Jump to content

elot360PL

Veteran Driver V
 • Content Count

  2804
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

elot360PL last won the day on December 11 2017

elot360PL had the most liked content!

Community Reputation

1601 International Driver

About elot360PL

 • Rank
  22t Wall Panels
 • Birthday 07/06/1999

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Bytom (Poland)
 • Interests
  erykmoz
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

23131 profile views
 1. No przecież tak właśnie zrobili, a na teksturze masz nawet napisane jakiego DLC tobie brakuje
 2. Tak, dosyć poważnymi. Abyś widział zawartość której nie masz dostępnej domyślnie, musiałbyś mieć coś co tą zawartość tobie dostarczy. Aby to działało tak jak chcesz to modyfikacja TruckersMP musiałaby mieć w sobie wszystkie pliki poszczególnych płatnych dodatków, co byłoby kradzieżą. I tak rozwiązali to w całkiem dobry sposób, lepsze to niż posiadanie DLC z którego nie można skorzystać bo nie jest wspierane przez multika (Ktoś pamięta jak długo czekaliśmy aż DLC Schwarzmuller będzie dostępne?).
 3. Ciężko żeby SCS nadpisywał nasze sektory skoro my nadpisujemy ich, to nie działa w dwie strony. Domyślnie nie można wykonać u nas tej misji, musielibyśmy zrobić update modyfikacji w tym celu. Aczkolwiek stworzona została już fanowska nakładka umożliwiająca wykonanie zleceń na ProModsie: https://www.promods.net/viewtopic.php?f=42&t=34703
 4. Wychodzi na to że zgadłem, w każdym razie obie drogi są dostępne bez obu dodatków (Jakby ktoś chciał to tu ma podgląd bez DLC z Francją)
 5. Jest tak samo Strzelam w ciemno że SCS po prostu odblokuje tą drogę dla właścicieli samej Italii, w końcu ta droga przy obecnej zawartości jest jak najbardziej kompletna i nie trzeba dodawać więcej sektorów z innego dodatku.
 6. Tak słucham tych waszych mokrych snów i zdaje mi się że jest symulator który spełnia wasze oczekiwania, tylko ciekawe czemu jego popularność jest na poziomie mojej pierwszej mapy do ETSa, hmm... Z drugiej strony natomiast wszyscy narzekacie na te braki "oczywistych opcji", natomiast wszyscy nadal gracie w tą grę i wydaje mi się że sprawia wam to mimo wszystko przyjemność, zakładam że nie jesteście masochistami. Strzelam w ciemno że gdyby symulator kozy polegał tylko na żarciu trawy, wydalaniu czy bycia dojonym to nie uzyskałby takiego rozgłosu, a właśnie te bolączki które wymieniacie właśnie utrzymuje grę na powierzchni. To prawda, multiplayer bez dwóch zdań trzyma drugą odsłonę na powierzchni, ale jak w takim razie mi wytłumaczycie że w ETS1 nadal gra dwa razy tyle osób co w ten symulator który posiada funkcje i mechaniki których brak tak bardzo was boli?
 7. Będą widzieli tylko te dodatki które mają zakupione.
 8. To miej pretensje że władze Francji mają płatne autostrady i naustawiali bramek ¯\_(ツ)_/¯
 9. No niestety, musiałbyś napisać petycję do konkretnych państw by znieśli opłaty ¯\_(ツ)_/¯
 10. Dawałeś sobie coś ze Skody?
 11. Zdjęcia wrzucaj na zewnętrzny hosting (Polecam imgur) i linkujesz tutaj adres zdjęcia z końcówką formatu (np .png albo .jpg) i najlepiej z BBcodem () Co do malowania naczepy to wszystko co będzie widoczne na multi opiewa tylko i wyłącznie na możliwości modyfikowania naczep w serwisie w grze. To o czym ty mówisz byłoby możliwe gdybyś stworzył sobie własnego moda z własnym malowaniem do naczepy, nawet jakbyś sobie takiego stworzył to tylko na singlu mógłbyś się takowym cieszyć.
 12. Wciąż mi się kiełbasi co ATS a co nie ATS, sry
 13. A co jeśli HaQ nas oszukał I to jednak nie są placeholdery?
 14. No, zwłaszcza że to logo ładowania z czystej gry. Tak tylko przypomnę że aż od kilku lat gdy posiadasz ProMods, a nawet Poland Rebuilding, to w miejscu loga ETSa masz logo ProModsa, a nawet logo Poland Rebuilding.
×
×
 • Create New...