Jump to content
Update 1.32 | It's time to downgrade! Read more... ×

terrordrome

Veteran Driver II
 • Content count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Sunday Driver

2 Followers

About terrordrome

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 12/28/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  D29-8 - 187,672
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Denmark: København

Recent Profile Visitors

957 profile views
 1. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja uruchomiłem podobnie Steam, ale nic się nie zmieniło. Jak masz spis DLC w głównym oknie biblioteki ETS'a obok nazwy Euro Turck Simulator 2 - Krone Trailer Pack to masz rubryke Stan Instalacji. Tam jest taki "tik". Ja go odznaczyłem i zaznaczyłem ponowie i automatycznie zaczęło się pobierać.
 2. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Można zauważyć, że zdjęcie zostało wykonane we Frankfurcie.
 3. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dla niezbyt ogarniętych z językiem angielskim, piszę najciekawsze rzeczy: - kable łączące ciężarówkę z naczepą będą zaimplementowane dla ruchu AI, - 1 nowa licencjonowana ciężarówka jest gotowa, 2 pozostałe są w zaawansowanej fazie negocjowania, planuje się uzyskanie 7 nowych licencji w przeciągu 18-24 miesięcy - pozwoli to na pracę nad 3-4 ciężarówkami jednocześnie, - będą przebudowywane stare części mapy, przebudowane zostaną skrzyżowania i truck-stop'y w CA, NV i AZ, ulepszenia drogi I-80 na północ od Sacramento w następnej aktualizacji, - znaki drogowe będą ulepszone na bardziej realistyczne i zbliżone do prawdziwych, - konfiguracja naczep, - akcesoriów kabinowych nie będzie w ATS ponieważ są one niedozwolone w realu, - w realu, w stanie Oregon, pracownicy stacji benzynowych sami tankują samochody klientów, tej funkcjonalności nie będzie w ATS, być może dojdzie ona później, - team map-makerów zostanie podzielony by móc rozwijać mapę jednocześnie w kilku kierunkach w jednym czasie (po premierze DLC Oregon, zespół projektantów mapy będzie pracował nad dwoma mapowymi DLC jednocześnie), 2 kolejne stany są w początkowej fazie produkcji, - animowane bramy będą w stanie Oregon oraz następnych stanach, - SCS chce wprowadzić mgłę oraz burze piaskowe, trwają testy nad tym, - jeśli gracz zakupi jakiś stan nie połączony z innymi stanami, będzie możliwość teleportowania się do pozostałych stanów, które ma w grze, - licencjonowane naczepy są w drodze, prawdopodobnie pojawią się w przyszłym roku, - plan wprowadzenia kary za przeładowany zestaw, - paint-joby specyficzne dla danego stanu pojawią się w przeciągu kilku lat, - nie będzie uszkodzeń ciężarówek - kwestie licencyjne, zabrudzenia są na liście życzeń SCS-u, ale nie będą zaimplementowane w najbliższej przyszłości, - eventy będą ewoluowały z biegiem lat (dot np. DLC Special Transport, które będzie wydane jeszcze w tym roku
 4. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czechy i Polska są w tej samej strefie czasowej. EDIT: Sorki, nie spojrzałem że jest następna strona.
 5. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Albo mi się wydaje, albo zmienili tekstury skał oraz roślinność.
 6. terrordrome

  Jak edytować ...

  Ja nie mam save'a na 100% mapy. Poza tym mam z DLC więc niestety Ci nie pomogę.
 7. terrordrome

  Jak edytować ...

  Nie da się tego w żaden sposób wyedytować. Jedyne co możesz zrobić to załadować sobie save'a na 100% zwiedzonego obszaru... i to wszystko.
 8. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Wygląd na to, że jest duża szansa na naczepy Wielton w ETS2. Info podobno ma być jutro. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1653694531352163&set=gm.958564464317797&type=3&theater&ifg=1 + screen:
 9. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jest o tym napisane w poście na blogu SCS. Niemcy są po prostu za duże na to by wydać je całe przebudowane w jednej aktualizacji i w związku z tym będą one przebudowywane etapami. Dokładnie w trzecim akapicie jest to napisane.
 10. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Węzeł HH-Waltershof na autostradzie nr 7 niedaleko mostu Köhlbrandbrücke (który jest widoczny na zdjęciu).
 11. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może niezbyt wiarygodne źródło, ale przykuło uwagę: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1644964585558491&set=gm.953985871442323&type=3&theater
 12. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zmieniając temat, to fajnie by było gdyby ta naczepa Krone'a została już w grze jako taka "zachęta" do kupna DLC Krone. Ale znając życie skończy pewnie tak samo jak naczepy z prezentami podczas świątecznych eventów.
 13. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  U mnie też ATS nie chodzi, natomiast jeśli wezmę w ETS2 "anulowanie udziału w beta-testach" to cofa mnie do poprzedniej wersji.
 14. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dźwig też doszedł.
 15. terrordrome

  Screenshots

  Rodzinka w komplecie
×