Jump to content

terrordrome

Veteran Driver II
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

144 Sunday Driver

2 Followers

About terrordrome

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 12/28/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  D29-8 - 187,672
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Scania
 • American Garage Location
  Oregon: Medford
 • EU Garage Location
  Sweden: Stockholm

Recent Profile Visitors

1063 profile views
 1. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Starszych modeli ciężarówek nie ma, gdyż producenci nie chcą się nimi chwalić. Chcą, aby gra prezentowała ich najnowsze modele.
 2. Wszystkiego Najlepszego ^_^

 3. Wszystkiego Najlepszego mobilu :) Dużo zdrówka, szczęścia i słodyczy dzisiaj Spatu Tobie życzy :) Samych gumowych drzewek, mało lagów oraz :troll: na wirtualnych szlakach :P

  tC5mwC3.png

  1. terrordrome

   terrordrome

   Dzięki za życzenia, kolego. :)

 4. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2018/11/beyond-baltic-sea-releasing-on-november.html
 5. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może i skromna, ale jedna funkcja w tej aktualizacji dla mnie jest najważniejsza - możliwość zapisu stanu gry w chmurze Steam . W końcu nie będę musiał robić co jakiś czas kopii save'ów na pendrive.
 6. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zatem chyba ta eksperymentalna beta 1.33 wyszła im na dobre skoro sami na blogu przyznali, że wypuścili Open Betę wcześniej niż zakładali.
 7. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Parę ciekawych screenów z forum SCS ( https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263336&start=240 ): Tandemy
 8. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W zakładce beta dla ETS2 pojawiła się linijka experimental_beta_1.33. Chyba coś się szykuje Changelog: Double flatbed trailers (Scandinavia DLC required) Buyable container and brick trailers (flatbed variants) and cargo market Steam cloud based profiles Reusable truck and trailer configuration templates Physics improvements (suspension, damping, braking, cogs) Rain drops behavior on glass improved Music shuffling Country and city name localization settings g_disable_beacons (for people that have issue with blinking lights, 0/1/2) Krone Boxliner ownable (Krone DLC required)
 9. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mam pytanie do osób, które już mają DLC ST dla ATS. Jak wygląda sprawa z długością zleceń - jest tak samo jak dla ETS2 czyli <400km czy są rozciągnięte na wszystkie stany (tj Heavy Cargo Pack)?
 10. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Na pamiętnym Live mówili, że po stanie Oregon będą pracować nad dwoma stanami jednocześnie, co nie zmienia faktu czy rzeczywiście będzie premiera tych dwóch stanów w jednym momencie. Druga sprawa jest taka, że mapa ATS'a będzie rozwijana teraz tak, by zniwelować kształt mapy podobny do kija hokejowego i ją bardziej, że tak powiem, "ukwadratowić". Pisałem o tym tu: a oryginał z Reddit'a tu:
 11. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Odnośnie tych zdjęć... ...wie ktoś może co to za model tego Peterbilta?
 12. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Koła wyglądają jak nakrętki z butelki wody mineralnej
 13. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W sumie to tam mało ważne dla mnie, czy robią Niemcy czy Czechy. Ważniejsze jest by na odświeżonej mapie nie pozostał żaden ślad ze starej mapy.
 14. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja uruchomiłem podobnie Steam, ale nic się nie zmieniło. Jak masz spis DLC w głównym oknie biblioteki ETS'a obok nazwy Euro Turck Simulator 2 - Krone Trailer Pack to masz rubryke Stan Instalacji. Tam jest taki "tik". Ja go odznaczyłem i zaznaczyłem ponowie i automatycznie zaczęło się pobierać.
×