Jump to content

Rambo88pl

Veteran Driver IV
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Unlicensed

8 Followers

About Rambo88pl

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information*

 • Preferred Trucks
  Scania
 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

1011 profile views
 1. "DAF Tuning Pack" zmienili na nazwę "XF Tuning Pack". Więc już nie ma w nazwie DAF.
 2. Tylko pytanie czy SCS udostępni dziś wieczorem te dlc, bo może być tak że dopiero w poniedziałek udostępnią. Bo Pracownicy już dawno skończą pracę w tym czasie. Ale zobaczymy co będzie. Wole się nie nastawiać ze dziś będzie udostępnione i tyle.
 3. Ja tam już te 10 dostaw wykonałem, teraz chyba trzeba było by po prostu z tym towarem jeździć żeby jak najszybciej nabić te 300 000 tyś przewiezionych ładunków.
 4. Mi jakoś to nie przeszkadza że będzie można kupić tylko na steam. I tak akurat wypłatę mam dzień wcześniej. Więc sobie po prostu poczekam te 24h.
 5. No to już wiadomo co się szykuje, że będzie wydane już oficjalnie 1.35.
 6. Fajnie że dodali głos do GPS, ale ja tam jakoś z tego nie mam ochoty korzystać. Wziąłem wypróbowałem i jakoś te głosy nie pasują do GPS, jak dla mnie.
 7. ^^Pewnie tyle będzie trwała ile będzie potrzeba, lub nie usuną najważniejszych błędów w grze.
 8. Ale im spamują tą eksperymentalną betą 1.35 do ETS 2, tylko dlatego ze na forum SCS w dziale bug jest utworzone. A ja bym dopiero utworzył jakbym miał wypuszczać w danym dniu. To może by było mniej tych pytań o tą betę.
 9. Oj nie sądzę że to MAN, bardziej Mercedes.
 10. Oj, nie byłbym taki pewny czy oni się wyrobią z DLC Waszyngton do wakacji. Z tym ich tempem pracy jaki mają. Ja tam będę czekał cierpliwie, i kiedy tam wydadzą to wydadzą.
 11. A jest jakiś limit na jaką to ma być najmniejszą odległość wożone? Czy tylko te towary co są w liście wymienione. Bo mi się zdaje ale takowego limitu nie ma na minimalną ilość km.
 12. Dlatego wolałem kupić wersję cyfrową przez internet, niż czekać aż będzie w sklepach.
 13. Ja jak na razie to na muve kupuje dodatki i inne gry. I jakoś jak do tej pory sie nie zawiodłem. Dla mnie nie ma różnicy czy wydam te 70 zł, czy mniej. Ważne ze będę miał.
 14. Zauważyliście że wyszła aktualizacja na becie 1.33.1s, ale jeszcze bez bety jest 1.32?
 15. No to wiemy przynajmniej kiedy premiera najnowszego rozszerzenia mapowego do ETS 2.
×
×
 • Create New...