Jump to content

Duczo

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  749
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Duczo last won the day on December 8 2017

Duczo had the most liked content!

About Duczo

 • Birthday January 10

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sligo
 • Preferred Trucks
  DAF
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish

TruckersMP Information

External Websites

Recent Profile Visitors

16785 profile views

Duczo's Achievements

Rookie

Rookie (2/13)

 • Well Followed
 • Conversation Starter
 • Avid Talker
 • Very Popular
 • Popular

Recent Badges

906

Reputation

1

Community Answers

 1. Data: 14.12.2024 Godzina: 18:30 / 19:00 pl czas Miejsce rozpoczęcia konwoju: Polska Miejsce zakończenia konwoju: Szwecja Serwer TMP: Simulation lub dedyk * Komunikator: Discord Zapisy na konwój poprzez system > Ticket < Zapisy otwarte do dnia 1.12.2024 Konwój ma charakter ZAMKNIĘTY dla graczy niezrzeszonych. Zasady nie zostały zatwierdzone przez TruckersMP soon soon 1. Każdy uczestnik konwoju jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konwoju. 2. Każda firma musi wyłonić dwie osoby reprezentujące firmę. 3. Zabrania się reklamowania wirtualnych spedycji podczas konwoju. 4. Zabrania się wyprzedzania innych uczestników konwoju. 5. Zabronione jest wczytywanie się podczas konwoju. 6. Prędkość maksymalna w terenie zabudowanym wynosi 60 km/h, natomiast poza terenem zabudowanym 95 km/h. 7. Odstęp pomiędzy pojazdami powinien wynosić od 50 do 100 metrów. 8. Osoby u których występują “lagi” proszone są o zajmowanie miejsc na tyle firm (lub konwoju). 9. Zabrania się używania świateł długich oraz świateł ostrzegawczych (tzw. kogutów). 10. Zabronione jest wybieranie ładunków z serwisu World of Trucks (kontraktów) 11. Zalecane jest wyłączenie zdarzeń losowych 12. Każdy manewr (m.in. zmiana pasa ruchu, skrętu) należy sygnalizować danym kierunkowskazem. 13. Rodzaj ładunku ustalają szefowie swoich firm. 14. Każda osoba chcąca uczestniczyć w konwoju powinna mieć sprawny oraz zatankowany ciągnik. 15. Osoby nie zrzeszone jadą na końcu konwoju. 16. Na serwerze Discord prosimy o zachowanie kultury osobistej - zabrania się przeklinania, przekrzykiwania, prowadzenia konwersacji niezwiązanej z konwojem, obrażania firm biorących udział w konwoju oraz nie wywołujemy konfliktów. Każda osoba będąca na serwerze Discord ma obowiązek dodania przedrostka (skrót) do nicku oznaczającego przynależność do danej spedycji. 17. Na serwerze Discord jest wymuszony tryb "Push to Talk". Prosimy o przypisanie klawisza do aktywacji głosowej. * - może ulec zmianom
 2. Happy Birthday 🎉

 3. Happy Birthday 

 4. Happy Birthday 

 5. W tej cenie można dostać nowego thrustmaster T128, T248, TMX, T150.
 6. Jak wyżej napisał @JJay napisać sugestie, była jakas ankieta w której uczestniczyło stado dzieci, zgodnie z tą ankietą TMP zmieniło zasady, na to że sim 1 posiadało 3k slotów z ograniczeniem 110km/h a wszystkie pozostałe przynajmniej 150km.h przynajmniej bo na arcade jest bez ograniczeń. Pomimo że ludzie tak głosowali nikt tego nie respektuje, osoby głosujące nadal grają tam gdzie jest najwięcej graczy czyli sim 1 (osobiście wywalczyłem dodatkowy 1k slotów, gdyż 3k slotów było to jakimś nieporozumieniem, gdyż w ankiecie z 10k głosujących 60% chciało 150km+ a serwery przystosowane jak by głosowało z 50k osób, głosując oczywiście za zmianą na 150+, a tak nie było) Więc jeśli zdecydujesz sie napisać takową sugestie podeślij mi do niej linka na pw, a postaram sie aby to trafiło w odpowiednie ręce, a nie zostało zakopane i zapomniane jak setki innych sugestii, zdaniem staff tmp - nie potrzebnych. Zmiany na plus oczywiście jak najbardziej, niech są! ale tu zostało wprowadzone coś co tak naprawdę nie działa! Serwery o które walczyło 60% głosujących są praktycznie puste, ktoś głosował tak naprawdę o coś co już im TMP oferowało! (były serwery arcade 150km/h) ilu z tego korzystało? 1% ? no bo po jakiego diabła serwer gdzie nie da się trolować /ramować innych graczy więc zróbmy coś dla trolli! takiego zdania była osoba która po tych zmianach awansowała na stanowisko "Business Analyst" czy coś trzeba tu więcej tłumaczyć? TMP obrało już tylko jeden kierunek, jaki? Twój portfel!
 7. Happy Birthday!

 8. Happy Birthday

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.