Jump to content

Piotrex [PL]

Veteran Driver IV
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Unlicensed

8 Followers

About Piotrex [PL]

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 11/16/1997

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Lublin
 • Interests
  Bus, Trucks, Photography, Computer games , Astronomy
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Volvo
 • American Garage Location
  Washington: Seattle
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

2433 profile views
 1. Nie wiem czy wy też tak macie czy tylko u mnie. ETS na dx11 gorzej działa w mp niż na dx9. Mam większe lagi grając na 11 niż na 9. Chyba mp słabo wspiera dx11.
 2. Tak ''musieli'' bo przecież jakby dzisiaj zrobili real ops v6?. Bo przecież w nocy jest mniej ludzi i możemy to na spokojnie zrobić, ale nie lepiej zróbmy teraz aktu kiedy full ludzi na serwach ale się wkurzą będzie fun xd. A winter mod dalej nie dziala na 1.34 w mp
 3. Model Scanii był najbardziej udany tylko dlatego że był robiony ta nową technologią. Więc teraz każda następna nowa ciężarówka (min Ford) będzie robiony tą nową technologią czyli o jakości skakanki next gen.
 4. Fakt w tym roku każdy winter moda mógł skonfigurować pod siebie, co było spoko. A co do rozważania @Szeszej mogli by to ugryźć inaczej. Skoro na tej zasadzie udostepnili winter moda to mogli by np spring moda na wiosnę tak zaadaptować bądź potem autum moda na jesień. Dzięki temu moglibyśmy się cieszyć 4 porami roku w ETS oczywiście opcjonalnie.
 5. Każdy ma swoją ulubioną markę. Jedni od dawna wyczekują Renatki inni Mańka. Ale są też tacy to co się zadowolą tym co wyjdzie. Dlatego uważam że warto docenić to co nam dodaje do ETS/ATS studio SCS. Na Volvo w ATS się doczekaliśmy to i doczekamy się 2 obiecanych trucków do ETSa. A niecierpliwi mają przecież cały szereg modyfikacji na w/w modele. Ja osobiście wyczekuję obu tych modeli, a co pierwsze się pojawi tym się zadowole
 6. Wszystkiego Najlepszego Pjoter :P Dużo zdrówka, mało paczek :P Wracaj na te wirtualne dróżki mobilu :tmp:

  EO2fcMl.jpg

 7. Być może to już podkładka pod następne DLC po Balticu. Obstawiam że w pójda w kierunku Grecji.
 8. ''Nie od razu Kraków zbudowali" Każdy by chciał od razu wszystko. Dzisiaj zakup własnych naczep, jutro tuning naczep, za miesiąc nowe ciężarówki. Oczywiście to tylko przenośnia. Wracając do meritum sprawy, to trzeba być cierpliwym. I tak od 5 lat czy ile tam już istnieje ETS 2, wciąż jest wspierany i aktualizowany. Zobaczcie jak wiele od 2012 roku się zmieniło. Inne studia zamiast skupiać się na jednym tytule, wydają co miesiąc nowe. A SCS no sami widzicie. Dlatego moim zdaniem lepiej docenić to ze cokolwiek wydają w kolejnych aktualizacjach, nawet w okrojonych wersjach, ale zawsze coś. ''Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."
 9. Skoro o oponach mowa, to może się goodyeara doczekamy niebawem. Jak był ten event z Krone (Start Engine czy jakoś tak) to było na niej logo goodyear, więc nigdy nic nie wiadomo
 10. @[RT] Trybcio86. Ale masz zaktualizowane do 1.32? Bo nie wiem czy to może być przyczyną.
 11. Nie wiem czy to ma znaczenie że nie zaktualizowałem do 1.32, i dlatego nie widzi że mam ponad 100h pomimo ustawienia all na publiczny? Bo jedynie tego nie mogę odfajczyć.
 12. @Spat91 Ja wiem że ty jesteś Blondi. A wracając do tematu naczep. Fajnie że będzie można kupić Krone, jednakże szkoda troche schwarzmullerek (Może tu znowu kwestia licencji że nie mają odpowiedniej licencji jak w przypadku Krone). Z drugiej strony w American Trucku nie ma żadnych licencjonowanych naczep. Ciekawe czy SCS coś zrobi w tym kierunku. I ktoś sie orientuje czy w salonie naczep są do kupienia te naczepy z Heavy Cargo?
 13. Ale ja dalej nie wiem co to ma wspólnego z ETS i ATS? Na początku zrozumiałem że jakieś itemy z kosmitami do Ets/ATS, a w sumie szkoda mogliby by zrobić alien paintjob xD.
 14. @Aves Obu jeśli już, a nie oba gier Co do ruchu AI na multi, być może to jest jedyny sposób żeby wprowadzić special transport do multiplayera, właśnie przez implementacje ruchu AI. Ale jeśli już by miało zostac to wprowadzone to tylko na eu1, bo tam jest mniej graczy, ograniczenia i mniej trolli, a przede wszystkim nie ma scoutów.
×
×
 • Create New...