Jump to content

WooQash

Veteran Driver IV
 • Content Count

  4079
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2546 International Driver

About WooQash

 • Rank
  Nenormalek
 • Birthday 02/14/1994

External Websites

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Grudziądz, Poland
 • Virtual Trucking Company Agromex
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

34939 profile views
 1. WooQash

  0 min na dostawe

  Spróbuj jednej z tych rzeczy: 1) Przespać się na hotelu; 2) Teleportować się do serwisu; 3) Zresetować ekonomię z poziomu konsoli (g_force_economy_reset 1).
 2. WooQash

  Winter Mod w Lipcu

  Rzecz pierwsza. Wintermod, który był używany MOŻE BYĆ niekompatybilny z aktualną wersją gry. Dzisiaj mamy 1.35, w grudniu mięliśmy 1.33, od lutego 1.34. Co prawda wielkie zmiany mogły to nie być ale modyfikacja może być niekompatybilna z obecną wersją gry. Rzecz druga. Wintermod był instalowany z launchera TruckersMP (można było kombinować inaczej, ale to już inne kwestie) do innego katalogu niż normalnie są modyfikacje. Modyfikacja była sprawdzana pod kątem wiarygodności więc jej zmienić nie można nawet jeśli by działała na 1.35. Rzecz trzecia. Wintermod jest wyłączony od wydania 1.34 na MP bo nikomu nie chciało się go aktualizować. Odpowiadając krótko. Wintermod na MP nie działa i działać nie będzie dopóki MP sam nie poda informacji, że go włącza z powrotem w okresie zimowym.
 3. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Map maker płakał jak projektował... Chyba nie tak powinno wyglądać skrzyżowanie łamane...
 4. WooQash

  Website v2.9 release

  API for VTCs or something like that? Information about VTC in "player" API? Or new "vtc" API about VTC (name, employees etc.)?
 5. Nice moment for maintenance... Hello, it's weekend!!

  1. Show previous comments  4 more
  2. DJ Jefferz

   DJ Jefferz

   I mean alot of IRL companies actually update during weekends sooo

  3. WooQash

   WooQash

   @DJ Jefferz site and API didn't work then. I couldn't enter the server.

  4. DJ Jefferz

   DJ Jefferz

   it was for 25 mins tho

 6. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Idealny moment na prace konserwacyjne. Sobota.. weekend.. iście pięknie.
 7. WooQash

  Kierownica wykryta systemowo a euro truck nie

  Sprawdź czy kierownica działa poprawnie na 32 bitowej wersji gry. Jeśli tak to winne będę sterowniki, które nie obsługują 64 bitowych wersji.
 8. WooQash

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Pozdrawiam i polecam kierowcę @fabian200281 z Firmy RISA. Dziękuję za niezobowiązujące kilkaset wspólnych kilometrów Szacun za wytrzymanie mojego powolnego tempa, większość wyprzedziłaby mnie dawno
 9. WooQash

  Dyskusje na Temat Kierowców

  W imieniu firmy nie polecamy graczy o nicku ZiX/OscareQQQ/loolip35 (Steam / TruckersMP) oraz Carmen001 (Steam / TruckersMP). Historia tej pary jest zawiła. Konto Carmen001 to byłe konto loolilp35, natomiast Zix/OscareQQQ to nowe konto loolip35. Loolip35 był kierowcą Agromexu przez 10 dni we wrześniu 2017, kiedy odszedł podając powód, że idzie do innej Firmy. Była to specyficzna osoba, która powodowała pewne problemy w Firmie, dlatego opinia była negatywna, a ewentualny powrót był obarczony ryzykiem. Wspomniany loolip35 pod różnymi nickami próbował dołączyć do firmy od odejścia do dnia dzisiejszego jednakże bez powodzenia. Teraz jednak daliśmy szansę ze względu na to, że chciał dołączyć z dziewczyną. Zasady były znane Oskarowi, gdyż był już pracownikiem firmy. Rzekomo byli zdecydowani aby tutaj dołączyć... ...jednakże chęci wystarczyło na zaledwie 2h bycia w Firmie, a podwójna rekrutacja trwająca ponad godzinę była stratą czasu. Jeśli ktoś chce dołączyć do jakiejkolwiek firmy to niech czyta regulaminy, zasady i inne dokumenty z tym związane, niech nawet zadaje głupie pytania bo na prawdę tracimy chęci na rekrutację mając w głowie myśli, że za godzinę, dwie czy dzień może tej osoby już nie być, bo się jej nie podoba nie próbując nawet.
 10. WooQash

  Zbiór komend do konsoli ETS2/ATS

  Nie rozumiem dlaczego konsola miała by zostać zablokowana? Niektóre funkcje na MP są zablokowane jak np. g_set_time czy też warp. KAŻDA komenda wpływa na rozgrywkę, bo po to jest konsola aby coś zmienić ręcznie np. stabilność ciężarówki, szybka zmiana trybu skrzyni biegów, wyłączenie kierownicy z interioru. Konsola jest potrzebna chociażby do zresetowania pluginu ffb, który chociażby w moim przypadku lubił się często wieszać po przejściu do pulpitu. Nie popadajmy w paranoje, że nie wolno nic. Skoro część komend jest zablokowanych, to pozostałe można używać dowolnie. Komu robię krzywdę robiąc sobie dzień w nocy za pomocą g_set_climate (na światłach i tak trzeba jeździć i tak) albo wyłączając nawigację na landówce śmierci, która ciągle mówi zawróć? To obnaża realizm vs. zdrowy rozsądek regulaminu TruckersMP.
 11. WooQash

  Zbiór komend do konsoli ETS2/ATS

  g_pause_on_disconnect (0/1) - wyłączenie/włączenie pauzowania się gry po odłączeniu kontrolera r_device ("gl"/"dx9"/"dx11") - tryb graficzny gry OpenGL/DirectX 9/DirectX 11 g_developer (0/1/16/32) - narzędzia deweloperskie wyłączone/włączone (dla samej gry)/włączone informacje o połączeniu TruckersMP (fot.)/włączone kreski pomocnicze pojazdów na TruckersMP (fot.1/fot.2) g_menu_aa_limit (0/2/4/8/16/32) - Wygładzanie krawędzi w menu gry (czym wyższa liczba tym mniej poszarpane krawędzie kosztem FPS) (fot.1 [0]/fot.2 [8]) r_steering_wheel (0/1) - ukrycie (fot.)/pokazanie (fot.) kierownicy (kamera 1) r_interior (0/1) - ukrycie (fot.)/pokazanie (fot.) wnętrza (kamera 1) g_trans (0/1/2/3) - tryb skrzyni biegów: prosty automat/sekwencja/manualna/prawdziwy automat g_show_game_elements (0/1) - wyłączenie (fot.)/włączenie (fot.) markerów w grze (te zielone przy bramie spedycji, stacji benzynowej, bramkach itd.) g_phys_mirrors (0/1) - wyłączenie (fot.1/fot.2)/włączenie (fot.1/fot.2) nowej fizyki lusterek (w mojej ocenie bardziej realne odbicia kosztem gorszego ustawienia) g_start_in_truck (0/1) - ładowanie gry bezpośrednio do menu gry/do ciężarówki g_voice_navigation (0/1) - wyłączenie/włączenie nawigacji głosowej g_set_climate ("default"/"reference") - nie służy to bezpośrednio do tego, ale pozwala zrobić dzień w nocy (fot.1/fot.2)
 12. Firma potwierdza swoją obecność.
 13. Zastanawiam się czy w ogóle jest sens tej naszej dyskusji tutaj. Czy ktoś z Polskiej części teamu czyta te nasze wypociny i przekazuje jakieś sugestie? Bo chyba o feedback społeczeństwa chodzi, a widząc brak odpowiedzi na zadane kilka pytań w tym wątku, twierdzę, że rozmawiamy sami ze sobą tylko po to by ponabijać posty.
 14. Ogranicznik 110km/h nie powoduje, że jest lepiej. Nie stwierdzam, że jest gorzej, bo to zapewne czysty przypadek dzisiaj, ale na pewno jest tak samo jak było gdy był ogranicznik 150km/h. Więc pytanie, po co męczyć się z tym dziadowskim ograniczeniem 60km/h na autostradach przy miastach skoro to nic nie zmieniło.
 15. WooQash

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Czasami jak przypili i jest potrzeba to trzeba stację zablokować. Ciężarówka nie wielbłąd i pić też musi.
×