Jump to content

terrordrome

Veteran Driver III
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Sunday Driver

4 Followers

About terrordrome

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 12/28/1991

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  D29-8 - 187,672
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Scania
 • American Garage Location
  Oregon: Medford
 • EU Garage Location
  Sweden: Stockholm

Recent Profile Visitors

1303 profile views
 1. https://blog.scssoft.com/2019/10/utah-gameplay-preview-and-release-month.html
 2. Miałem w zeszłym tygodniu taki sam problem. Winnymi okazały się niewłaściwie zainstalowane sterowniki do karty graficznej. Niby instalacja przebiegała pomyślnie, ale nie chciało się uruchomić przez DX11. Mam ASUS Radeon R7 360 OC i naprawiłem to w następujący sposób: - zainstalowałem sterowniki znajdujące się na płycie dołączonej do karty graficznej, - ściągnąłem sterowniki rekomendowane dla mojej karty ze strony AMD (19.9.2), - uaktualniłem sterowniki do wersji opcjonalnej (19.10.1). Nie wiem jak w przypadku nVidii postępować. Musisz próbować wszystkiego.
 3. Wraz z aktualizacją dodali brakujący górny spoiler do Range T dla niższej kabiny (sleeper).
 4. https://imgur.com/a/fis1BYq#pkAcgW0 Jeśli tak by wyglądała mapa USA ze wszystkimi stanami i siatką dróg jak na tym filmiku... to jest to coś pięknego.
 5. No to chyba wszystko jasne.
 6. https://blog.scssoft.com/2019/08/utah-kennecott-copper-mine.html
 7. Ten fragment niebył jeszcze przebudowywany w ramach odświeżenia Niemiec.
 8. @Szifter Jeśli SCS miałoby już coś robić to mogliby ten most zwyczajnie usunąć do momentu pojawienia się nowego mostu.
 9. Ja czekam na pudełeczko z kodem Steam. Mam nadzieję, ze się pojawi. A jak nie to PSC i kupuje.
 10. @arusf2011 [PL/EN] Dzięki za odpowiedź. Można zamknąć.
 11. Jakieś 2 lata temu, może wcześniej, zakupiłem fajną paczkę gier z serii The Elder Scrolls. Między innymi było w niej Morrowind, Obvilion i Skyrim. Aktywowałem kod na platformie Steam, pograłem trochę i postanowiłem usunąć.... z biblioteki Steam. Niestety, nie wiedziałem jakie będzie miało to konsekwencje i gdy wczoraj próbowałem ponownie aktywować kod na Steam, najpierw wyskoczył mi komunikat, że ten kod jest już przypisany do konkretnego produktu i po kliknięciu "zamknij" nastąpi jego instalacja. Probelm jednak w tym, że ta instalacja nie następuje i wyskakuje kolejne okno, że "przekroczono limit czasu połączenia".Czy jest jakiś sposób na odzyskanie tej gry do biblioteki Steam, skoro kod aktywacyjny w zasadzie nie działa?
 12. ^ Co do tego wydatku to tak źle nie do końca musi być. Wystarczy zobaczyć na mapę Stanów. Teraz SCS robi te większe stany, ale wystarczy się przyjrzeć się wschodniemu wybrzeżu i tamte stany są zdecydowanie mniejsze. Także wyjadę mi się że to mniejsze będą wydawane w jednym DLC po kilka stanów. A że trzeba będzie zapłacić to już inna sprawa. I tak się zasłonią, że nikt nie każe nam tego kupować.
 13. ^ Czytałem w jednym z wywiadów z Pavlem Seborem, że przy aktualnym tempie prac ukończą całe Stany za około... 25-30lat. I SCS planuje przyśpieszyć prace nad mapowymi DLC by wydawać 2-3 DLC w ciągu roku. To by dawało około... 14-16lat. NIestety nie pamiętam linku do tego wywiadu.
 14. Miałoby to sens bo nawet jest tablica kierunkowa we Włoszech na Trieste.
×
×
 • Create New...