Jump to content

arusf2011 [PL/EN]

Community Moderator
 • Content Count

  985
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

445 Trainee

About arusf2011 [PL/EN]

 • Rank
  Ten, którego wszyscy nienawidzą
 • Birthday 01/08/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bytom/Poland
 • Interests
  [EN]
  ETS2, AE/APP/CP11, OMSI 1/2, MMMS, CS:GO, playing on keyboard for 4 years, creator of the webpages, forums, LMS' and blogs.
  [PL]
  ETS2, AE/APP/CP11, OMSI 1/2, MMMS, CS:GO, gram na keyboardzie od 4 lat, tworzę strony internetowe, fora, LMS i blogi
 • Preferred Trucks
  DAF
  Iveco
  Kenworth
  MAN
  Mercedes
  Peterbilt
  Renault
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Diego
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

10838 profile views
 1. Woah...

  What is that 2nd trailer from doubles doing? :blink:

   

  1. Show previous comments  1 more
  2. Der Joey

   Der Joey

   Dance dance dance :lol:

  3. arusf2011 [PL/EN]

   arusf2011 [PL/EN]

   @Granite - I know that it can be a bug. ;)

   I just laughed of that and for that reason I've posted as status. :D

  4. Granite

   Granite

   :blush:

   It's just way more prominent in ATS, where you will see this almost everywhere.

    

   Btw, I like your "preffered trucks", same as mine.:D

 2. arusf2011 [PL/EN]

  trailer stability

  Hello @Teddy.! I want to remind you that you need to follow the specific format of the suggestion. Here is the template: If you don't edit it within 3 days, your suggestion will be rejected. Regards, arusf2011 [PL/EN]
 3. arusf2011 [PL/EN]

  Trucksbook - statystyczny hokus-pokus

  Temat nie dotyczy gry, tylko systemu VTC. Przenoszę do Off-topic. Moved to Off-topic (PL Section)
 4. arusf2011 [PL/EN]

  DX11

  Witaj @GALA [PL] ! Na Twoją prośbę zamykam i przenoszę do Archiwum Twój wątek. Jeśli nasuną Ci się jeszcze jakieś pytania dot. DirectX 11 - napisz prywatną wiadomość do Polskiego Community Moderatora (ich listę znajdziesz w poniższym temacie) z prośbą o przywrócenie tematu. Tymczasem życzę miłego dnia i szerokości! Pozdrawiam arusf2011 [PL/EN] Community Moderator (Forums & Discord) Zamykam i przenoszę do Archiwum.
 5. ok dzięki już napisałem odwołanie ale  ok dzięki za to że odpisałeś

 6. czli mam czekać 3 dni tyle co wynosi ban fajnie pytanie jeżeli okarze się że jest on nie słusznie nałożony czy moderator który mi go dał zostanie ukarany czy będzie wesoło że jeden idiota ma zakaz grania i niech siedzi cicho

  1. arusf2011 [PL/EN]

   arusf2011 [PL/EN]

   Ja CI na to pytanie nie odpowiem.

   Tak jak wcześniej wspomniałem - jeśli uważasz, że ban został niesłusznie nałożony, napisz feedback.

   Przeczytaj wątki, które przytoczyłem w poprzednim statusie.

   Prosiłbym Cię o nieporuszanie tego tematu ponownie.


   Locked

 7. witam do kogo mam pisać dostałem bana i nie przedstawiono mi dowodów za co go dostałem tylko że miałem kolizję i to nie ja ją spowodowałem nie jestem w stanie pokazać co kolwiek nie nagrywam jak jeżdżę

  1. arusf2011 [PL/EN]

   arusf2011 [PL/EN]

   Witaj @sylwekg2!

    

   Wejdź na stronę https://truckersmp.com/appeals 

   Tam złóż apelację do bana.

   Jeśli uważasz, że ban został nałożony niesłusznie, a apelacja została odrzucona, możesz wysłać feedback poprzez stronę https://truckersmp.com/feedback 

   Więcej informacji w poniższych wątkach.

    

   Pozdrawiam

   arusf2011 [PL/EN]

   Community Moderator (Forums & Discord)


   Locked

 8. [EN]

  In about 5 minutes I'll be live with some ATSMP.
  Want to join?
  Use the link below! :blush:
  https://twitch.tv/arusf2011

  [PL]

  Za jakieś 5 minut będę na żywo, by pojeździć w ATSMP!

  Chcesz obejrzeć?

  Użyj linku pod spodem! :blush:

  https://twitch.tv/arusf2011

   

 9. 12 ay boyunca kayıt olmak dışında bütün gereksinimlerim var lütfen bu konuda bişey yapabilir miyiz arusf2011. :(

   

  1. Suleyman.53

   Suleyman.53

   Merhaba @atillam1040

    

   TruckersMP takımına katılmak istiyorsanız işe alımları takip etmeniz gerekmektedir. Ve işe alımlarda verilen şartları karşılamak gerçekten önemlidir. 

    

   Takıma alımlar bu siteden yapılmaktadır https://truckersmp.com/recruitment

    

   @arusf2011 [PL/EN] türkçe bilmediği için size yardım edemez. Ama bilmeniz gereken 2. bir husus ise yöneticileri bu tarz konularda rahatsız etmek sizin açınızdan pek olumlu olmayabilir.

    

   Takıma katılmak istiyorsanız öncelikle topluluğumuzda aktif olmanız ve kuralları iyi bir şekilde bilmeniz sizin için iyi bir ilk adım olabilir.

    

   Anlayışınız için teşekkürler.

    

   Sormak istediğiniz birşey varsa benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

    

   //Locked

 10. Zaproszenia na Steamie zostały rozesłane. Prosimy o ich zaakceptowanie. Na początek formalność. Związku z połączeniem firm Magic-Trans oraz GTW informuję, że oficjalnie Magic-Trans nie bierze udziału w konwoju. Każda osoba, która będzie pod tym szyldem, nie będzie dopuszczona do konwoju. Pod spodem przedstawiam listę miast oraz firm. Każda firma jest przypisana do osobnego miejsca startowego zwanym spedycją startową. 1 Kolonia ITCC - Potwory i Spółka oraz GTW Logistic Przystanek autobusowy - Blue-Trans Spedition Hotel - Support VIP 2 Dortmund Transinet - Maximus Maximus Virtual Spedition, Pol-Express oraz Coffee-Spedition Kaarfor - SpeedSafeTrans oraz Marco Trans Tree-t - DAKAR Logistic, LENARTT oraz ALKO-TRANS Osnabruck zostaje puste - ruszamy z 2 miast. Miejsca końcowe 1 Malmo Norrsken- Potwory i Spółka oraz GTW Logistic Hotel - Blue-Trans Spedition Przystanek autobusowy - Support VIP Serwis - Maximus Maximus Virtual Spedition Drekkar Trans - Pol-Express oraz Coffee-Spedition 2 Trelleborg Port oraz Polaris Lines - SpeedSafeTrans, DAKAR Logistic, Marco Trans, LENARTT oraz ALKO-TRANS Na daną chwilę pod spodem publikuję wstępną kolejność wyjazdu. GO arusf2011 [PL/EN] Potwory i Spółka GTW Logistic Blue-Trans Spedition Support VIP [PILOT] [GTW] JakubP Maximus Maximus Virtual Spedition Pol-Express Coffee-Spedition Marco Trans [PILOT] WO [P&S] Ł[email protected]_PL SpeedSafeTrans DAKAR Logistic LENARTT ALKO-TRANS Członkowie TruckersMP Team mają prawo do wyboru miejsca startowego oraz miejsca końcowego. Z tego też powodu mogą oni pojawić się w dowolnym miejscu w przypadku kolejności jazdy.Dodatkowo mają prawo do wyprzedzania (są wykluczeni z pkt 7 regulaminu konwoju), jeśli będą mieli ochotę zrobić zdjęcia, filmy itp. To wszystko! Czekamy w takim razie z niecierpliwością na rozpoczęcie konwoju. Do zobaczenia jutro!
 11. arusf2011 [PL/EN]

  vConnect - virtual spedition management

  Nie tak do końca, bo niektórzy korzystają z Virtual Trucker by TheArczi. Nie pamiętam, na czym bazował VC, ale chyba podobnym projektem jest w/w panel. Ja niestety nie jestem w żadnej VSce, zatem nie wiem, jak oba systemy wyglądają od środka. Jednakże zważając na to, że TheArczi kiedyś tworzył też VC - jest duża szansa, że pozostałości z tamtego systemu są właśnie w Virtual Trucker by TheArczi.
 12. arusf2011 [PL/EN]

  vConnect - virtual spedition management

  Ja nie wiem, czy dobrym pomysłem jest wstawianie skryptu na darmowy hosting. Te 3 GB może się w miarę szybko zapełnić, chyba, że wstawianie zdjęć z ekranów będzie dokonywane za pośrednictwem zewnętrznych serwisów. Życzę póki co dużo sukcesów.
 13. merhaba ben adminliğe kendimi göstermek istiyorum ne yapmalıyım 2 dil biliyorum

  ve çok istiyorum.

   

   

  1. XFMaster9666

   XFMaster9666

   Selamlar.

    

   Öncelikle, gereksinimleri aşağıda bulabilirsiniz: 

    

   Yukarıdan gereksinimlere bakmanızı öneririz. Şu durumda katılmanız için pek uygun görünmüyor ancak adminliğe (Game Moderator) nasıl katılacağanıza dair birkaç konu daha göstereceğim:

    

    

   Başka sorunuz olduğunda bana DM göndermekten çekinmeyin :) 

    

   Saygılarımla, XFMaster

 14. Związku z mailem, który dostałem, informuję, że OL-Trans zostaje wykreślone za porozumieniem obu stron. Informuję również, że wszyscy przedstawiciele byłej Wirtualnej Spedycji nie będą mogli wziąć udziału w konwoju! (pkt 9 regulaminu konwoju) Witamy wszystkich! Czas na podsumowanie! Na nasz konwój zgłosiło 12 firm! Jest to znakomity wynik, zważając na to, że głównie są to firmy z ilością osób większą niż 5. Przejdźmy do konkretów. Na początek mała zmiana. Nasz serwer TeamSpeak będzie przeznaczony do komunikacji między przedstawicielami firm, a pilotami i organizatorami. Zatem tylko takowi będą mogli się na nim pojawić. Link do serwera zostanie wysłany na 8h przed konwojem poprzez Steama - prosimy zatem o sprawdzanie tamtego miejsca! Dodatkowo na konwoju pojawią się również członkowie TruckersMP Team. W dniu jutrzejszym zostanie opublikowana kolejność wyjazdu oraz rozpiska miejscówek, z których będziemy wyjeżdżać oraz do których będziemy przyjeżdżać. Cały czas przypominam, że można już teraz dołączyć do obserwowania wydarzenia na kanale Twitch (link tutaj). Tymczasem w imieniu swoim jak i współorganizatorów życzymy szerokości!
 15. arusf2011 [PL/EN]

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Pewnie jeszcze chwila zejdzie... Wydaje mi się, że update wejdzie wraz ze wsparciem dla nowego DLC czyli Waszyngtonu (czyli za 5 dni).
×