• Announcements

  • Krashnz

   Server Downtime   01/04/18

   Hello Truckers! In response to recent developments with certain processor exploits We will be shutting down US1 / AS1 / SA1 until we get confirmation from the datacenters that the shared physical servers that these are hosted on have been patched. While at this time we are not aware of any active attacks against our users, we take security extremely seriously and do not want to risk any chances as they are on hardware shared with other customers of whom we do not know. You may also notice the website being unavailable for a few moments over the next few days. This is due to our datacenter provider patching our fleet of 30 servers. We apologize for any frustrations this may cause, however know this is a very important step that is required to secure our users data. Thank you for your understanding.   Forum thread Homepage blog post

WooQash

Veteran Driver III
 • Content count

  3585
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1907 King of the Road

About WooQash

 • Rank
  Mudatrucker

Profile Information

 • Gender Male
 • American Garage Location
 • EU Garage Location

Recent Profile Visitors

21820 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie zapomnij, że aby troll mógł się naprawić też musi mieć naczepę, a to już zdarza się rzadko. Scouty odpadają całkowicie, a mało który troll śmiga z naczepą.
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://store.steampowered.com/sale/scs/ link do całości wspomnianych przecen.
 3. Steam sale for Truck Sumulators
  http://store.steampowered.com/sale/scs/
  Base ATS or ETS2 -75%
  France -50%
  Italy -10%

 4. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Tak samo jak tutaj uczciwie może wygrać inna opcja, nie oznacza, że pewnej grupie się będzie ona nie podobać. Tutaj się też zgodzę. Może ta gra to nie jest w 100% symulator, ale na pewno jest to gra, która ma najbliżej do symulacji jazdy ciężarówką, więc sporo osób uważa tą grę za symulator bo wiele aspektów zasymulowanych z prawdziwego życia (szczątki tachografu, spanie, kaganiec etc.). Nie mniej również twierdzę, że niektórzy uważają tą grę za wyścigi. Śmiem twierdzić, że ponad połowa graczy ma gdzieś coś takiego jak kaganiec. Owszem, w prawdziwym życiu zdarzają się przypadki gdzie ktoś ściąga kaganiec itd. ale są to przypadki incydentalne, a nie, że ponad połowa kierowców w Europie śmiga 90km/h+. Nasuwa się pytanie dlaczego? Zakładając, że wszyscy gracze z własnej woli korzystaliby z kagańca to gra miałaby więcej sensu, realizmu i byłoby jej jeszcze bliżej do symulatora, ale tylko z tego względu, że SCS udostępnił zdjęcie go gra traci symulacyjny sens? Nie, bo każdy może go używać jak chce. Każdy może symulować sobie grę jak chce poprzez np. dogranie prawdziwego tachografu z pauzami itd. Reasumując dla niektórych może to być symulator, a dla niektórych nie bo są dostępne takie opcje, które albo pozwalają poczuć się jak szofer, albo i nie.
 5. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Na razie to głosowanie trwa, więc na tą chwilę nic nie zostało przegrane. Rozumiem, że na temat tego "demokratycznego" głosowania nie wolno mówić ani nic, bo temat tabu tak? Ciekawe, że po demokratycznym głosowaniu w takim kraju jak Polska, non-stop organizowane są wiece i inne manifestacje z powodu partii rządzącej.
 6. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Możemy się tak przekomarzać a i tak Ty masz swoje zdanie, a ja swoje i nikt nikogo nie przekona.
 7. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  @[PHT]elot360PL może mu daleko, ale zarazem najbliżej, gdyż na rynku nie ma innej gry tak bardzo bliskiej symulacji jak właśnie ETS2 lub ATS.
 8. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Nie rozumiem. >Euro Truck SIMULATOR 2 / American Truck SIMULATOR >SYMULATOR Jaka jest różnica?
 9. (PHP) API Call Help

  Not calling the API several hundred or tens of times per hour. Earlier I had a simple game map based on the ETS2Map API and TruckersMP API, which within a one minute refreshed several times for several dozen people (about 200-300 queries per minute in total). Access was blocked and the developers were angry at me.
 10. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Dokładnie, to ma być symulator. Co innego gdyby to był serwer do GTA, gdzie sama gra kładzie większy nacisk na "zabijanie się" niżeli symuluje jazdę. Dlatego jestem zdziwiony, że tak dużo graczy traktuje to nie jako symulator, a jako... no właśnie ciężko to inaczej określić. Nie mniej z racji pewnego członu w nazwie gry nie powinno się tak radykalnie odchodzić od symulacji i albo powinno się iść na kompromis albo stworzyć dwa oddzielne światy dla jednej grupy (może liczniejszej), i drugiej (mających pasję do tego tytułu). To, że ja będę miał gdzieś tą komendę czy ona jest czy nie, nie oznacza tego, że nie zmieni się mentalność ludzi. Czy gdyby na ulicach leżały wszędzie noże, które byłyby legalne i wolno dostępne, a zabicie z nich byłoby niekaralne to też twierdziłbyś, że nie musisz ich przecież używać po czym chwilę później na rogu ulicy zostajesz śmiertelnie dźgnięty przez kogoś kto chciał tego użyć i miał do tego prawo tylko dlatego, że miał taki kaprys? Porównanie brutalne ale jakże prawdziwe.
 11. (PHP) API Call Help

  Such a private council. Don't abuse the TruckersMP API. Developers don't like heavy traffic on their servers. I know something about this
 12. (PHP) API Call Help

  Try: $mpname = $data->response->name; Thanks for SteamAPI Key
 13. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  W tej chwili? Niech sobie będzie tak jak jest. Ale wyniki głosowania póki co pokazują to, żeby powrócił /fix do pierwotnej funkcjonalności jaka była wprowadzona czyli dostępnego zawsze, wszędzie i dla naczep, a to mi (i nie tylko mi) już nie odpowiada.
 14. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Patrzę na dotychczasowe wyniki i nie wierzę w to co widzę. Praktycznie w większości głosy są przeciwne temu o co postulujemy i sugerowałyby powrót /fix'a do pierwotnej formy dozwolonej zawsze, wszędzie i na naczepy... Czy na prawdę TruckersMP jest opanowane przez osoby, które mają gdzieś realność czy jak? To nawet nie jest pół na pół, ale to są drastyczne różnie na niekorzyść osób ceniących realizm i symulację. Obawiam się najgorszego, bo nawet w głosowaniu dotyczącego EU#1, nawet tam gracze (o ile nazwa gracza jest poprawna w tym przypadku) głosują by było to dostępne wszędzie... Ręce mi szczerze opadają, bo na prawdę nie chce mi się wierzyć, że nie tyle w Polsce, ale globalnie VS'ki nie są za realizmem...
 15. Cast your vote for the /fix command

  Why was not a simple form created on the TruckersMP website? I create websites not from today and it would take 2-3 hours to create a poll, protected and working in 100%. It wouldn't require entering the game, and it would be secured by the TruckersMP account (+ without banned players or something). Why so? Again strange things create by the developers. Instead of doing something straight, strange scripts are created and you have to switch to the game.