Jump to content

JSM [PL]

Veteran Driver III
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Unlicensed

3 Followers

About JSM [PL]

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Virtual Trucking Company TRANSPIL-SPEDITION
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

959 profile views
 1. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Szkoda, że tak krótko trwała. Nie dość, że przez Boże Narodzenie jeździliśmy jeszcze w porze letniej, to zima TMP nie wytrzymała nawet do pierwszego dnia wiosny, a szkoda, bo w końcu doczekaliśmy się zmiennej fizyki.
 2. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Szkoda, że Forda pierwszej generacji nie widzieliśmy w ETSie - ma swój urok Z tego co można zobaczyć na filmikach prezentujących nową wersję, nie jest źle, jest już bardziej zbliżony wykonaniem i rozwiązaniami do "wielkiej siódemki", także może i u nas odniósłby sukces, jeśli cena by była atrakcyjna. Design też nie odstaje od swoich konkurentów.
 3. JSM [PL]

  Screenshots

 4. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^Dokładnie. Kilka dni po wprowadzeniu tej nowości, wyłączyłem całkiem (przesunąłem suwak w lewo), ze względu na brak synchronizacji z innymi graczami i owe zdarzenia nie występują w ogóle.
 5. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mam nadzieje, że jeszcze z miesiąc dane nam będzie jeździć po śniegu.
 6. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Euro piątce dostępnej w ETS, już nic nie pomoże Chyba, że poprawią model.
 7. JSM [PL]

  co sądzicie na temat zimy w mp ?

  Przejeździłem na winter modzie już sporo kilometrów i jeśli ktoś, tak jak napisał Łukasz, jeździ w miarę rozsądnie to nie widzę żadnych utrudnień przez tą zmienioną fizykę. Jeżdżę zawsze max 90 km/h i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby naczepa czy koń uderzył w kogoś. Nie mówię, że nie uderzyłem w barierkę, czy nie złapałem mocniej pobocza, ale przy odrobinie rozsądku o bana naprawdę trudno. Jeśli ktoś jeździ po 120-150 km/h z taką fizyką, to sam z siebie prosi się o karę. Od lat czekaliśmy na takiego moda, a jak już się pojawił, to znowu źle Zresztą... Zawsze można "frosty_physics_7_01" usunąć z folderu
 8. JSM [PL]

  Screenshots

 9. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Dobrze, że dołożyli cokolwiek, bo tak to każdy wykonałby swoje i po evencie
 10. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mi to się nawet poprzednia generacja podobała, szkoda, że nie była w sprzedaży na rynku europejskim, to może byśmy doczekali się jej w ETSie. Co do drugiej generacji Forda, to bardzo przypomina mi Volvo FH, a we wnętrzu ta kierownica z Focusa Ciekawe, czy SCS, będzie starać się o licencje, może byłoby łatwiej niż w przypadku TGXa i Range T.
 11. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dokładnie, nie zawsze takie zlecenie wpadają, poza tym jeździć tyle razy na tej samej trasie, to trochę nuda. Na szczęście event ułożyli tak, że nie uprzykrzają życia, i da się znaleźć dużo ładunków z dystansem nawet i po 180-200 km - mowa o europie. Z naczepami to się w tym roku postarali, wyglądają świetnie, tym bardziej, że widać je u innych graczy.
 12. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Przydałby się jeszcze winter mod do tego
 13. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Na MANa E6 czekam niecierpliwie już długo. Mercedesa potrafili zrobić porządnego, tak samo Scanie, a patrząc na E5 dostępne w grze to nie wiadomo jak to komentować. Poza tym, bodajże dwa lata temu jak opublikowali na święta filmik zwiastujący Special Transport i później wypuścili DLC, to tak samo ludzie reagują na zwiastun w którym jest Range T i MAN E6, domagając się w końcu wydania. Idąc Twoim tokiem myślenia, można powiedzieć, że po co poprawiają Niemcy, jak ludzie trochę po nich pojeżdżą masowo, a później im się znudzi i wrócą na Skandynawię Tak jak ktoś wspominał, MAN rozdaje licencje do każdej gry, a tutaj na dobrą sprawę w grze, która najbardziej odzwierciedla tematykę transportu model E5 wygląda jako jeden z najgorszych dostępnych w grze, nie mówiąc już np. o Actrosie MP3, którego upalam od dwóch lat - w dalszym ciągu nie mogę się doczekać w wersji 4x2 baku o pojemności chociażby 1000 litrów, nie wspominając o postrzępionej kierownicy, wyglądającej jak z minecrafta.
 14. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja jeżdżę tylko 90 km/h, w mieście staram się również ograniczać prędkość, a po któreś aktualizacji, przy prędkości 5-10 km/h na rondzie, jadąc tak jak zwykle, zestaw potrafił się położyć :/
 15. JSM [PL]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Co do naczep, to ciekaw jestem, kiedy będzie można zakupić prywatną Schwarzmüller'kę.
×