Jump to content

terrordrome

Veteran Driver III
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Sunday Driver

2 Followers

About terrordrome

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 12/28/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  D29-8 - 187,672
 • Preferred Trucks
  Peterbilt
  Scania
 • American Garage Location
  Oregon: Medford
 • EU Garage Location
  Sweden: Stockholm

Recent Profile Visitors

1210 profile views
 1. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Co do tego wydatku to tak źle nie do końca musi być. Wystarczy zobaczyć na mapę Stanów. Teraz SCS robi te większe stany, ale wystarczy się przyjrzeć się wschodniemu wybrzeżu i tamte stany są zdecydowanie mniejsze. Także wyjadę mi się że to mniejsze będą wydawane w jednym DLC po kilka stanów. A że trzeba będzie zapłacić to już inna sprawa. I tak się zasłonią, że nikt nie każe nam tego kupować.
 2. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Czytałem w jednym z wywiadów z Pavlem Seborem, że przy aktualnym tempie prac ukończą całe Stany za około... 25-30lat. I SCS planuje przyśpieszyć prace nad mapowymi DLC by wydawać 2-3 DLC w ciągu roku. To by dawało około... 14-16lat. NIestety nie pamiętam linku do tego wywiadu.
 3. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Miałoby to sens bo nawet jest tablica kierunkowa we Włoszech na Trieste.
 4. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Podobnie można rozważyć to, że funkcja kupowania ciężarówki online jest dostępna tylko wtedy gdy ma się już kupione 3 ciężarówki. Dla mnie to jeszcze większy debilizm, bo w rzeczywistości nikt nie pyta się początkującego kierowcy ile już ciężarówek posiada. Kase ma, płaci i odjeżdża nową ciężarówką.
 5. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Mój błąd. W każdym bądź razie chodzi o jakiś "drewniany raj".
 6. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @MarkON To raczej nie jest Lonestar. Raczej chodzi o DLC Washington. dřevson paradajs czyli tłumacząc z "czeskoangielszczyzny" chodzi o drewniany raj.
 7. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeśli faktycznie to będą dźwieki do głosu GPS to zastanawiam się jak to SCS rozegra. Bo jak wiemy znaki poziome pokazują dystans w metrach, natomiast na desce rozdzielczej są kilometry, ( czyli np. 1000m do bramki autostradowej np. we Francji równe jest kilku kilometrom na liczniku w ciężarówce ).
 8. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ciekawe, co się z tego urodzi.
 9. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dzięki za wyjaśnienie.
 10. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Skoro w temacie ameryki jesteśmy. Kenworth wypuśicł nastepcę modelu W900 - czyli W990 i wygląda całkiem nieźle. Wnętrze tylko za bardzo wieje Peterbiltem 579. https://www.kenworth.com/media/55241/w990-brochure-09-13-2018.pdf I z chęcią bym go zobaczył w grze.
 11. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zrobiłem wyraźniejsze zdjęcie tego kodu QR i udało mi się o dziwo go zeskanować. A kryje się za nim to: www.mos03.ru
 12. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja takie coś zaobserwowałem tylko na terenach DLC Baltic. Zarówno ciężarówki jak i osobówki i tylko wtedy jak wjeżdżają na stacje benzynowe.
 13. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  A ja chciałbym zobaczyć w grze nowego Actrosa. Zważywszy na fakt, że nie ma zwykłych luster tylko kamery. No i to wnętrze:
 14. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tj napisał @Aves model jest zrobiony na stan z roku 2014 i dokładnie w tym samym roku SCS rozpoczął jego budowanie do gry. Więc dostaliśmy model, który ma 5 lat i nie ma się co dziwić, że wygląda tak jak wygląda (choć i tak lepiej niż VNL). I tak jak napisał @[RT] Trybcio86 kolejnym modelem który będzie zrobiony na podobnym poziomie wykonania co Scania R/S będzie dopiero International Lonestar. Bo wątpię, co widać na przykładzie MAN-a, żeby Renault Range T było zrobione na stan z roku 2018. A tu potwierdzenie z forum SCS od Carthoo ( https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=263337&start=1700 ): Zatem jedyna nadzieja na to, żeby ten MAN jako tako wyglądał i obronił się jest poczekanie na wydanie wersji Efficient Line 3 (czyli tzw facelift).
 15. terrordrome

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tak, nowego MAN-a nie ma jeszcze w AI. Ale za to zauważyłem, a właściwie usłyszałem, że są nowe dźwięki podczepiania naczepy (nie wiem tylko, czy zmienili też dźwięki podczepiania naczep dla ładunków ciężkich i specjalnych, bo jeszcze nie sprawdziłem tego).
×