Jump to content

MarkON

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Unlicensed

7 Followers

About MarkON

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Renault
  Scania
 • American Garage Location
  California: Fresno
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin

Recent Profile Visitors

1986 profile views
 1. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Szczerze wątpię. Tłumaczę dlaczego: Powód I ten gość po lewej nazywa się Pedro Correia i na swojej stronie w informacjach ma taki opis: (prztłumacz. na pl) więc człowiek w branży od lat, nie dziwi taka koszulka. II Odpowiedź na oficjalnym twitterze Schmitz'a do pytania jednego z użytkowników o ich naczepy w grze. Wątpię aby to był jakiś fake skoro jest to oficjalny tt, a skoro Schmitz w ten sposób wyraził swoją opinię (gdyby negocjacje trwały to raczej nie odniósł by się w tak stanowczy sposób) to musi chyba mieć dość kolejnych zapytań i póki co jest to z jakiś nieznanych dla zwykłych graczy przyczyn niemożliwe.
 2. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie widzę takiej potrzeby. W filmie powinny być dostępne polskie napisy. Poza tym w mojej opinii z kluczowych informacji są tylko dwie rzeczy które podałem wyżej. Swoją drogą sprawa licencji Renault trwa już bardzo długo i zaczynam się zastanawiać czy dane nam będzie pojeździć na Range T nawet w 2019r. Może prędzej doczekamy się tego modelu na MP dodanego w przyszłości przez Add-on Team... (oczywiście pod zmienioną nazwą tak jak w przypadku Scouta zamiast Skody).
 3. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  17:40 Po Beyond the Baltic Sea będzie inny region (nie zostało to powiedziane ale prawdopodobnie chodzi o Bałkany), a następnie bardzo, bardzo możliwe tereny Hiszpanii i Portugalii - jednak jeszcze nie w przyszłym 2019r. 18:20 Co do Renault T cały czas starania o licencję.
 4. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2018/10/event-trade-connections-germany.html
 5. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dokładnie: //Wotr
 6. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Event WOTr nadchodzi!
 7. MarkON

  Radia z eskaGO w ETS2/ATS

  1. Rozumiem spostrzeżenie odnośnie linku, który wygasa ale niektórzy narzekają na dłuższy czas uruchamiania radia za pomocą generatora dlatego podałem jak go skrócić o kilka sekund (tak wiem, że to tylko kilka sekund różnicy ale dla garstki osób ma to znaczenie) Radio pod nowym adresem (z końcówką .ga) działa bez zarzutu. Dzięki za info
 8. MarkON

  Radia z eskaGO w ETS2/ATS

  Witam Od kilku dni nie działa link: "http://radyjko.tk/stacja.url?id=40" dzięki, któremu ostatnio można było słuchać VOX FM w ets2/ats przez dłuższy czas. Nie wiadomo czy ulegnie to poprawie czy już za pomocą tego linku nie będzie można już usłyszeć radia VOX FM. Na forum w poradnikach jest obecnie masa linków do tegoż radia. Jednak nie wszystkie działają dlatego po małych testach postanowiłem napisać post z rozwiązaniem co należy zrobić aby znów usłyszeć ulubione radio wielu wirtualnych kierowców. Obecnie radio VOX FM można słuchać na minimum dwa sposoby (niestety oba zajmują kilka sekund zanim uruchomi się radio pierwszy ok.8 s natomiast drugi ok.6 s ). Oto one: I) Przy pomocy linku umieszczonego przez "Lechu" 27 kwietnia 2018r.: "http://85.219.133.18/radio.php?id=-1&url=http://www.eskago.pl/radio/vox-fm" Opis działania: Link należy umieścić w pliku "live_streams" znajdującego się w (Dokumenty/Euro Truck Simulator 2) lub odpowiednio dla ATSa: (Dokumenty/American Truck Simulator) Przykładowa linijka z linkiem, którą należy wkleić do pliku: stream_data[174]: "http://85.219.133.18/radio.php?id=-1&url=http://www.eskago.pl/radio/vox-fm |VOX FM|Disco|PL|128|1" II) Za pomocą linku umieszczonego przez "kamil445" 30 marca 2018r.: "http://pldm.ml/radio.php?id=4" Jak? Powyższy link należy wkleić do przeglądarki i poczekać chwilę aż przekieruje nas na aktualną stronę z odtwarzaczem np. na "http://waw.ic.smcdn.pl/t049-1.mp3?timestamp......" (nie podaję pełnego wygenerowanego mi linku gdyż jeżeli za kilka dni będzie konieczność ponownego wygenerowania byłyby zażalenia dlaczego nie działa, lepiej dać wędkę niż gotową rybę I tenże wygenerowany link należy umieścić w pliku "live_streams" Przykładowa linijka z linkiem, którą należy wkleić do pliku: stream_data[174]: "http://waw.ic.smcdn.pl/t049-1.mp3?timestamp......|VOX FM|Disco|PL|128|1" Mam nadzieję, że pomogłem osobom, które lubią słuchać radia VOX FM podczas jazdy po wirtualnych drogach.
 9. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Na tej stronie: https://vk.com/@integra_truckersmp-intervu-pavla-sebora znajdują się najważniejsze informacje z tego wywiadu w języku rosyjskim. Poniżej przetłumaczony teskt na pomocą tłumacza google:
 10. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2018/10/scs-on-road-pga-2018.html
 11. WoW! Gratulacje

×