Majster

Game Moderator
 • Content count

  647
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Majster

 1. Wirtualna spedycja Agromex istnieje od początku 2016 roku jako wirtualny odpowiednik Firmy "Agromex" Wojciecha i Jacka Fraszka z Marzenina. Posiadamy stosowne pozwolenia na wykorzystanie loga oraz nazwy firmy w grze Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator, w której prowadzimy rozgrywkę w trybie Multiplayer. Stawiamy na dokładność oraz profesjonalizm i dążymy do dostosowania naszej rozgrywki na wzór prawdziwej Firmy chociażby przez stosowania podobnego malowania czy też standaryzacji floty do takiej jaką posiada realny Agromex. Posiadamy własny tachograf dostosowany do naszych potrzeb, dzięki któremu możemy rozliczać naszych kierowców. Agromex chętnie przyjmuje w swoje szeregi osoby, które spełniają następujące warunki: • wiek co najmniej 16 lat; • posiadanie gry ETS2 wraz z dodatkiem DLC Going East i Skandynawia; • przegrane co najmniej 100h w ETS2 według statystyk Steam; • posiadanie sprawnego mikrofonu wraz z programem TeamSpeak 3. Osoby, które spełniają powyższe wymagania i chciałby dołączyć do Firmy zapraszamy do złożenia CV za pomocą wiadomości na naszym fanpage'u, na adres e-mail lub z poziomu naszej strony internetowej w zakładce Rekrutacja. Patryk @Majster Wardęcki - Prezes Łukasz @WooQash Bar - Prezes Strona internetowa: agromex.info.pl Facebook: fb.com/AgromexVirtualSpedition/ E-mail: [email protected]
 2. Dyskusje na Temat Kierowców

  Nie polecam gracza o nicku "micl583". Gracz został przyjęty do naszej firmy 9 lipca. Od 9 lipca do 17 lipca zrobił jedną trasę i myślał że to wszystko co musiał zrobić. Nie przestrzega regulaminu firmy oraz gry, dodatkowo jest problem z komunikacją ( piszesz jedno on robi drugie). Po 7 dniach w naszej firmie bez poinformowania zmienił firmę, usunął wszystkich ze znajomych i zablokował. Przestrzegamy przed zatrudnieniem ponieważ będzie przez niego dużo problemów. https://truckersmp.com/user/1178938/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198347580711/ http://prntscr.com/k7t2p5 http://prntscr.com/k7t2t7
 3. T2xc - 145h

  Pracownik zatrudniony
 4. CV Kasztan - 3/4 lata

  Wirtualna spedycja Agromex istnieje od początku 2016 roku jako wirtualny odpowiednik Firmy "Agromex" Wojciecha i Jacka Fraszka z Marzenina. Posiadamy stosowne pozwolenia na wykorzystanie loga oraz nazwy firmy w grze Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator, w której prowadzimy rozgrywkę w trybie Multiplayer. Stawiamy na dokładność oraz profesjonalizm i dążymy do dostosowania naszej rozgrywki na wzór prawdziwej Firmy chociażby przez stosowania podobnego malowania czy też standaryzacji floty do takiej jaką posiada realny Agromex. Posiadamy własny tachograf dostosowany do naszych potrzeb, dzięki któremu możemy rozliczać naszych kierowców. Strona internetowa: agromex.info.pl Facebook: fb.com/AgromexVirtualSpedition E-mail: [email protected]
 5. Agromex - Virtual Spedition

  Zapraszamy na konwój który odbędzie się 2 maja Więcej szczegółów:
 6. Agromex - Virtual Spedition

  Witaj Krzysztof. Jako przedstawiciel firmy Agromex informuje że nie posiadamy kierowcy o takim Nicku. Najwidoczniej ten kierowca się podszywał pod naszego pracownika.
 7. INFORMACJE Data: 27 stycznia 2018 rok Zbiórka: 18:30 Rozpoczęcie konwoju: 19:00 Miejsce zbiórki: Kosice Miejsce zakończenia: Esbjerg Serwer (Specjalny): Agromex Naczepa: Dowolna Teamspeak: agromex.teamspeak3.pl TeamSpeak: agromex.teamspeak3.pl - Na teamspeaku przebywają wszyscy uczestnicy konwoju. USTAWIENIE FIRM W przypadku gdy któraś firma się nie zmieści będziemy rozmieszczać gdzie się da Pilot - Wasyl Quality-Logistic Baltic Transport Blue-Trans: Spedition Magic-Trans Andrespol Pilot - Sławek.31 Coffee-Spedition EDGE Logistic K&P H&V Orzeł-Trans Pilot - Feciu KFK Logistisc Deworse Promil Trans European Transport Group Antrans Pilot - Osiem Unipol Hard Group Transport Maximus Maximus White Angels Mecha Trans Pilot - Jjey Agromex Zaproszenie goście M&K-LOGISTICS
 8. Przypominamy że zapisy zostały już zakończone. Ustawienie firm będzie dostępne 23 stycznia. Przepraszamy na opóźnienie.
 9. Ustawienie firm zostanie dodane w dniu 22 stycznia po godzinie 21:00.
 10. Agromex - Virtual Spedition

  #Spotkanie #Nowości #Awanse No i rozpoczęliśmy nowy tydzień rozliczeniowy. Dziś o 20:00 odbyło się zebranie firmowe, na którym przedstawiciele zarządu poruszyli kilka ciekawych kwesti, które przekazali wszystkim pracownikom. Na spotkaniu trzech naszych pracowników otrzymało awans na stanowisko "kierowcy na pełnym etacie". Jeden z nich otrzymał także awans na stanowisko "Media Team". W spotkaniu wzięło udział 25 pracowników.
 11. VIII Konwój Przyjaźni

  Agromex potwierdza obecność na konwoju
 12. Ogniwo Za Ogniwem Edycja IV

  Proszę o usunięcie firmy Agromex z konwoju - zgodnie z wczorajszą rozmową
 13. Agromex - Virtual Spedition

  Wczoraj, czyli 17.12.2017 odbył się konwój pt. „Nocne granie". Wystartował on z niemieckiego miasta Bremen, a kończył się we francuskim Dijon. Trasa ta liczyła 1450 kilometrów. Pomimo oblodzonych i zaśnieżonych dróg konwój przebiegł bardzo sprawnie. Dziękujemy wszystkim pracownikom za udział w konwoju. Szerokości! W dniu 16 grudnia mięliśmy przyjemność uczestniczyć w konwoju urodzinowym firmy Blue-Trans: Spedition. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i życzymy wszystkiego najlepszego na szlaku
 14. Data: 2 grudnia 2017 rok ( Sobota ) Zbiórka: 17:45 Rozpoczęcie konwoju: 18:00 Miejsce zbiórki: Gdańsk Miejsce zakończenia: Gdańsk Serwer: EU 1 Naczepa: Dowolna IP TS: agromex.teamspeak3.pl ( Założyciel wchodzi na TS ) • Na TeamSpeaku przebywają dwaj przedstawiciele firm • Zakaz wyprzedzania pilotów. • Każda firma ma obowiązek słuchać pilota. • Maksymalna prędkość podczas jazdy to 70 km/h (na drogach krajowych), 80 km/h (na autostradach, drogach ekspresowych.) • Uczestników obowiązuje kultura na czacie jak i na TS3. • Należy pamiętać o zachowaniu bezpiecznej odległości. • Należy przestrzegać podstawowych przepisów ruchu drogowego. • Bezwzględny zakaz wczytywania się w trakcie konwoju. • Każdy pojazd musi być zatankowany do pełna przed startem. • Zakaz wyprzedzania Firm jedziemy tak jak było ustalone przez organizatora. • Firmy porozumiewają się ze sobą przez CB • Organizator nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia oraz wypadki w trakcie konwoju. Grupa 1 - Pilot Kamil EDGE Logistic ( CB 2 ) H&V Logistyka ( CB 3 ) Potwory I Spółka ( CB 4 ) Q-log ( CB 5 ) Antrans ( CB 6 ) Grupa 2 - Pilot Synalek Mecha-Trans ( CB 7 ) Agromex ( CB 8 ) K&P Logistics ( CB 9 ) SpeedyTrans ( CB 10 ) WT ( CB 11 ) Grupa 3 - Pilot Easy Inter Trans ( CB 12 ) UniPol ( CB 13 ) Promil Trans ( CB 14 ) Maximus Maximus ( CB 15 ) Blue Trans Spedition ( CB 16 )
 15. Agromex - Virtual Spedition

  10 października o 20:10 odbyło się spotkanie firmowe na którym wszyscy obecni pracownicy stawili się swoimi ciężarówkami ponadgabarytowymi. Podczas spotkania omówiona obecne awanse, degradacje, zwolenianie oraz plany na kolejny tydzień. Po zakończeniu spotkania o godzinie 21:00 odbył się konwój nocne marki, który rozpoczął się w Le Havre a kończył w Esbjergu. Podczas konwoju poruszono wiele ciekawych tematów, dzieki, którym trasa bardzo szybko minęła.
 16. Dyskusje na Temat Kierowców

  Witam W imieniu firmy Agromex nie polecam użytkownika Ramzes756. Pracował u nas dość długo lecz jego ostatnie 4 tygodnie były pod względem aktywności zerowe. Od 4 tygodnie wiecznie brał "urlopy", cały czas był zapracowany, szkoła a na końcu ponoć zepsuł mu się laptop.Wiele razy dostawał ostrzeżenia że zostanie zwolniony lecz zawsze twierdził ze ma inne sprawy, coś mu się popsuło lub inne bajki. Dodam że na konferencji firmowej był bardzo aktywny ale tylko pod względem wymagania ale już nic od siebie nie dawał. W razie więcej informacji zapraszam priv Steam oraz TruckersMP: https://truckersmp.com/user/1148168 http://steamcommunity.com/profiles/76561198125015070
 17. Agromex - Virtual Spedition

  Dnia 16 września jedna z firm w Toulouse złożyła w naszej firmie zlecenie na produkty przemysłu elektronicznego. Do Dover w Anglii musieliśmy dostarczyć kilka ton procesorów komputerowych, elektroniki oraz dwa ładunki ponadgabarytowe — transformator i szpulę kabla przemysłowego. Jechaliśmy przez malownicze tereny Francji, mijając Bordeaux, Civaux, Paris oraz EuroTunnel niedaleko Calais. Jazda sprawiała samą przyjemność. Rozładowaliśmy się w portowym Dover, gdzie później każdy z kierowców pojechał na zasłużony odpoczynek. Konwój przebiegł bez żadnych przeszkód, w bardzo miłej atmosferze, oby więcej takich zleceń!
 18. Agromex - Virtual Spedition

  Dziś 9 września o godzinie 19:30 odbył się konwój międzyfirmowy, w którym wzięły udział dwie firmy (Agromex oraz Quality-Logistics). Konwój rozpoczynał się w Gdyni na porcie a kończył w Esbjergu. W konwoju łącznie wzięło udział 35 kierowców. Cały konwój przebiegł w bardzo miłej atmosferze oraz bez żadnych problemów. Serdecznie dziękujemy firmie Quality-Logistics za wspólny konwój.
 19. Agromex - Virtual Spedition

  "Scandinavian dream" - taką nazwę nosił nasz czwartkowy konwój, który rozpoczynał się w Nynashamn a kończył w Aalborgu. Konwój rozpoczął się punktualnie o godzinie 19:00. Każdy z uczestników konwoju podczas tej trasy przewoził ładunek z firmy Polarislines. Podczas konwoju osoby, które zdały już licencje na double miały możliwość podróżowania z podwójną naczepą. Cały konwój przebiegł bez żadnych większych problemów. W konwoju uczestniczyło 16 pracowników z naszej firmy.
 20. Agromex - Virtual Spedition

  4 września o godzinie 19:00 odbył się konwój firmowy z naczepami z firmy SellPlan. Konwój rozpoczynał się w Olsztynie i tam także był jego koniec. Trasa konwoju biegła przez Poznań, Wrocław, Lublin oraz Białystok. Podczas tego konwoju pracownicy oraz zarząd firmy podjęli temat dotyczący aktywności pracowników, oraz przyszłych planów dotyczących firmy.
 21. Agromex - Virtual Spedition

  W dniu 3 września o 21:15 odbyły się nocny firmowy konwój pt.: „ Ostatni dzień, Ostatnia noc". Konwój rozpoczynał się w Newcastle a zakończył w Southampton. Cała trasa liczyła 1050 kilometrów i przebiegała przez Wielką Brytanię. Każdy z uczestników konwoju miał obowiązek posiadać naczepę niskopodwoziową.Podczas konwoju zostały poruszone ciekawe tematu ruchu drogowego. Pracownicy mieli możliwość poznać lepiej zasady ruchu drogowego oraz rozwiać swoje wszelkie wątpliwości. W konwoju wzięło udział 14 pracowników z naszej firmy.
 22. Agromex - Virtual Spedition

  Dziś 2 września 2017 roku nasza firma wzięła udział w konwoju urodzinowym firmy Potwory i Spółka. Konwój rozpoczynał się w Ostrawie a zakończył w Amsterdamie. W konwoju wzięły udział takie firmy jak Potwory i Spółka, K-Speed, Black Arrow, BlueTrans, Dakar oraz Agromex. Konwój został profesjonalnie zorganizowany i przebiegł bez żadnych większych problemów. Serdecznie dziękujemy firmie Potwory i Spółka za zaproszenie oraz życzymy kolejnego takiego konwoju już za rok z okazji III urodzin.
 23. Agromex - Virtual Spedition

  W dniu 20 sierpnia o godzinie 22:45 odbył się nasz nocny konwój, w którym każdy z uczestników jechał z ładunkiem "delikatnym". Konwój rozpoczął się w Olsztynie a zakończył na granicy przy Inssbrucku. Podczas konwoju pracownicy mieli jeden postój, który był zlokalizowany na parkingu niedaleko Kosic. Podczas konwoju nasi pracownicy mieli możliwość porozmawiania z zarządem na temat zachowywania się w grze. Jeden z administratorów pracujący w naszej firmie opowiedział przypadki, w których ktoś otrzymał blokadę a tak naprawdę nie była to jego wina tylko wina sprzętu lub osób trzecich. Wszyscy pracownicy w miłej atmosferze pokonali 1550 kilometrów w ciągu niecałych 2 godzin. Na konwoju pojawił się także nasz były pracownik "Traktor" z którym bardzo miło spędziliśmy czas podczas tej trasy. Mamy nadzieje, że każdy taki konwój i pogadanka, która miała na nim miejsce pomoże naszym pracownikom w uniknięciu jakichkolwiek problemów.