• Announcements

  • scarface0359

   Current development status [overview + info]   12/04/17

   Hey truckers, quite alot happened recently and we are getting many questions from you. To help you getting your answer much quicker, here is a recap of the latest information in regards to the Italy DLC, the Special Transport DLC, the wintermod and the latest game updates.   SCS released the Italy DLC. This DLC is not properly working in multiplayer at this moment. Until official support has been added, use the DLC on your own risk. You won't get banned for driving in the Italy area, but you might experience issues with missing NCZ and other minor bugs.   American Truck Simulator is not supported for quite some days now.   The Special Transport DLC is not guarantueed to be included within the first few patches. Due to the complexity of the situation of how the content of this DLC operates, it is possible that support for this specific DLC will take a long time, or in worst case scenario won't be supported at all. Please bear with us and give our developers enough time to make sure everything goes alright. Putting pressure on them or creating a massive amount of topics about it is not going to change the speed of development.    As always, our team is working hard to make sure we can give you the best experience. We hope to provide you a new version of our mod with support for ATS real soon, but we are currently not able to give you an estimated date of release. We thank you for your understanding.  
  • BAKERPK [PL] [ENG]

   Translation Team Recruitment   12/11/17

   Hello Truckers! We are making small changes in the team. We are looking for new translators for our community. Please check the requirements and send it to us. Languages that we are interested in are: Turkish, Polish, Spanish, Russian, Chinese, French, German   Requirements: * You are at least 17 years old. * You must be active in our community. * You have sufficient knowledge of the English language. * You understand and respect the forum and in-game rules. * You can remain calm and polite in a conflict. * You are able to ask questions and inform yourself if you don't know something. * You are able to work in a team and participate in team discussions. * You have some basic social skills as you will be in touch with many community members. * You are dedicated and devoted to help other members of the community. * You are registered on TruckersMP's forum for at least 1 month. * You know at least one more language than English   Please feel free to send an application here: https://truckersmp.com/recruitment Thanks for your interest ! End Date: 20/12/2017 Good Luck to Everyone !

SlimShady!

Veteran Driver II
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Trainee

1 Follower

About SlimShady!

 • Rank
  I can drive!

Profile Information

 • Gender Male
 • Preferred Trucks Scania
 • EU Garage Location Poland: Gdansk

Recent Profile Visitors

290 profile views
 1. Wyszukiwarka graczy

  Chyba, że ktoś się od razu po takiej akcji rozłączy xD
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wiadomo, że lepiej ale SCS musi z czegoś płacić wynagrodzenia swoim pracownikom.. Ja co prawda nie kupiłem tego dodatku bo nie gram już od miesiąca w ETS. Jak zacznę to wtedy się pomyśli. Co do dodatków to na większość warto wydać nawet i te 5 euro jak było to w przypadku Cargo Pack. Zawsze to jakieś urozmaicenie rozgrywki.
 3. Mody na Multi

  Co z tego, że dużo osób chce posiadać promoda? Co z tego, że mówią, że będą płacić? Ludzie dużo mówią, a jak przyjdzie co do czego to wyjdzie tak, że serwer będzie ale Ci co mówili, że będą płacić już tego robić nie będą..
 4. Mody na Multi

  Taa. Z tą zrzutą się tak nie pal.. Raz zapłacą, a dalej? Temat był wałkowany już tyle razy, że nie warto go poruszać po raz kolejny..
 5. Przeźroczyści gracze na strefach bezkolizyjnych.

  Chłopcze, nie wiesz co piszesz. Kolejki to były jak była kolizja na strefach rozładunkowych Też tak robię, dlaczego mam czekać x minut aż jakiś nieudolny gracz zaparkuje swój zestaw, w tym czasie przyjedzie kolejnych dwóch i zaczną się wpychać co spowoduje, że nigdy nie zaparkuje zestawu.. Sugestia na plus. W dodatku autor proponuje wybór, albo korzystasz z tego albo nie..
 6. Przeźroczyści gracze na strefach bezkolizyjnych.

  Kurcze, pomylił się chłopak, a Ty już musiałeś się do tego przyczepić.. Sugestia fajna, lecz osobiście wolałbym opcję drugą. Lepiej jest go jednak widzieć nawet w minimalnym stopniu
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  800 kucy xDD Z jednej strony nie ma potrzeby posiadania takiej mocy ale z drugiej jeśli się pojawi, to będę taki miał xD
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  15 000 kilometrów dziennie? Chłopie, wyjdź na dwór, do ludzi xD Swoją drogą mój osobisty rekord to jakieś 6 000 ale to były początki multiplayera i inaczej się jeździło Niektórzy pamiętają te czasy
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  No to muszę Ci powiedzieć, że szybki jesteś. Choć widziałem zdjęcie na necie ze 100% odkrytą Francją w dniu premiery.
 10. Co do pierwszej sugestii myślę, że z nią nie byłoby problemu. Na temat drugiej sugestii była już niejednokrotnie dyskusja na forum. Sam byłem za tym aby takową moderację usunąć z tamtego działu. więc popieram
 11. Kierownica

  Moim zdaniem zdecydowanie G29. Problem leży jednak tylko i wyłącznie w cenie. Płacąc ponad tysiąc złotych otrzymujesz kierownicę oraz pedały. Shifter trzeba dokupić osobno.
 12. Tak o..

  Co ty odpier**lasz?
 13. Teamspeak Dla Polskiej Społeczności ETS2 & ATS

  Uwierz mi, że posiadałem kilka serwerów, jeden z nich rozwijał się bardzo fajnie (>100 graczy dziennie) i szkoda mi się zrobiło bo musiałem zakończyć działalność i to nie z mojej winy. Szkoda by było aby cała robota z tym serwerem też poszła na marne i to wszystko przez fakt, że mało graczy z niego korzysta bo ogarnąć wszystko (TS + Strone) to nie są dwa dni roboty.. Dlatego też zamieściłem takowy post.
 14. Teamspeak Dla Polskiej Społeczności ETS2 & ATS

  Tak tylko, że takowych serwerów jest pełno. Większość osób posiada już swój "ulubiony" i to, że on zamieścił tutaj reklamę swojego serwera nie oznacza, że przyciągnie na swój serwer graczy. Tworząc serwer TS trzeba to robić z głową i się odpowiednio do tego przygotować biorąc pod uwagę fakt, że tego jest mnóstwo i trzeba być dobrym "rywalem" dla konkurujących serwerów.
 15. Teamspeak Dla Polskiej Społeczności ETS2 & ATS

  Po pierwsze licencja. Wystarczyłoby aby ktoś zgłosił teraz Twój serwer do TeamSpeak'a i z automatu licencje NPL masz zablokowaną. Po drugie, wejdź sobie na jakikolwiek inny serwer (najlepiej publiczny) i powiedz czym on się różni od Twojego? Posiadałem kilka serwerów TeamSpeak i z doświadczenia wiem, że serwera nie rozkręcisz choćbyś go reklamował nie wiadomo gdzie. Owszem może i zyskasz około 20 stałych bywalców ale fajnie byłoby mieć chociaż tą setkę, prawda? Po 3, zadam Ci pytanie, dlaczego użytkownicy mieliby korzystać akurat z Twojego serwera skoro do wyboru mają tysiące innych?