Jump to content

Kacperovski

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  238
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Kacperovski

Profile Information

 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk

Recent Profile Visitors

3110 profile views

Kacperovski's Achievements

 • Dedicated
 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

81

Reputation

 1. A co to za problem zostawić dźwięk kierunkowskazów ze starej wersji? Jakoś moderzy nie mają z tym problemu. Aby na pewno? Obejrzyj sobie nagrania SCS na YT, jak nagrywali te dźwięki.
 2. W czasie pandemii, a że home office to nic innego nie mieli pod ręką jak mikser czy suszarka. Co im przeszkadzało, żeby zmienić kierunkowskazy w Actrosie MP3? Teraz to dopiero to auto brzmi jak kamaz, a nie robur...
 3. Czy komuś pojawia się czarny ekran w etsie po wyjściu na pulpit i powrocie do gry? Na najnowszej wersji z nieszczęsnym DX11. Na DX9 nie było problemów z tzw. "alt+tab". Pojawia się czarny ekran, po kilku sekundach widać zawieszone menu gry, a dźwięk, klawisze działałają, można grać tylko bez obrazu trochę ciężko. ?
 4. Mnie ciekawi jaki będzie ubytek na serwerze z ProModsem po dodaniu DLC "Road to the Black Sea" oraz zaimplementowaniu go do ProModsa i dodaniu na serwer w kolejnej wersji... hmm... @Krzykacz Patol PL, wiesz to jest gra, nie rzeczywistość, kto przejdzie na milimetry ten przejedzie i nie zahaczy, a ten kto jedzie "na pałę", nie patrzy to czołówka murowana.
 5. A czy ja pisałem, że ETS2 podtrzymywany jest tylko, dzięki multikowi? Ja sobie nie przypominam. Po drugie ID nowych graczy, które już dawno przekroczyło 2 mln (niedługo będzie 3 mln) mówi samo za siebie, ażeby założyć konto, wypada posiadać grę czy to ATS czy ETS2 w bibliotece Steam, więc wniosek wysnuwa się sam...
 6. W końcu MP3 dostał plastikowy grill, a nie malowany jak do tej pory. Hurra, tyle lat czekania... .Mam nadzieję, że zbiorniki powiększyli, ktoś sprawdzał? Z jednej strony to jest po prostu dramat, żeby tyle lat czekać na takie pierdoły, a z drugiej kolejna rzecz, która podtrzymuje tę grę przy życiu. Pomijając fakt, że to głównie zasługa multika. Ta polityka SCSu...
 7. W edycji profilu w grze odhacz korzystanie z chmury Steam, powinno pomóc.
 8. DLC będzie do pobrania kiedy cel 300,000 dostaw zostanie osiągnięty przez społeczność.
 9. W czym tu problem? Jak wyprzedzają to niech wyprzedzają, byle nie zajechali drogi i tyle. Sorry, ale tak przeżywasz jakby to było nie wiadomo co. Jest górka, pusto to gaz w podłogę i śmiga dalej jak lubią to niech jadą. Ani nie zmusił Ciebie do hamowania, ani nie zajechał drogi, spokojnie się rozpędzasz swoim tempem. Jakby nie wiem inne auta jechały z naprzeciwka i zajechałby Ci drogę, to wtedy inna rozmowa. To jest tylko gra, za mało dystansu masz. Po tylu latach grania w ten tytuł na multiplayerze, dopiero teraz Ci zaczęła przeszkadzać taka jazda u innych? Przecież tak było od samego początku w tej grze, tutaj i tak jeszcze było kulturalne wyprzedzanie z zachowaniem dystansu.
 10. @Gracekch Niestety, ale bez maila do supportu SCS się nie obejdzie, miałem to samo w przypadku DLC Włoch, jak Ty. Żadne nowe profile nic nie pomogą. Wina leży po stronie Wotra, a Steamem. Support musi ręcznie przypisać DLC do konta Wotr, które masz na Steamie w Bibliotece. Ehh, skoro takie sytuacje nadal się robią, nawet nie chce mi się kupować tego DLC z myślą, że będę musiał ponownie witać support.
 11. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... (wiadomo co). Trochę szkoda, bo czasem na G2A można było wyhaczyć jakieś DLC dużo taniej niż na Steamie na promocji.
 12. Zgaduję, że przy wyjściu DLC do ATS sytuacja będzie podobna, pierwsze w sumie kilka godzin będzie szał ludzi, potem już pustki...
 13. Już wyobrażam sobie te ogromne korki na multiku przez pierwsze dwa tygodnie od premiery DLC.
 14. Skoro przebudowują kolejny obszar Niemiec to niech zrobią jakieś zwężki lub autostrady, które są w przebudowie jak to u Niemca jest, co chwilę zwężka i taka to jazda po autobahnie. Byłoby ciekawiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.