Jump to content

WooQash

Veteran Driver IV
 • Content Count

  4004
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2471 International Driver

About WooQash

 • Rank
  Nenormalek
 • Birthday 02/14/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Grudziądz, Poland
 • Virtual Trucking Company
  Agromex
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

33641 profile views
 1. #F1 Niki Lauda [*] 1949-2019

 2. A gdzie k**** jest miejsce na dyskusję jak nie na Forum?

  1. Kap

   Kap

   Dyskusje się odbywają na forum, ale nie na temat banów. 

  2. WooQash

   WooQash

   Z kim mam dyskutować jeśli na odpowiedź od was czekam miesiąc... To jest porazka!


   za takie uderzenie kick? szlak człowieka trafi!

 3. Chcę a wręcz muszę otworzyć taką dyskusję gdyż na prawdę nie rozumiem dlaczego za jazdą pod prąd ktoś nie dostaje bana, a tylko kicka. Czy na prawdę zaczynamy schodzić do takiego poziomu, że za to: , za to: oraz za to: należy się kick, a za to ten sam admen daje bana: Gdzie tu logika, gdzie tu sens? Dlaczego się dzieje tak, a nie inaczej. Może jakieś mądre głowy wytłumaczą mi to, bo dla mnie jako dla byłego admina jest to niezrozumiałe i nikt do tej pory na Feedbacku nie napisał mi nic konstruktywnego.
 4. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wujek Bohun to jedna strona medalu, o której teraz nie rozmawiamy, a druga rzecz to to co pisze (jeszcze) pracownik studia.
 5. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czy pracownicy studia SCS'u mają wpisane w umowie, że w jakichkolwiek publicznych wywiadach, spotkaniach czy relacjach muszą zachowywać się w sposób śmieszkowy, a na każde pytanie odpowiadać wymijająco? Nagrywam z kimś film i nie wiem kiedy będzie jego publikacja? Serio? W dodatku osoba, która robi to n-ty raz i robiła to też nie będąc pracownikiem SCS'u, a deweloperem ówczesnego ETS2MP kiedy MP nawet publiczne nie było jeszcze. Na prawdę mam uwierzyć w to, że "on nie wiedział"? Zero chęci do podjęcia dyskusji tylko zakończenie tematu. Może to i dobrze, że odchodzi ze studia, jednego śmieszka mniej w takim razie. Mam osobiście wrażenie, że SCS schodzi z dobrego i smacznego toru. Po takim komentarzu śmiem powiedzieć wprost, że to stracone około 2h oglądania (na przyspieszeniu 1.75x). Nie dość, że nic ciekawego się nie dowiedzieliśmy (po za gadającym GPS'em, o którym mowa w wersji 1.35 czego nikt ze studia nie zanegował, a open_beta nie ma tego czegoś), a słuchaliśmy ciągłego śmieszkowania, które w mojej ocenie, po takich komentarzach jest już powyżej akceptowalnego limitu. Także ja dziękuję za jakiekolwiek filmiki ze studiem SCS i dziękuję za jakiegokolwiek informacje o nowościach przed premierą nowej wersji gry, bo czym dalej idą tym więcej szaszoru robią tworząc przez ludzi oglądający różne materiały, a jak przychodzi do konfrontacji ze studiem to nagle woda w ustach i pomidor...
 6. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To, że odcinki z "pracownikami SCS'u" to w dużej mierze śmichu chichy i "pomidor" zdarzyłem się przyzwyczaić, także nie dziwi mnie fakt, że niczego ciekawego po za informacją o gadaczce do GPS'u o zgrozo to nie uświadczyliśmy. Denerwuje mnie inny fakt. Odcinek nagrywany 8 maja w środę, persona Wujka Bohuna jest studiu znana, zaufana i wiedzą, że wycieków żadnych nie będzie. Data premiery filmu wiadoma - 12 maja w niedzielę, a informacja o DLC Road to The Black Sea wyszła 10 maja w piątek. NIE WIERZĘ w to, że Panowie albo samo studio nie znało daty upublicznienia informacji o tym, tego nie robi się z dnia na dzień, więc takie lanie wody i gadanie typu "pomidor" jest w mojej ocenie żenujące przez co film nagrywany 4 dni przed premierą traci sens informacyjny, bo zamiast powiedzieć coś ciekawego o tym DLC to gadanie o pierdołach...
 7. Zaktualizowano o dane z wersji gry 1.35.
 8. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Spóźniłem się jakieś 96 lat z tą stolicą Fakt, Stambuł nie jest już stolicą Turcji, pomimo tego, że jest największym miastem w całej Turcji (druga Ankara ma prawie 10 mln mniej mieszkańców niż 14 mln Stambuł). Dziękuję za poprawkę. Stambuł siedzi mi w głowie głownie za sprawą Formuły 1, która ścigała się na torze Istanbul Park jeszcze w 2011 i nie ukrywam, że strasznie lubiłem ten tor, zapewne z tego względu gdzieś mi się zakodowało, że to stolica. Według wszelakich obrazków, zaznaczony obszar (na pomarańczowo) odnosi się tylko do europejskiej części, więc drogą dedukcji można wnioskować, że za granice Europy nie wyjdą chociażby z faktu, że to "Euro Truck Simulator".
 9. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Stambuł na pewno będzie, oczywiście jego europejska część (może SCS pokusi się o część na drugim kontynencie, ale to już jest wątpliwe). Nie ma mowy aby stolicy tego państwa nie było, zwłaszcza, że część (wcale nie taka mała, bo oscylująca w dobre pół na pół) znajduje się po europejskiej części kontynentu. Prawda jest taka, że po za Stambułem nie ma żadnego większego miasta w europejskiej części Turcji. I to poniekąd jest spory błąd. Z jednej strony wielki plus dla świata MP, firm i VS'ek, bo nie trzeba będzie korzystać z kamery 0 na singleplayerze aby przenieść się w miejsce, gdzie nie mamy kupionego garażu - teraz wystarczy po prostu kupić garaż i tyle, jednakże z drugiej strony dla głębszego sensu gry to jest idiotyczne zagranie. Fajnie było mieć możliwość kupić garaż po odwiedzeniu miasta, bo trzeba było fizycznie do tego miasta dojechać, trzeba było coś zrobić, trochę się wysilić, a teraz? Kto gdzie chce może od razu się teleportować.
 10. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To fakt, Turcji nikt się nie spodziewał, ale myślę, że wpływ na taką decyzję studia miała też sama społeczność, której z Turcji jest dość dużo, co z resztą widać chociażby na wirtualnych drogach TruckersMP. Jak na grę z "Euro" w nazwie dostaniemy tylko kawałek tego dużego państwa, ale będzie to całe terytorium, które leży po stronie europejskiej.
 11. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  https://blog.scssoft.com/2019/05/road-to-black-sea.html
 12. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W 1.32 otrzymaliśmy własne naczepy (sierpień/wrzesień 2018), w 1.35 otrzymamy zlecenia WoTr z własnymi naczepami (maj/czerwiec 2019), a własne tablice rejestracyjne do naczep to dostaniemy pewnie w 1.38 w 2020...
 13. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mało prawdopodobne ze względu na przebudowane Niemcy, które zapewne nie są kompatybilne z ProModsem.
 14. WooQash

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  SCS się tak zastrzegał, że to symulator dla wszystkich i nie można zrobić czegoś dla lubiących symulacje, bo Ci arcade'owcy będą zaniedbani. Nie ukrywam, że te suwaki dotyczące stabilności wołają o pomstę do nieba, gdyby tam jeszcze było opisane, które miejsce, albo które wartości odpowiadają za najbardziej zbliżone do rzeczywistości to było by super (tyczy się to też innych suwaków np. dotyczącego hamowania). Przejechałem sobie krótką trasę z Łodzi do Karlskrony na takich ustawieniach: uset g_brake_intensity "0.751534" uset g_suspension_stiffness "0.17" uset g_trailer_stability "0.085" uset g_truck_stability "0.085" ...i czułem się poniekąd jakbym jechał jakąś rajdówką albo samochodem wyścigowym, któremu co jakiś czas jedno koło w powietrzu zostaje przy skręcie... zero odczucia realizmu, bujalność kabiny i zawieszenia na masakrycznym poziomie, która na pewno w prawdziwym życiu nie ma żadnego odzwierciedlenia, a to nie było najmniejsze ustawienie. Nikt, kto lubi realizm nie ustawi sobie czegoś takiego, tylko pytanie - gdzie jest pozycja najbliższa realizmowi? Na środku? Bez sensu, po co wprowadzać do gry takie bezsensowne bujanie, kogo i co to ma nauczyć? A może po prawej stronie jest najbardziej realna fizyka? To już w ogóle bujda na resorach by była. Stabilność naczepy i ciężarówki wynosi 0.085, gdzie sam suwak ustawiony jest na około 1/5, więc maksymalna wartość wynosi 0.5? Ku czemu to się odnosi? Dlaczego wartość 1 nie jest najbardziej realistyczna, której paradoksalnie nie da się oficjalnie ustawić z poziomu GUI. Swoją drogą, ku czemu służy plik config_local.cfg? Zauważyłem, że znajdują się tam wpisane przeze mnie kiedyś komendy w konsoli. Jakoś nikt specjalnie nie narzekał jak wszystko było w config.cfg.
×