Jump to content

Kacperovski

Veteran Driver IV
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Unlicensed

3 Followers

About Kacperovski

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information

 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk

Recent Profile Visitors

1528 profile views
 1. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Skoro przebudowują kolejny obszar Niemiec to niech zrobią jakieś zwężki lub autostrady, które są w przebudowie jak to u Niemca jest, co chwilę zwężka i taka to jazda po autobahnie. Byłoby ciekawiej.
 2. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W pierwszy dzień, gdy był event do Paryża, 3 km do firmy, logowałem się 3 razy do gry i 3x crash na #EU2. Wbiłem na #EU1 i ani razu nie scrashowało
 3. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @[JT]Rosyjski Elektryk Dzięki za pomocną dłoń. Udało mi się znaleźć tą linijkę, poszedłem trochę na skróty (nie ma to jak naczepy z warsztatu Steam) w sumie w logach z multika też ją miałem, ale nie podejrzewałem, że to będzie to. Trochę tylko szkoda, że po wzięciu ładunku na własną naczepę, kontener znika, ale to i tak już jest coś. @[BTS] Micha? Dzięki również za info.
 4. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Say what?...
 5. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Odnośnie eventu, niech ktoś mi wyjaśni na czym polega te 5 dostaw do różnych miejsc docelowych. Może coś źle robię, nie wiem. Zrobiłem 10 dostaw z podanych miast i teraz co w takim wypadku dalej? Wykonałem dostawę ciężarówki do Paryża jeszcze raz i dalej nic. Ktoś, coś?
 6. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Też nie wiem. Bez komentarza.
 7. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeszcze śmieszniejsze w tym to, że trzeba na nowo pobrać launcher, a tego nie zrobisz, bo strona wywala błąd "404", więc i tak, i tak nie pograsz.
 8. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Miko [PL] W autobusach może i są, ale nie we wszystkich, bo ja z takim prędkościomierzem w wersji europejskiej się jeszcze nie spotkałem ani w ciężarówkach i autobusach. @Adam112 "dopracowany"? Dla mnie to jest jedynie model wydany tak na szybko, aby było... Czcionka na drzwiach "TGX" i "18.xxx" nie jest jednakowa, a w starym modelu jest w porządku, światła pomieszane, brak chociażby 14-biegowej skrzyni i ten dźwięk silnika, aż szkoda słów. Jak można wydać coś co nie jest dopracowane... Tyle czasu czekać na taki bubel.
 9. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Lekko SCS tutaj namieszał ze światłami, może pójdzie to do poprawki... Nie powinny się świecić oba światła, dzienne z pozycyjnymi oraz dzienne z mijania. Jedno mnie boli, dlaczego prędkościomierz jest z milami, mimo, że kierownica znajduje się po lewej stronie. W angliku wiadomo, ale żeby w europejczyku był prędkościomierz z milami, od kiedy ja się pytam? Przynajmniej, żeby była możliwość wyboru prędkościomierza z kilometrami czy też kilometry/mile jak w anglikach. Dziwne posunięcie ze strony SCS.
 10. Kacperovski

  Euro Trans-Handzel

  Konwój Mikołajkowy 08.12.2018r. Gdańsk - Bergen
 11. @Bonnm Thank you so much for your help! :) "Tp to service".

  1. Kacperovski

   Kacperovski

   @Bonnm Yup. I Didn't lost. 

 12. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Żeby tylko były problemy jakie mają co niektórzy z Was to życie byłoby poprostu piękne... Problem czy będzie event z okazji tej nieszczęsnej tragedii, a ludzie we Włoszech mają jeszcze większy problem, czy on/ona przeżyje, czy się odnajdzie pod tymi gruzami... Trochę powagi. Spadając z tego mostu i przeżyć to naprawdę cud, 90 metrów w dół... Na tą chwilę 35 ofiar co najmniej. Naprawdę, trochę rozsądku.
 13. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zdarzyło się kilku graczy, którzy sobie całą kolejeczkę pod prąd przejechali, jedni scoutem inni samym truckiem i nic, żadnego kicka, ani bana. Wczoraj były jaja, jedna strona jedzie na okrągło, a druga stoi, taka praca administracji .
 14. Kacperovski

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wszystko ładnie pięknie, tylko mogliby w końcu zająć się modernizacją starszych modeli, zwłaszcza dźwięków silnika czy kierunkowskazów, bo dalej nic z tym nie zrobiono, a gdyby choć troszkę dźwięki przypominały te rzeczywiste, gra byłaby o wiele, wiele przyjemniejsza. Przydałoby się odświeżenie, nie tylko terenów mapowych, ale ciężarówek przede wszystkim, zwłaszcza dźwięków.
×