Jump to content

Kacperovski

Veteran Driver III
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Unlicensed

3 Followers

About Kacperovski

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information

 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk

Recent Profile Visitors

1465 profile views
 1. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Miko [PL] W autobusach może i są, ale nie we wszystkich, bo ja z takim prędkościomierzem w wersji europejskiej się jeszcze nie spotkałem ani w ciężarówkach i autobusach. @Adam112 "dopracowany"? Dla mnie to jest jedynie model wydany tak na szybko, aby było... Czcionka na drzwiach "TGX" i "18.xxx" nie jest jednakowa, a w starym modelu jest w porządku, światła pomieszane, brak chociażby 14-biegowej skrzyni i ten dźwięk silnika, aż szkoda słów. Jak można wydać coś co nie jest dopracowane... Tyle czasu czekać na taki bubel.
 2. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Lekko SCS tutaj namieszał ze światłami, może pójdzie to do poprawki... Nie powinny się świecić oba światła, dzienne z pozycyjnymi oraz dzienne z mijania. Jedno mnie boli, dlaczego prędkościomierz jest z milami, mimo, że kierownica znajduje się po lewej stronie. W angliku wiadomo, ale żeby w europejczyku był prędkościomierz z milami, od kiedy ja się pytam? Przynajmniej, żeby była możliwość wyboru prędkościomierza z kilometrami czy też kilometry/mile jak w anglikach. Dziwne posunięcie ze strony SCS.
 3. Kacperovski

  Euro Trans-Handzel

  Konwój Mikołajkowy 08.12.2018r. Gdańsk - Bergen
 4. @Bonnm Thank you so much for your help! :) "Tp to service".

  1. Bonnm

   Bonnm

   No Problem, did you lost your WOT Cargo or not? I hope not :) 

  2. Kacperovski

   Kacperovski

   @Bonnm Yup. I Didn't lost. 

 5. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Żeby tylko były problemy jakie mają co niektórzy z Was to życie byłoby poprostu piękne... Problem czy będzie event z okazji tej nieszczęsnej tragedii, a ludzie we Włoszech mają jeszcze większy problem, czy on/ona przeżyje, czy się odnajdzie pod tymi gruzami... Trochę powagi. Spadając z tego mostu i przeżyć to naprawdę cud, 90 metrów w dół... Na tą chwilę 35 ofiar co najmniej. Naprawdę, trochę rozsądku.
 6. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zdarzyło się kilku graczy, którzy sobie całą kolejeczkę pod prąd przejechali, jedni scoutem inni samym truckiem i nic, żadnego kicka, ani bana. Wczoraj były jaja, jedna strona jedzie na okrągło, a druga stoi, taka praca administracji .
 7. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wszystko ładnie pięknie, tylko mogliby w końcu zająć się modernizacją starszych modeli, zwłaszcza dźwięków silnika czy kierunkowskazów, bo dalej nic z tym nie zrobiono, a gdyby choć troszkę dźwięki przypominały te rzeczywiste, gra byłaby o wiele, wiele przyjemniejsza. Przydałoby się odświeżenie, nie tylko terenów mapowych, ale ciężarówek przede wszystkim, zwłaszcza dźwięków.
 8. Kacperovski

  Przeźroczyści gracze na strefach bezkolizyjnych.

  @[BWGL Poland] Szmidtex Co do tego dodania w tabie... Żadnego utrudnienia na konwojach to nie stwarza . A co do restartu przy zmianie "opacity" graczy to już zależy od gry czy będzie to wymagane czy nie. Podobny mechanizm jak w przypadku stref. Gdy wjeżdżasz na spedycje/serwis/garaż etc. włącza się automatycznie strefa non-collision i w tym samym momencie ta przeźroczystość również by tak działała, lecz w zależności jaka byłaby ustawiona w TABie wartość, czy to 50% czy 0% przeźroczystości, a gdy opuszczasz teren objęty non-collisionami, kiedy się wyłączają, to tak samo ta przeźroczystość. Jeśli ktoś ma 0% przeźroczystości ustawione, więc nic by się nie zmieniło.
 9. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Natomiast ja w pełni zgadzam się z tym co napisał @WooQash, ,że to jest 8x4. Po maksymalnym rozjaśnieniu zdjęcia i kontrastowaniu, które udało mi się uzyskać, wyraźnie widać po dokładniejszym przyjrzeniu się, że to jest 'dobudówka'. Czerwień się kończy, zaczyna "niebieskawe"(bardziej fioletowe) tło, które przechodzi w czerń . Edit : Im dokładniej przyglądam się temu zdjęciu, tym bardziej wydaje mi się, że za tą dobudówką, jest coś jeszcze. Hmm..., ciekaw jestem co. Czas pokaże .
 10. Kacperovski

  [Zabawa] Wyraz na ostatnią literę

  Anodowanie
 11. Kacperovski

  [Zabawa] Wyraz na ostatnią literę

  Azotowanie
 12. Jeśli chodzi o te koguty na górze tej Scanii to nie jest żadna edycja save'a jak już. Te lampy pochodzą z DLC Special Transport i normalnie można je w serwisie sobie zakupić i jeździć, jeszcze też można sobie takie lampki błyskowe na grill dać np. w Scanii, nazywają się 'strobe'. Skoro ludzie jeżdżą i jeszcze nie wyrwali bana to raczej można spokojnie grać. Patrz komunikaty powyżej 25 os. na Tabie używanie jakichkolwiek ostrzegawczych jest zabronione. Żółty kolor możliwe, że daje ten model koguta, wątpię, żeby to była zasługa edycji. Nie wiem dokładnie jaki mają kolor, bo nie sprawdzałem :).
 13. Kacperovski

  ATS - 3 double & naczepa + przyczepa

  Naczepy, o których wspomniałeś normalnie występują w rynku zleceń (triple, naczepa z przyczepą), spokojnie. U mnie ze znalezieniem takiego zlecenia nie ma zbytnio problemu, a w Twoim przypadku może reset ekonomii pomoże. Czy jest to dozwolone? Raczej jest, skoro gracze jeżdżą na MP, samo mówi za siebie. Tym bardziej, że "długa naczepa + przyczepa" jest domyślnie w grze. Tutaj mam triple'a i 'dłuższą naczepę plus przyczepka' : Natomiast w World Of Trucks może być ciężej, bo sam nie mam takich zleceń, jedynie 'krótka naczepa plus przyczepka', chyba że ktoś ma szczęście .
 14. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @K?sacz Winnemucca lub ewentualnie Elko, zobacz w tych miastach. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie ze znalezieniem potrójnych naczep nie ma problemu zwłaszcza w tych dwóch miastach. Poszukaj, może się trafią .
 15. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @MonteCristo A jeździsz na multi w ATS'ie? Bo jest tak, że wersja, która jest wspierana przez multika, niestety w tej wersji nie ma Giftów. Musisz zaktualizować ATS'a do najwyższej aktualnej wersji i dostarczać towary wtedy jedynie można na singlu. A jak masz najwyższą łatkę to szukaj po miastach, jak wyżej powiedziano.
×