thegrafiti12341

Veteran Driver III
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Cargo

About thegrafiti12341

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 06/09/1998

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poznań
 • Virtual Trucking Company TuptuśTRANS
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location Arizona: Phoenix
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Polish

External Websites

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. 0.2.2.4.0 Released

  Thanks
 2. TrucksBook

  To nie może być przyczyną, skoro autor napisał, że nie dzieje się nic, to nawet nie zapisuje mu się w programie zaliczona trasa, ilość km.
 3. Zwiększenie zasięgu CB-Radia

  Nazwa Sugestii: Zwiększenie zasięgu CB-Radia Opis Sugestii: Obecnie CB-Radio działa tylko w gdy nick gracza jest widoczny na Tabie. Proponuję zwiększyć odległość podwójnie lub potrójnie, by pomimo tego, że gracz zniknie z Taba będziemy jeszcze przez chwilę mogli prowadzić dyskusję. Można by było też zrobić, by gracz samemu mógł sobie wybrać, w zależności od swoich upodobań, odległość na jaką działa CB-Radio w ustawieniach dostępnych pod Tabem w grze. Przykładowe obrazki: - Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Czasami zdarza się sytuacja gdy z naprzeciwka jedzie czy to znajomy, czy po prostu gracz z którym chcielibyśmy chwilę porozmawiać w grze. Przydałoby się to by nie musieć się zatrzymywać i rozmawiać lub przenosić na inne komunikatory.
 4. FaceTrackNoIR v200

  Torrenty, ale ciiiii ;X
 5. Hshifter z joya

  Czołem! Od jakiegoś czasu myślałem skąd tu wytrzasnąć manualną skrzynię biegów do mojej Logitech Driving Force GT i wymyśliłem, że w piwnicy mam jeszcze joysticka, takiego drągala do samolotów za prawdopodobnie paręnaście złotych. Nie posiada on żadnego ForceFeedbacka czy innych cudów. Tylko drągala i kilka przycisków - tyle, a i jeszcze ciągle powraca do pozycji startowej na sam środek. Znalazłem w internecie filmiki jak go przerobić i niby wszystko jest okej, poza jednym drobiazgiem. Mianowicie aby bieg działał muszę cały czas trzymać drągala w pozycji biegu, bo gdy go puszczę to wraca do pozycji startowej i wrzuca mi luz N. Widzi mi się to tak, że w momencie gdy przesuwam drążek w miejsce np. lewy-górny narożnik to wrzuca mi się bieg 1, ale gdy drąg odskoczy na środek to bieg cały czas jest aktywny. A teraz pytania: Czy można jakoś ustawić, by usunąć całkowicie luz z joysticka i ustawić go np. na jakiś przycisk? Może ktoś miał już jakieś doświadczenia z czymś takim. Dodam tylko, że kierownica nie ma sprzęgła i że korzystam z programu Xpadder i w nim mam ustawione wszystko tak, by biegi działały. Dorzucam screeny z Xpaddera i gry: http://prntscr.com/gw6zvq http://prntscr.com/gw742r Tak jest wszystko okej, gdyby nie ten luz. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
 6. Ustawienia sterowania

  Zaznacz w Profilerze w Global Device Settings opcję "Report combined pedals" i wtedy bedzie ci wykrywać je w ets2 i usisz ustawić wtedy martwą strefę na osi przyśpieszenia i będzie ci działać. ;d
 7. 0.2.1.8.3 Released

  thanks