terrordrome

Veteran Driver
 • Content count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Trucker

2 Followers

About terrordrome

 • Rank
  I know the rules!
 • Birthday 12/28/91

Profile Information

 • Gender Male
 • Location D29-8 - 187,672
 • Preferred Trucks Kenworth
  Mercedes
  Peterbilt
 • American Garage Location
 • EU Garage Location France: Brest

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Promu z Calais do Hiszpanii nie ma, ale za to istnieje połączenie wodne z Plymouth (GB) do Santander (ESP). W ETS2 tak się składa że jest port w Plymouth wraz z połączeniem do francuskiego Roscoff więc problem braku DLC Vive La France byłby nawet rozwiązany.
 2. 4:36 - ciekawe jak można jechać samą naczepą
 3. Ciekawi mnie czy rzeczywiście potwierdzi się tweet od Scanii, że nowa Scania pojawi się w ETS2 przed wakacjami.
 4. Ja do żadnej ciężarówki nic nie mam. Każda jest dobra... na swój sposób. MAN-a szanuję... ale tylko w modyfikacji od MADster'a. O tym SCS-owym nie mogę tego powiedzieć.
 5. Licencja nie licencja. To, że ciężarówka nazywa się Mercedes czy Majestic nie ma większego znaczenia. Większe znaczenie ma to, jak jest wykonana. Mam na myśli np MAN-a TGX lub Iveco Stralis - ciężarówki, które mają licencje a wyglądają jak obraz nędzy i rozpaczy.
 6. Kilka zdjęć z maglowanego ostatnimi czasy przeze mnie ATS-a.
 7. http://blog.scssoft.com/2017/05/ets2-heavy-cargo-dlc-is-here.html
 8. ^ DLC Romanian Paint Jobs. Takie malowania są w każdym DLC o tematyce narodowej.
 9. http://tablica-rejestracyjna.pl/ZS7289N już jest w odpowiednim miejscu.
 10. Żebyśmy sie dobrze zrozumieli. Dla przykładu dam ATS i kolejne mapowe DLC. Weźmy mapę Stanów Zjednoczonych: http://americantrucksimulator.pl/mapa/ Załóżmy, że chcę jechać do Teksasu (który załóżmy będzie płatny) z Arizony. Załóżmy też, że Nowy Meksyk również będzie płatny. To znaczy, (biorąc pod uwagę w/w cytat, który jest też samymi słowami SCS), samo studio musiałoby zrobić Utah, Kolorado, Oklahomę i Kansas za darmo bo przejazd do Teksasu przez Nowy Meksyk wiązałby się z zakupem właśnie Nowego Meksyku. Zatem, SCS musiałoby wprowadzić taką politykę wydawania kolejnych stanów, żeby dojazd do któregoś ze stanów wymagałby kupienia co najwyżej 1 stanu. A więc znaczna część stanów musiałaby być darmowa, tak przynajmniej ja to rozumiem, chyba, że SCS nie ma zamiaru patrzeć na to co kiedyś mówili i wydawać kolejne stany do ATS jako płatne DLC. Ale wtedy nie usprawiedliwiałoby to niewydania DLC z Hiszpanią i Portugalią. Tak ja to widzę.
 11. ATS / ETS2 1.6.1.7 / 1.27.1.6 Fixed possible crash in garage upgrade with disabled cutscenes. Tylko tyle jest napisane na forum SCS. Jakby co to poniżej są linki do tematów, w których są informacje o mniejszych aktualizacjach do ATS i ETS2 ETS2: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=10&t=204048 ATS: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=214&t=204004
 12. http://blog.scssoft.com/2017/04/heavyweights-to-enter-ring-soon.html ^ Więc chyba jako DLC.
 13. Póki co wygląda to fajnie i nie mogę się doczekać tego DLC. Mam nadzieję, że będzie dodana możliwość regulacji wysokości platformy, żeby ułatwić przejazd przez strome wzniesienia albo progi zwalniające oraz możliwość ręcznego sterowania osiami naczepy w kierunkach prawo/lewo.