Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[GökBörü] Celal [53]

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

About [GökBörü] Celal [53]

 • Birthday 09/01/1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye
 • Interests
  Çayeli
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Arizona: Grand Canyon Village
 • Known languages
  Türkçe

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

6456 profile views

[GökBörü] Celal [53]'s Achievements

 • Well Followed

Recent Badges

55

Reputation

 1. Tüm inanların Kurban Bayramı mübarek olsun....

  1. Berk Bozkurt

   Berk Bozkurt

   Bayramınız Mübarek Olsun ...

  2. [GökBörü] Celal [53]

   [GökBörü] Celal [53]

   Teşekkür ederim Berk Kardeşimi Seninde bayramın mübarek olsun

 2. Single player de hiç bir sorun olmuyor fakat mp de oluyor bu sorun arkadaşında söylediği gibi herkeste bu sorun var. Aslında bu bir sorunmudur o konudada çok emin değilim çünkü mp de oyunu aşağya atması bilinçli yada bilinçsiz bana doğru gelmiyor. Çünkü diğer oyunculara zarar verme ihtimali var ve admin sizin oyununuzun alt tab yaptığını bilemeyebilir ve ban yeme durumu olabilir
 3. Merhabalar: @mthnkrt60 henüz malesef gelmedi güncelleme geldiğinde sizi örnek resimde olduğu gibi bir ekran karşılar ve sol üstte oyunların versiyonu yazar. Güncellemenin ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi bulamadım bende beklemekteyim.
 4.  

   

  spacer.png

  1. Guest

   Guest

   Awesome Convoy :tmp:

  2. Berk Bozkurt

   Berk Bozkurt

   Gökbörü ❤️ Auuuuu : ) 

 5. Merhabalar ekran kartı sürücünüz güncelmidir ? Öncelikle ekran kartınızın güncel olup olmadığını kontrol edebilir misiniz. Eğer güncel ise TruckersMP nin uyumluluk ayarlarını değiştirip denermisiniz. Yine olmazsa şunu deneyin Steam'i açın. Kütüphane'ye gidin ve Euro Truck Simulator 2 yi bulun Oyunu başlatmak için "Play" tuşuna basın. "Launch with OpenGL (64-bit)" seçeneğine tıklayın. Oyun açılana kadar bekleyin ve kısa bir mesafe sürün. Oyunu kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. TruckersMP'yi Yönetici olarak çalıştırın.
 6. Merhabalar: 1.37 güncellemesi ile iu an zaten mp ye giremezsiniz. Tırlarda korna sorunu yok hocam kornalar gerçekten tuhaf ses çıkartıyorlar. umarım en kısa zamanda çözerler Bence havalı korna kullanın şimdilik yani ben öyle yapıyorum
 7. Merhabalar hocam öncelikle geçmiş olsun: Açıkçası ben sorunun oyunda olduğu pek düşünmüyorum. Sizden ricam Joystick marka ve modelini aratarak Joystick bilgisayara bağlıyken en güncel driveri indirip kurabilir misiniz ? Örnek ( Xbox 360 Controller driver Windows 10 ) gibi.
 8. Merhabalar geçmiş olsun: yukarıda verilen cevaplar sorunu çözmedi ise Visual C+ nın en son sürümünü BURADAN indirip kurmayı deneyebilirsiniz.
 9. Hocam selamlar: Bildiğiniz gibi koronavirüs yüzünden insanlar sürekli evdeler evden eğitim alanlar evinden çalışanlar vs vs yani internet kullanımı çok yoğun olduğu için bendede bu sitede değil ama bir çok yerde bir işlem yaparken mesela facebook üzerinde bir gönderi paylaşırken paylaş diyorum bir kaç saniye bekliyorum hareket olmayınca tekrar paylaş diyorum bu kez aynı gönderiyi iki kez paylaşıyor. Yani sizde aynı şey oluyordur demiyorum elbette ama olabilme ihtimali var.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.