WooQash

Veteran Driver
 • Content count

  3501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1712 King of the Road

About WooQash

 • Rank
  Mudatrucker

Profile Information

 • Gender Male
 • American Garage Location
 • EU Garage Location

Recent Profile Visitors

18939 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Bardzo ciekawy wpis dodał SCS w związku z osiągnięciem 25k folołersów na Instagramie. Jak można zauważyć ładunek na naczepie wygląda przyjemnie szeroko.
 2. Zimowy konwój z ANTRANS

  Firma potwierdza swój udział w konwoju.
 3. [REC] Marcin Poznań[PL] - 4 Lata

  Istniejemy na rynku wirtualnych spedycji od początku 2016 roku jako odpowiednik prawdziwej Firmy Wojciecha i Jacka Fraszka z Marzenina. Posiadamy licencję na reprezentowanie ich w wirtualnym świecie oraz wykorzystanie loga wraz z nazwą w grach Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator w trybie Multiplayer. Nasze barwy nie są przypadkowe, gdyż nawiązują najbardziej jak to tylko możliwe do barw prawdziwych ciężarówek Agromex'u. Ale nie tylko pod tym względem jesteśmy podobni. Tak samo jak Nasz prawdziwy odpowiednik stawiamy nacisk na przewożenie ładunków pomiędzy Polską, a Francją, Anglią oraz Włochami. Stawiamy na dokładność oraz profesjonalizm przez co nowe osoby chcące dołączyć do Firmy przechodzą szereg testów sprawdzających czy znają zasady ruchu drogowego oraz czy potrafią jeździć wśród innych graczy. Dodatkowo posiadamy stosowne testy na uzyskanie certyfikatów umożliwiających jazdę z ładunkami ponadgabarytowymi, ładunkami ADR czy też na skandynawskie zestawy (duble). Posiadamy również własny autorski tachograf dostosowany do naszych potrzeb, który ciągle udoskonalamy i rozwijamy. Dzięki niemu możemy rozliczać naszych kierowców w przejrzysty i szybki sposób. Agromex chętnie przyjmuje w swoje szeregi osoby, które spełniają następujące warunki: • wiek co najmniej 15 lat; • posiadanie gry ETS2 wraz z dodatkiem DLC Going East i Skandynawia; • przegrane co najmniej 100h w ETS2 według statystyk Steam; • posiadanie sprawnego mikrofonu wraz z programem TeamSpeak 3. Osoby, które spełniają powyższe wymagania i chciałby dołączyć do Firmy zapraszamy do złożenia CV z poziomu naszej strony internetowej w zakładce Rekrutacja. Patryk Wardęcki @Majster - Prezes Łukasz Bar @WooQash - Prezes Strona internetowa: agromex.info.pl Facebook: fb.com/AgromexVirtualSpedition TeamSpeak: agromex.teamspeak3.pl E-mail: [email protected]
 4. Jak zrobić z kierownicy od samochodu kierownice do ets'a?

  "Zrobić kierownicę", kluczem do sukcesu jest posiadanie już jakiejś kierownicy, która ma obrót min. 900st. typu Logitech DFGT, G25, G27, G29 czy G920. Ponieważ z samej kierownicy (czyli samego koła kierownicy) nie zrobisz nic, a nawet posiadając całą kolumnę kierownicy jest ona bezużyteczna, no chyba że jesteś wysokiej klasy programistą, który umie pisać niskopoziomowo tak aby napisać własne sterowniki itd. Ale wydaje mi się, że nie, więc jedyną opcją jest posiadanie jakiejś kierownicy i po prostu metodą chałupniczą zamienić koło kierownicy na nowe, osobiście innej opcji nie widzę
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To nie jest, że się uparliśmy. Sama gra tam generuje zlecenia i w 95% wszyscy i tak by tam jeździli bo nie bawiliby się w edycje miejsc czy inne bajery. Z zażaleniami do SCSu.
 6. Agromex - Virtual Spedition

  Nowe typy naczep już gotowe do godnego reprezentowania Agromex'u w brawach firmowych.
 7. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  24t to może mieć w przypadku ciągnięcia samej naczepy, w przypadku gdy jest naczepa + doczepa (lub jakakolwiek inna konfiguracja) limity są większe bodajże maksymalnie 40t o ile przepisy europejskie są identyczne co skandynawskie. Wiadomo tam, nacisk na osie i inne bajery. Akurat ta fotka z portu była popełniana po tych dwóch "kraszach" w Poznaniu i Eurotunelu, więc mam tam sporo uszkodzeń, nie mniej tam było na styk i brakowało bardzo mało do ogrodzenia.
 8. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Nie jesteś pierwszą osobą, która o tym mówi, lecz pierwszą, która to w jakiś sposób udowodniła. Temat poruszyłem gdzie trzeba i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tak, tylko SCS wypuszczając fotki Range T czy Volvo dla ATS'a publikowało te fotki w dobrej wierze, że uda im się zdobyć licencję. Niestety minęły już ponad 2 lata i nadal nic... W przypadku Scanii licencja albo już jest, albo to tylko formalność, skoro sama Scania na łamach swoich serwisów pisała o tym, że będzie ona w ETSie, czego np. ani Renault, ani Volvo wcześniej nie zrobiło i ma to po prostu gdzieś.
 10. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Poznań Pociąg Port
 11. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Pytanie tylko po co jeździć gdzieś gdzie i tak ładunków nie oddacie, bo żadne zlecenia nie wychodzą po za Skandynawię? Multiplayer nie będzie ingerował w punkty spawnów czy modyfikowania serwisów. Nie zapominajcie, że są jeszcze promy i pociągi, które również mogą wyrzucać w powietrze. Póki sama gra czegoś nie będzie oferowała to na MP nie będzie to dostępne.
 12. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Nie wiadomo co dostaniesz jeszcze, czy to będzie kick, ban, teleport, czy zamienisz się w kamień. Nie zostało to sprecyzowane. Nie mniej jest to już zabronione przez regulamin TruckersMP. Gra fizycznie pozwala na wyjechanie po za tereny DLC Skandynawii (czy to kamerą 0 na singlu, czy też po prostu jadąc drogą czy promem).
 13. Duble w ETS2 na Multiplayerze

  Regulamin już wcześniej (przed wydaniem Heavy Cargo Pack dla ATS'a) zabraniał edycji tych zestawów, teraz zostało to nie co inaczej sformułowane na rzecz ETS'a.