Jump to content

szykaro23

Translator
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

247 Sunday Driver

About szykaro23

 • Rank
  4t Ventilation Shaft

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Athens, Greece
 • Interests
  Aviation, Football and Trucking
 • Virtual Trucking Company
  N/A
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Krakow
 • Known languages
  English, Polish, German and Greek

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

1397 profile views
 1. szykaro23

  [Zabawa] Wyraz na ostatnią literę

  Kierownica
 2. Cześć wszystkim, W tym temacie możesz dowiedzieć się, jak ustawić publicznie swoją historię karania. Zaczynajmy. Musisz zalogować się na stronie (https://truckersmp.com/auth/login) Po zalogowaniu przejdź do swojego profilu Następnie kliknij Ustawienia po lewej stronie, a następnie przewiń stronę i zobaczysz tę opcję. Zaznacz ten kwadrat. Następnie kliknij Zapisz. To jest to! Twoja historia banów jest teraz publiczna.
 3. szykaro23

  Jak zweryfikować DLC

  Cześć wszystkim! TruckersMP dodał funkcję na stronie internetowej, która weryfikuje posiadanie danego DLC. Ponieważ kilka osób nie wie jak to zrobić, ten temat będzie pokazywał, jak dodać DLC na stronie. 1 - Ustawienie konta Steam na publiczne Jest to po prostu niezbędny krok, ponieważ pozwala serwerom TruckersMP uzyskać dostęp do twojego konta Steam, aby poprawnie zweryfikować, czy posiadasz DLC obecne w Twojej grze. Po pierwsze, musisz otworzyć swój profil steam (za pośrednictwem strony internetowej lub klienta). Gdy tam dotrzesz, upewnij się, że jesteś zalogowany i kliknij przycisk „Edytuj profil”. W menu „Edytuj profil” musisz przełączyć się na kartę „Moje ustawienia prywatności”. Następnie użyj menu rozwijanego, aby zmienić swój profil na publiczny. 2 - Sprawdzanie DLC na stronie internetowej TruckersMP Jeżeli twoje konto steam jest ustawione na publiczne - następny krok jest możliwy. Upewnij się, że jesteś zalogowany na stronie TruckersMP, a następnie przejdź do obszaru „Ustawienia” profilu. Gdy jesteś w obszarze „Ustawienia”, przejdź do karty „Połączone gry / DLC”. Gdy już tam jesteś, kliknij przycisk „Sprawdź DLC” i to wszystko na ten krok. 3 - Oczekiwanie na weryfikację Ten krok jest stosunkowo oczywisty. Proces weryfikacji może potrwać do 5 minut, a być może nawet dłużej, gdy serwer znajduje się pod maksymalnym obciążeniem, częściowo lub całkowicie. Aby uzyskać informacje na temat serwerów TruckersMP, regularnie sprawdzaj fora i odwiedź oficjalną stronę internetową. Jeśli nie weryfikuje DLC i sprawdziłeś serwery, może być coś jeszcze nie tak z twoim kontem lub ogólnie z systemami. W takim przypadku poważnie rozważ skontaktowanie się z pomocą techniczną, aby sprawdzić, czy są w stanie zdiagnozować problem.
 4. Drodzy gracze Prywatność i bezpieczeństwo naszych zespołów i kont graczy oraz informacji w całym TruckersMP jest dla nas bardzo ważna. Chcemy, aby rzeczy były jak najbardziej bezpieczne. Dlatego zdecydowaliśmy się wdrożyć uwierzytelnianie Two Factor. Jak włączyć 2fa na truckersmp.com Po pierwsze, musisz otworzyć truckersmp.com i zalogować się na swoje konto truckersmp. Najedź kursorem nad „Konto” w prawym górnym rogu i kliknij „Ustawienia”. Następnie kliknij „Ustawienia konta” po prawej stronie okna. Po trzecie, zostaniesz przekierowany do ustawień konta, gdzie możesz edytować swoje konto, usunąć je lub włączyć lub zarządzać uwierzytelnianiem Two Factor W uwierzytelnianiu dwustopniowym będzie można zobaczyć przycisk „Uaktywnij uwierzytelnianie dwuczynnikowe”, który możesz zobaczyć na poniższym rysunku: Kliknij na to. Musisz teraz otworzyć aplikację uwierzytelniającą, taką jak Authy lub Google Authenticator. Następnie możesz zeskanować kod QR, aby dodać TruckersMP do swojej aplikacji. Po wykonaniu tych czynności zostaną wyświetlone niektóre kody kopii zapasowych. Utwórz kopie lub zrzut ekranu! To bardzo ważny krok. Teraz zobaczysz swój kod w aplikacji uwierzytelniającej. Za każdym razem, gdy logujesz się na stronie truckersmp.com, wystarczy wpisać ten kod tam. Jak włączyć 2fa na forum Przejdź do ustawień, bezpieczeństwo konta Kliknij „Włącz” w sekcji Google Authenticator Otwórz dowolną aplikację 2fa (Authy, Google Authenticator, ...) i zeskanuj kod QR Wprowadź zeskanowany kod weryfikacyjny z aplikacji w podanym polu Po wprowadzeniu prawidłowego kodu autoryzacji 2fa zostanie skonfigurowana, a ustawienia zabezpieczeń będą wyglądać następująco: Po zastosowaniu ustawień, jak pokazano powyżej, uwierzytelnianie powinno działać bez problemu. Zawsze pamiętaj o kodach zapasowych! Zgubiłeś swoje kody i nie masz już dostępu? Jak już wyjaśniono powyżej, bardzo ważne jest, aby pamiętać kody zapasowe, na przykład, jeśli nie masz dostępu do telefonu. Otrzymujemy wiele biletów wsparcia ze względu na ten sam problem - użytkownicy utracili kody zapasowe, a teraz nie mogą się już zalogować. Niemniej jednak, będziesz mógł ponownie zalogować się na swoje konto, tworząc bilet pomocy technicznej na stronie truckersmp.com/support. Opisz swój problem, a gdy pojawi się tam menedżer, twoja 2fa zostanie dezaktywowana i możesz ją ponownie ustawić. Po wykonaniu tego kroku zdecydowanie powinieneś zapisać kody! Teraz powinieneś być w stanie zalogować się ponownie jak zwykle. Pozdrawiam!
 5. Witaj, Dzisiaj pokażę Ci, jak usunąć swoje konto TruckersMP. Pamiętaj również o tym: Spowoduje to trwałe usunięcie konta. Feedback i aplikacje rekrutacyjne również zostaną usunięte, ponieważ mogą zawierać dane osobowe. Dzienniki edycji konta zostaną usunięte. Twoje bany, apelacje i raporty pozostaną, ponieważ nie są to dane osobowe i są wykorzystywane do celów dowodowych. Dzienniki serwera gry, w których się pojawisz, pozostaną na chwilę i zostaną usunięte w późniejszym terminie. Jeśli utworzysz nowe konto, Twoje bany zostaną przywrócone. Jest to działanie trwałe i nie można go cofnąć Jeśli jesteś gotowy, zacznijmy! Najpierw zaloguj się do konta TruckersMP, które chcesz usunąć. Po zalogowaniu przenieś kursor myszy do panelu „Konto” w prawym górnym rogu, a następnie kliknij „Profil”. Przejdź do „Ustawienia konta”. Przewiń stronę w dół i kliknij „Usuń konto”. Nie zapomnij rozwiązać pytania i wprowadzenia swojego hasła. Pozdrawiam!
 6. Cześć wszystkim! Dzisiaj zamierzam stworzyć bardzo prosty i użyteczny przewodnik. Jestem pewien, że czasami, gdy próbujesz dodać zdjęcie do postu, przesyłasz do niektórych stron internetowych, takich jak imgur.com prnt.sc itd. Jeśli wybierzesz bezpośrednio: wstaw inne media (pomarańczowy przycisk) / wstaw obraz z adresu URL, nie będziesz mógł wprowadzić linków takich jak: https://imgur.com/a/oCf3s https://prnt.sc/ ilfujk i tak dalej. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności: 1- Prześlij swoje zdjęcie na ulubioną stronę internetową 1.1- Kliknij przeglądaj 1.2- Wybierz zdjęcie 2- Po przesłaniu zdjęcia kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz ostatnią opcję 3- Teraz zobaczysz nowe powiadomienie w jakiejś części ekranu, zależy to od przeglądarki 3.1- Gdy już to zobaczysz, zobaczysz linię oznaczoną niebieskim kolorem 3.2- Kliknij dwukrotnie i.imgur.com / ... powinien wybrać od // do .png 4- Teraz skopiuj ten link do postu / włóż inne media (pomarańczowy przycisk) / wstaw obraz z adresu URL i kliknij wstaw do postu 5- Teraz twoje zdjęcie będzie widoczne w poście To wszystko na dziś, mam nadzieję, że to rozwiąże wiele problemów, które użytkownicy mają podczas wstawiania zdjęcia do postu.
 7. Hej! Jak wiesz, kiedy chcesz aktywować swoje konto, wiadomość e-mail z aktywacją zostanie wysłana na Twój e-mail. Jeśli klikniesz przycisk „Aktywuj” w tym linku, Twoje konto TruckersMP zostanie aktywowane. Jednak niektórzy użytkownicy nie zauważają tej wiadomości e-mail, a jeśli nie użyją tego linku do aktywowania swojego konta w tym momencie, link nie będzie działał z powodu limitu czasu i status konta będzie wyświetlany jako „Nieaktywowany” . W tym przewodniku pokażę Ci, jak ponownie wysłać link aktywacyjny i aktywować konto TruckersMP z kilkoma zdjęciami pod tym postem. UWAGA: Aktywacja konta nie wpływa w żaden sposób na logowanie i możliwość grania. Więc to jest opcjonalne. Na przykład konto, które nadal jest „Nieaktywowane”, wygląda tak: Krok 1: Po pierwsze, zaloguj się do swojego konta TruckersMP na stronie internetowej. Po zalogowaniu się w swoim profilu kliknij na swój nick, a następnie kliknij „Ustawienia” Krok 2: W Ustawieniach przejdź do Ustawienia konta, kliknij „Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny”, a e-mail z kodem aktywacyjnym przyjdzie na Twój adres e-mail. Kliknij ten link. Następnie sprawdź spam i foldery śmieci w wiadomości e-mail. Po znalezieniu wiadomości otwórz ją i kliknij przycisk „Aktywuj”. następnie Status konta pojawi się jako „Aktywowany”. Szerokiej drogi!
 8. Cześć wszystkim; Dzisiaj pokażę ci, jak zdobyć przyczepę kempingową. Po pierwsze, gdy dostaniesz samochód, przejdź do „Wolnego Rynku pracy”. Znajdź tutaj przyczepę „Caravan” i ustaw na GPS. Następnie postępuj zgodnie z GPS i wykonaj połącz się z przyczepą. Przyczepa z samochodem jest gotowa! Uwaga: Ta przyczepa jest całkowicie legalna, ale tylko dla samochodu.
 9. Jest to bardzo prosty sposób na prawidłowe wyprzedzanie (i bycie wyprzedzanym). Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest DESYNC. Zasadniczo to, co widzisz na ekranie, nie zawsze jest tym, co widzą inni gracze. Może to spowodować (niezamierzone) zderzenia w wielu sytuacjach. Aby przeciwdziałać temu efektowi, oto kilka praktycznych informacji, które zawsze powinieneś używać. Podczas wyprzedzania: Rozpocznij manewr wyprzedzania, gdy jesteś co najmniej 60 m od ciężarówki przed tobą (zawsze możesz sprawdzić odległości za pomocą klawisza <TAB>). Pozostań na pasie Po sprawdzeniu, że drugi kierowca znajduje się 100 m za tobą, możesz rozpocząć scalanie. Alternatywnie, jeśli zauważysz, że drugi kierowca włącza światła lub słyszysz, jak użyje klaksonu 2 razy, oznacza to, że możesz bezpiecznie wjechać na jego połowe, nawet jeśli nie jesteś 100 metrów do przodu od niego. W takim przypadku miło jest podziękować mu za pomoc za pomocą sygnału migacza lewo-prawo-lewo-prawo. Podczas bycia wyprzedzanym: Pozostań na pasie Jeśli jedziesz z prędkością 90 km / h, dobrze jest trochę zwolnić, aby drugi kierowca mógł Cię wyprzedzić. Gdy odległość między tobą a wyprzedzającym jest wystarczająca (60 m powinno wystarczyć), włącz światła (lub mrugnji 2 razy, jeśli jest noc, a światła są już włączone), aby zasygnalizować, że może bezpiecznie zjechać na twój pas. Miejmy nadzieję, że wszyscy będą przestrzegać tych zasad, a droga będzie o wiele bezpieczniejsza
 10. Dzisiaj nauczę Cię, jak uzyskać lepszy ping dla TruckersMP i innych gier wieloosobowych! Pamiętaj, że ten przewodnik zmieni rejestr na komputerze. Więc jeśli nie jesteś pewien, powinieneś się powstrzymać, ale jeśli zdecydujesz się spróbować, możemy kontynuować! Na początek chcę, żebyś przeczytał wszystko dokładnie i postępował zgodnie ze wszystkimi krokami, które napiszę w tym przewodniku! Jak będziemy pracować w rejestrze na twoim komputerze. Ważne jest, abyś postępował zgodnie ze wszystkimi krokami! 1. Kliknij Start, a następnie wpisz „regedit”. Opcje: Kliknij bezpośrednio na ikonę wyszukiwania obok Windows logan i wprowadź ją tam. 2. Teraz powinieneś zobaczyć „HKEY_LOCAL_MACHINE”. Kliknij to dwa razy i zobaczysz więcej opcji. 3. Następnie przejdź do następującego: HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Media\SystemProfile 4.Teraz, gdy jesteś już w „SystemProfile”, powinieneś zobaczyć, że jest jedna rzecz zwana „Network Throttling Index” i kliknij „zmień”. Zmień wartość na osiem części F = FFFFFFFF 5. Teraz przejdź do następującego: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\ 6. Teraz masz kilka opcji, kliknij wszystkie foldery dostępne tutaj. Kiedy zobaczysz ten folder z największą ilością treści, znalazłeś odpowiedni folder. Tutaj powinieneś zobaczyć np. twój adres IP i więcej. 7. Teraz sprawdź, czy widzisz „TCPackFrequency”. Jeśli nie możesz tego znaleźć, to utwórz go! Kliknij prawym przyciskiem myszy ekran, wybierz nowy, wybierz Dword 32 Następnie zmień jego nazwę na „TCPackFrequency” i kliknij Enter. Kliknij prawym przyciskiem myszy i ustaw wartość na 1. 8. Teraz utwórz nowy, klikając prawym przyciskiem myszy, wybierz nowy, wybierz Dword 32. Zrzuć go na „TCPNoDelay”. Kliknij Enter. Również w tym przypadku należy ustawić wartość na 1, więc kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję modyfikacji. 9. Przejdź do następujących: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSMQ 10. Tutaj również powinieneś utworzyć „TCPNoDelay”. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy, nowy, Dword 32, przenieś do „TCPNoDelay” i ustaw wartość na 1. 11. Ostatni krok! Przejdź do: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSMQ\Parameters Utwórz tutaj także „TC PNoDelay”. New -> Dword 32 -> TCPNoDelay. I ustaw wartość na 1. 12. Teraz możesz zamknąć rejestr! Konieczne może być ponowne uruchomienie komputera, aby działał. Po ponownym uruchomieniu komputera zobaczysz, że masz niższy ping niż wcześniej!
 11. szykaro23

  Jak dodać własny Tag

  Otwórz menu: naciśnij klawisz TAB podczas gry. Aktywuj mysz: Kliknij prawym przyciskiem myszy, gdy menu jest aktywne. Alternatywnie: otwórz ustawienia na ekranie, które wybierasz serwery.
 12. szykaro23

  Jak używać CB radia

  Witaj TruckersMP Krok 1: Otwórz menu tabulatora i kliknij prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić kursor. Krok 2: Zmień kanał za pomocą prawego pokrętła. Naciśnij go w prawo, aby przejść w górę kanałów i naciśnij go w lewo, aby przejść w dół kanałów. Krok 3: Aby rozmawiać, naciśnij i przytrzymaj „X”, a następnie rozmawiaj Aby wyciszyć osobę, kliknij jej nazwę na karcie i kliknij funkcję wyciszenia, a nie będziesz w stanie ich usłyszeć. Aby wyłączyć radio, naciśnij przycisk po lewej stronie radia w kabinie. Samouczek wideo: - Pamiętaj, że zasady nadal obowiązują w CB Radio, więc nie obrażaj innych i nie używaj złego języka. Jeśli to zobaczysz, zgłoś je na stronie internetowej http://truckersmp.com/reports.
 13. Witajcie gracze, Jeśli widziałeś nasz zwiastun [Czy jesteś gotowy?] opublikowany kilka dni temu, być może zastanawiałeś się, co się dzieje w społeczności TruckersMP. Było wiele spekulacji, a tylko nieliczni zauważyli subtelną wskazówkę, którą uwzględniliśmy! Z dumą odpowiadamy na Twoje pytania, ogłaszając w końcu naszą nadchodzącą imprezę TruckersMP, która będzie siódmą edycją ... To wydarzenie jest bez wątpienia najbardziej udanym wydarzeniem, jakie organizujemy, a one stają się coraz większe i lepsze! Nasza szósta edycja w lutym 2019 roku osiągnęła ponad 2000 graczy! Real Operations to wydarzenie jak żadne inne. Dzięki reakcjom awaryjnym w czasie rzeczywistym, symulowanym incydentom i robotom drogowym, możesz doświadczyć prawdziwego potencjału transportu w multiplayerze. Real Operations V7 Nasza kolejna edycja zbliża się pod koniec lipca, więc nie trzeba długo czekać, zanim staniesz za kierownicą i przeżyjesz ekscytujące i pełne akcji wydarzenie. Wszyscy są zaproszeni do przyłączenia się do nas Niedziela 28 lipca 2019, od 16: 00 - 20:00 UTC. Alternatywne strefy czasowe dla wydarzenia można znaleźć na poniższym linku. [Alternative Timezones] Real Operations wyruszy w podróż do Stanów w naszej nadchodzącej edycji - na pewno wydarzenie, którego nasi fani American Truck Simulator nie chcą przegapić! W operacjach będzie wiele wspaniałych nowych pojazdów, z dodatkiem niespodzianki, która zostanie dołączona, aby znacznie zwiększyć doznania. To wydarzenie będzie całkowicie wyjątkowe i zawiera coś, czego nigdy wcześniej nie robiono w TruckersMP! Strefa zdarzeń Z Strefą Wydarzenia Operacji Rzeczywistych z dziewięcioma miastami i ponad 1500 milami dróg, możesz swobodnie wybrać spotkanie według swoich preferencji. Zapraszamy do wędrówki w pokazanej poniżej strefie, aby poznać i zaplanować zaplanowane operacje. Nie ma ustalonej trasy ani celu podróży, gdzie jedziesz zależy od Ciebie! Jeśli jesteś podekscytowany naszym nadchodzącym wydarzeniem, daj nam znać na [forach]! Serwer: Real Ops V7 Tymczasowe oficjalne zasady imprezy: [Kliknij tutaj!] - Zespół TruckersMP
 14. szykaro23

  Nowy system VTC

  Witajcie trakersi! Wirtualne firmy przewozowe są sercem świata TruckersMP, a dziś mamy kilka ciekawych wiadomości, którymi możemy się z wami podzielić! Niedawno nasi programiści pracowali nad w pełni zintegrowanym systemem Virtual Trucking w sieci TruckersMP. Po wielu tygodniach testów i ulepszania, z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie naszego nowego systemu VTC! Czym jest VTC? Virtual Trucking Company (VTC) to koncepcja opracowana przez społeczność w celu dodania do gry symulacji. Więcej informacji na temat VTC można znaleźć tutaj: [link do przewodnika] Więc jakie funkcje ma nowy system? W naszym systemie VTC nie tylko jesteś w stanie stworzyć VTC w profesjonalny sposób, ale również możesz złożyć wniosek do różnych firm. Niektóre funkcje systemu obejmują: Konfigurowalne role i rangi Informacje, zasady i wymagania VTC Linki do mediów społecznościowych, w tym Discord. Możliwość wyboru obsługiwanych gier. Możliwość czarnej listy użytkowników z VTC. Możliwość publikowania wiadomości i ogłoszeń. Zweryfikowany status twojego VTC. Możliwość otwierania i zamykania rekrutacji oraz przeglądania kandydatów. Posiadanie firmy na stronie głównej. Jak mogę uzyskać weryfikację VTC, czy są jakieś wymagania? Aby Twój VTC miał status zweryfikowany, są pewne wymagania, które Twoja wirtualna firma musi spełnić, wszystkie są szczegółowo opisane w artykule znajdującym się tutaj: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/360 Pamiętaj, że mamy prawo usunąć VTC z systemu, jeśli nie spełnisz wymagań po zaakceptowaniu i dodaniu VTC do witryny. Uwaga: weryfikacja VTC zależy od spełnienia przez VTC tych zasad i jest uznaniowa przez kierowników społeczności TruckersMP. System ten został starannie zaprojektowany, aby pasował zarówno do zarządzania VTC, jak i kierowców i zwykłych graczy. System będzie się rozwijał z czasem, aby otrzymywać nowe funkcje, więc bądź na bieżąco. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowa funkcja VTC! Z wyrazami szacunku, Zespół TruckersMP
×