arusf2011 [PL/EN]

Moderator
 • Content count

  668
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

218 Veteran Driver

About arusf2011 [PL/EN]

 • Rank
  Ten, którego wszyscy nie nawidzą
 • Birthday 01/08/99

Contact Methods

 • Website URL https://arkadiuszfatyga.eu/

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Bytom/Poland
 • Interests [EN]
  ETS2, AE/APP/CP11, OMSI 1/2, MMMS, CS:GO, playing on keyboard for 4 years, creator of the webpages, forums, LMS' and blogs.
  [PL]
  ETS2, AE/APP/CP11, OMSI 1/2, MMMS, CS:GO, gram na keyboardzie od 4 lat, tworzę strony internetowe, fora, LMS i blogi
 • Preferred Trucks DAF
  Iveco
  Kenworth
  MAN
  Mercedes
  Peterbilt
  Renault
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location California: San Diego
 • EU Garage Location Poland: Katowice
 • Known languages Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

2555 profile views
 1. Ets 2 Beta 128

  Problem rozwiązany. Zamykam i przenoszę do Archiwum.
 2. Konkurencja dla ETS2

  Ogólnie w mojej opinii On the road w małym stopniu jest konkurencją dla ETS2. Pasuje tutaj porównanie OMSI2 z Fernbus Simulator... Z jednej strony - gra, która ma bardzo wiele dodatków oraz modyfikacji, w większości darmowych, choć optymalizacją nie porywa, nawet na najnowszych komputerach. Z drugiej strony - gra, która ma odwzorowane szczegółowo życie kierowcy busa, chociaż nie ma możliwości rozbudowy o mody. (chyba, że się mylę - sic! ) W tym wypadku mamy tak samo... Z jednej strony produkt, który wyciska poty z silnika i zarazem nie zachwyca długością dróg, choć scena moderska istnieje. Z drugiej strony gra, w której masz jedno Państwo wręcz rozbudowane, choć grafiką nie porywa, a sceny moderskiej na razie nie słychać. Daje to na pewno do myślenia dla SCS Software, aczkolwiek równie dobrze On the Road można byłoby nazwać German Truck Simulator 2...
 3. Tachograf by Arkadiusz Fatyga

  Witam wszystkich! Po powrocie do domu udało się w końcu załatać błędy związane z instalacją skryptu. By nie było, dodałem od razu "feature", który miał być w wersji 1.3 (chcąc nie chcąc w plikach miałem już skrypt dodając, więc w ramach gratisu macie kolejną funkcję, która miała zostać dodana w następnej wersji ). Zatem wersja 1.2.1 zawiera: poprawioną instalację (w pliku add_tables.php naprawiono błąd, dzięki któremu tabele były mniejsze o parę istotnych pól), dodawanie obrazka na początku i na końcu trasy (dostępne w obu panelach) małe poprawki błędów tzw. fast release'a (tj. stara lista w panelu użytkownika zamiast nowej, brak opcji wyświetlenia obrazka w liście tras poprzez plik list_trips.php z poziomu panelu admina) Link do pobrania Nie potrzeba czytać licencji! W następny weekend udostępnię link do platformy, na której będzie można tłumaczyć plik językowy. W teorii jestem w stanie do tego czasu się wyrobić z pozostałymi rzeczami, ale to czas pokaże, jak to będzie wyglądać. Tymczasem szerokości!
 4. Czy jest na sali montażysta?

  Wątek łamie regulamin. Zamykam i przenoszę do Archiwum.
 5. pytanie

  Od niedawna wprowadzono system feedback. Wejdź na stronę https://truckersmp.com/feedback i tam możesz wysłać ticket.
 6. pytanie

  To teraz ja się wypowiem. Obronię swojego honoru tutaj. Niestety, ale nie masz racji. Wypomniałem Ci, ile postów były niezwiązane z tematem. Nie zrozumiałeś tego... Zgodnie z regulaminem złamałeś punkt związany ze spamowaniem. Nie stosujesz się do moich rad, nie stosujesz się do regulaminu... Jeśli jednak uważasz, że masz mi coś do wypomnienia, to zapraszam Cię na Discorda TruckersMP. Chciałbym to rozwiązać głosowo, a nie tutaj na forum... Nie mam zamiaru kontynuować tematu, który powstał po zdjęciu Twojej blokady na pisanie. Nie mam również zamiaru się wykłócać, gdyż jak tu koledzy wspomnieli - masz od tego feedback. Z mojej strony kropka.
 7. Nowy zakup gry ets2

  Ten temat wątpię, by miał jeszcze możliwość rozwinięcia go, a sam poruszasz temat, na który zawsze jest taka sama odpowiedź. Dlatego zsumuje: Nie łamiemy regulaminu gry, gdy ktoś inny łamie. Nie omijamy banów, bo i tak dostaniesz bana na wszystkie konta. Warto nagrywać filmiki i potem reportować innych. Temat wyczerpany. Zamykam i przenoszę do Archiwum.
 8. Nowy zakup gry ets2

  A propos multikonta. Zgodnie z regulaminem - nie wolno tworzyć kolejnego konta TruckersMP. Pomimo zasady 1 konto TruckersMP = 1 konto Steam - nie opłaca się zabawa. Odczekaj i potem jedź ostrożnie.
 9. Konwój przed urodzinowy Wujka [PL]

  Konwój zakończony. Zamykam i przenoszę do Minionych imprez i konwoi.
 10. Nieoczekiwany ban - proszę o wyjaśnienie.

  Witam. Aby móc odwołać się od bana, wejdź na stronę https://truckersmp.com/appeals . Tutaj nie otrzymasz żadnej pomocy od administratorów ani odpowiedzi, dlaczego dostałeś bana. Jeśli uważasz, że konto zostało przejęte tzn. mail został zmieniony itp., skontaktuj się z supportem poprzez stronę https://support.truckersmp.com Zamykam i przenoszę do Archiwum.
 11. No Damage Mode / Brak Uszkodzeń

  Przeniesiono do Generalnej dyskusji.
 12. "Kupił i nie umie ustawić"

  Problem rozwiązany. Zamykam i przenoszę do Archiwum.
 13. Kickowanie przez "koguty"

  Chciałbym prosić o nieprowadzenie dyskusji niezwiązanej z wątkiem. Ostrzegam Panów, że następna taka dyskusja skutkuje ostrzeżeniem!
 14. Change the Autosave time?

  Moved to Help.
 15. Master Truck 29.07.2017r

  Konwój zakończony. Zamykam i przenoszę do Minionych imprez i wydarzeń.