Jump to content

KALI1782 [PL]

Veteran Driver IV
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About KALI1782 [PL]

Recent Profile Visitors

892 profile views

KALI1782 [PL]'s Achievements

1

Reputation

  1. a czy ja coś mówiłem o wymaganej płatności kto będzie chciał to zapłaci i mu sprzęt będzie pozwoli to zagra
  2. wydaję mi się że większość graczy wolałaby poczekać i pograć sobie na promodsie. Zróbmy jakąś sąde w śród graczy i się przekonajmy co wszyscy na ten temat. Gram w tą grę już spory czas i nie tylko mi podstawka się znudziła
  3. @SlimShady! no to można narazie sprawdzić tylko jak to będzie działać ale będą płacić bo jest dużo osób którym to brakuje, a co do sugesti @H&V I Piotrex to nie jest żaden problem zawsze można poczekać z wydaniem nowego multi co to za problem niby? Ale rozgrywka o wiele by się polepszyła i raczej nikt by o to nie miał pretensji tak sądze.
  4. Witam, piszę z taką sugestią: Dużo ludzi oczekuję grania na modach w trybie multiplayer i rozmawiałem z dość dużą ilością osób i gracze są gotowi zapłacić parę złotych miesięcznie na zakup lepszych serverów. I założę się że dość duże grono by na to poszło. Głównie mi chodzi tu o Promods i Rusmap. Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.