Jump to content

terrordrome

Veteran Driver III
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146 Sunday Driver

2 Followers

About terrordrome

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  D29-8 - 187,672
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Scania
 • American Garage Location
  Oregon: Medford
 • EU Garage Location
  Sweden: Stockholm

Recent Profile Visitors

1128 profile views
 1. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Skoro w temacie ameryki jesteśmy. Kenworth wypuśicł nastepcę modelu W900 - czyli W990 i wygląda całkiem nieźle. Wnętrze tylko za bardzo wieje Peterbiltem 579. https://www.kenworth.com/media/55241/w990-brochure-09-13-2018.pdf I z chęcią bym go zobaczył w grze.
 2. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zrobiłem wyraźniejsze zdjęcie tego kodu QR i udało mi się o dziwo go zeskanować. A kryje się za nim to: www.mos03.ru
 3. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja takie coś zaobserwowałem tylko na terenach DLC Baltic. Zarówno ciężarówki jak i osobówki i tylko wtedy jak wjeżdżają na stacje benzynowe.
 4. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  A ja chciałbym zobaczyć w grze nowego Actrosa. Zważywszy na fakt, że nie ma zwykłych luster tylko kamery. No i to wnętrze:
 5. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tj napisał @Aves model jest zrobiony na stan z roku 2014 i dokładnie w tym samym roku SCS rozpoczął jego budowanie do gry. Więc dostaliśmy model, który ma 5 lat i nie ma się co dziwić, że wygląda tak jak wygląda (choć i tak lepiej niż VNL). I tak jak napisał @[RT] Trybcio86 kolejnym modelem który będzie zrobiony na podobnym poziomie wykonania co Scania R/S będzie dopiero International Lonestar. Bo wątpię, co widać na przykładzie MAN-a, żeby Renault Range T było zrobione na stan z roku 2018. A tu potwierdzenie z forum SCS od Carthoo ( https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263337&start=1700 ): Zatem jedyna nadzieja na to, żeby ten MAN jako tako wyglądał i obronił się jest poczekanie na wydanie wersji Efficient Line 3 (czyli tzw facelift).
 6. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tak, nowego MAN-a nie ma jeszcze w AI. Ale za to zauważyłem, a właściwie usłyszałem, że są nowe dźwięki podczepiania naczepy (nie wiem tylko, czy zmienili też dźwięki podczepiania naczep dla ładunków ciężkich i specjalnych, bo jeszcze nie sprawdziłem tego).
 7. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tak, MAN Euro 6 będzie w aktualizacji 1.34.
 8. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  No właśnie teraz pytanie - który to MAN Euro 6? Ten z pierwszej generacji Euro 6, ten po faceliftingu, czy obydwa z możliwością konfigurowania do obu wersji (tj w przypadku DAFa XF Euro 6).
 9. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Starszych modeli ciężarówek nie ma, gdyż producenci nie chcą się nimi chwalić. Chcą, aby gra prezentowała ich najnowsze modele.
 10. Wszystkiego Najlepszego ^_^

 11. Wszystkiego Najlepszego mobilu :) Dużo zdrówka, szczęścia i słodyczy dzisiaj Spatu Tobie życzy :) Samych gumowych drzewek, mało lagów oraz :troll: na wirtualnych szlakach :P

  tC5mwC3.png

  1. terrordrome

   terrordrome

   Dzięki za życzenia, kolego. :)

 12. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2018/11/beyond-baltic-sea-releasing-on-november.html
 13. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może i skromna, ale jedna funkcja w tej aktualizacji dla mnie jest najważniejsza - możliwość zapisu stanu gry w chmurze Steam . W końcu nie będę musiał robić co jakiś czas kopii save'ów na pendrive.
 14. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zatem chyba ta eksperymentalna beta 1.33 wyszła im na dobre skoro sami na blogu przyznali, że wypuścili Open Betę wcześniej niż zakładali.
 15. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Parę ciekawych screenów z forum SCS ( https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263336&start=240 ): Tandemy
×