Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

4 minutes ago, Marceli said:

Chociażby w tym, że później tacy goście zgłaszają cię i dostajesz bana przez ich ping, ostatnio miałem taką sytuację... wyprzedzałem gracza z pingiem +200, 30 metrów przed nim wróciłem na prawidłowy pas, a on wyleciał w powietrze i po tygodniu dostałem banicję, jadąc za chińczykiem musisz trzymać dystans minimum 100 metrów, bo nie wiadomo czy zaraz nie wystrzeli do tyłu...

jak nie umiesz wyprzedzac to dobrze ci tak :D minimum odstep w regulaminie to 80 m a ty 30 m przed nim sie chowasz...to sie nie popisales :D

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Trybcio86 said:

jak nie umiesz wyprzedzac to dobrze ci tak :D minimum odstep w regulaminie to 80 m a ty 30 m przed nim sie chowasz...to sie nie popisales :D

Dostałem unbana, bo gracz wysyłając wideo ze skargą pokazał swój magiczny ping, ale tak czy siak - na europejskich serwerach nie mogą grać osoby z drugiego końca świata - takich graczy potrafi solidnie przylagować na kilka sekund, ty tak chcesz grać? Nawet zachowując dystans 150 metrów, musiałbyś co chwilę mocno szarpać za hamulec... Tak czy siak nie wiem po co ta dyskusja, bo gracze z wysokim pingiem są bardzo często wyrzucani z serwera za "lagi".

Edited by Marceli
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marceli said:

Dostałem unbana, bo gracz wysyłając wideo ze skargą pokazał swój magiczny ping, ale tak czy siak - na europejskich serwerach nie mogą grać osoby z drugiego końca świata - takich graczy potrafi solidnie przylagować na kilka sekund, ty tak chcesz grać? Nawet zachowując dystans 150 metrów, musiałbyś co chwilę mocno szarpać za hamulec... Tak czy siak nie wiem po co ta dyskusja, bo gracze z wysokim pingiem są bardzo często wyrzucani z serwera za "lagi".

cale szczescie ze takie osoby jak ty nie decyduja kto moze gracz a kto nie :) jaki jest sens grania dla chinczyka na serwerach azji jak tam sa pustki? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Trybcio86 said:

cale szczescie ze takie osoby jak ty nie decyduja kto moze gracz a kto nie :) jaki jest sens grania dla chinczyka na serwerach azji jak tam sa pustki? 

Całe szczęście, że osoby o tym decydujące mają takie same poglądy jak ja. :) Jak się przyjrzysz to zauważysz, że gracze z wysokim pingiem są co chwila wyrzucani z serwera. :)

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Trybcio86 said:

jak nie umiesz wyprzedzac to dobrze ci tak :D minimum odstep w regulaminie to 80 m a ty 30 m przed nim sie chowasz...to sie nie popisales :D

Daruj sobie takie komentarze... Jak kogoś ścina to według ciebie jest 100 metrów a nagle masz go w (...).

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Brayann said:

Daruj sobie takie komentarze... Jak kogoś ścina to według ciebie jest 100 metrów a nagle masz go w (...).

 

Dokładnie, gdy spotykasz osobę z dużym pingiem najlepiej jest ja wyprzedzić i dopiero jak bedziesz naprawdę daleko od niej wjechać na swój pas. Bo tak  za każdym razem będzie, że jesteś 100 metrów od niego a tu nagle bum i on najeżdża na ciebie.

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, L3chu said:

 

Dokładnie, gdy spotykasz osobę z dużym pingiem najlepiej jest ja wyprzedzić i dopiero jak bedziesz naprawdę daleko od niej wjechać na swój pas. Bo tak  za każdym razem będzie, że jesteś 100 metrów od niego a tu nagle bum i on najeżdża na ciebie.

Cieszę się, że mnie ktoś rozumie ;)

Takie uroki Multiplayer-a :D 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Majster said:

Tylko kwestia jest taka że gdzieś ten serwer musi "stać" więc albo Team musiałby dokupić jakiś albo na tym co jest więc to kolejne obciążenie. Myślę że i tak nie ma szans na takie coś.

A co Ciebie albo Team obchodzi gdzie kto i na czym chce sobie serwer postawić ;) Chyba nie bardzo wiesz o co chodzi.... ale skoro Mwl pisał że nie da to sprawa zamknięta.

Link to comment
Share on other sites

^Coś mi się zdaje że już żadnych.

 

MP już chyba będzie powoli umierało, bo jak do tej pory nic już nie wymyślili i nie wprowadzają. Tylko na plus wychodzi że synchronizacje poprawiają, i błędy MP. Chyba że mają cos w planach, ale o tym nic nie mówią. Ale to tylko moje przypuszczenia i zdanie. I nikt z tym nie musi się zgadzać. ;) 

Link to comment
Share on other sites

^Tylko że niektórzy niestety psuja tą zabawę na MP, i to niektórych zniechęca do gry na MP.  I jestem ciekaw czy w ogóle zrobią żeby te naczepy z DLC działały na MP, bo jak do tej pory na to się nie zanosi. Ale się mówi trudno.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Marceli said:

(...) Jak się przyjrzysz to zauważysz, że gracze z wysokim pingiem są co chwila wyrzucani z serwera. :)

Jakoś tego nie widzę. Jechałem dziś na EU2 landówką śmierci za kolesiem który miał wysoki ping i strasznie go lagowało (stojąc w korku trzymałem odstęp ok. 50m). Każdy, kto nie widział ze go laguje i mnie wyprzedzał, kończył wtopiony w asfalt.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Rambo88pl said:

^Coś mi się zdaje że już żadnych.

 

MP już chyba będzie powoli umierało, bo jak do tej pory nic już nie wymyślili i nie wprowadzają. Tylko na plus wychodzi że synchronizacje poprawiają, i błędy MP. Chyba że mają cos w planach, ale o tym nic nie mówią. Ale to tylko moje przypuszczenia i zdanie. I nikt z tym nie musi się zgadzać. ;) 

Pamiętam jakie mieli plany, ale co z tych planów odbije się na grze? Może twórcy nas czymś zaskoczą?

Hmmmm ekonomia -Liczę na to

 

17 hours ago, Rambo88pl said:

^Tylko że niektórzy niestety psuja tą zabawę na MP, i to niektórych zniechęca do gry na MP.  I jestem ciekaw czy w ogóle zrobią żeby te naczepy z DLC działały na MP, bo jak do tej pory na to się nie zanosi. Ale się mówi trudno.

Fajnie by było, ponieważ naczepy są naprawdę fajnie wykonane! Tyle, że studio SCS Software coś przekombinowało tzn. twórcy MP mają z tym problem.

 

W MP gram od początku (2014) tak samo jak w samego ETSa (2012), który dla mnie jest pasją! I to, że MP będzie powoli umierało pasuje jak dla mnie do osób bez zajawki, dla dzieci i ludzi którzy śmigają sobie ot tak "bezpłciowo" lub traktują ETS 2 jak NFS lub dla fanu odbierają innym przyjemność z gry!

 

I nawet jak z MP znikną trolle i w/w ludzie i dzieci to nadal będą po nim śmigać ludzie z pasją. Mam również nadzieję, że MP będzie się jednak rozwijać!

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

^Ja rozumiem to, ale ja tam jeżdżę szybko. I to tak żeby nikomu ciężarówki i naczepy nie uszkodzić. Po prostu jak widzę jak ktoś jest przed mną, to po prostu zwalniam i na mniejszej prędkości go wyprzedzam. Lub jadę po prostu za nim i tyle. A na londówce to wcale nie wyprzedzam i tyle. Ale nie każdy tak robi niestety. :( 

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

On 20.11.2016 at 1:57 PM, Szymon035 said:

Bo taka jest prawda. Serwery nie dają rady na oryginalnej mapie i zero modów a co dopiero na promodsie.

Serwer nic do mapy nie ma, on jedynie rozgłasza grze informacje o ciężarówce i jej pozycji, i zależnie od tego jak to jest napisane mówi o strefach bezkolizyjnych. Możesz mieć mapę 200 razy większą od promodsa i jedyne różnice w działaniu serwera zależą od tego czy lepiej chodzi jak jest dużo osób w jednym miejscu, czy wiele rozproszonych.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abed said:

Serwer nic do mapy nie ma, on jedynie rozgłasza grze informacje o ciężarówce i jej pozycji, i zależnie od tego jak to jest napisane mówi o strefach bezkolizyjnych. Możesz mieć mapę 200 razy większą od promodsa i jedyne różnice w działaniu serwera zależą od tego czy lepiej chodzi jak jest dużo osób w jednym miejscu, czy wiele rozproszonych.

Zgadzam się, a przy serwerach prywatnych to było by lżej...

Link to comment
Share on other sites

prywatnych serwerow nie bedzie bo to zabije MP. Ludzie zamast grac razem beda wykupowac serwery i tworzyc grupki  prywatnych graczy co jest zaprzeczeniem tego co stworzono do tej pory. Piszecie ze MP chyli sie ku upadkowi a niejako zadajac prytatnych serwerow dokladacie cegielke do upadku MP.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Aro31 said:

Panowie a to jest team to ets i ats a nie prywatnych serwerów jak chcecie się wymienić zdaniami idźcie na PRIV

Temat MP i prywatnych serwerów pokrywa się z ATS&ETS2.

Wydaje mi się, że dyskusja toczy się na temat... 

8 hours ago, Trybcio86 said:

prywatnych serwerow nie bedzie bo to zabije MP. Ludzie zamast grac razem beda wykupowac serwery i tworzyc grupki  prywatnych graczy co jest zaprzeczeniem tego co stworzono do tej pory. Piszecie ze MP chyli sie ku upadkowi a niejako zadajac prytatnych serwerow dokladacie cegielke do upadku MP.

Prywatne serwery była to propozycja co do płynniejszego chodzenia gry np. z ProMods-em 

 

Rozmyślając w tym momencie nad tym (prywatnymi serwerami) w sumie muszę się z Tobą zgodzić co do tego, że przyczyniło by się to trochę do upadku MP ale z drugiej strony niekoniecznie-,ponieważ ludzie dalej by jeździli.

Było by to radą na trolli, dzieci i innych dziwnych ludzi...

 

Podkreślam, że jest to moje prywatne zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. 

Link to comment
Share on other sites

Panowie ale po co to wszystko? Nie możecie poczekać aż SCS oficjalnie przestanie wspierać ETSa i zacznie się imprezka? Tak wiem że ta mapa może już nudzić po 1k h na multi, ale popatrzcie też z drugiej strony. Co gdyby pewna osoba nie zrobiła tego multi? Co gdyby ktoś nie siedział dniami i pewnie nocami nad rozpracowaniem kodu połączeniu nas wszystkich na jedną maszynę? Co byście teraz robili gdyby nie Multiplayer? Spotkalibyście gdziekolwiek tylu fajnych ludzi co mają wspólną pasję? A teraz wyobraźcie sobie taką sytuację: kolejna osoba rozpracowała jak zrobić multi i dała wszystkie pliki do neta, wystarczy poszukać. Powstaje X serwerów, każdy inny jeden ma ProMods, drugi TSM, trzeci Hungary Map, jeszcze RusMap itp, dużo możliwości tuningu, nowe trucki itp. I co dalej? TruckersMP zaczyna umierać ludzie przechodzą na inne serwery bo ProMods, bo tuning, bo tu jest Audi a nie Scout. Przykład z Metina - był PL, znalazły się pliki w necie, zaczęły powstawać privy i PL zaczął umierać. Obecnie Developerzy uzależnieni od SCS nie mogą dać nam więcej niż chcemy, ale po co nam więcej, skoro powstało multi i mogę się założyć, że studio SCS nie pomyślało o zrobieniu multiplayera. Cieszmy się z tego co mamy. Dziękuję że jestem wśród tak wspaniałych ludzi, których łączy wspólna pasja i drogi Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Dziękuję.

Edited by ThePeri
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Amazon? Żartowniś? 6 grudnia? Prezent od Mikołaja? 

https://www.amazon.de/Euro-Truck-Simulator-France-Add/dp/B01N64OGGM

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.