• Announcements

  • Chris - TFM

   Game versions updated - It's time to downgrade!   08/16/17

   Once again a new version of Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator have been released. If you wish to carry on playing TruckersMP, for the time being you will need to downgrade your game versions to   ETS2: "temporary_1_27 - 1.27.x for incompatible mods" ATS: "temporary_1_6 - 1.6.x for incompatible mods"   Use the following to learn how to downgrade:      Thanks!

Rambo88pl

Veteran Driver
 • Content count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Unlicensed

3 Followers

About Rambo88pl

 • Rank
  I can drive!
 • Birthday 11/22/89

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Warszawa
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

395 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  A ja już kupiłem i jestem zadowolony.
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja już na pewno kupie te DLC, i nie będę się zastanawiał.
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^^Ale to do obydwóch gier się skończyła beta?
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  No to jak będzie nowe DLC do DAF-a, no to trzeba kupić. Jak dla mnie ta aktualizacja jest na plus, chociaż dużo nie wprowadza. No ale nie da się mieć wszystkiego. Ja tam się cieszę.
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  A możliwe jest że dali te osiągnięcia dla Heavy Cargo, tylko jeszcze nad nimi pracują?
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^Ale nie wszystkie sklepy mają te pakiety lojalnościowe, bo to nie jest obowiązkiem. A w ogóle jakoś nie widziałem twojego komentarza na pochwałę SCS. A właśnie tylko narzekanie i wytykanie błędów. Ale to już twoja sprawa, i twoje zdanie. Do którego oczywiście masz prawo, bo żyjemy w wolnym kraju. To jest jedynie moje zdanie.
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jakoś mnie te podwójne naczepy nie fascynują, i raczej nie będę z nich korzystać. Ale fajnie że coś robią. Przynajmniej inni będą mieli radość z jeżdżenia podwójnymi naczepami.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeżeli będzie te 800 KM w Scanii, i zostanie wprowadzone z najnowszymi Scaniami do ETS 2. To nie którzy ten silnik dadzą do swoich Scanii. No ale jeśli będzie to po to żeby z tego korzystać.
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  A od Volvo, Mercedesa MPIV i MAN to silniki też nie są za mocne?
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wątpię w to żeby starali się o licencję Skody.
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeden streamer gra teraz w ETS 2 i mu to najnowsze DLC z gabarytami działa na MP, a mi się zdaje że nie powinno. To jak to jest z tym końcu?
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Te pachołki pewnie są tam po to postawione bo jak ktoś zatankuję, to USA wyleci w powietrze. I przeżyje tylko ten co akurat zatankował.
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  No to jeszcze trochę poczekamy, i Nowa Scania może będzie gotowa.
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To jednak nie będzie obsługi DX11, więc po co gadali wcześniej że będzie. Jak się okazuje że nie. To już lepiej żeby za dużo nie informowali a robili po prostu swoje i tyle.
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  A mnie te ładunki ponad gabarytowe co mają być w DLC, jakoś mnie nie jarają. I chyba (bo nadal się nad tym zastanawiam) ich nie kupię, bo mi wystarczają te ładunki co są w grze. A o to się nawet nie upominałem żeby SCS wprowadził. No ale będą inni się przynajmniej cieszyć z tego DLC. Ale to wyłącznie moje zdanie jest, i nikt z z tym co tu napisałem nie musi się zgadzać.