Jump to content

elot360PL

Veteran Driver IV
 • Content Count

  2746
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1522 International Driver

About elot360PL

 • Rank
  21t Glass Panels
 • Birthday 07/06/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bytom (Poland)
 • Virtual Trucking Company
  ProMods
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

18900 profile views
 1. O kurła, mały WarMazik zaszedł tak daleko? :E

  1. WarMaz

   WarMaz

   No widzisz, no widzisz :D

 2. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Żeby modułowe rondo działało jak rondo wg GPSa potrzeba traffic area a same prefaby też muszą mieć coś w sobie żeby to działało poprawnie. Mówiąc prościej, luje muje dzikie węże, ważne że działa, choć momentami wymaga to dużo pracy (Chociaż biorąc pod uwagę złożoność ATSa to będzie to prostsze do ogarnięcia, może właśnie ktoś zapomniał postawić traffic area).
 3. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  A może powiąż oba fakty ze sobą? Skoro Waszyngton jest blisko to 1.35 dla ATSa też jest blisko.
 4. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zniżki na DLC mapowe. https://store.steampowered.com/dlc/227300/Euro_Truck_Simulator_2/list/43330
 5. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jak to po co, by gracz z góry wiedział że nic ciekawego go tam nie czeka. W realu też masz zasłonięte relacje które są niemożliwe do zrealizowania (Zazwyczaj z powodu objazdów lub zamontowaniem docelowych drogowskazów przed otwarciem jakiejś drogi). Z tego co się ostatnio dowiedziałem to takie Poland Rebuilding tak samo podchodzi do sprawy, zasłania tymi worami właśnie takie relacje. A co do SCSu to zauważ że jest jakiś postęp w tym. Kiedyś miałeś na drogowskazach same XXXX (Ograniczenie ze względu na stary system drogowskazów). DLC Skandynawia przyniosła czarne worki na drogowskazy, Francja powtórzyła ten sposób, Włochy przyniosły nam pół przeźroczyste worki. A od wersji 1.35 dochodzą również taśmy skreślające znane z między innymi polskich dróg. No i na szybko znalazłem przykład gdzie nie zasłonili niedostępnej dla gracza relacji (Albo tak mocno leżę z geografii Szwecji i o czymś nie wiem) Generalnie to fanom takich pierdół polecam ponownie odwiedzić tereny Skandynawii, masa wcześniej zasłoniętych znaków zyskała nazwy miast, numery dróg kategorii niższej niż autostrady, na drogowskazach pojawia się coś więcej niż tylko numer drogi międzynarodowej. Tak samo w Niemczech jeśli dobrze pamiętam pojawiły się taśmy do skreśleń.
 6. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Żebyś napisał to na jakimś przeciętnym forum moderskim gdzie faktycznie każda informacja jest na wagę punktu reputacji wśród użytkowników, ale napisałeś to tu gdzie mamy jedną pewną wtykę która już powiedziała tyle że reszty można się domyśleć, pozostali świetnie wyłapują oczka w stronę fanów puszczane przez SCS. Tak więc jedyne co zmarnowałeś to czas na napisanie tego posta stricte w złym miejscu.
 7. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Hola hola, to nie rok 2013 gdzie do dyspozycji są tylko znaki z maksymalną liczbą 3 numerów dróg i tylko 6 nazw miasta, mamy od dawna 2019, od 4 lat SCS sukcesywnie ulepsza narzędzie jakim jest edytor znaków który pozwala na stworzenie znaku tak bardzo wiernemu oryginałowi że czasami się nie chce wierzyć. A mówiąc prościej, mogą tam wpisać cokolwiek, kwestia sekundy i tego czy dana czcionka obsługuje dany znak/symbol.
 8. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ale ty wiesz że te zasłonięte nazwy miast nie mają realnego odzwierciedlenia w planach studia?
 9. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Report w grze nie pójdzie automatycznie do twórców, to nie Valve. Dane z pliku bugs.txt musisz przekazać dalej wraz z załączonym screenshotem, jak się pewnie domyślasz w tym przypadku miejscem docelowym jest forum SCSu.
 10. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Na forum SCSu pojawiła się zakładka z eksperymentalną betą 1.35 do ETSa.
 11. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Błagam, niech to oznacza możliwość stawiania własnych sygnalizatorów w grze które będą miały taki sam wpływ na AI jak stawiane znaki z poszczególnymi Traffic Rulesami.
 12. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  A to jest jakaś nowość że "Jak to jest że tego nikt wcześniej nie wrzucił tutaj"?
 13. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  No skoro ma nie być połączenia promowego między Sardynią w Francją, a pewnie ktoś stwierdził że nie powinno być z jakiegoś powodu, to jednak ktoś się tym przejmuje, nie?
 14. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  No, SCS i realizm. Ale żeby jednym z połączeń z Polski na Litwę w grze było osobowe przejście graniczne w Ogrodnikach z ruchem do 3.5 tony, dodatkowo z ograniczeniem tonażowym do 7.5 tony od Augustowa, od strony Litewskiej tuż przed granicą, to już nikt nie miał problemów.
 15. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeżeli ktoś nie posiada DLC Italia to nie będzie miał Sardynii, proste. Poza tym żaden problem by połączenie promowe z Francji było, W końcu jakoś funkcjonuje port w Plymouth i gracze bez Vive la France jakoś nie mogą z niego korzystać, prawda? Prawda.
×