Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

No to mamy informacje :) (prawie oficjalne)

http://eurotrucksimulator2.info/pl/nowa-stara-francja/

 

Quote
No dobrze, to kiedy więc wyjdzie same DLC? Konia z rzędem temu, który nie tyle dobrze strzeli datę premiery, co poprze ją stosownymi argumentami i stosownie odeprze kontrargumenty! Z jednej strony SCS Software w swoim ostatnim wpisie poświęconym DLC Vive La France stwierdziło że finalna wersja aktualizacji 1.26 zostanie wypuszczona na rynek równolegle z premierą DLC. Studio nigdy nie przedłużało sztucznie open bety do poziomu kilku miesięcy. To, a także deklaracje wyrażane m.in. przez przedstawicieli SCS na PGA 2016 o tym że studio życzyłoby sobie wydać dodatek przed końcem tego roku, choć nigdy w życiu kosztem jakości, kazałyby sugerować że dodatek zobaczymy na półkach już w grudniu 2016 lub najpóźniej w styczniu 2017.
Z drugiej strony ci z Was, którzy pracują zawodowo i mają jakieś pojęcie o handlu hurtowym i detalicznym zwrócą uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze, trzeba się dogadać na konkretny dzień z sieciami z odpowiednim wyprzedzeniem oraz po drugie trzeba wcześniej ruszyć z promocją tego produktu w sieciach handlowych. Po drugie grudzień nie wydaje się najlepszym miesiącem na wpuszczanie nowego produktu na rynek z powodu bardzo dużej konkurencji i presji na obniżki cen. A styczeń też nie jest powalający, gdyż większość klientów jest „spłukana” po świątecznej gorączce. No i jako końcowy argument należy zwrócić uwagę na to, że SCS Software zwykle informowało nas o konkretnej dacie premiery z około 6tygodniowym wyprzedzeniem. Tymczasem póki co cisza.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja się nastawiam na update do 1.26 następnie wdrożenie multiplayera pod tą wersję, a później jak opadnie śnieg za oknem to Winter Mod i te kliamty, a Francja łeeeh daleka przyszłość [jak narazie], chociaż jak zobaczyłem na amazonie tą datę 6 gru to sie ucieszyłem, ale wole sie nie nastawiać, bo jak to jest fake to sobie zrobie tylko przykrą niespodziankę i tyle.

Pożyjemy zobaczymy i tyle w tym temacie :)

 

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kacperovsky said:

 

Ja się nastawiam na update do 1.26 następnie wdrożenie multiplayera pod tą wersję, a później jak opadnie śnieg za oknem to Winter Mod i te kliamty, a Francja łeeeh daleka przyszłość [jak narazie]

 

Nie mówiąc o tym, że za nim Team MP rozgryzie DLC to też minie trochę czasu...

Link to comment
Share on other sites

Ja stawiam termin nie późniejszy niż 17 grudnia. A dlatego że:
1. pierwsza wzmianka o premierze DLC była wraz z postem o PGA 2016, mówiono w niej o 6-10 tygodniach (17 grudnia to 7 tydzień po publikacji tego postu),
2. tak jak w poście napisano na forum ETS2, że tam jakieś obniżki cen, konkurencja itd (hajs musi się zgadzać xD), tydzień przed świętami ceny mogą zacząć spadać,
3. beta 1.26 nie będzie sztucznie przedłużana, a już na pewno nie do lutego - niestety ale wytłumaczenie, że w styczniu ludzie są spłukani jest po prostu śmieszne. Równie dobrze można powiedzieć, że w lutym też nie, bo są walentynki i trzeba kobietę gdzieś zaprosić i coś jej kupić, marzec nie bo Dzień Matki, kwiecień nie, bo święta (na inne miesiące by się jeszcze coś wymyśliło :) ). Ale to tylko moje zdanie.

  • Upvote 3

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, piotrsch said:

1. pierwsza wzmianka o premierze DLC była wraz z postem o PGA 2016, mówiono w niej o 6-10 tygodniach (17 grudnia to 7 tydzień po publikacji tego postu),
 

To, to fakt zapomniałem.. Ile tygodni minęło od daty tego postu . Stawiam tez grudzień.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kacperovsky said:

Ja się nastawiam na update do 1.26 następnie wdrożenie multiplayera pod tą wersję, a później jak opadnie śnieg za oknem to Winter Mod i te kliamty, a Francja łeeeh daleka przyszłość [jak narazie], chociaż jak zobaczyłem na amazonie tą datę 6 gru to sie ucieszyłem, ale wole sie nie nastawiać, bo jak to jest fake to sobie zrobie tylko przykrą niespodziankę i tyle.

Pożyjemy zobaczymy i tyle w tym temacie :)

 

Każdy update to kupa czasu i roboty. Podejrzewam, że Developer poczeka na dlc i dopiero wtedy będzie portował mp do nowej wersji

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, DudekAKADudek said:

O ile pamiętam, to MP dla Skandynawii wyszedł w noc premiery dodatku, więc...

Możliwe (nie pamiętam xd), ale zauważ, że gracze w/w postach mówią o aktualizacji mp do wersji 1.26. Dlatego napisałem, że developerzy zapewne poczekają aż wyjdzie dlc Francji i dopiero będą aktualizować mp

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DudekAKADudek said:

O ile pamiętam, to MP dla Skandynawii wyszedł w noc premiery dodatku, więc...

Data wydania tego DLC Skandynawia oraz wersje MP jest same..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Całkiem fajna ta mapa, czekam na wydanie! Widać jak wiadukt Millau jest miedzy dwie węzłami i Montpellier. I co robi za Bordeaux. Szkoda, ze La Harve nie płynie port do Angli

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Next week, we will make an anouncement regarding Vive la France! DLC which we believe will make Euro Truck Simulator 2 fans very happy.


Jestem pewny na 85%, że w przyszłym tygodniu poznamy datę premiery nowego DLC. :)
 

Edit: Coś takiego znalazłem http://www.excalibur-publishing.com/collections/newtitles/products/ets2-viva-la-france?variant=25038963920

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

A z mapy zjadły dwie węgierskie miasta :D:D  Myślę że ta mapa była utworzenia.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.