thegrafiti12341

Veteran Driver III
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Truck?

1 Follower

About thegrafiti12341

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 06/09/1998

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poznań
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location Arizona: Phoenix
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polish

External Websites

Recent Profile Visitors

322 profile views
 1. Zwycięzcy Konkursu na zdjęcie miesiąca - Lipiec 2018

  Gratuluje
 2. DLC na mp

  DLC Special Transport - Nie działa Reszta DLC dodająca nowe ładunki i inne naczepy - Działają
 3. Problem z kontem.

  Profile w grze nie zapisują się "w chmurze", tylko na dysku. Jeżeli wyczyściłeś cały dysk, to profile też przepadły. Dlatego raz na jakiś czas warto skopiować profile i wrzucić np. na pendrive, dysk, hosting itd.
 4. Problem z plikiem coreatsmp.dll

  PROBLEM ROZWIĄZANY! Absolutnie nie mam pojęcia jak, ale udało mi się natrafić na temat z innego działu [VIVA] Martin podał rozwiązanie, które mi zadziałało. Jednak tło w Launcherze nadal się nie wczytuje. Może to jakiś problem z hostingiem od strony TruckersMP, ale reszta już działa. Dziękuje za chęci pomocy wszystkim co odpowiedzieli Temat do zamknięcia.
 5. Problem z plikiem coreatsmp.dll

  Na chwilę obecną wygląda to tak: Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie Launcher TruckersMP. Po jego włączeniu, napisy wyświetlają się poprawnie, ale nie ładuje się tło. (Screen: http://prntscr.com/k0wqf7 ) Jest to o tyle problematyczne, że nie widzę jakie pliki się instalują i w którym momencie pojawia się błąd, bo te napisy też są na biało. W momencie gdy pobieranie się zatrzymało wyłączyłem Launcher i wkleiłem pliki które podesłał mi @Shadii [PL/ENG], jednak po ponownym uruchomieniu TruckersMP, tło nadal się nie ładuje, a pasek postępu znowu ładuje się do 3/4 i zatrzymuje się w miejscu. Nawet nie jestem pewien czy to znowu w momencie pobierania "data2.mp" czy czegoś innego. Wydaje mi się, że jest to problem z Launcherem, bo z samą grą raczej nie, bo Singleplayer działa jak należy. (Dlatego też nie przeinstalowywałem całej gry) Próbowałem też uruchamiać Launcher TruckersMP z innymi ustawieniami (tj. jako Administrator, w trybie zgodności z win7 itd.), ale to też nic nie daje. Chciałbym uniknąć formatowania komputera, ale powoli podejrzewam, że to jedyna droga :< #EDIT Zauważyłem, że gdy pobieranie się zatrzyma, w folderze "C:\ProgramData\TruckersMP\data\shared\mods" pojawia się plik "sh_skoda_car.mp". To chyba na tym pliku pobieranie się teraz zatrzymuje, bo waży 0 KB.
 6. Problem z plikiem coreatsmp.dll

  Sprawa ma się następująco: Zrobiłem to, co polecił mi @BoSsik2, ale w niczym to nie pomogło. Dalej był taki sam problem. Usunąłem więc cały folder C:\ProgramData\TruckersMP oraz odinstalowałem TruckersMP. Po ponownym zainstalowaniu zaczęły mi się pobierać pliki od nowa, i teraz pojawił się identyczny problem, tylko że z plikiem o nazwie "data2.mp", pobiera się do połowy i się zatrzymuje. (Jest to dokładnie plik 46/89 przy pobieraniu) @Kid Fabi Co do reinstalacji ETS2, chciałbym aby była to ostatnia deska ratunku, ponieważ przy moim internecie gra będzie pobierać się parę godzin i przy okazji uniemożliwiać korzystanie z internetu reszcie rodziny. Zrobię to przez noc, ale do tego czasu możemy jeszcze pokombinować. Mogę spróbować podmienić folder od kogoś innego, ale potrzebowałbym osoby, która zauploaduje cały folder "TruckersMP" z C:\ProgramData\TruckersMP i podeśle link do pobrania. Od razu mówię, że nie wiem czy nie ma tam jakiś prywatnych plików, ale jeśli są to zrozumiem odmowę Mogą też być same pliki "data2.mp", "coreatsmp.dll" i "coreets2mp.dll"(Bo możliwe, że będzie taki sam problem)
 7. Problem z plikiem coreatsmp.dll

  Mój problem polega na tym, że gdy próbuję pobrać aktualizację klienta TMP, podczas pobierania pliku o nazwie coreatsmp.dll pobieranie zatrzymuje się i już nie rusza. Dzieje się to w różnych momentach pobierania. Czasami zatrzymuje się na 1,38 mb, czasami na 2,65 mb. Próbowałem uruchamiać launcher jako Administrator, ale nic. Próbowałem też kilkukrotnie odinstalować i zainstalować ponownie TruckersMP - też z mizernym skutkiem. Wersje gry są poprawne.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nowy filmik od SCS o ATS:
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wystartował Steam Summer Sale! To doskonały moment, by wyposażyć się w kilka DLC po tańszej cenie https://store.steampowered.com/search/?term=euro truck simulator
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wygląda super, ale mam obawy co do trollów, którzy celowo będą blokowali ulice ruchem AI :/
 11. Happy Birthday mwl4!

  Happy birthday!
 12. Wszystkiego najlepszego! :)

  1. [C-S] karol_domag

   [C-S] karol_domag

   Serdeczne dzięki za życzenia grafiti :-)