JSM [PL]

Veteran Driver II
 • Content count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Trucker

3 Followers

About JSM [PL]

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information

 • Gender Male
 • Virtual Trucking Company Polaris Lines PL
 • Preferred Trucks Mercedes
 • American Garage Location California: San Francisco
 • EU Garage Location Poland: Poznan

External Websites

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

686 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czekam na możliwość pomalowania grilla, bo brakuje tego od początku
 2. Screenshots

 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mam nadzieję, że na licencjonowanych firankach i chłodniach się nie skończy. Przydałaby się jakąś ładna podkontenerówka i wywrotka. Na te Krone czekałem tyle lat, zawsze podobały mi się te ich biało-niebieskie grafiki. Może w końcu się doczekam Szkoda, że przy omawianiu poprawek do Dafa z producentem, nie zagadali o naczepy Kögel, niby to ten sam koncern.
 4. Screenshots

  I po świętach
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dość szybko uwinęli się w Włochami, nowa ciężarówka, podwójne naczepy i sporo ładunków w nowych DLC. Oby w 2018 mieli tak samo szybkie tempo i pomysły, to byłoby świetnie, tym bardziej, że jakość wydawanych produktów jest coraz lepsza.
 6. Mody do MP?

  Masz może link do jakiegoś sprawdzonego?
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja dopiero dzisiaj zainstalowałem DLC Włoch, i również nie mam żadnych problemów, żeby pobrać lub zawieźć ładunki na Włochy, czy też podczepić coś z Włoch na np. Skandynawię. Próbowałeś może na nowo podpiąć konto WoTr pod profil, aby zaktualizowało informacje o DLC?
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^Też na początku na to liczyłem, ale wiadome było, że nie przecenią - tak samo było w przypadku Francji itd. Ale za to jaka Skandynawia tania : O Dobrze widzę, że naczepy z eventu na MP jeżdżą jako białe firanki? Szkoda, bo w zeszłym roku chyba było wszystko okej, i był klimacik jak jeździli z tymi prezentami + winter mod.
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tak z innej beczki. Jak wygląda ruch na MP we Włoszech? Takie same pustki jak we Francji, czy jest coś lepiej?
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Głównie to problem mieli Ci, co jeżdżą na automatycznej skrzyni biegów, bo wrzucało wyższy bieg i konia zamulało
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ma ktoś może screeny ładunków, jakie dodali w DLC Włoch? Coś poza tymi betonowymi bloczkami na platformie i lawetą z Iveco dodano? Czy jak zwykle dopisano nowe ładunki do firanki?
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dodatkowa oś potrzebna jest, jeśli zamierzasz wozić towary, cięższe od tych dopuszczalnych bez dodatkowego zezwolenia. Jeśli wozisz ładunki, gdzie cały zestaw nie przekracza 40 ton, (czyli waga ładunku około 24ton - zależy ile waży koń i naczepa) to tak naprawdę 4x2 spokojnie da radę, a wszystkie 6x2*4 to zbędny bajer. Wszystkie inne konfiguracje potrzebne są, gdy ładunek jest cięższy i trzeba rozłożyć masę na więcej osi - taki ciągnik może "dźwignąć" cięższe ładunki, nie tylko gabaryty - zazwyczaj koparki, kontenery etc.
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mam nadzieje, że screen z DLC Włoch się nie potwierdzi, bo trochę mało dróg Co do naczep, to czekam na jakieś inne, nie tylko firany i chłodnie. Grunt, że z biegiem czasu dodają coś z licencją. Wolno bo wolno, ale zawsze coś
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Noo, po tych najnowszych screenach widać ten klimacik Włoch, wygląda zacnie Właśnie o takich ładunkach kiedyś wspominałem. Wrzucić np. dwa kamienie na platformę długo nie bawi, i nie potrzeba licencji (:D) a jest już jakiś wybór. Nie wspominając, że takie naczepy jak niskopodwoziowa z najazdami czy platforma daje masę możliwości różnorodnych ładunków.
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^Przydałoby się coś takiego i w ETS.