Jump to content

Majster

Veteran Driver IV
 • Content Count

  741
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Majster last won the day on January 30 2017

Majster had the most liked content!

Community Reputation

389 Trainee

About Majster

 • Rank
  8t Digger 500
 • Birthday 10/02/1993

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Kalisz
 • Interests
  Pożarnictwo , Informatyka, Symulatory
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish, English

TruckersMP Information*

External Websites*

Recent Profile Visitors

14323 profile views
 1. Wtorkowy wieczór dla naszych kierowców był bardzo aktywny. O godzinie 20:00 odbyło się spotkanie firmowe, na którym pracownicy otrzymali awanse oraz podsumowano poprzedni tydzień rozliczeniowy. Po zakończonym spotkaniu otrzymaliśmy nowe zlecenia. Pierwsze z nich dotyczyło przewiezienie 10 koparek z Przemyśla do Pragi. Zlecenie zostało wykonane szybko i bez większych problemów. Po zakończeniu zlecenia w Pradze nasz dyspozytor przekazał informacje o pilnej potrzebnie przetransportowania 8 ciągników siodłowych marki Scania do fabryki w Södertälje. Również w tym przypadku podjęliśmy się tego zlecenia i bez uszkodzeń przetransportowaliśmy ciągniki siodłowe do celu. Jak by tego było mało po dotarciu do Södertälje otrzymaliśmy informacje o kolejnych zleceniach. Tym razem naszym zadaniem było przetransportowanie 4 zbiorników z wodorotlenkiem sodu z Visby do Szczecina.
 2. Wtorek - w naszej firmie oznacza to kolejne podsumowanie minionego tygodnia oraz przedstawienie planów na kolejny tydzień. Podczas dzisiejszego spotkania dwóch pracowników otrzymało awans oraz jeden z pracowników został zwolniony. Po zakończeniu spotkania nasi pracownicy ponownie w trasę. Dziś start miał miejsce na hotelu w miejscowości Kassel a zakończenie w firmie Metro w Zagrzeb.
 3. Poniedziałkowy konwój tym razem zakończony w Kassel. Konwój rozpoczął się w Siedlcach gdzie nasi pracownicy spotkanie się na miejscowym Hotelu. Trasa, która liczyła ponad 1400 kilometrów biegła przez malownicze zakątki Polski, Czech oraz Niemiec.
 4. Dziś, 22 marca nasza firma odebrał fabrycznie nowe cysterny, które zasilą naszą firmową flotę. Cysterny przystosowane są do przewożenia ładunków niebezpiecznych (ADR).
 5. W dniu 29 lutego nasza firma wzięła udział w konwoju organizowanym przez firmę MTD-Logistic. Konwój rozpoczynał się w Katowicach a jego zakończenie miało miejsce w Groningen. W konwoju wzięły udział 3 firmy z Polski oraz 2 firmy z Niemiec. MTD-Logistic Quality-Logistics Agromex - Virtual Spedition Die TransNet Group Westfalen Tansporte
 6. Było ciężko, ale daliśmy rade. Nasz wieczorny wtorkowy konwój mimo ciężkich ładunków przebiegł bardzo szybko.
 7. Poniedziałek zaliczony Ładunek bez uszkodzeń dostarczony do celu - Klient zadowolony
 8. W dniu 18 lutego odbyło się spotkanie firmowe, na którym zarząd firmy poinformował pracowników o zmianach, które zostały wprowadzone oraz o awansach i degradacjach. Po zakończeniu spotkania nasza firma otrzymała zlecenie na dostarczenie 20 ciągników siodłowych marki Scania z Hamburga do Södertälje. Po niespełna dwóch godzinach wszyscy kierowcy stawili się na rozładunek. Warto dodać że wkrótce nasza firma ma w planach zakup 22 ciągników siodłowych własnie tej marki.
 9. Było ciężko, ale się udało. 4 frezarki do asfaltu, 4 elementy gazociągu oraz 1 koparka trafiły dziś wieczorem do firmy Kaarfor. Poniżej krótka relacja z trasy
 10. Wtorkowy wieczór jak co tydzień rozpoczął się spotkaniem firmowym, na którym przestawiono dalsze plany rozwojowe oraz zmiany, które zostaną wprowadzone. Po zakończeniu spotkania nasi pracownicy wyruszyli w trasę z Limoges do Calvi. Jeśli chodzi o ładunek to do przewozu nasza firma miała kilka samochodów. Na szczęście mimo wymagającej trasy wszystkie pojazdy trafiły bez uszkodzeń do zamawiającego. Pozdrawiamy Andrzej Wielki R Lustereczko dla ciebie
 11. Zestaw gotowy do podróży. Trzeba tylko sprawdzić zabezpieczenie ładunku i w drogę !
×
×
 • Create New...