Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

31 minutes ago, piotrsch said:


Peterbilt 389. Rozjaśniłem ekran na maks i poznałem po przednich światłach. :D

 

Nadchodzi moja bestia którą będę przemierzać tysiące mil :rolleyes::rolleyes:

 Nic nie trzeba było rozjaśniać , już na pierwszy rzut oka  można śmiało powiedzieć że to właśnie jest PET 

co może tu być mylące to chyba tylko odgłos silnika, a tak po za tym kto jest na bieżąco z informacjami z SCS i czytał każde info to zapewne wie że to właśnie peterbilod ma być tym kolejnym autem , co do volvo to szybciej doczekacie się przeskalowania mapy oraz kilku dlc , zanim usłyszymy jakąkolwiek informacje właśnie o tym aucie :D

 

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaneMoro said:

Szczerze, to lepiej, jakby poprawili optymalizacje w ETS2 i ATS niż dodawać ciężarówki.

@RaneMoro spokojnie wszystko w swoim czasie, trzeba się uzbroić w cierpliwość. :-)

SCS Software ma swoje tempo pracy, a tym bardziej, że jest to czeskie studio xD jak to nie raz Bohun o tym mówił.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

^ Co jak co, ale muszę się z tym zgodzić. Jeszcze przed zmiana oświetlenia i pogody w ETS2 mogłem zgrać na ultra spokojnie z 400% skalowaniem z >30FPS. Teraz, żeby ten wynik utrzymać musiałem wyłączyć MLAA i obniżyć skalowanie do 300%. Moja karta jeszcze może uciągnie DLC Vive La France na obecnych ustawieniach, ale na kolejne mapowe DLC muszę już kupić nową - o ile SCS wciąż będzie "szło" swoim tempem z optymalizacją.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

U mnie sytuacja wygląda tak: 

Przed 1.17 na ultra + 200% skalowania miałem okolice 70-80 FPS.

Teraz, na 1.25 na ultra + 125% skalowania mam okolice 20-30 FPS. 

Na szczęście mam sposób, który (prawdopodobnie działa).

Ustawiam opcje uruchamiania na: -threads -high

Tak samo w lanucherze od TruckersMP. Klikam PPM, właściwości i ustawiam tak:

Quote

"D:\Program Files (x86)\TruckersMP\launcher_ets2mp.exe" -threads 6 -high -nointro

A tam gdzie jest 6 ustawiamy liczbe wątków swojego procesora. (U mnie jest 6 xD)

I z 20-30 fps na ultra robi mi się magiczne 50-70. 

Link to comment
Share on other sites

^^SCS ma już dwie trucki gotowe, ale......(w sumie wy wiecie)  Napisali na SCS twitter.. Także VNL..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zmieniam temat.

 

Albo zostanie poprawiona synchronizacja albo wracam na sp. To jest chore, że gracz z powodu słabej synchronizacji czy opóźnień, wjeżdża mi w tyłek, niszczy cały zestaw i jedzie dalej jak gdyby nic się nie stało. Admin odrzuca report z w/w powodów. Powinien być punkt w regulaminie mówiący o tym, że gracze mający słabszy internet, mają mieć na uwadze ewentualne opóźnienia. I niech się wtedy nauczą trzymać odległość od poprzedzającego pojazdu.

Link to comment
Share on other sites

@BTS Duch info?

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.