Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

@Trybcio86 zapewne beta skończy się za 2 tygodnie jak poprawią wszystkie zgłoszone  błędy, a z tego co mi się o uszy obiło to trochę porypali z lightmaskami (oświetlenie) w Scaniach bo świecą się na postojowych itd. światła przeciwmgielne, a nie powinny :D

 

Ogółem 2 tygodnie daje na bete potem około tydzień by  na MP przystosować ten update, a DLC Viva la France obstawiam na okolice 24 grudnia ;)

Link to comment
Share on other sites

A to dopiero początki :D Chyba każdy będzie zadowolony :)

 

4 minutes ago, piotrsch said:
  Reveal hidden contents

ets2_00011_png_300x300_q85.jpg

ets2_00013_png_300x300_q85.jpg

ets2_00014_png_300x300_q85.jpg

ets2_00015_png_300x300_q85.jpg


Nieźle, nieźle. Na razie na minus to, że nie rozbudowali obecnych miast oraz portu w Calais i  Terminalu La Manche. Mam nadzieję, że z oficjalnych DLC to się zmieni. :)

Chyba nie mają zamiaru.... :( Nie sądzę, żeby to zrobili....

Link to comment
Share on other sites

A ja dzięki temu się zdecydowałem kupić jeszcze i to DLC do rozszerzenia mapy. A może mi ktoś powiedzieć która z tych skrzyń zmiany biegów będzie najlepsza?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, krimaed said:

A to dopiero początki :D Chyba każdy będzie zadowolony :)

 

Chyba nie mają zamiaru.... :( Nie sądzę, żeby to zrobili....


Weź pod uwagę, że SCS czasami zaskakuje tak jak np przy Schwarzmuller DLC, którego chyba mało kto się spodziewał i które było dla niektórych za darmo. :) Do premiery jeszcze trochę czasu, więc kto wie.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, piotrsch said:


Weź pod uwagę, że SCS czasami zaskakuje tak jak np przy Schwarzmuller DLC, którego chyba mało kto się spodziewał i które było dla niektórych za darmo. :) Do premiery jeszcze trochę czasu, więc kto wie.

Faktycznie szacun dla nich że ciągle coś robią i tak w krótkich odstępach coś pokazują i aktualizują... Ciągle coś się dzieje. Ale niestety jakoś nie mogą się dogadać z Multi i zwykle jest opóźnienie. Oni się chyba jakoś nie lubią czy co :P

Link to comment
Share on other sites

Tylko tak się składa, że SCS wcale nie musi się dogadywać z twórcami MP dlatego, że ten powstał dobrowolnie i SCS wcale nie kazało go zrobić (co nie znaczy, że tego nie pochwala, bo na pewno tak jest). W związku z tym, to twórcy MP muszą się dostosowywać do wymogów SCS-u, co pokazuje m.in dostosowywanie się MP do kolejnych wersji ETS2/ATS. Cieszmy się z tego co mamy i co jest, bo mogłoby tego w ogóle nie być. A znając tempo pracy SCSu jeszcze długo sobie poczekamy na ich oficjalny multiplayer.  :)

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, piotrsch said:

Tylko tak się składa, że SCS wcale nie musi się dogadywać z twórcami MP dlatego, że ten powstał dobrowolnie i SCS wcale nie kazało go zrobić (co nie znaczy, że tego nie pochwala, bo na pewno tak jest). W związku z tym, to twórcy MP muszą się dostosowywać do wymogów SCS-u, co pokazuje m.in dostosowywanie się MP do kolejnych wersji ETS2/ATS. Cieszmy się z tego co mamy i co jest, bo mogłoby tego w ogóle nie być. A znając tempo pracy SCSu jeszcze długo sobie poczekamy na ich oficjalny multiplayer.  :)

No w sumie masz rację, ale (zawsze musi być ale :P) to mogliby ich informować....

Link to comment
Share on other sites

Oto najprawdopodobniej lista miast i miasteczka we Francji:

Batisse 
Bordeaux 
Bourges 
Brest 
Calais
Civaux 
Clermont-Ferrand 
Dijon 
Golfech 
La Rochelle 
Le Havre 
Le Mans 
Lille 
Limoges 
Lyon 
Marseille
Metz 
Montpellier
Nantes
Nice
Orleans 
Paluel
Paris
Reims
Rennes 
Roscoff
Saint-Alban 
Saint-Laurent
St. Céré 
Strasbourg 
Toulouse

Znalazłem z innej forum. Ciekawe :)

I jeszcze http://eurotrucksimulator2.com/update/ets2_1_26_patchnotes.html

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

To że mają zrobione to jest pewne na 100% 

jest znana już nawet data premiery,ale to dla małego grona, miejmy nadzieje że tylko MWL4 otrzyma pliki przed czasem :D

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie czy ktoś już  testował te nowe Via-Tolle we Francji :)

Bo z tego co zauwazylam to AI sie przy nich zatrzymuje i zastanawia mnie czy faktycznie trzeba się tam zatrzymać czy przy jakiejś prędkości (oraz z jaka maksymalna predkoscia mozemy jechac by sie otworzyly) one się same otworzą bez potrzeby zatrzymania:D

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

^Ale i tak trzeba zwolnić i to bardzo żeby szlabany mogły się otworzyć. No to mogli by nawet zaimplementować na bramkach w Polsce, tak jak jest to zrobione w Francji. Oczywiście bez aż takiego zmieniania bramek na inny model. A tylko zostać przy tych co są już w grze.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PatrycjaPL said:

Zastanawia mnie czy ktoś już  testował te nowe Via-Tolle we Francji :)

Bo z tego co zauwazylam to AI sie przy nich zatrzymuje i zastanawia mnie czy faktycznie trzeba się tam zatrzymać czy przy jakiejś prędkości (oraz z jaka maksymalna predkoscia mozemy jechac by sie otworzyly) one się same otworzą bez potrzeby zatrzymania:D

No 150 raczej nie będziesz mogła hihiih :) Tak jak w rzeczywistości jest :) Powolutku i sezamie otwórz się :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PatrycjaPL said:

Zastanawia mnie czy ktoś już  testował te nowe Via-Tolle we Francji :)

Bo z tego co zauwazylam to AI sie przy nich zatrzymuje i zastanawia mnie czy faktycznie trzeba się tam zatrzymać czy przy jakiejś prędkości (oraz z jaka maksymalna predkoscia mozemy jechac by sie otworzyly) one się same otworzą bez potrzeby zatrzymania:D

 

Można jechać maksymalnie 30km/h, powyżej tej prędkości szlaban się nie otworzy. :P

  • Upvote 1

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, erykmoz said:

 

Można jechać maksymalnie 30km/h, powyżej tej prędkości szlaban się nie otworzy. :P

 

Testowałem lekko przy 40km/h max. :D

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, erykmoz said:

 

Można jechać maksymalnie 30km/h, powyżej tej prędkości szlaban się nie otworzy. :P

To ja jakiś dziwny jestem, bo mi się otworzył nawet przy 160 km/h. Inna inszość, że żeby bezpiecznie przejechać należy jechać maksymalnie ~53 km/h.

Edited by Abed

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Abed said:

To ja jakiś dziwny jestem, bo mi się otworzył nawet przy 160 km/h. Inna inszość, że żeby bezpiecznie przejechać należy jechać maksymalnie ~53 km/h.

 

Mi od 40km/h się nie otwierał.

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.