Jump to content

terrordrome

Veteran Driver II
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

140 Sunday Driver

2 Followers

About terrordrome

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 12/28/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  D29-8 - 187,672
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Denmark: København

Recent Profile Visitors

1003 profile views
 1. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Parę ciekawych screenów z forum SCS ( https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263336&start=240 ): Tandemy
 2. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W zakładce beta dla ETS2 pojawiła się linijka experimental_beta_1.33. Chyba coś się szykuje Changelog: Double flatbed trailers (Scandinavia DLC required) Buyable container and brick trailers (flatbed variants) and cargo market Steam cloud based profiles Reusable truck and trailer configuration templates Physics improvements (suspension, damping, braking, cogs) Rain drops behavior on glass improved Music shuffling Country and city name localization settings g_disable_beacons (for people that have issue with blinking lights, 0/1/2) Krone Boxliner ownable (Krone DLC required)
 3. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Mam pytanie do osób, które już mają DLC ST dla ATS. Jak wygląda sprawa z długością zleceń - jest tak samo jak dla ETS2 czyli <400km czy są rozciągnięte na wszystkie stany (tj Heavy Cargo Pack)?
 4. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Na pamiętnym Live mówili, że po stanie Oregon będą pracować nad dwoma stanami jednocześnie, co nie zmienia faktu czy rzeczywiście będzie premiera tych dwóch stanów w jednym momencie. Druga sprawa jest taka, że mapa ATS'a będzie rozwijana teraz tak, by zniwelować kształt mapy podobny do kija hokejowego i ją bardziej, że tak powiem, "ukwadratowić". Pisałem o tym tu: a oryginał z Reddit'a tu:
 5. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Odnośnie tych zdjęć... ...wie ktoś może co to za model tego Peterbilta?
 6. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Koła wyglądają jak nakrętki z butelki wody mineralnej
 7. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W sumie to tam mało ważne dla mnie, czy robią Niemcy czy Czechy. Ważniejsze jest by na odświeżonej mapie nie pozostał żaden ślad ze starej mapy.
 8. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Tak.
 9. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja uruchomiłem podobnie Steam, ale nic się nie zmieniło. Jak masz spis DLC w głównym oknie biblioteki ETS'a obok nazwy Euro Turck Simulator 2 - Krone Trailer Pack to masz rubryke Stan Instalacji. Tam jest taki "tik". Ja go odznaczyłem i zaznaczyłem ponowie i automatycznie zaczęło się pobierać.
 10. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Można zauważyć, że zdjęcie zostało wykonane we Frankfurcie.
 11. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dla niezbyt ogarniętych z językiem angielskim, piszę najciekawsze rzeczy: - kable łączące ciężarówkę z naczepą będą zaimplementowane dla ruchu AI, - 1 nowa licencjonowana ciężarówka jest gotowa, 2 pozostałe są w zaawansowanej fazie negocjowania, planuje się uzyskanie 7 nowych licencji w przeciągu 18-24 miesięcy - pozwoli to na pracę nad 3-4 ciężarówkami jednocześnie, - będą przebudowywane stare części mapy, przebudowane zostaną skrzyżowania i truck-stop'y w CA, NV i AZ, ulepszenia drogi I-80 na północ od Sacramento w następnej aktualizacji, - znaki drogowe będą ulepszone na bardziej realistyczne i zbliżone do prawdziwych, - konfiguracja naczep, - akcesoriów kabinowych nie będzie w ATS ponieważ są one niedozwolone w realu, - w realu, w stanie Oregon, pracownicy stacji benzynowych sami tankują samochody klientów, tej funkcjonalności nie będzie w ATS, być może dojdzie ona później, - team map-makerów zostanie podzielony by móc rozwijać mapę jednocześnie w kilku kierunkach w jednym czasie (po premierze DLC Oregon, zespół projektantów mapy będzie pracował nad dwoma mapowymi DLC jednocześnie), 2 kolejne stany są w początkowej fazie produkcji, - animowane bramy będą w stanie Oregon oraz następnych stanach, - SCS chce wprowadzić mgłę oraz burze piaskowe, trwają testy nad tym, - jeśli gracz zakupi jakiś stan nie połączony z innymi stanami, będzie możliwość teleportowania się do pozostałych stanów, które ma w grze, - licencjonowane naczepy są w drodze, prawdopodobnie pojawią się w przyszłym roku, - plan wprowadzenia kary za przeładowany zestaw, - paint-joby specyficzne dla danego stanu pojawią się w przeciągu kilku lat, - nie będzie uszkodzeń ciężarówek - kwestie licencyjne, zabrudzenia są na liście życzeń SCS-u, ale nie będą zaimplementowane w najbliższej przyszłości, - eventy będą ewoluowały z biegiem lat (dot np. DLC Special Transport, które będzie wydane jeszcze w tym roku
 12. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czechy i Polska są w tej samej strefie czasowej. EDIT: Sorki, nie spojrzałem że jest następna strona.
 13. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Albo mi się wydaje, albo zmienili tekstury skał oraz roślinność.
 14. terrordrome

  Jak edytować ...

  Ja nie mam save'a na 100% mapy. Poza tym mam z DLC więc niestety Ci nie pomogę.
 15. terrordrome

  Jak edytować ...

  Nie da się tego w żaden sposób wyedytować. Jedyne co możesz zrobić to załadować sobie save'a na 100% zwiedzonego obszaru... i to wszystko.
×