Rambo88pl

Veteran Driver
 • Content count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Unlicensed

3 Followers

About Rambo88pl

 • Rank
  I can drive!
 • Birthday 11/22/89

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Warszawa
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. A możliwe jest że dali te osiągnięcia dla Heavy Cargo, tylko jeszcze nad nimi pracują?
 2. ^Ale nie wszystkie sklepy mają te pakiety lojalnościowe, bo to nie jest obowiązkiem. A w ogóle jakoś nie widziałem twojego komentarza na pochwałę SCS. A właśnie tylko narzekanie i wytykanie błędów. Ale to już twoja sprawa, i twoje zdanie. Do którego oczywiście masz prawo, bo żyjemy w wolnym kraju. To jest jedynie moje zdanie.
 3. Jakoś mnie te podwójne naczepy nie fascynują, i raczej nie będę z nich korzystać. Ale fajnie że coś robią. Przynajmniej inni będą mieli radość z jeżdżenia podwójnymi naczepami.
 4. Jeżeli będzie te 800 KM w Scanii, i zostanie wprowadzone z najnowszymi Scaniami do ETS 2. To nie którzy ten silnik dadzą do swoich Scanii. No ale jeśli będzie to po to żeby z tego korzystać.
 5. A od Volvo, Mercedesa MPIV i MAN to silniki też nie są za mocne?
 6. Wątpię w to żeby starali się o licencję Skody.
 7. Jeden streamer gra teraz w ETS 2 i mu to najnowsze DLC z gabarytami działa na MP, a mi się zdaje że nie powinno. To jak to jest z tym końcu?
 8. Te pachołki pewnie są tam po to postawione bo jak ktoś zatankuję, to USA wyleci w powietrze. I przeżyje tylko ten co akurat zatankował.
 9. No to jeszcze trochę poczekamy, i Nowa Scania może będzie gotowa.
 10. To jednak nie będzie obsługi DX11, więc po co gadali wcześniej że będzie. Jak się okazuje że nie. To już lepiej żeby za dużo nie informowali a robili po prostu swoje i tyle.
 11. A mnie te ładunki ponad gabarytowe co mają być w DLC, jakoś mnie nie jarają. I chyba (bo nadal się nad tym zastanawiam) ich nie kupię, bo mi wystarczają te ładunki co są w grze. A o to się nawet nie upominałem żeby SCS wprowadził. No ale będą inni się przynajmniej cieszyć z tego DLC. Ale to wyłącznie moje zdanie jest, i nikt z z tym co tu napisałem nie musi się zgadzać.
 12. Proszę bardzo, o to screen Volvo w wersji kombi:
 13. A ja na becie jeszcze zauważyłem Volvo w wersji kombi jeździ w ruchu AI. Może jeszcze jakieś inne modele osobówek dodali?
 14. ^To było by nie uczciwe wobec tych graczy którzy zdobyli te niedostępne dlc w evencie.
 15. ^To chyba tylko ci co byli na tej imprezie PC Gamer, dostali kody do DLC PC Gamer.