Jump to content

Majster

Veteran Driver IV
 • Content Count

  724
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Majster

 1. Zmieniona mapa, ustawienie firm oraz kolejność została dodana na naszą stronę https://agromex.info.pl/Convoy/4gromex/
 2. Dziś (16 stycznia) zostanie zaktualizowana mapa oraz podane zostaną grupy wraz z ustawieniem.
 3. W dniu 3 stycznia nasza firma wzięła udział w konwoju urodzinowym firmy RISA. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz życzymy dalszych sukcesów w wirtualnym świecie.
 4. W imieniu firmy Agromex informuję że nasza firma nie weźmie w nim udziału ponieważ... nikt nas na niego nie zaprosił !!. Warto czasem zapytać jakąś firmę najpierw czy ma ochotę jechać ten konwój, a później ją dodać. @BoSsik2 @Chris [PL] Może warto jakoś wpłynąć na organizatora bo wpisywanie nie zaproszonych firm oraz tak jak napisał @chudypl95 brak informacji o konwoju dwa dni przed to kiepsko troszkę. A taki konwój wpisany na forum średnio wygląda. A dodatkowo firma się rozpadła (czytajcie post wyżej)
 5. W imieniu firmy Agromex nie polecam pracownika "MeHow". Gracz ten dołączył do naszej firmy w dniu 22 grudnia a w dniu 25 grudnia zarząd zauważył że zmienił wszystkie rzeczy związane z firmą (awatar, przedrostek) oraz usunął i zablokował zarząd firmy. Nie polecamy !! steam: https://steamcommunity.com/id/mihow97/ tmp: https://truckersmp.com/user/1406427/ https://prnt.sc/qfpa97 https://prnt.sc/qfpb7i
 6. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 7. Kierowca złożył podanie do firmy Agromex. @Chris [PL] można zamknąć
 8. III Edycja "Pasterki" za nami Czas zjechać na bazę i rozpocząć przerwę świąteczna
 9. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie AGROMEX znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 10. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 11. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 12. Firma ma zaszczyt zaprosić na Po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Was wszystkich na konwój z okazji Dnia Flagi Data konwoju: sobota 2 maja 2020 Godzina zbiórki: 18:30 Godzina startu: 19:00 Rozpoczęcie konwoju: Będzie podane później Zakończenie konwoju: Będzie podane później Serwer: Simulation 2 / Event Konwój jest otwarty dla wszystkich! Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem strony informacyjnej konwoju. Więcej informacji wkrótce.
 13. Firma ma zaszczyt zaprosić na Data konwoju: sobota 11 kwietnia 2020 Godzina zbiórki: 18:30 Godzina startu: 19:00 Rozpoczęcie konwoju: Będzie podane później Zakończenie konwoju: Będzie podane później Serwer: Simulation 2 Konwój jest otwarty dla wszystkich! Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem strony informacyjnej konwoju. Więcej informacji wkrótce.
 14. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 15. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 16. Konwój zakończony. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Można zamknąć i przenieść @Chris [PL]
 17. @PRZEM Proszę zapisać się za pomocą naszej strony ponieważ nie widzę waszej firmy żeby była zapisana. https://agromex.info.pl/Convoy/4gromex/
 18. Rozpoczęcie konwoju - Ustawienie Zakończenie konwoju - Ustawienie Kolejność wyjazdu znajduje się na naszej stronie intranetowej: https://agromex.info.pl/Convoy/Santas2019/
 19. Zapisy zostały zamknięte. Wkrótce zostanie dodane ustawienie poszczególnych firm
 20. Fajna data konwoju ale niestety już nikt się do lutego 2019 nie cofnie http://prntscr.com/q4nmgq
 21. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
 22. W imieniu firmy nie polecam gracza " KarP". Przyszedł do nas do firmy, nie stosował się do regulaminu oraz przez dłuższy czas był nieaktywny po czym po kilku wiadomościach z prośbą o aktywność stwierdził że gra mu się znudziła i "Ma wyj***ne". Rozumiemy wszystko, ale wystarczyła informacja lub chociażby wysłanie podania o urlop, a w tym przypadku "typ" po prostu olewa czyjś czas na przeprowadzenie rekrutacji i ma gdzieś zasady firmowe (limity). Nie polecamy. https://truckersmp.com/user/1021152/ https://steamcommunity.com/id/666MASTER/ http://prntscr.com/q49vm8 http://prntscr.com/q49vp8 http://prntscr.com/q49vvx http://prntscr.com/q49x1c
 23. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami i wymaganiami, i jeśli one odpowiadają Tobie to zachęcamy do złożenia podania rekrutacyjnego. Wszelkie informacje o firmie znajdziesz w naszym wątku firmowym.
×
×
 • Create New...