SlimShady!

Veteran Driver III
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Unlicensed

1 Follower

About SlimShady!

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information

 • Gender Male
 • Preferred Trucks Scania
 • EU Garage Location Poland: Gdansk

Recent Profile Visitors

354 profile views
 1. Wyszukiwarka graczy

  Chyba, że ktoś się od razu po takiej akcji rozłączy xD
 2. Holowanie

  Wiecie co Wam powiem, tak sobie myślę, że to moderowanie wątków to by się bardziej tutaj przydało niż w strefie pomoc bo odpowiadanie na tematy, które były już poruszane kilkanaście razy robi się nudne.
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wiadomo, że lepiej ale SCS musi z czegoś płacić wynagrodzenia swoim pracownikom.. Ja co prawda nie kupiłem tego dodatku bo nie gram już od miesiąca w ETS. Jak zacznę to wtedy się pomyśli. Co do dodatków to na większość warto wydać nawet i te 5 euro jak było to w przypadku Cargo Pack. Zawsze to jakieś urozmaicenie rozgrywki.
 4. Mody na Multi

  Co z tego, że dużo osób chce posiadać promoda? Co z tego, że mówią, że będą płacić? Ludzie dużo mówią, a jak przyjdzie co do czego to wyjdzie tak, że serwer będzie ale Ci co mówili, że będą płacić już tego robić nie będą..
 5. Mody na Multi

  Taa. Z tą zrzutą się tak nie pal.. Raz zapłacą, a dalej? Temat był wałkowany już tyle razy, że nie warto go poruszać po raz kolejny..
 6. Przeźroczyści gracze na strefach bezkolizyjnych.

  Chłopcze, nie wiesz co piszesz. Kolejki to były jak była kolizja na strefach rozładunkowych Też tak robię, dlaczego mam czekać x minut aż jakiś nieudolny gracz zaparkuje swój zestaw, w tym czasie przyjedzie kolejnych dwóch i zaczną się wpychać co spowoduje, że nigdy nie zaparkuje zestawu.. Sugestia na plus. W dodatku autor proponuje wybór, albo korzystasz z tego albo nie..
 7. Przeźroczyści gracze na strefach bezkolizyjnych.

  Kurcze, pomylił się chłopak, a Ty już musiałeś się do tego przyczepić.. Sugestia fajna, lecz osobiście wolałbym opcję drugą. Lepiej jest go jednak widzieć nawet w minimalnym stopniu
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  800 kucy xDD Z jednej strony nie ma potrzeby posiadania takiej mocy ale z drugiej jeśli się pojawi, to będę taki miał xD
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  15 000 kilometrów dziennie? Chłopie, wyjdź na dwór, do ludzi xD Swoją drogą mój osobisty rekord to jakieś 6 000 ale to były początki multiplayera i inaczej się jeździło Niektórzy pamiętają te czasy
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  No to muszę Ci powiedzieć, że szybki jesteś. Choć widziałem zdjęcie na necie ze 100% odkrytą Francją w dniu premiery.
 11. Co do pierwszej sugestii myślę, że z nią nie byłoby problemu. Na temat drugiej sugestii była już niejednokrotnie dyskusja na forum. Sam byłem za tym aby takową moderację usunąć z tamtego działu. więc popieram
 12. Kierownica

  Moim zdaniem zdecydowanie G29. Problem leży jednak tylko i wyłącznie w cenie. Płacąc ponad tysiąc złotych otrzymujesz kierownicę oraz pedały. Shifter trzeba dokupić osobno.
 13. Tak o..

  Co ty odpier**lasz?
 14. Teamspeak Dla Polskiej Społeczności ETS2 & ATS

  Uwierz mi, że posiadałem kilka serwerów, jeden z nich rozwijał się bardzo fajnie (>100 graczy dziennie) i szkoda mi się zrobiło bo musiałem zakończyć działalność i to nie z mojej winy. Szkoda by było aby cała robota z tym serwerem też poszła na marne i to wszystko przez fakt, że mało graczy z niego korzysta bo ogarnąć wszystko (TS + Strone) to nie są dwa dni roboty.. Dlatego też zamieściłem takowy post.
 15. Teamspeak Dla Polskiej Społeczności ETS2 & ATS

  Tak tylko, że takowych serwerów jest pełno. Większość osób posiada już swój "ulubiony" i to, że on zamieścił tutaj reklamę swojego serwera nie oznacza, że przyciągnie na swój serwer graczy. Tworząc serwer TS trzeba to robić z głową i się odpowiednio do tego przygotować biorąc pod uwagę fakt, że tego jest mnóstwo i trzeba być dobrym "rywalem" dla konkurujących serwerów.