Jump to content

SlimShady!

Veteran Driver IV
 • Posts

  128
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About SlimShady!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk

Recent Profile Visitors

1652 profile views

SlimShady!'s Achievements

36

Reputation

 1. SlimShady!

  Holowanie

  Wiecie co Wam powiem, tak sobie myślę, że to moderowanie wątków to by się bardziej tutaj przydało niż w strefie pomoc bo odpowiadanie na tematy, które były już poruszane kilkanaście razy robi się nudne.
 2. Wiadomo, że lepiej ale SCS musi z czegoś płacić wynagrodzenia swoim pracownikom.. Ja co prawda nie kupiłem tego dodatku bo nie gram już od miesiąca w ETS. Jak zacznę to wtedy się pomyśli. Co do dodatków to na większość warto wydać nawet i te 5 euro jak było to w przypadku Cargo Pack. Zawsze to jakieś urozmaicenie rozgrywki.
 3. Co z tego, że dużo osób chce posiadać promoda? Co z tego, że mówią, że będą płacić? Ludzie dużo mówią, a jak przyjdzie co do czego to wyjdzie tak, że serwer będzie ale Ci co mówili, że będą płacić już tego robić nie będą..
 4. Taa. Z tą zrzutą się tak nie pal.. Raz zapłacą, a dalej? Temat był wałkowany już tyle razy, że nie warto go poruszać po raz kolejny..
 5. Chłopcze, nie wiesz co piszesz. Kolejki to były jak była kolizja na strefach rozładunkowych Też tak robię, dlaczego mam czekać x minut aż jakiś nieudolny gracz zaparkuje swój zestaw, w tym czasie przyjedzie kolejnych dwóch i zaczną się wpychać co spowoduje, że nigdy nie zaparkuje zestawu.. Sugestia na plus. W dodatku autor proponuje wybór, albo korzystasz z tego albo nie..
 6. Kurcze, pomylił się chłopak, a Ty już musiałeś się do tego przyczepić.. Sugestia fajna, lecz osobiście wolałbym opcję drugą. Lepiej jest go jednak widzieć nawet w minimalnym stopniu
 7. 800 kucy xDD Z jednej strony nie ma potrzeby posiadania takiej mocy ale z drugiej jeśli się pojawi, to będę taki miał xD
 8. 15 000 kilometrów dziennie? Chłopie, wyjdź na dwór, do ludzi xD Swoją drogą mój osobisty rekord to jakieś 6 000 ale to były początki multiplayera i inaczej się jeździło Niektórzy pamiętają te czasy
 9. No to muszę Ci powiedzieć, że szybki jesteś. Choć widziałem zdjęcie na necie ze 100% odkrytą Francją w dniu premiery.
 10. Co do pierwszej sugestii myślę, że z nią nie byłoby problemu. Na temat drugiej sugestii była już niejednokrotnie dyskusja na forum. Sam byłem za tym aby takową moderację usunąć z tamtego działu. więc popieram
 11. Moim zdaniem zdecydowanie G29. Problem leży jednak tylko i wyłącznie w cenie. Płacąc ponad tysiąc złotych otrzymujesz kierownicę oraz pedały. Shifter trzeba dokupić osobno.
 12. SlimShady!

  Tak o..

  Co ty odpier**lasz?
 13. Uwierz mi, że posiadałem kilka serwerów, jeden z nich rozwijał się bardzo fajnie (>100 graczy dziennie) i szkoda mi się zrobiło bo musiałem zakończyć działalność i to nie z mojej winy. Szkoda by było aby cała robota z tym serwerem też poszła na marne i to wszystko przez fakt, że mało graczy z niego korzysta bo ogarnąć wszystko (TS + Strone) to nie są dwa dni roboty.. Dlatego też zamieściłem takowy post.
 14. Tak tylko, że takowych serwerów jest pełno. Większość osób posiada już swój "ulubiony" i to, że on zamieścił tutaj reklamę swojego serwera nie oznacza, że przyciągnie na swój serwer graczy. Tworząc serwer TS trzeba to robić z głową i się odpowiednio do tego przygotować biorąc pod uwagę fakt, że tego jest mnóstwo i trzeba być dobrym "rywalem" dla konkurujących serwerów.
 15. Po pierwsze licencja. Wystarczyłoby aby ktoś zgłosił teraz Twój serwer do TeamSpeak'a i z automatu licencje NPL masz zablokowaną. Po drugie, wejdź sobie na jakikolwiek inny serwer (najlepiej publiczny) i powiedz czym on się różni od Twojego? Posiadałem kilka serwerów TeamSpeak i z doświadczenia wiem, że serwera nie rozkręcisz choćbyś go reklamował nie wiadomo gdzie. Owszem może i zyskasz około 20 stałych bywalców ale fajnie byłoby mieć chociaż tą setkę, prawda? Po 3, zadam Ci pytanie, dlaczego użytkownicy mieliby korzystać akurat z Twojego serwera skoro do wyboru mają tysiące innych?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.