arusf2011 [PL/EN]

Moderator
 • Content count

  806
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

237 Veteran Driver

About arusf2011 [PL/EN]

 • Rank
  Ten, którego wszyscy nie nawidzą
 • Birthday 01/08/99

Contact Methods

 • Website URL https://arkadiuszfatyga.eu/

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Bytom/Poland
 • Interests [EN]
  ETS2, AE/APP/CP11, OMSI 1/2, MMMS, CS:GO, playing on keyboard for 4 years, creator of the webpages, forums, LMS' and blogs.
  [PL]
  ETS2, AE/APP/CP11, OMSI 1/2, MMMS, CS:GO, gram na keyboardzie od 4 lat, tworzę strony internetowe, fora, LMS i blogi
 • Preferred Trucks DAF
  Iveco
  Kenworth
  MAN
  Mercedes
  Peterbilt
  Renault
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location California: San Diego
 • EU Garage Location Poland: Katowice
 • Known languages Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

3095 profile views
 1. CV xX-Mati-Xx - 5 Lat

  @xX-Mati-Xx skontaktował się ze mną i przekazał, że jest już w firmie. Dlatego też zamykam i przenoszę do Archiwum CV.
 2. CV zaQ26 - 37h

  Wątek nieaktywny. Zamykam i przenoszę do Archiwum CV
 3. szukam firmy

  Wątek nieaktywny. Zamykam i przenoszę do Archiwum CV
 4. [REC] Marcin Poznań[PL] - 4 Lata

  Wątek nieaktywny. Zamykam i przenoszę do Archiwum CV
 5. CV Noper - 3 miesiące

  Wątek nieaktywny. Zamykam i przenoszę do Archiwum CV
 6. CV Chomik13YT - 2 lata

  Wątek nieaktywny. Zamykam i przenoszę do Archiwum CV
 7. CV xX-Mati-Xx - 5 Lat

  Przywrócono wątek. Przypominam o zasadzie "jedna osoba = jeden wątek".
 8. ets2sync - Synchronizacja zleceń

  ets2sync nie jest komptybilne z aktualną wersją ETS2. Byłaby kompatybilna, gdyby przy wybieranych DLC byłoby Vive la France! oraz Heavy Cargo DLC. Niestety nie jest, w związku z czym Wam nie zadziała. Polecam znaleźć inne narzędzia, może jak wyżej kolega wspomniał Virtual Speditor będzie dobrym wyborem. Aczkolwiek równie dobrze możecie spróbować WoTa, gdyż on zazwyczaj też ma takie same zlecenie.
 9. Wymiana

  Temat nieaktywny. Zamykam i przenoszę do Archiwum.
 10. Moje pierwsze skiny - PolMed

  Temat nieaktywny. Zamykam i przenoszę do Archiwum.
 11. VirtualCompany.com.pl

  Do wszystkich, którzy narzekają na duże zużycie procesora. Sprawa wygląda następująco - twórcy VC zarabiają na reklamach, dlatego też serwis ten jest kompletnie darmowy. A skoro już w ten sposób zarabiają, to może się zdarzyło tak, że wrzucili dużo za dużo reklam do swojego skryptu, że teraz przymula i procesor daje 100% mocy. Może uda się naprawić - nie wiem. Co do narzędzi, dzięki którym można to obejść - może to na daną chwilę pomóc. Aczkolwiek jak tylko zostanie to naprawione, to wyłączcie adblocka, gdyż w ten sposób Wy macie darmowy serwis, a twórcy - pieniądze na hosting itd.
 12. pijany admin

  Powiem tak - jeśli chodzi o perm ban KOZIK-a -> zdarzyć się to może każdemu... Nie tylko jemu... Wielu adminom zdarzają się "wypadki" przy pracy, ale najczęściej w takich momentach weryfikują, czy na pewno odpowiednia osoba została zbanowana. Natomiast... To, żeby uznawać kogoś za pijanego po wypiciu jednego piwa... No cóż... Z Twojej perspektywy możesz tak uważać, że po jednym piwku już się jest pod wpływem, aczkolwiek to nie oznacza, że tracisz od razu rozum i kończy Ci się film... W najprostszy sposób to opisując... Anyway - moja dygresja... 1 - Jak widzisz +18 w nazwie streama, to wiedz, że może być używany alkohol. 2 - Pomyłki zdarzają się każdemu. 3 - Wszelkie złe opinie nie warto pisać tutaj, a na stronie https://truckersmp.com/feedback Miłego tygodnia wszystkim życzę!
 13. Tachograf by Arkadiusz Fatyga

  Witam! Na szybko przelot informacji: W nadchodzącym tygodniu wydam aktualizację do skryptu. Będzie zawierać w/w funkcje, ale też i wiele innych. Wiem o błędzie związanym z instalacją skryptu od zera. Załatany on zostanie wraz z najbliższą aktualizacją. Jakieś pytania? Piszcie je śmiało na privie.
 14. [POMOC] OBS Gryzie się z MP.

  Jeśli nagrywasz OBSem, a nie chcesz, by jakość była do czterech liter, to najprościej mówiąc jest wziąć i obniżyć rozdzielczość, w jakiej nagrywasz film. Poza tym możesz nagrywać w 30 FPS, gdyż w takim trybie gra jest grywalna, jak @Wolny Michal wspomniał można obniżyć bitrate. Wiele opcji do zmiany - polecam skorzystać z jednego z wielu poradników do tego programu.
 15. 11.11.2017r. ”Konwój niepodległościowy”

  Chciałbym zauważyć, że w tym samym czasie odbędzie się konwój firmy MMS! Został on opublikowany we wcześniejszym terminie, a to oznacza, że ma "pierwszeństwo" w rezerwacji daty. Nie mam zamiaru tutaj w żaden sposób się kłócić, gdyż macie prawo do tworzenia w tej dacie, tylko pamiętajcie o drugim konwoju, który w tym samym czasie się odbędzie. Ja tylko informuję..