Jump to content

MarkON

Veteran Driver
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

216 Sunday Driver

About MarkON

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Renault
  Scania
 • American Garage Location
  California: Fresno
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin

Recent Profile Visitors

5595 profile views
 1. :Tru:Congratulations:)

  Game Moderator:check:

   

  1. OBrasileiro

   OBrasileiro

   Thank you mate:love:

 2. :Tru:

  Gratulacje:)

  Powodzenia jako Game Moderator :check: 

  1. EPS!LON

   EPS!LON

   Dziękuję :wub:

 3. MarkON

  TruckersMP ID as Number in name

  That would be very helpful. It will no longer be necessary to use /pinfo or search in logs to find the perpetrator of the accident.
 4. MarkON

  problem z naczepę ets2 multi

  Im większa masa naczepy (czyli w dużej mierze ładunku, który na niej wieziesz) tym większa szansa wywrotki. Pusta naczepa jest stosunkowo lekka dlatego nie masz większych problemów z pokonywaniem zakrętów Domyślna wartość stabilności naczepy to "0.5". Możesz ustawić w konsoli wartość "1" (g_trailer_stability 1) powinno to w jakimś stopniu pomóc. (Jak odblokować konsole)
 5. MarkON

  ATS Kolory

  @GALA [PL] Czy problem występuje w trybie: Single player? Napisałeś, że używasz modyfikacji. Możliwe, że jest to ich wina, wyłącz je i daj znać czy problem dalej występuje. Multiplayer? W nie działają mody więc daj znać jeśli problem pojawia się również w rozgrywce wieloosobowej.
 6. MarkON

  Game "Cities"

  Olympia (Washington-USA)
 7. MarkON

  Custom Truck Skins Made By Myself

  I agree with the above persons. Custom truck skins are not allowed on It is worth quoting the current TMP position about company skins: source: Frequently suggested things
 8. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Najprawdopodobniej dowiemy się w momencie gdy rozpocznie się open-beta 1.35. Wciąż nie wiadomo kiedy dokładnie społeczność będzie miała dostęp do zawartości nowego updatu. Moim zdaniem nie należy się sugerować datą zakończenia eventu World of Trukcs 6 maja gdyż były już przypadki gdzie równolegle trwał event WoTr wraz z open-betą (1.31). Swoją drogą to jeden z beta-testerów odblokował to osiągnięcie już pod koniec marca https://i.imgur.com/5kU7jHn.png lecz z racji, że jest ono ukryte dalej nie wiadomo co się za nim kryje
 9. MarkON

  Game "Cities"

  Montargis (France)
 10. Hey @MarkON Thanks for the add bud. Returned the favor.

  1. MarkON

   MarkON

   No problem and thanks.

   Have a nice day :)

 11. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  New Road Connections: https://blog.scssoft.com/2019/04/new-road-connection.html 17:01 edit. Według mnie będą te 2 drogi dodane (oczywiście nie idealnie proste). 19:51 edit. 2: Dodałem ofc. mapy z nowymi drogami (twitter scs):
 12. MarkON

  WoT ONE TRUCK FAMILY - Pytanie

  Jeżeli masz wykonany I cel eventu czyli na twoim profilu WoT widnieje: 10/10 oraz 1/5 to wystarczy dowieść jeszcze min. po 1 ładunku do 4 różnych miast docelowych spośród tych co pozostały do końca wydarzenia. Przykład: Przy 10/10 oraz 3/5 musisz wykonać jeszcze min. po 1 dostawie do 2 różnych miast spośród (Budapeszt, Le Mans, Geneve, Helsinki, Milano, Hannover, London)
 13. MarkON

  Promods x TruckersMP?

  In my opinion, this will not happen quickly. Look current position of TruckersMP regarding mod (including map mod): Source: Greetings MarkON (player-Veteran Driver)
×