Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

SCS powinien popracować trochę nad rozgrywką. Poza jazdą są jeszcze garaże, pieniądze których nie ma gdzie wydać (to po co je zarabiać?), dodanie realizmu do SP bo obecnie AI jest tak irytujące że lepie to wyłączyć. 
Czy ktoś się spotkał w prawdziwym życiu że osobówki non stop zajeżdzają drogę i hamują gdy jedziemy za nimi? Sporadycznie się zdarzy... ale nie non stop. I mandaty... Gdy jadę swoim pasem i AI we mnie uderzy to mandat dostanę ja. Samo prowadzenie firmy też powinno być bardziej rozbudowane. Jakieś typowo ludzkie problemy, np. pracownik odchodzi, trzeba go kimś zastąpić, może wysłać na szkolenie nową osobę... Może jakaś choroba która wyłącza pracownika na jakiś czas itp. itd. Pewnie pomysły można by mnożyć. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Grzesiek PL said:

Nie ma co narzekać wszystko sie zmieni jak wejdzie DX11. Wtedy ETS2 bedzie dorównywał najlepszym grą na rynku gier. 

 Którym? Jakie są gry symulacji ciężarówki, które mogą stanowić konkurencje dla ETS2? Dla symulatorów farm owszem. Giants oraz wydawcy Cattle & Crops będą mogły ze sobą rywalizować jak tylko wyjdzie C&C. Ale SCS? DX11 również niewiele zmieni. Ludzie pograją ucieszą się itd, ale w końcu zdadzą sobie sprawę z tego "ileż można wozić te towary w tą i w tamtą." Dopóki nie wyrośnie konkurencja dla SCS (a na to w najbliższej przyszłości się nie zanosi) tempo prac będzie takie jakie jest. Co do DX11 na ETS2 jeszcze jestem w  stanie zrozumieć, że nie został zaimplementowany, bo w końcu gra ma już swoje lata; ale żeby nie było go w ATS...

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

SCS nie ma konkurenta i moze sobie pozwolic na takie tempo prac :/ Pomyslow na rozbudowe ekonomi w tej grze gracze maja bez liku tylko zeby jeszcze scs chcial to spisac gdzie i wdrozyc do gry to mozna bylo by mowic o jakims progresie a nie zapowiada sie w ogle ze scs cokolwiek ruszy w kweti zarzadzania firma ... Dla przykladu kazdy kierowca zatrudniony w firmie powinien zdobywac kolejne perki nie za doswiadczenie a za kase bo wtedy wyszkolenie kierowcy na trasy miedzynarodowe kosztowalo by sporo kasy ktora i tak w prosty sposob zdobywamy. Niech na poczatek chociaz ADR bedzie odplatny dla kierowcow i nawet dla nas to bedzie mialo wiekszy sens niz na dzien dzisiejszy to co mamy :) 

Link to comment
Share on other sites

Jestem ciekaw jak sprawa wyglada od kodu i modować pewne rzeczy w grze.. Chocby uszkodzenia typu rozwalenie skrzyni poprzez spuszczenie do 2 z 10 czy zatarcie silnika na jałowym... Bardziej rozbudowany system zniszczen np uszkodzona chlodnica podczas wypadku. Fajnie by było..
Fajnie by tez bylo jakby jakies miasta były, nie te wsie i przedmieścia. 

Link to comment
Share on other sites

On 18.10.2016 at 9:57 PM, BTS Duch said:

Dla tych co nie mogą być na najbliższym PGA a chcą zobaczyć co nam SCS przygotował w nadchodzącym wielkimi krokami Viva la France 

najnowsze informacje o imprezie , https://www.facebook.com/IMGN.PRO/photos/a.384465904998620.1073741828.339699416141936/962937007151504/?type=3&theater

 

 

Tak jak było napisane wcześniej transmisją będzie prowadzona przez Janusz0821 w godzinach 15:00- 18:00 za pośrednictwem FB Janusz0821 

możliwe są również prędzej krótkie pokazy, z tego  co zaplanowali na PGA

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

^Ale to jest ich gra i nie muszą z nikim się kontaktować. To raczej twórcy modów i multiplayer musza się dostosować do danych aktualizacji. Mi tam to nie przeszkadza że na aktualizację Mp do danej wersji ETS 2 trzeba czekać.

Link to comment
Share on other sites

Ja cię rozumiem ze oni nie muszą nikogo pytać tylko jak by nie patrzeć multi ma dość sporo użytkowników można nawet powiedzieć że bardzo dużo i wszyscy musieli kupić orginalną grę żeby pograć więc jest to zysk dla SCS. Gdyby nie multi pewnie połowa by nadal leciała na piratach i nie było by tego zysku więc powinni się troszkę liczyć z twórcami multi. Chociażby na przykład dawać informacje że takie coś będzie to wtedy aktualizacja do multi była by wcześniej a tak był kilku godzinny zastój. 

  • Upvote 1

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Majster said:

Ja cię rozumiem ze oni nie muszą nikogo pytać tylko jak by nie patrzeć multi ma dość sporo użytkowników można nawet powiedzieć że bardzo dużo i wszyscy musieli kupić orginalną grę żeby pograć więc jest to zysk dla SCS. Gdyby nie multi pewnie połowa by nadal leciała na piratach i nie było by tego zysku więc powinni się troszkę liczyć z twórcami multi. Chociażby na przykład dawać informacje że takie coś będzie to wtedy aktualizacja do multi była by wcześniej a tak był kilku godzinny zastój. 

 

Powiem ci tak, że z około 30-40 % osób nawet by nie kupiła gdyby nie było multi. Przez to, że one powstało ta gra "żyje". Można to zobaczyć szczególności na EU #2 gdzie od godziny 14-15 do prawie 20-22 trzeba czekać w kolejce po kilkanaście minut by wejść na server. A dzięki gratisom jakie oferują graczom za granie w ich produkty jeszcze więcej osób może przyciągnąć.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Tylko SCS wydając jakieś gratisy powinien też pomyśleć czy nie będzie to kolidowało z multi bo to tez jest dla nich zarobek bo ludzie kupują dodatki żeby np u innych widzieć i dzięki temu leci kasa a oni w ogóle na to nie patrzą. Mam nadzieję że twórcy gry wezmą się kiedyś za to i pomyślą co zrobić żeby to nie kolidowało. 

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Majster said:

Tylko SCS wydając jakieś gratisy powinien też pomyśleć czy nie będzie to kolidowało z multi bo to tez jest dla nich zarobek bo ludzie kupują dodatki żeby np u innych widzieć i dzięki temu leci kasa a oni w ogóle na to nie patrzą. Mam nadzieję że twórcy gry wezmą się kiedyś za to i pomyślą co zrobić żeby to nie kolidowało. 

Powiedz mi, jak chce wprowadzić nowosci ze wsteczna aktualizacja ? Nie ma takiej opcji zeby cos dodac do multi bez aktualizacji :) musi byc kolejna aktualizacja prze MWL4 zeby to bylo w multi.

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem że musi być aktualizacja ale moim zdaniem powinni dogadać się żeby wyszła aktualizacja SCS i żeby np już multi po kilku min była przygotowana a tak to jedni zaskakują drugich i dla graczy to kilka godzin przerwy. Fakt faktem ostatnia aktualizacja może polepszyła troszkę jazdę na lądówce śmierci. :)

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czy jak dostałem bana i nie wyprzedzałem prawidłowo ( RZEKOMO ) ,bo jechała cięzarówka z duisburga do calais i osobówka to mogę prosić o warunkowe odwołanie ? .W miarę szybko jechałem jak najbliżej linii od lewej strony i chciałem wyprzedzić osobówkę ,ale on na chama zaczął przyspieszać i zanim chciałem wrócić na 2 pas to już ban :( 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tomkusi1 said:

Czy jak dostałem bana i nie wyprzedzałem prawidłowo ( RZEKOMO ) ,bo jechała cięzarówka z duisburga do calais i osobówka to mogę prosić o warunkowe odwołanie ? .W miarę szybko jechałem jak najbliżej linii od lewej strony i chciałem wyprzedzić osobówkę ,ale on na chama zaczął przyspieszać i zanim chciałem wrócić na 2 pas to już ban :( 

Jeśli masz to nagrane to wyślij adminowi. Jeśli nie to raczej nie udowodnisz niewinności. Na tej landówce najlepiej powstrzymać się od wyprzedzania

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, tomkusi1 said:

Czy jak dostałem bana i nie wyprzedzałem prawidłowo ( RZEKOMO ) ,bo jechała cięzarówka z duisburga do calais i osobówka to mogę prosić o warunkowe odwołanie ? .W miarę szybko jechałem jak najbliżej linii od lewej strony i chciałem wyprzedzić osobówkę ,ale on na chama zaczął przyspieszać i zanim chciałem wrócić na 2 pas to już ban :( 

 

Próbuj. Ja wczoraj dostałem bana na jakieś landówce, za wyprzedzanie, a stałem w korku i wpuszczałem Skodę. Napisałem apelację i po 10 minutach dostałem odpowiedź, że kara została nałożona przez pomyłkę i mogłem grać dalej.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Powód to złe wyprzedzanie.Jechałem wcześniej przed banem około 160-170 na prostych i starałem jak najbardziej trzymać się swojego pasa. Potem byl zakręt to zwolniłem i powoli jak najbezpieczniej starałem się wyprzedzać. Jechałem też bardzo blisko ciągłej linii ze względu ,że z bardzo daleka jechał tir i tak jak mówię,chciałem już wracać ,ale niemiec dał mi bana :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.