Jump to content

JSM [PL]

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Unlicensed

3 Followers

About JSM [PL]

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

1695 profile views
 1. Szkoda, że nie pracują nad kolejnymi prywatnymi naczepami, bo bodajże od dwóch aktualizacji nic nie ruszyło się w tym kierunku, a przydałoby się prywatne cysterny i niskopodwoziowe.
 2. Z tego co pamiętam, to tylko ten obszar [KLIK] jest zabroniony. Zresztą jeśli wjeżdżało się w teren niedozwolony leciał kick z automatu.
 3. Wydaje mi się, że tak było. Największe zbiorniki mają bodajże Dafy, szczególnie po dodaniu DLC z tuningiem - można na drugą stronę ramy założyć dodatkowy.
 4. Niestety w dalszym ciągu jest maksymalnie 600 litrów, szkoda. Nie dość, że dodali możliwość plastikowego grilla, to jeszcze jest do dyspozycji zderzak i nadkola, w końcu można zrobić "biedronkowe" malowanie bez kombinowania z malowaniem z high power cargo pack
 5. Fajnie jakby coś poprawili przy okazji w tym MP3, przydałyby się chociaż większe baki, bo te 600 litrów przy 4x2 to lipa, tym bardziej że w rzeczywistości są "normalne" pojemności, od 800 wzwyż. Ale cieszy mnie to, że robią DLC do Mercedesa a nie do Volvo w pierwszej kolejności, no i do MP3 też coś dorzucą, bo brakuje tych gadżetów w tym nudnym wnętrzu
 6. Szkoda, że tak krótko trwała. Nie dość, że przez Boże Narodzenie jeździliśmy jeszcze w porze letniej, to zima TMP nie wytrzymała nawet do pierwszego dnia wiosny, a szkoda, bo w końcu doczekaliśmy się zmiennej fizyki.
 7. Szkoda, że Forda pierwszej generacji nie widzieliśmy w ETSie - ma swój urok Z tego co można zobaczyć na filmikach prezentujących nową wersję, nie jest źle, jest już bardziej zbliżony wykonaniem i rozwiązaniami do "wielkiej siódemki", także może i u nas odniósłby sukces, jeśli cena by była atrakcyjna. Design też nie odstaje od swoich konkurentów.
 8. ^Dokładnie. Kilka dni po wprowadzeniu tej nowości, wyłączyłem całkiem (przesunąłem suwak w lewo), ze względu na brak synchronizacji z innymi graczami i owe zdarzenia nie występują w ogóle.
 9. Mam nadzieje, że jeszcze z miesiąc dane nam będzie jeździć po śniegu.
 10. Euro piątce dostępnej w ETS, już nic nie pomoże Chyba, że poprawią model.
 11. Przejeździłem na winter modzie już sporo kilometrów i jeśli ktoś, tak jak napisał Łukasz, jeździ w miarę rozsądnie to nie widzę żadnych utrudnień przez tą zmienioną fizykę. Jeżdżę zawsze max 90 km/h i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby naczepa czy koń uderzył w kogoś. Nie mówię, że nie uderzyłem w barierkę, czy nie złapałem mocniej pobocza, ale przy odrobinie rozsądku o bana naprawdę trudno. Jeśli ktoś jeździ po 120-150 km/h z taką fizyką, to sam z siebie prosi się o karę. Od lat czekaliśmy na takiego moda, a jak już się pojawił, to znowu źle Zresztą... Zawsze można "frosty_physics
 12. ^ Dobrze, że dołożyli cokolwiek, bo tak to każdy wykonałby swoje i po evencie
×
×
 • Create New...