Jump to content

MarkON

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  1,246
 • Joined

 • Last visited

About MarkON

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Renault
  Scania
 • American Garage Location
  California: Fresno
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MarkON's Achievements

Explorer

Explorer (5/13)

 • Problem Solver
 • Conversation Starter
 • Avid Talker
 • Getting Noticed
 • Popular

Recent Badges

1.5k

Reputation

25

Community Answers

 1. Pojawiła się strona Montany(MT) podobna do tej, która jakiś czas temu została stworzona dla Teksasu: https://americantrucksimulator.com/montana/#1 Patrząc na rozpiskę przyszłych blogów, wiadomości (może ulec zmianie) związanych z tymi dlc wygląda na to, że MT nabrała rozpędu i prędzej będziemy zwiedzać tereny Montany niż Teksasu Jakiś czas temu CEO SCS Software Pavel Sebor wspomniał, że nie wiadomo, który dodatek zostanie wydany jako pierwszy. Po kilku miesiącach od świątecznej transmisji na żywo powoli ta kwestia zaczyna się wyjaśniać. Przynajmniej tak się może wydawać. Lista związana z Montaną pokazane na zielonym tle; kwestie powiązane z Teksasem zostały wymienione na niebieskim tle.
 2. Na SteamDB zawitało nowe ukryte DLC. Tajemnicza nazwa WB (z ang) może kojarzyć się z Bałkanami Zachodnimi czyli jednym z nadchodzących dlc mapowych do Euro Truck SImulator 2. Do tej pory było kilka zwiastunów. Między innymi: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/33248-ets2-ats-dyskusja/page/429/&tab=comments#comment-1052528 Obecnie dodatek nie został oficjalnie ogłoszony, a co za tym idzie nie ma również strony na sklepie Steam. Tak aby jak najwięcej graczy mogło dodać do listy życzeń i później kupić.
 3. 1.44 status :tmp:: - | bb174d65265e2803425c05e40cb1f38b.webp:

  zzzZ1Ca.png  Anyway, I'm ready for 1.44:

  TiFN0rB.png

   

  lIw4NmS.png

   

  ps. over 22 GB of copies of local files ats & ets2 1.43 is at hand just in case

   

  Happy Trucking!

 4. Wkrótce ma się odbyć planowana konserwacja World of Trucks: https://twitter.com/SCSsoftware/status/1524615354550407170 i pewnie po jej zakończeniu pojawi się aktualizacja 1.44 do Euro Truck SImulator 2. Natomiast po południu (od 18:00 polskiego czasu) SCS rozpocznie transmisję na żywo na Twitch: https://www.twitch.tv/SCSSoftware, na której będą jeździć po nowych terenach Austrii. Będzie też szansa na wygranie tobii.
 5. Thank you very much for your follow! 🙂

   

 6. SCS Software w swoich social media zapowiedział na dzień dzisiejszy: konserwację World of Trucks: https://twitter.com/SCSsoftware/status/1523890577678299136 oraz transmisję z ATS 1.44 przedstawiającą zmiany w Kalifornii. Być może już dzisiaj zostanie zakończona publiczna beta. Z jednej strony testy nadchodzące aktualizacji trwały już niespełna 3 tygodnie. Z drugiej strony spoglądając na tematy błędów (związanych z oznakowaniem, tradycyjnie roślinnością itd.) to nadal jest wiele potwierdzonych lecz nie wdrożonych poprawek w najnowszej łatce 1.44.0.77s.
 7. While SCS released another Open Beta updates in the morning ZcPquX6.png

   👇 👇 👇Read more 👇 👇 👇 

  Rest and relax before 1.44 release and exploration of Austria with World of Trucks.

  🏰🏕️ near Brasov

  Ju00Af6.png

 8. Happiness, love, joy, another useful skills for your Birthday.

  rcxxWO8.png

 9. Na zdjęciach powyższego bloga można dostrzec kolejne teasery licencjonowanych naczep Lode King, które nadchodzą do American Truck Simulator. Między innymi na zdjęciu 1, nad kołem. - 14.dzień Open Bety ATS i do tej pory otrzymaliśmy 1 aktualizację poprawiającą (według udostępnionego dziennika zmian) 153 błędy.
 10. Open Beta 1.44 do Euro Truck Simulator 2 wyszła w środę 20 kwietnia. Od tego czasu otrzymaliśmy 2 aktualizacje z poprawkami. Na listach zmian można dostrzec łącznie około 710 naprawionych błędów - większość związana z przebudową Austrii . 1.44.0.44 - https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=1685847#p1685847 1.44.0.48 - https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=1688088#p1688088
 11. I don't know if it's something new or I just haven't suspended the WoTr job for a long time, but: After driving today, I have observations related to Job Tracker + World of Trucks loads. I noticed that I no longer receive the messages which I mentioned: Additionally, after disconnecting World of Trucks and resuming a few kilometers back in accordance with the last sync, I am also not receiving these messages.
 12. Hey @TeamAudi_Chemistry_EM I would like to remind you of this: Additionally, it is worth to take into account a new: Testing Team: which is visible in the list: https://truckersmp.com/index.php/team
 13. Zazwyczaj to SCS dodaje jakieś ukryte rzeczy, tym razem ukryte nowości (autobus Bluebus) dodał TruckersMP. Mianowicie usunęli model, który był widoczny od czasu do czasu na serwerach. Wybrane osoby z Upper Staff poruszały się nim (bez pasażerów) w ostatnich miesiącach. Natomiast w jego miejsce dodali bardziej dopracowany z kilkoma możliwościami konfiguracji, który prawdopodobnie będzie przeznaczony również dla graczy. Ciekawostką jest to, że prędkość maksymalna powinna wynosić na prostej drodze ok. 96 km/h z powodu dodatkowej opcji silnika (większa ilość KM). Podczas gdy poprzedni osiągał 77 km/h. Co pozwoli poruszać się nieco szybciej po autostradach i drogach szybkiego ruchu, oczywiście przy zachowaniu ograniczeń zgodnie z ustawieniami danego serwera na terenach miejskich. Z pewnością szczególny współpracy z DBus World jak również możliwości jazdy z pasażerami na wybranych trasach itp. zostaną opublikowane wkrótce. Warto śledzić blog oraz social media TruckersMP aby poznać wszystkie szczegóły.
 14. 1.44 ob ats: Okolice Montany i Teksasu nieznaczne nowości wprowadzone lecz bez szału, dużo mniej i w gorszym stanie w porównaniu do ukrytych terenów HoR. Między innymi Carlsbad w Nowym Meksyku z krótką drogą na południe. Oczywiście pracownicy SCS nie mogli odpuścić sobie okazji aby wprowadzić tego typu akcenty: Ogólnie konsola czerwona od brakujących modeli nadchodzących DLC tx i mt. Poza tym po włączeniu mapy w grze rzuca się w oczy brak tej drogi w parku, która jest domyślnie ukryta. Konkretnie na wschód od Oakdale jak na poniższej grafice.
 15. Dzięki za podrzucenie komendy. Mam nadzieję, że na TruckersMP w przyszłości gracze będą używać w granicach rozsądku. Choć znając życie tak czy siak na Calais-Duisburg będą jeździć na styk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.