Jump to content

next7

Veteran Driver
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Truck?

About next7

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 03/08/1993

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  istanbul
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Germany: Düsseldorf
 • Known languages
  Turkish, English, Arabic

External Websites*

 • Twitter
  basarbay_

Recent Profile Visitors

173 profile views
 1. Merhaba, Yetkililer dışında çakar takmak yasaktır. Taktığı anda sistem otomatik olarak kickler. Eğer takıyorsa bu hack yaptığı anlamına gelir. Eğer elinde hack ile ilgili kanıt var ise reportlayabilirsin. Edit: kullanıyorsan, sen de ceza alırsın. Diğer konuda ise, art niyet ile reportlamadığın sürece birisini doğru yanlış reportladığın için ceza almazsın. Art niyetten kasıt ise: 1) Daha önce reportlayarak ceza aldırdığın üyeyi, tekrar aynı kanıt ile ikinci bir ceza aldırmaya çalışırsan, 2) Oynanmış bir kanıt ortaya sunarsan, (zaman kaybı olmasın diye video kırpmaları dahil değil) 3) Kanıt olarak sunulan videoda sen de cezalık bir eylemde bulunuyorsan. bu üç durum haricinde ceza almazsın. (varsa arkadaşlar ekleyebilir) daha fazla bilgi için: iyi oyunlar dilerim.
 2. next7

  TruckersMP Tatil

  Merhaba, Öncelikle tatile gitmek onların da hakları. Resmi tatilde bırakın da adamlar tatil yapsın. Diğer bir konuda ise, her zaman video kaydı alıp report işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 3. Merhaba, Bilgisayarınızın özelliklerini yazabilir misiniz?
 4. Merhaba, Bu siyah ekran hatasını ben de alıyordum. Denemediğim program kalmamıştı. Bu, çift ekran kartlı bilgisayar kullandığından dolayı oluşmaktadır. Oyun ekran kartına geçtiğin zaman siyah ekran olarak kalmakta. Ben bu sorunu harici programlarla ne yaparsam yapayım çözememiştim. Windows 10 kullandığım için win+g tuşu ile kendi programını kullanarak sorunumu çözmüştüm.
 5. resim yükleme sitelerinden (hizliresim önerilmez) birisine yükleyebilirsin. Ben şahsen eksiup.com kullanıyorum. not: hızlıresim Türkiye IP'leri dışında açılmıyor.
 6. Merhaba, Youtube hesabı açıp, videolarınızı oraya yükleyin. Güvenlik gereği dosya indirip, açıp bakmıyorlardır. İyi akşamlar.
 7. windows 10'da oyunda iken windows tuşu + g kombinasyonu ile kayıda başlayabilirsin.
 8. Merhaba, SP'de eski sürüm Skoda kullanıyor olmalısınız. Eski skoda'nın dosyalarını silip, yeni versiyonunu indirip yüklediğiniz zaman sorununuz düzelecektir. Google'a Skoda SuperB ets 1.33 yazdığınız zaman mod karşınıza çıkmaktadır. (6 gün önce güncellendi) İyi akşamlar.
 9. Merhaba! Driver booster veya da başka bir driverları otomatik güncelleyen programlardan birisini kurup, güncellemeleri yaparsan sorunun çözüleceğini düşünüyorum. İyi akşamlar,
 10. Merhaba, Sanırsam indirmede bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi?
 11. Merhaba, 1.0.4.0 güncel updater versiyonudur. 1.33.x oyunun versiyonudur. İkisi farklı şeyler olmak ile beraber herhangi bir sıkıntı oluşturabilecek durum da yoktur. İyi sürüşler.
 12. Öncelikle Merhabalar, Oyunda bazen bu tarz sorunlar olabiliyor. Bu tarz şeyler olduğunda sadece sizin başınıza gelmediği için birçok şikayet truckersmp ekibine iletiliyordur. Durumdan haberi olmayan bir admin sizi banlasa dahi iletişime geçtiğinizde olası banın kaldırılacağını düşünmekteyim. Bir önceki güncellemede yaşanan, sanırsam server kaynaklı ncz durumları meydana gelmişti. Bir anda birbirimizin içinden geçtiğimiz ani olaylar mevcuttu. O gün kimse bu konuda banlanmamıştı diye hatırlıyorum. İyi sürüşler,
 13. next7

  ETS2/ATS Steam sale

  Thanks for the sharing. I brought map booster pack.
 14. next7

  No Admin Server

  Suggestion Name: No Admin Allowed Server Suggestion Description: A new server that without rules and admins. So some people can play NFS over there. Any example images: - Why should it be added?: All we know that some people in the game doesn't drive logical. It's not a solution but It will be reduce trolling in regular servers.
×
×
 • Create New...