Jump to content

WooQash

Veteran Driver IV
 • Content Count

  3952
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2414 International Driver

About WooQash

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Grudziądz, Poland
 • Virtual Trucking Company
  Agromex
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

32412 profile views
 1.  

  2 hours ago, Jan Brodak said:

  Kolego z Risy nazwa tego konwoju była już miesiąc wcześniej nazwana prze ze mnie. Czyli wy sciagneliscie od nas i mamy światów na to że oni wiedzieli o tym miesiąc wcześniej. Więc usuń ten post. 

   

  Kolega chyba zapomniał, że to X Konwój Przyjaźni, czyli konwój pod tą nazwą organizowany po raz 10. Więc chyba ktoś inny jednak ściągnął nazwę... Po za tym skoro Wy się na Forum nie reklamujecie z konwojem, to kto ma wiedzieć, że taki konwój istnieje? Skoro tylko jeden, ten bardziej znany znajduje się tutaj na Forum.

 2. What's happend with EU#2? Connection broken.. connection.. connection broke.. connection.. i see players from 20k m...

 3. WooQash

  CV - mck96 - 4 lata

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 4. Komuś się poglądy zmieniły, że powrócił do Teamu, który swego czasu tak mocno punktował. Sądziłem, że 1 kwietnia jest za 2 tygodnie.

 5. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Krótka piłka @mwl4 kiedy w końcu zostanie zmieniony kick za światła, bo to już przeginka żeby o 16 kickowało za brak świateł. Nie wiem który raz dostałem za to kick'a bo czasami mam wyłączony czat i nie widzę tych cholernych informacji. Ile można czekać? PONAD MIESIĄC temu zima została wyłączona!
 6. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeszcze coś @[RT] Aro32? Fascynujące, bo Twój Wiedźmin wcale lepszy nie jest...
 7. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Lubię takie podchody. News z d... wiadomo, że SCS pracuje, nie dowiedzieliśmy się NIC ciekawego.
 8. WooQash

  Racing Championship - Spring 2019 (Results!)

  Congratulations for everyone, I managed to get to the finals but I have one serious objection. As a person who has many kilometers in racers i.e. rFactor, Assetto Corsa or even Codemasters - GRID 2, all Formulas, here in ATS was one basic problem. That is the fact that the server was NCZ but as someone riding in me it obscured my visibility, that nothing could be seen... (in games for example from Codemasters if someone was in me, it showed up transparently and didn't obscure anyone). The camera change didn't change anything, because no other camera was suitable for racing. This isn't racing when I don't see where I have to go... The organization was great and people too, but this one problem didn't give fun to ride when someone riding in me and being slightly in front of me veiled all the way. And one more thing that bugging me. This is a table of hours in ETS2 / ATS / and sum of both game - Nick and TMPID and register date: 227 / 41 / (268) - [ATL] Slavik_32RUS 2374310 (17/09/2018) 0.5y ago 1508 / 16 / (1524) - T0bias 937770 (06/05/2016) 2.8y ago 2124 / 150 / (2274) - B&Č Transport ASIR [CZE] 582278 (18/10/2015) 3.5y ago idk steam private - Vellaco [ESP] 379170 (08/05/2015) 3.8y ago idk steam private - KingKrule 223364 (02/01/2015) 4.2y ago 4474 / 278 / (4752) - WooQash 652 (12/11/2014) 4.5y ago I can't believe that a person with such little experience wins in addition that I have a suspicion that this person was not playing fair. We all had the same trucks, and he increased the difference between the rest. Everyone was running fast, but he going faster - how is it possible? (After analyzing live streams, I see that the same has been repeated in other races) I don't have the insight in logs, because I turned them off for the duration of the race to not generate drop FPS, but I have suspicions that something is wrong or that speedhack was used with a minimum value (like 1.01).
 9. WooQash

  Racing Championship - Spring 2019

  Congratulations for everyone, I managed to get to the finals but I have one serious objection. As a person who has many kilometers in racers i.e. rFactor, Assetto Corsa or even Codemasters - GRID 2, all Formulas, here in ATS was one basic problem. That is the fact that the server was NCZ but as someone riding in me it obscured my visibility, that nothing could be seen... (in games for example from Codemasters if someone was in me, it showed up transparently and didn't obscure anyone). The camera change didn't change anything, because no other camera was suitable for racing. This isn't racing when I don't see where I have to go... The organization was great and people too, but this one problem didn't give fun to ride when someone riding in me and being slightly in front of me veiled all the way.
 10. WooQash

  Wyścigowe Mistrzostwa - Wiosna 2019

  Gratulacje dla wszystkich, udało mi się dotrwać do finału ale mam jedno poważne zastrzeżenie. Jako osoba mająca na koncie wiele kilometrów w ścigałkach tj. rFactor, Assetto Corsa czy nawet produkcje Codemasters - GRID 2, wszelakie Formuły, tutaj w ATSie był jeden podstawowy problem. Co z tego, że serwer był bezkolizyjny jak ktoś jadący we mnie zasłaniał mi drogę, że nic widać nie było... (w grach chociażby od Codemasters jak ktoś był w kimś to prześwitywał i nic nikomu nie zasłaniał). To nie jest ściganie jak nie widzę jak jechać... Organizacja super była i ludzie też, ale ten jeden problem nie dawał radości z jazdy kiedy ktoś jadący we mnie i będący lekko z przodu zasłaniał mi całą drogę.
 11. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Według mnie taka sprawa jak czcionka w komputerze pokładowym nie jest FPS-ożerna, a praktycznie w każdym komputerku klepana jest jednakowa czcionka, a np. Volvo ma bardzo ładny krój czcionki, którego strasznie brakuje. Jeśli chodzi o modele ciężarówek to są one zrobione dobrze pod względem jakości do wymagań, ale są szczegóły, które mogły być zrobione lepiej bez względu na ilość FPS-ów.
 12. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Delegalizacja ciężarówek od modderów? Ta gra prędzej by umarła niż by ktoś pomyślał nawet. Ja wiem doskonale, że SCS musi się trzymać "jakiś wyznaczników" ale to chyba nie przeszkadza w tym, żeby modele były lepsze, a te ze sceny modderskiej w pewnej części są lepsze - patrz Scania RJL, Volvo VNL. Pewnie znawcy tematu wymieniliby więcej, gdyż moja przygoda z singleplayer'em kończy się na ProModsie, RusMapie i wspomnianej RJL'ce.
 13. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Najpierw to niech się zaczną angażować chociaż w tych 100%, bo jeśli JEDEN modder może wydać coś dużo dużo szybciej aniżeli całe studio to...
 14. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Co nam po tych wszystkich DLC, jeśli studio nami gardzi, a scena moderska w dużo lepszym czasie i to za darmo potrafi zrobić coś dużo lepiej. Rozumiem, że jako gracze, a nawet fani, którzy wykładają nie małe pieniądze na DLC w dniu premiery, a nie w dzień największych przecen nie mają prawa wypowiedzieć się na temat studia, gry i tego co nam się nie podoba?
 15. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeśli ktoś tak powiedział to chętnie bym spotkał taką osobę i powiedział wprost: "W takim razie zwracam waszą grę i wszystkie DLC, i chcę zwrot pieniędzy, skoro macie swoich klientów i fanów w.. nosie, to ja nie mam zamiaru Wam pchać dalej pieniędzy do kieszeni."
×