Jump to content

MarkON

Members
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Unlicensed

About MarkON

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Renault
  Scania
 • American Garage Location
  California: Fresno
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin

Recent Profile Visitors

2728 profile views
 1. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Według mnie poczekamy trochę dłużej. Patrząc na ilość błędów jakie były na odświeżonych terenach Niemiec poprzednio myślę iż kolejne odnowione obszary dostaniemy w wersji public_beta lub experimental (jeśli zdecydują się kontynuować tą opcję dla graczy) przed updatem 1.34.
 2. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  https://blog.scssoft.com/2018/12/calling-all-video-makers.html
 3. MarkON

  Pomoc

  W tej chwili nie ma takiej możliwości. Gdy będzie taka opcja na pewno będzie to ogłoszone w social mediach : (https://twitter.com/TruckersMP, https://www.facebook.com/truckersmpofficial) na tym forum oraz na stronie internetowej: https://truckersmp.com/blog Zapewne będzie tam również instrukcja jak go wgrać aby móc poruszać się po zimowych drogach.
 4. MarkON

  Snow Question

  A year ago there was an external mod. https://grimesmods.wordpress.com/2017/05/18/frosty-winter-weather-mod/ modder: Grimes
 5. MarkON

  Christmas Convoy 2018

  Is there a chance for Winter Mod during convoys as last year?
 6. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Z tej wypowiedzi Pavla Sebora link: Interview with Pavel Sebor from SCS Software (16:54+) wynika iż następnym dlc mapowym po terenach bałtyckich nie będą tereny Hiszpanii i Portugalii (które przyjdą bardzo prawdopodobnie) po najbliższym dlc, którego nie zdradził na tym live. Wiele osób przypuszcza, że to będą właśnie Bałkany, a kolejność najbliższych terenów to odpowiednio Bałkany, a potem Hiszpania z Portugalią. Smaczku dodaje fakt iż podczas strumienia SCSu przed premierą Beyond the Baltic Sea padło stwierdzenie iż trwają prace nad więcej niż 1 rozszerzeniem mapowym. Należy jednak pamiętać iż nigdzie nie została podana oficjalna kolejność najbliższych dlc mapoweych do ets2 i studio może nas czymś zaskoczyć
 7. MarkON

  0.2.2.5.9 Released

  Xaba look:
 8. MarkON

  Dlc heavy Cargo Pack

  El problema es conocido ( es un error). Se aplica a 2 remolques: 1) Dozer Crawl - Z35K (39 t) 2) Locomotive - Vossloh G6 (61 t) Está a la espera de una solución pronto.
 9. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Potwierdzam u mnie też nie działa. Z tego co piszą w poniższym wątku VC nie jest już wspierany przez jego twórcę bądź inną osobę i to było tylko kwestią czasu. No chyba, że o czymś nie wiem i osoba odpowiedzialna za VC nagle zmieni podejście i się tym zajmie choć w kwestii działania strony w co wątpię.
 10. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  18 UTC czyli 19 pl czasu
 11. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wychodzi na to iż z HCT można poruszać się po wirtualnych drogach również poza Finlandią Natomiast obszar zabroniony jest ten sam co z b-doublami/doublami.
 12. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Podczas jazdy z ładunkami WOTr w ATSie objazdów nie ma (nawet przy ustawieniu suwaka w rozgrywce na maxa w prawo). Wiele wskazuje na to iż nowe dlc: Beyond The Baltic Sea będzie dostępne dla graczy jutro około godziny 19 (patrząc na stronę dlc w sklepie Steam).
 13. MarkON

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2018/11/baltic-national-colors.html Paint joby Litwy, Łotwy i Estonii będą jutro. Natomiast Beyond the Baltic Sea dla posiadaczy innych rozszerzeń mapowych będzie taniej w specjalnym pakiecie.
×