogóle jakieś są, bo może ktoś uznać to na kick'a co najwyżej. Nie raz widziałem obracających się trolli w samochodach, którzy ewidentnie celowo to robili, a gdy w kogoś uderzyli śmiali się w twarz (w przenośni), że oni przecież mają wintermod'a...
 7. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Kochana moderacjo, dlaczego został ukryty mój poprzedni post, a cała rozmowa w tym moje nadal wiszą? Albo usuwajcie wszystko albo nic, bo teraz rozmowa jest urwana... Albo dajcie mi w końcu bana na pisanie i będzie koniec... Chcę się wypowiedzieć wywołany niejako do tablicy, co w tym jest złego znowu?
 8. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Niektórzy mają zablokowaną możliwość reportów, która została zablokowana bez powodu, a 3,5 tygodnie oczekuję na odpowiedź Feedback'a w tej sprawie, także ten... odpowiedzcie sobie sami.
 9. WooQash

  Założenie Firmy

  Prawda jest taka, że założenie firmy to pojęcie bardzo względne w środowisku ETS2. Ani sama gra, ani TruckersMP nie wspierają VS'ek poprzez ekonomię czy coś takiego. Owszem np. tutaj na Forum możesz zareklamować swoją firmę (mając odpowiednią ilość postów etc.) ale to tylko tyle. Używasz Virtual Trucking Menager? Dla niektórych to już może wystarczyć, a dla innych nie. Dla innych może być jeszcze konieczne założenie własnego TeamSpeak'a (albo współpraca z serwerem, który udostępnia TeamSpeak'a dla VS'ek) lub/oraz założenie serwera Discord, powstanie strony internetowej (zwykłego HTML'a, zrobionego przez kreator, albo zapłacić 2000zł za stworzenie dużej i profesjonalnej strony), stworzenie loga oraz czegokolwiek innego na co sam wpadniesz. Nie ma żadnego utartego schematu na "założenie firmy". Wszystko zależy od Ciebie, owszem możesz prosić o pomoc czy doradzić się Nas wszystkich czy kogoś z osobna, ale dobrze byłoby mieć tzw. "plan biznesowy" czyli informację dla samego siebie chociażby co chciałbyś mieć w tej "Firmie".
 10. WooQash

  CV Danielove - 3 lata

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 11. WooQash

  CV Samael97 - 3+

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 12. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Założone tempo itd. a potem miliard błędów na mapie tj. prześwitujące tekstury, źle ustawione znaki czy inne cudawianki. Rozumiem, że to tempo nadal jest za wysokie i 1 DLC mapowe na rok to za dużo dla SCS'u?
 13. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie wiem co to jest team QA więc wybacz. Wszyscy narzekają na to, że SCS wydaje długo swoje DLC, a jak widać są pokłady energii, które można by wykorzystać lepiej skoro są osoby, które w wolnym czasie robią coś nieoficjalnie do tej samej gry.
 14. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wybaczcie za tą dygresję z mojej strony, ale skoro pracownik SCS'u ma czas na robienie prywatnej modyfikacji mapowej do gry, którą tworzy to czym się zajmuje normalnie? Skoro taki uzdolniony i chętny do robienia mapy to może warto zwiększyć jego gażę i niech robi to co lubi po godzinach dla dobra gry również? Dziwne to jest trochę.
 15. WooQash

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Udało nam się w końcu zaktualizować nasz główny post w tym temacie o najświeższe wymagania i informacje o firmie. Serdecznie zapraszamy do lektury, a osoby chcące dołączyć do firmy zachęcamy do przesyłania podań rekrutacyjnych.
×