Jump to content

elot360PL

Veteran Driver V
 • Content Count

  2773
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

elot360PL last won the day on November 24 2017

elot360PL had the most liked content!

Community Reputation

1569 International Driver

About elot360PL

 • Rank
  21t Glass Panels
 • Birthday 07/06/1999

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Bytom (Poland)
 • Interests
  erykmoz
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

21659 profile views
 1. Lata mijają, SCS wciska uproszczenia wszędzie gdzie się da. No podziwiam twoją nieśmiertelną wiarę że pewnego dnia...
 2. Gdzie ty chcesz łapy wyciągać jak wszystko się płaci elektronicznie
 3. Wygląda to dokładnie tak samo
 4. W skrócie, potrzebna jest wiedza jak działa edycja zapisu gry. Tą wiedzę możesz użyć w wszelaki sposób, między innymi do odpicowana swojego trucka w sposób schludny albo zrobienia z niego totalnego dziwadła. Na dzień dzisiejszy przepisy dotyczące takich właśnie modyfikacji ciężarówek są dużo bardziej restrykcyjne niż kiedyś, tworzenie ulepa w którym nic nie pasuje mija się z celem i podlega karze. Jeżeli chcesz się nauczyć edycji save'a to jest trochę poradników w internecie na ten temat, między innymi ja swego czasu nagrałem ich trochę gdzie na przykład prezentuję zmianę treści tablicy rejestracyjnej czy mnożenie dodatków na ciężarówce, oraz przede wszystkim od czego zacząć przygodę z edytowaniem. Dla niektórych może być tego mało, ale generalnie z tych filmów powinieneś być w stanie jak wygląda schemat działania, poszczególne korelacje między danymi zmianami w manipulowaniu zawartością pliku zapisu gry i tak dalej. Po ogarnięciu tych podstaw jesteś własnoręcznie zrobić bardzo wiele rzeczy które oczywiście będą widoczne na multiplayerze (Manipulujesz domyślną zawartością gry, nie jest to nic dodatkowego z zewnątrz) Pomijając to że można samemu sobie coś sklecić, powstało już trochę narzędzi które mogą ciebie wyręczyć. Takim najbardziej rozpoznawalnym było to autorstwa Add-on Team developera, Forerunnera Nie wiem czy projekt upadł czy co, w każdym razie chyba było więcej podobnych rzeczy.
 5. To nie są plotki, wystarczy umieć czytać.
 6. Nvidia GTX 260 i AMD II X4 640 podkręcona do 3 GHz Kto da mniej?
 7. YES! We broke TMP servers! Mission passed. Respect+

 8. Przekroczenie limitu pobrań wynika z jakiegoś błędu który wykrywa że chcesz pobrać więcej plików jednocześnie niż możesz (Przez to chyba czasami da się pobrać 3 party na raz), jeśli się nie mylę to obciążenie serwera nie jest z tym powiązane. Otwórz w innej przeglądarce i spróbuj jeszcze raz.
 9. Nie rozumiem, ja tam sobie od paru lat pobieram za free i jakoś nigdy nie narzekałem.
 10. No, losowe zdarzenia są już od kilku wersji w ETSie, ty masz na myśli objazdy (Tak, jest różnica). Ten autokar ze zdjęcia również nie jest nowy, rok już będzie
 11. A według ciebie Renault Range T jest czym? Samochodem z lodami? Poruszany jest temat DLC mapowych, w końcu nie wiem czy wiesz ale Utah właśnie takim DLC jest, to samo Baltic. A ty na podstawie ciężarówki wysnuwasz tezę dotyczącą DLC mapowych. Żeby ci odświeżyć pamięć, każde DLC mapowe dostaje w pakiecie dedykowane osiągnięcia. Oczywistym jest więc że te osiągnięcia pojawią się przed wydaniem DLC, najpierw jako osiągnięcia ukryte na platformie Steam, co oczywiście zwiastuje przyszłe wydanie tegoż dodatku. Powiedz to do lustra, może wtedy doczytałbyś głupotę w swojej wypowiedzi przed jej publikacją.
 12. A widziałeś ty kiedyś jakiekolwiek osiągnięcia dotyczące ciężarówek??
×
×
 • Create New...