Jump to content

next7

Veteran Driver
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Truck?

6 Followers

About next7

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 03/08/1993

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  istanbul
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Germany: Düsseldorf
 • Known languages
  Turkish, English, Arabic

External Websites*

Recent Profile Visitors

605 profile views
 1. Merhabalar, Downgrade işlemi yapmanız gerekiyor. 1- Steam'ı açın, 2- Kütüphanede Ets 2'ye sağ tıklayın, 3- Özelliklere tıklayıp, betalar sekmesine gelin. 4- temporary_1_36 - 1.36.x for incompatible mods yazan betayı seçin. 5- Pencereyi kapatın, oyun güncelleme yapacaktır. 6- Launcher'ı çalıştırıp oyuna girebilirsiniz. Not: Eğer hata alıyorsanız, bilgisayarı kapatıp açın, düzelecektir. İyi oyunlar dilerim.
 2. Merhabalar, Downgrade işlemi yapmanız gerekiyor. 1- Steam'ı açın, 2- Kütüphanede Ets 2'ye sağ tıklayın, 3- Özelliklere tıklayıp, betalar sekmesine gelin. 4- temporary_1_36 - 1.36.x for incompatible mods yazan betayı seçin. 5- Pencereyi kapatın, oyun güncelleme yapacaktır. 6- Launcher'ı çalıştırıp oyuna girebilirsiniz. Not: Eğer hata alıyorsanız, bilgisayarı kapatıp açın, düzelecektir. İyi oyunlar dilerim.
 3. Merhabalar, Bu hata bilgisayarınızın saat ve tarih ayarlarındaki problemden dolayı çıkmaktadır. Eğer aralarında denemediğin varsa, belki sorununu çözebilir. - Windows tarih/saat ayarını açınız. (sağ altta barda bulunan, saate sağ tıklayın orada göreceksiniz.) - Aşağıdaki çözümleri teker teker deneyin. 1. Çözüm: Saat Ayarları Birinci Deneme: - "Saati otomatik ayarla" - Kapalı duruma getirin. - "Saat dilimini otomatik olarak ayarla" - Kapalı duruma getirin. - Saat ayarlamalarını manuel olarak yapın. (Bulunduğunuz saat dilimine göre) - Bilgisayarı kapatıp açın, ve oyuna girmeyi deneyin. İkinci deneme: - "Saati otomatik ayarla" - Açık duruma getirin. - "Saat dilimini otomatik olarak ayarla" - Açık duruma getirin. - Bilgisayarı kapatıp açın, ve oyuna girmeyi deneyin. Üçüncü deneme: - "Saati otomatik ayarla" - Kapalı duruma getirin. - "Saat dilimini otomatik olarak ayarla" - Kapalı duruma getirin. - Saat ayarlamalarını manuel olarak yapın. (GMT saat dilimine göre) - Bilgisayarı kapatıp açın, ve oyuna girmeyi deneyin. 2. Çözüm: ETS 2 Saat Ayarını Uygulama - Belgerim'e girin, Euro Truck Simulator 2 klasörünü açın, - Game.log dosyasını not defteri ile açın. - İlk satırda bulunan tarihe bakın, - Bilgisayarınızın tarih/saat ayarını o tarihe, saate göre ayarlayın. 3. Çözüm Webcache Silme Aşağıda bulunan dizinlerdeki dosyaları silin, ve oyuna tekrardan girmeyi deneyiniz. C:\Users\KULLANICIADINIZ\AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCache C:\Windows\Temp\WebCache 4. Çözüm: Gerekli Uygulamaları Kontrol Etme ve Güncelleme - .NET Framework - DirectX - Microsoft Visual C++ 2015 Umarım sorununuzu çözecektir. İyi günler dilerim.
 4. Merhaba, Bu sorunun çözümü için support ticket açman gerekiyor. Bu linke tıklayarak açabilirsin. Türkçe de yazabilirsin, yetkililer sana yardımcı olacaktır. İyi günler dilerim.
 5. Merhaba, @[BAR] Drexyy’in vermiş olduğu çözümlere ek olarak, önce steam’ı yönetici olarak çalıştırın, daha sonra truckersmp’ye girin. iyi günler dilerim.
 6. thanks for the follow buddy ♥ 

 7. I prefer single riding in randomly chosen roads.
 8. next7

  Game crush

  Merhabalar, Yukarıdaki çözümü denediniz mi?
 9. next7

  Yardımmmm

  Merhabalar, Aldığınız hata .Net Framework hatası gibi gözüküyor. Aşağıdaki programları yüklediğinizden emin olun. 1- .NET Framework 2- DirectX 3- Microsoft Visual C++ 2015 Ayrıca oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Eğer sorun yine de çözülmezse, CCleaner ile temp dosyalarını temizlemeyi deneyin ve, Antivirus programınızın oyunu engellemediğinden emin olun. İyi günler dilerim.
 10. Keşke öyle olma ihtimali olsa da, 7/24 Türkiye'de direksiyon sallasak. Maalesef şahsi görüşüme göre, böyle bir şeyin olması imkansız. Sonuçta oyun Avrupa'da geçiyor, Asya kıtasında bulunan toprakları dahil etmezler. Bu işler maalesef atılan mailler ile çözülmüyor, Road to Black Sea dlc'si, Türkiye'de inanılmaz satış rakamlarına ulaşır ve SCS'nin iştahını kabartırsa çok küçük bir ihtimal de olsa yapabilirler. İnanılmaz satış rakamlarına bile ulaşsa çok ama çok küçük bir ihtimal verebiliriz.
 11. Gaming pc with ps4 controller. I think we should discuss which controller is better. I have ps4, I'm only using it for Netflix and for some of exclusive games of ps. Otherwise I'm always using my pc to play games with ps4 controller.
 12. I have all map DLC's and some of paintjob dlcs. Next time I will buy Heavy Cargo Pack.
 13. If you want to drive from Germany to Romania, yes you have to buy going east dlc.
×
×
 • Create New...