WooQash

Veteran Driver III
 • Content count

  3718
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2139 International Driver

About WooQash

 • Rank
  Nenormalek
 • Birthday 02/14/1994

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Grudziądz, Poland
 • Virtual Trucking Company Agromex
 • American Garage Location California: San Francisco
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

27113 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego do dnia dzisiejszego nie została jeszcze wydana aktualizacja do ATS? Chcąc przełączyć się między singleplayerem a multiplayerem dostaję reset ekonomii ponieważ ktoś nie czuje się odpowiedzialny aby wywalić modyfikację na wspaniałą poprawę drogi do eventu, który się zakończył! Czy to na prawdę jest taki problem wykonać parę kliknięć i wywalić modyfikację? Ta droga jest przejezdna i nie potrzeba żadnej modyfikacji, nie trzeba nawet jej modyfikować ją trzeba po prostu wyłączyć. Aktualizacja mapy do ATS była w poniedziałek, dzisiaj mamy środę i dzięki temu nie mogę teleportować się na singleplayerze do miasta, z którego mamy konwój o wymaganej naczepie nie wspomnę. Na prawdę NIKT się nie poczuwa odpowiedzialnym do tego już? To jest niecała MINUTA roboty dla dewelopera któregokolwiek! @mwl4 Zostałem zmuszony odwołać konwój, bo NIKT nie jest w stanie z mojej Firmy teleportować się do miasta Winnemuca, a niestety nie gramy w ATSie codziennie aby posiadać wszystkie garaże dlatego stosujemy kamerę 0 na singleplayerze, która teraz jest uniemożliwiona przez jedną głupią rzecz, której ktoś nie dopilnował...
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  A dlaczego mięlibyśmy dostać?
 3. Uzyskanie Unique Discord ID Gracza

  A jak mam bana na Discordzie to jak to zrobić? Można się jakoś odbanować?
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Faktycznie, masz rację. Materiały o ETS2 oglądałem tylko podczas live SCS'u i nie wracałem do nich, i teraz po ponownej analizie stwierdzam, że same miasto przebudowane nie jest, ale wjazdy do miasta są od całkowicie innych stron niż były. Dzięki za poprawkę.
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Prawda jest taka, że póki co odświeżenie Niemiec wygląda tak: - Całkowicie przebudowany Hamburg z nowym układem drogowym, - Pozostałe drogi mają identyczny układ (po za skrzyżowaniem węzłów) ale z odświeżonymi teksturami. Także to jest prawda, że przebudowa chociażby A1 jest wątpliwa. Wszystko zależy od tego czy "im się będzie chciało" albo "czy w ogóle wiedzą o tym". Może warto by było podgrzać ten temat na Forum SCS, aby wiedzieli o tym. Tutaj sprawa tego ronda z ATS z tego co widziałem była poruszana przy okazji wersji 1.29, a teraz już mamy 1.31 i 1.32 na horyzoncie się pokazuje.
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Polityka EA? Pozdrawiam portfele graczy. Dostałbyś pół Niemiec za free, a reszta w DLC z jakimiś horrendalnymi cenami. SCS wspiera grę od 6 lat już, EA nie robiłoby tego po roku... Niezła ta polityka, czyż nie? Albo może cykl wydawniczy ETS'a jak Fifę? Euro Truck Simulator 2019? Nice.
 7. Agromex - Virtual Spedition

  Kolorowy konwój - właśnie pod takim tytułem odbył się dzisiejszy konwój z Lublina do Leipzig. Każdy kierowca losowo otrzymał jeden z trzech możliwych kolorów naczep: zielony, żółty albo niebieski.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Sugestie? Hmm.. skoro deweloperzy przez 4 lat powtarzali, że edycja mapy w becie najwcześniej to jakie ja miałem i mam propozycje dawać? To jest właśnie TruckersMP. Najpierw jedno się mówi, a nagle wprowadzacie coś co było wbrew temu co mówiliście. Pomysłów ludzie mają pierdyliard, ale Wy i tak tego nie słuchacie, a zwłaszcza mnie więc co mam Wam proponować? Skoro są takie problemy z tą drogą trzeba było od skrzyżowania w Santa Maria do San Diego dać NCZ i po kłopocie. Skoro bydło nie potrafi się zachować, to bydło nie będzie miało przyjemności z grania - tyle ode mnie.
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To nie są żadne argumenty. Event można robić na singlu. Ja tam pojechałem z czystej przyjemności po zakończeniu eventu (kiedy jeszcze była normalna droga). Lepiej robić drogę na 2-3 tygodnie na czas eventu, ale czegoś konkretniejszego i ambitniejszego na stałe już nie? Do następnej sporej aktualizacji mamy w tym przypadku 2-3 miesiące, gdzie nie trzeba by było nic robić. Swego czasu pamiętam jednoznaczne odpowiedzi zespołu deweloperów, że zmiany mapy co najwyżej w becie. Weszliśmy do bety? Nie wydaje mi się. Nie słyszałem też żadnych informacji, że coś się zmieniło, więc jestem mocno zdziwiony sytuacją. Jak już tak edytujemy coś to pójdźmy za ciosem i dajmy coś trwalszego, coś faktycznie pożyteczniejszego jak usunięcie barier do jakiś parkingów (np. na Scoutcie w Pradze) czy coś. Po za tym jaki był sens poszerzenia tej drogi? Jak był dalej syf, tak nadal jest, korki się wcale nie zmniejszyły. Po za tym aspekty logiczne. Event dotyczy wywozu ziemi aby ogruzować i odbudować drogę, a tu zonk pojawia się asfalt obok. No błagam, jaki to ma sens? W takim razie ten event nie ma sensu, bo droga staje się 100% przejezdna bez żadnych dziur i problemów... Taka prawda. Ja nie neguje edytowania mapy w ATS czy ETS na multi, bo na to gracze czekają, ale neguje ten konkretny pomysł, bo event dotyczy konkretnej sprawy, wszystko ma ręce i nogi, a tu nagle ktoś zaburza ten sens do zera.
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  O jakim zaostrzeniu kar wy mówicie? Tam gdzie najwięcej syfu daje się przecież kicki. W ATS'ie same kicki leciały przez te 1,5h które tam stałem. Również na landówce śmierci wyłapać bana jest ciężko. Kiedyś te bany leciały aż miło, a teraz nawet osoby permanentnie blokujące drogę dostają kicka więc o czym my mówimy? Jeszcze trochę i administracja będzie miała zakaz wchodzenia na landówkę, bo zamiast dawać bany ostre, to się nie będzie dawało ich wcale nawet kicków.
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dokładnie. Ja rozumiem upłynnienie ruchu, ale jakim kosztem... W takim razie dziwię się, że tutaj ktoś coś zrobił, ale landówka śmierci nadal nie ruszona. Dziwne, bardzo.
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Kto wpadł na ten pomysł? Ta nierówna droga miała swój klimat.
 13. Agromex - Virtual Spedition

  Drobna galeria zdjęć z urodzinowego konwoju Firmy H&V Logistyka. Serdecznie dziękujemy Firmie Potwory i Spółka za dotrzymanie towarzystwa w tym jak się okazało przed samym startem - odwołanym konwoju, jednakże że nasi pracownicy byli przygotowani i gotowi na ten konwój, to postanowiliśmy go przejechać mimo wszystko. Tak czy siak życzymy najlepszego Firmie H&V za 4-lata istnienia (co prawda z przerwami, ale zawsze), szkoda, że stało się jak się stało, ale do zobaczenia na trasie!
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeszcze jedno spojrzenie na nową naczepę.
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nowe miasto w Niemczech, z którego najprawdopodobniej będzie port na tereny z nowego DLC.