Majster

Game Moderator
 • Content count

  644
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

261 Trainee

About Majster

 • Rank
  8t Digger 500
 • Birthday 10/02/1993

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Kalisz
 • Interests Pożarnictwo , Informatyka, Symulatory
 • Virtual Trucking Company Agromex
 • Preferred Trucks Renault
 • American Garage Location California: San Francisco
 • EU Garage Location Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

8249 profile views
 1. Agromex - Virtual Spedition

  Zapraszamy na konwój który odbędzie się 2 maja Więcej szczegółów:
 2. Agromex - Virtual Spedition

  Witaj Krzysztof. Jako przedstawiciel firmy Agromex informuje że nie posiadamy kierowcy o takim Nicku. Najwidoczniej ten kierowca się podszywał pod naszego pracownika.
 3. Przypominamy że zapisy zostały już zakończone. Ustawienie firm będzie dostępne 23 stycznia. Przepraszamy na opóźnienie.
 4. Ustawienie firm zostanie dodane w dniu 22 stycznia po godzinie 21:00.
 5. Agromex - Virtual Spedition

  #Spotkanie #Nowości #Awanse No i rozpoczęliśmy nowy tydzień rozliczeniowy. Dziś o 20:00 odbyło się zebranie firmowe, na którym przedstawiciele zarządu poruszyli kilka ciekawych kwesti, które przekazali wszystkim pracownikom. Na spotkaniu trzech naszych pracowników otrzymało awans na stanowisko "kierowcy na pełnym etacie". Jeden z nich otrzymał także awans na stanowisko "Media Team". W spotkaniu wzięło udział 25 pracowników.
 6. VIII Konwój Przyjaźni

  Agromex potwierdza obecność na konwoju
 7. Ogniwo Za Ogniwem Edycja IV

  Proszę o usunięcie firmy Agromex z konwoju - zgodnie z wczorajszą rozmową
 8. Agromex - Virtual Spedition

  Wczoraj, czyli 17.12.2017 odbył się konwój pt. „Nocne granie". Wystartował on z niemieckiego miasta Bremen, a kończył się we francuskim Dijon. Trasa ta liczyła 1450 kilometrów. Pomimo oblodzonych i zaśnieżonych dróg konwój przebiegł bardzo sprawnie. Dziękujemy wszystkim pracownikom za udział w konwoju. Szerokości! W dniu 16 grudnia mięliśmy przyjemność uczestniczyć w konwoju urodzinowym firmy Blue-Trans: Spedition. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i życzymy wszystkiego najlepszego na szlaku
 9. INFORMACJE Data: 27 stycznia 2018 rok Zbiórka: 18:30 Rozpoczęcie konwoju: 19:00 Miejsce zbiórki: Kosice Miejsce zakończenia: Esbjerg Serwer (Specjalny): Agromex Naczepa: Dowolna Teamspeak: agromex.teamspeak3.pl TeamSpeak: agromex.teamspeak3.pl - Na teamspeaku przebywają wszyscy uczestnicy konwoju. USTAWIENIE FIRM W przypadku gdy któraś firma się nie zmieści będziemy rozmieszczać gdzie się da Pilot - Wasyl Quality-Logistic Baltic Transport Blue-Trans: Spedition Magic-Trans Andrespol Pilot - Sławek.31 Coffee-Spedition EDGE Logistic K&P H&V Orzeł-Trans Pilot - Feciu KFK Logistisc Deworse Promil Trans European Transport Group Antrans Pilot - Osiem Unipol Hard Group Transport Maximus Maximus White Angels Mecha Trans Pilot - Jjey Agromex Zaproszenie goście M&K-LOGISTICS
 10. Agromex - Virtual Spedition

  10 października o 20:10 odbyło się spotkanie firmowe na którym wszyscy obecni pracownicy stawili się swoimi ciężarówkami ponadgabarytowymi. Podczas spotkania omówiona obecne awanse, degradacje, zwolenianie oraz plany na kolejny tydzień. Po zakończeniu spotkania o godzinie 21:00 odbył się konwój nocne marki, który rozpoczął się w Le Havre a kończył w Esbjergu. Podczas konwoju poruszono wiele ciekawych tematów, dzieki, którym trasa bardzo szybko minęła.
 11. Happy Birthday :)

 12. Happy birthday ma dude :P