Jump to content

Majster

Veteran Driver IV
 • Content Count

  716
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

343 Trainee

About Majster

 • Rank
  8t Digger 500
 • Birthday 10/02/1993

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Kalisz
 • Interests
  Pożarnictwo , Informatyka, Symulatory
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish, English

TruckersMP Information*

External Websites*

Recent Profile Visitors

13579 profile views
 1. Firma ma zaszczyt zaprosić na Po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Was wszystkich na konwój z okazji Dnia Flagi Data konwoju: sobota 2 maja 2020 Godzina zbiórki: 18:30 Godzina startu: 19:00 Rozpoczęcie konwoju: Będzie podane później Zakończenie konwoju: Będzie podane później Serwer: Simulation 2 / Event Konwój jest otwarty dla wszystkich! Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem strony informacyjnej konwoju. Więcej informacji wkrótce.
 2. Firma ma zaszczyt zaprosić na Data konwoju: sobota 11 kwietnia 2020 Godzina zbiórki: 18:30 Godzina startu: 19:00 Rozpoczęcie konwoju: Będzie podane później Zakończenie konwoju: Będzie podane później Serwer: Simulation 2 Konwój jest otwarty dla wszystkich! Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem strony informacyjnej konwoju. Więcej informacji wkrótce.
 3. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 4. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 5. Konwój zakończony. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Można zamknąć i przenieść @Chris [PL]
 6. @PRZEM Proszę zapisać się za pomocą naszej strony ponieważ nie widzę waszej firmy żeby była zapisana. https://agromex.info.pl/Convoy/4gromex/
 7. Rozpoczęcie konwoju - Ustawienie Zakończenie konwoju - Ustawienie Kolejność wyjazdu znajduje się na naszej stronie intranetowej: https://agromex.info.pl/Convoy/Santas2019/
 8. Zapisy zostały zamknięte. Wkrótce zostanie dodane ustawienie poszczególnych firm
 9. Fajna data konwoju ale niestety już nikt się do lutego 2019 nie cofnie http://prntscr.com/q4nmgq
 10. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 11. W imieniu firmy nie polecam gracza " KarP". Przyszedł do nas do firmy, nie stosował się do regulaminu oraz przez dłuższy czas był nieaktywny po czym po kilku wiadomościach z prośbą o aktywność stwierdził że gra mu się znudziła i "Ma wyj***ne". Rozumiemy wszystko, ale wystarczyła informacja lub chociażby wysłanie podania o urlop, a w tym przypadku "typ" po prostu olewa czyjś czas na przeprowadzenie rekrutacji i ma gdzieś zasady firmowe (limity). Nie polecamy. https://truckersmp.com/user/1021152/ https://steamcommunity.com/id/666MASTER/ http://prntscr.com/q49vm8 http://prntscr.com/q49vp8 http://prntscr.com/q49vvx http://prntscr.com/q49x1c
 12. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 13. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 14. Tak jak jest napisane. Konwój otwarty dla wszystkich chętnych którzy zapiszą się na naszą listę poprzez naszą stronę internetową podaną w opisie. Zapisy są w celu ustawienia kolejności firm oraz potwierdzenia ilości osób.
×
×
 • Create New...