• Announcements

  • LIGHTOFGOD

   Forum Moderator Recruitment / Game Moderator Team Recruitment   03/02/18

     For Forum Moderator Team :      For Game Moderator Team:  Good Luck to everyone ! 
  • Prime

   Major Event requirements update   03/19/18

   In light of the recent changes to the requirements of event rules and servers the requirements for Major Event posts have also been updated.   A summary of the changes:  Added: Minimum 50 participants with proof at moment of creation Added: Topic created minimum 1 month in advance Added: In case of charity event: endorsement of non-profit organization or official donation link for the event by non-profit organization Removed: minimum post count   For the full list of requirements, check out the respective topics for ETS and ATS   Regards   TruckersMP team

terrordrome

Veteran Driver II
 • Content count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

123 Trucker

2 Followers

About terrordrome

 • Rank
  Give me some jobs!
 • Birthday 12/28/1991

Profile Information

 • Gender Male
 • Location D29-8 - 187,672
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location California: Los Angeles
 • EU Garage Location Denmark: København

Recent Profile Visitors

783 profile views
 1. Co sądzicie o nowej firmie?

  Z ciekawości zajrzałem na profil Facebook'owy Twojej "firmy" i zainteresował mnie jeden podpunkt w regulaminie rekrutacji: Co prawda nie byłem w żadnej VS-ce, ale czytałem z ciekawości regulaminy firm i żaden z dotychczas przeczytanych nie zawierał tak (bez obrazy) absurdalnego warunku. Właśnie po to jest TruckersMP żeby rekrut i osoba rekrutująca do firmy mogli się spotkać na określonym serwerze, miejscu, dniu i czasie żeby "na żywo", bez żadnych udziwnień przeprowadzić jazdę sprawdzającą umiejętności kierowcy. A druga sprawa jest taka, że zdarzy się że komputer gracza ledwo poradzi sobie z działaniem ETS2, a o jednoczesnym nagrywaniu nie wspomnę. Ponadto wsparcie dla dodatku DLC Heavy Cargo jest zapewnione dla obydwu gier w TruckersMP. Ale to tylko moja sugestia, zrobisz to co sam uważasz za słuszne - Twój świat i Twoje kredki. Powodzenia w rozwijaniu VS-ki.
 2. Screenshots

 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To jeśli mieliby już ruszać Polskę to tylko z przebudową całego Going East. Tak to bez sensu ruszać tylko 1 kraj. A wątpię by na to się zanosiło. Chociaż... kto tam może wiedzieć co siedzi w głowach ludzi z SCS.
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeśli ta kartka ze studia SCS pokazuje zawartość nowego DLC to wypadałoby zapytać SCS czy mają zamiar zrobić Finlandię w całości czy potraktują ją tak samo jak Szwecję i Norwegię i zrobią w połowie.
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  https://www.google.pl/maps/@57.6271451,24.3831648,3a,75y,318.29h,80.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1sjWQ6WRHO1a53BloDn_Mkzg!2e0!7i13312!8i6656 To jest chyba to miejsce.
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Rejestracja na Volvo może wskazywać, że to jest albo Ukraina albo Rumunia. Poszukałem w googlach i stare tablice rejestracyjne dla obydwu krajów są podobne. Jednak bardziej jestem pewny tego, że to Rumunia.
 7. Długość zlecenia

  Niestety, ale nie jestem w stanie określić co jest nie tak. Spróbuj jeszcze założyć nowy profil, może pomoże.
 8. Długość zlecenia

  Czy: 1. masz rozwiniętą umiejętność Długodystansowiec na MAX.. 2. na liście zleceń masz ustawioną Długość zlecenia na malejący (może być tak, że przez przypadek ustawiłeś Długość zlecenia rosnąco i na pierwszej stronie masz najkrótsze zlecenia, a dopiero na ostatniej najdłuższe)?
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  To na pewno jest Oregon. Jest bardzo zielono. Gdyby to było Utah to byłaby pustynia. A wygląda to nieziemsko.
 10. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  http://steamcommunity.com/groups/truckersmpofficial#announcements/detail/1592451506885500309 Szkoda... Cóż nie ma się zbytnio nad czym rozczulać. Szkoda tylko, że Ci, którzy się chronili przed trollami używając NDM muszą się teraz liczyć z niszczeniem ładunków - zwłaszcza gdy biorą je przez WoT. Pozamiatane.
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Boroo odpowiedz sobie na pytanie co chciałbyś widzieć w ETS3 (gdyby wyszedł a nie wyjdzie) czego nie ma w ETS2 skoro pojawią się w nim jeszcze m.in: przebudowa starej części mapy, nowe ciężarówki, tandemy, DX11 i lepsze funkcje z nim związane, być może(?) odświeżone starsze modele ciężarówek, nowe DLC z różnymi zawartościami (np. licencjonowane naczepy, akcesoria do tuningu), własne naczepy. Projekt jest rozwijany od 5 lat i co mało zrobili? Ja widzę spory postęp, a gram w ETS2 od momentu premiery Scanii Streamline.
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Przepraszam że się tak wyrażę, ale skoro tak to po jakiego czorta SCS robi kolejne DLC skoro każde jest jakościowo lepsze od drugiego (porównaj sobie Going East chociażby ze Skandynawią) oraz od podstawki mapy? Czyli, że chcesz jeździć po podstawce mapy, która jest wykonana na żałosnym poziomie tylko po to żeby nie "przyćmić" kolejnych DLC? Gratuluje podglądu. Proponuję Ci jeszcze napisać do SCSu: "Szanowne SCS, proszę nie robić przebudowy mapy bo przyćmi ona Wasze poprzednie DLC mapowe". Podstawka mapy prędzej czy później i tak zostanie przebudowana do poziomu jakość np DLC Italia czy tego chcesz czy nie i nikt nie będzie Cię prosił o zdanie czy Ci się to podoba. SCS zdaje sobie sprawę z tej przebudowy, a jakie są powody nie zabierania się do tego... to chyba jest już jasne i było wielokrotnie wałkowane.
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeśli taka byłby filozofia SCS-u to do ATSa czekałyby nas jeszcze tylko 3 mapowe DLC: Idaho, Oregon, Utah, a do ETS2 co najwyżej półwysep Bałkański i Irlandia bo jedynie te tereny przylegają jeszcze do podstawowej części mapy. W przypadku Hiszpanii i Portugalii - pisałem kiedyś o tym, że z Plymouth jest połączenie promowe do Santander. Jednak ten port w Plymouth był dodany razem z DLC Vive La France jak zauważył @[PHT]elot360PL. SCS zatem musiałby przenieść ten port do dodatku DLC Hiszpania żeby gracz mógłby jechać do Hiszpanii i Portugalii omijając Francję i tym samym nie zmuszając gracza do kupna DLC Vive La France.
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @bozkurt281453 nikt Ci nie każe tego DLC kupować.
 15. Komputer

  @MatiXxX123123 GTA V na średnio wysokich też chodzi całkiem ładnie, nie zauważyłem widocznych przycięć. Jednak nie powiem Ci ile dokładnie ile FPS miałem bo nie sprawdzałem. Ale rozgrywka była płynna.