Jump to content

elot360PL

Veteran Driver IV
 • Content Count

  2726
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1510 International Driver

About elot360PL

 • Rank
  21t Glass Panels
 • Birthday 07/06/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bytom (Poland)
 • Virtual Trucking Company
  ProMods
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

17939 profile views
 1. elot360PL

  [ETS2] Truck dealers list

  [Finally] Added dealers from from DLC BtBS cities
 2. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Widzisz "zbyteczny" komentarz, co robisz? Piszesz jeszcze bardziej zbyteczny komentarz, do tego nacechowany ideologicznie. Ma to sens, ma to sens.
 3. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie fajnie jest się też mądrzyć kiedy takiej wiedzy się ma. Poza tym, bądź łaskaw i podlinkuj: - Naszą rozmowę - Kiedy podlinkowałeś mapę do Italii, bo z tego co pamiętam to byłem szybszy, a jedyne co znalazłem to tylko swój post póki co.
 4. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Parę lat temu, kiedy ty coś gadałeś o półwyspie Iberyjskim a SCS nie powiedział dosadnie które tereny robi, ja powiedziałem że tworzą Włochy opierając się na całkiem dobrym źródle. Możesz mi nie wierzyć, możesz nadal błądzić po mapie jak masz w zwyczaju. Chociaż jak mniemam że gdyby przyszedł HaQ i on powiedział dokładnie to samo co ja wyżej to dopiero jemu byś uwierzył. Nie mniej jednak próbuj dalej, może kiedyś chociaż się zbliżysz do prawdy.
 5. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  SCS nie przebudowuje Czech, robi to po prostu ich pracownik i nie ma to związku z pracą samego studia (Chociaż widzę że Matamet już ci to wytłumaczył). Francja została przebudowana żeby nie odstępowała jakościowo od reszty kraju, tak samo zrobiono z Włochami i z tego też powodu gdy dodawali Pecz i Segedyn do Węgier wykorzystywali assety z Going East. Tak więc żadnej przebudowy Węgier się nie spodziewaj dopóki SCS nie skończy Niemiec.
 6. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tu nie chodzi mi o twórców gier tylko właścicieli marek ciężarówek które ktoś rozpowszechnia. Im to wszystko jedno czy jakaś tam gra zdechnie czy nie.
 7. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zauważ że nad moderem nic nie ciąży. Robi co chce, kiedy chce, ile chce i jak chce. SCS jako firma musi się trzymać jakichś wyznaczników narzuconych przez producentów którzy "pozwalają" na zaimplementowanie modelu ich ciężarówki do gry. Stawiam dolary przeciwko orzechom że gdyby na moderów nałożyć takie ograniczenia to scena moderska nigdy by nie urosła do takiej skali jak teraz. Nie daj Bóg znajdzie się jakiś paragraf że praca moderów z jakichś tam względów jest nielegalna i jedyne na co bylibyśmy skazani to opinie bezdusznych korporacji. Można narzekać na pracę SCSu, pamiętajcie jednak że podstawowa wersja gry która sama w sobie jest już ogromnym narzędziem (Wbudowany map edytor, łatwość w manipulowaniu plikami gry) jest sprzedawana obecnie za bardzo małe pieniądze. Wystarczą te małe pieniądze, ewentualnie zakup poszczególnych dodatków które z roku na rok tanieją, by mieć dostęp do całej gamy dodatkowej zawartości która ma rację bytu tylko dlatego bo jakieś czeskie studio stworzyło tą grę i dało jej takie a nie inne możliwości.
 8. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Te, Panie mądry, to nie Ty co jakiś czas jęczysz że A1 niekompletna i tak dalej?
 9. elot360PL

  [ETS2] Truck dealers list

  Big dealers = Dealers with service (Big prefab) Small dealers = Dealers only (small prefab)
 10. elot360PL

  Ustawienie identycznych kolorów na ciągniku i naczepie ETS2.

  Inaczej. Metoda kopiowania linijek jest prosta dla osób które mają jakieś nikłe pojęcie o edytowaniu zapisu gry. Mod jest najprostszą metodą dla osób które boją się zrobić cokolwiek więcej z grą niż skopiowanie plików z rozszerzeniem .scs do folderu mod. Opcji jest wiele, niektóre prostsze, niektóre bardziej skomplikowane. Oczywiście zrobisz jak uważasz, skoro tworzysz modyfikację która ma być po prostu przyjemnym ułatwieniem dla pozostałych kierowców to jak najbardziej się z tym zgadzam (Ja na przykład nie potrafię tworzyć modyfikacji sam sobie ręcznie wszystko zmieniam).
 11. elot360PL

  Ustawienie identycznych kolorów na ciągniku i naczepie ETS2.

  A to nie prościej po prostu zapisać jeden kolor (Czy tam ile ich potrzeba), wyciągnąć linijkę z zapisu gry z tym kolorem i się podzielić tą linijką z innymi kierowcami?
 12. elot360PL

  Ustawienie identycznych kolorów na ciągniku i naczepie ETS2.

  Opcja "Zachowaj kolor" pod paletą barw ma inne zapisane kolory do ciężarówki i do naczepy? Bo jeśli nie to chyba nie ma prostszego sposobu.
 13. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To chociaż weź nie zmyślaj że jest taki achievment na Steamie.
 14. elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ATS mnie w ogóle nie interesuje, także nie mam co odrabiać. Nie mniej jednak nigdy nie widziałem ani nie słyszałem o takim rozładunku. Swoją drogą, chodzi ci o osiągnięcie "Podniebna Przesyłka"? Coś mi się wydaje że to Ty powinieneś odrobić zadanie. Albo przeczyścić okulary.
×