Jump to content

arusf2011 [PL/EN]

Veteran Driver IV
 • Content Count

  943
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

386 Trainee

About arusf2011 [PL/EN]

 • Rank
  Ten, którego wszyscy nienawidzą
 • Birthday 01/08/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bytom/Poland
 • Interests
  [EN]
  ETS2, AE/APP/CP11, OMSI 1/2, MMMS, CS:GO, playing on keyboard for 4 years, creator of the webpages, forums, LMS' and blogs.
  [PL]
  ETS2, AE/APP/CP11, OMSI 1/2, MMMS, CS:GO, gram na keyboardzie od 4 lat, tworzę strony internetowe, fora, LMS i blogi
 • Preferred Trucks
  DAF
  Iveco
  Kenworth
  MAN
  Mercedes
  Peterbilt
  Renault
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Diego
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

9393 profile views
 1. Witam wszystkich. Przepraszam z góry wszystkich za to, że się nie pojawiłem. Niestety - nie mogłem się pojawić ze względu na sprawy prywatne. Tak czy owak - mam nadzieję, że konwój się udał. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim firmom za przybycie. Jak na pierwszą edycję nowego formatu - wyszło dobrze. W następnej edycji dopilnuję, żebym się jednak pojawił na własnym konwoju (brzmi to jakby się nie stawić na swoim ślubie ). Nie będę zdradzać jeszcze niczego, ale w następnej edycji będzie lepiej, sprawniej, ale też i zabawniej. Tymczasem w imieniu swoim jak i firmy Potwory i Spółka życzymy wszystkim szerokości! Do zobaczenia w kolejnej edycji! ---- Temat można zamknąć.
 2. Czas na pozostałe informacje! -------- Dziękuję na wstępie wszystkim firmom, które podały szacowaną ilość osób obecną na konwoju. Kolejność wyjazdu została ustalona na jej podstawie. Dla informacji - trzy firmy nie podały tej ilości, stąd bazując na swojej wiedzy zostały ustawione. PILOT (GO) arusf2011 [PL/EN] Potwory i Spółka Blue-Trans Spedition Czarne Orły HK Logistic Wirtualna Spedycja MTD-Logistic Maximus Maximus Virtual Spedition GTW Logistic TruckersPL K-Speed Magic-Trans PolskieOsy Mecha-Trans Coffee-Spedition OL-TRANS HalkoTrans Baltic Forwarding Company (BFC) European Transport Group PILOT (WO) [email protected]_PL -------- Ustawienie firm Na miejscu w Aberdeen rozstawimy się na żywca, dlatego nie podaję tutaj ustawień firm. Prosimy o wcześniejsze pojawienie się na serwerze gry - wiemy wszyscy, jak to wygląda i nawet mimo ustalonej godziny pojawienia się na zbiórce może wystąpić kolejka do dołączenia do gry. Oczywiście - ruszamy zatankowani. Proszę również przedstawicieli firm PolskieOsy oraz TruckersPL o dodanie mnie do znajomych, gdyż nie posiadam kontaktu z żadną osobą z tych firm! --------- Wszystko będzie transmitowane na żywo jutro na moim kanale Twitch. Start streama - 18:15 Rozpoczęcie transmisji na żywo z gry - 18:30 Po konwoju w niedzielę do przedstawicieli zostanie wysłany link do ankiety zgodnie z regulaminem. Tymczasem w imieniu swoim, jak i firmy Potwory i Spółka, życzymy miłej nocy!
 3. https://twitch.tv/arusf2011

  [PL]

  Chcesz dołączyć i oglądać?

  Kliknij link powyżej! :)

  [EN]

  Wanna join?

  Click the link above! :)

 4. Czas zgłoszeń dobiegł końca! Do konwoju jako ostatnia firma dołączyło European Transport Group (ETG). Witamy na pokładzie! To oznacza, że (nie licząc współorganizatorów) dołączyło 16 firm! Możemy dzięki temu uznać, że nasz konwój już w I edycji cieszy się dużą popularnością. Niestety - czas leci, a trzeba dokończyć przygotowania. Do 24h zostaną rozesłane zaproszenia na Steam (o ile nie mam przedstawicieli w znajomych), a na e-maile podane w formularzu (tudzież w inny sposób, jeśli zgłoszenie zostało wysłane inną drogą) zostaną wysłane maile zw. z podaniem ilości osób obecnych na konwoju. Prosimy o wypełnienie formularza. Jest to bardzo ważne, gdyż na tej podstawie będziemy ustalać kolejność wyjazdu! Jeśli to do kogoś mail nie doszedł w w/w przedziale czasu, proszę o kontakt poprzez Steam. Tymczasem życzymy szerokości!
 5. Do konwoju dołącza firma Baltic Forwarding Company (BFC)! To już ostatnie chwile, by zgłosić udział swojej firmy w Przyjaznym Konwoju Międzyfirmowym! Pozostało tylko mniej niż 24h! Czas byś i Ty dołączył do konwoju wraz ze swoją Wirtualną Spedycją! Złóż zgłoszenie na https://arkadiuszfatyga.eu/pkm/ !
 6. Do konwoju dołącza firma TruckersPL! To już ostatnie dni na zgłoszenie swojej firmy do Przyjaznego Konwoju Międzyfirmowego! Pozostało tylko 7 dni! Czas byś i Ty dołączył do konwoju wraz ze swoją Wirtualną Spedycją! Złóż zgłoszenie na https://arkadiuszfatyga.eu/pkm/ !
 7. Do konwoju dołączają firmy Czarne Orły oraz MTD-Logistic! Tylko 2 tygodnie zostało na zgłoszenie swojej firmy do Przyjaznego Konwoju Międzyfirmowego! Na co czekasz? Złóż zgłoszenie na https://arkadiuszfatyga.eu/pkm/ !
 8. Do konwoju dołącza firma HK Logistic Wirtualna Spedycja! 17 dni zostało na zgłoszenie swojej firmy do Przyjaznego Konwoju Międzyfirmowego! Na co czekasz? Złóż zgłoszenie na https://arkadiuszfatyga.eu/pkm/ !
 9. Witamy na pokładzie firmy Magic-Trans oraz Blue-Trans Spedition! Już za 20 dni zostaną zamknięte zapisy firm do Przyjaznego Konwoju Międzyfirmowego! Na co czekasz? Złóż zgłoszenie na https://arkadiuszfatyga.eu/pkm/ !
 10. Witamy na pokładzie firmę HalkoTrans! Moment składania zgłoszenia firmy minie już za 3 tygodnie! Na co czekasz? Złóż zgłoszenie na https://arkadiuszfatyga.eu/pkm/ !
 11. Ze względu na konflikt konwojów termin konwoju został przeniesiony na 16 lutego (sobota). Z tego też powodu zgłoszenia wysyłamy do 10 lutego, godz. 10. Pomimo tego pozostajemy w tym samym składzie, choć doszła do nas kolejna firma. Witamy na pokładzie Coffee-Spedition! Zmienione loga firm pojawią się za niedługo!
 12. arusf2011 [PL/EN]

  YouTube i roszczenia praw autorskich do muzyki

  Mi kiedyś usunęli wszystkie filmiki z przeszłości, także miałem puste konto. Może to nawet i lepiej.
 13. arusf2011 [PL/EN]

  Dyskusje na temat firm

  Ja ze swojej strony polecam firmę Potwory i Spółka. Panuje tam miła atmosfera, a współpraca pomiędzy mną a nimi przebiega bez większych kłopotów. Mam nadzieję, że się nie skończy. Polecam każdemu!
 14. Witamy na pokładzie firmy... Mecha-Trans GTW-Logistic OL-Trans PolskieOsy Przypominam, że zgłoszenia firm cały czas możecie przesyłać poprzez stronę internetową https://arkadiuszfatyga.eu/pkm/ !
 15. [EN]

  Next stream from ETS2MP is coming up!

  Wanna join?

  Use the link below!

  https://twitch.tv/arusf2011

  [PL]

  Następny stream z ETS2MP już za niedługo!

  Chcesz obejrzeć?

  Użyj linku poniżej!

  https://twitch.tv/arusf2011

×