Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

49 minutes ago, Grzesiek PL said:

A teraz troche z innej beczki. Jak wam się podoba beta? Tereny Francji zmodernizowane?

Jak narazie  jest super  tylko szkoda ze nie rozbudowali reszty miast zobaczymy  jak będzie  wyglądać  reszta Francji.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Grzesiek PL said:

A teraz troche z innej beczki. Jak wam się podoba beta? Tereny Francji zmodernizowane?

Moim zdaniem jest to kawał dobrej roboty a, że jest to przygotowanie obecnego obszaru Francji do DLC  to Viva Le France będzie cudne. 

Jestem ciekaw czy dodadzą otwieranie bramek do reszty europy.

 

2 hours ago, CofeeTV said:

Jak narazie  jest super  tylko szkoda ze nie rozbudowali reszty miast zobaczymy  jak będzie  wyglądać  reszta Francji.

Według mnie tego czego teraz nie poprawili to już raczej nie poprawią (chodzi mi o stary obszar)

 

Używaj edycji postu. Ostatni raz to piszę. // Bandero

Link to comment
Share on other sites

@Up z tego co było już pisane na blogu SCS  to przebudowie miał ulec tylko Paryż , może to że wyrobili sie w czasie lub inne czynniki innego spowodowały to że zaszły tez drobne zmiany w innych miastach na terenach Francji.

Co do bramek działanie to zostanie/zostało zmienione tylko na terenach Francji , dowodem jest wyjechanie na tereny nowych Italy, gdzie można zaraz przy pierwszej lepszej okazji zaznać smak starej poczciwej europy z świata ets 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Mi brakuje w atsie zmiany rozstawu osi.  Kola w naczepie albo by sie zblizaly do siebie albo odsuwaly i na tej zasadzie okreslalo by to stabilnosc naczepy i rozmieszczenie masy na os :) To wcale nie jest tak ciezko scsowi zrobic skoro moze to dzialac na zasadzie podobnej jak podnoszenie osi tylko ze w poziomie :P 

Link to comment
Share on other sites

^Mysle ze bardziej techniczna :) z kazdym nowym miastem lista potencjalnych crashy rosznie lawinowo a wymagania odnosnie pro modsa tez male w sumie nie sa. Na singlu trzeba miec solidny sprzet zeby moc sobie w 30 kl/s wjechac na barcelone a spore grono osob spelnia ledwo minimalne wymagania sprzetowe co do podstawki gry... oczywiscie na takiej mapie ruch bylby bardziej rozlozony ale watpie zeby serwery wytrzymaly napor 4k graczy nawet na tak duza mape...

Link to comment
Share on other sites

^Przez ciebie wpadłem na fantastyczny pomysł, ale ciężki do wykonania :) Jak wiadomo, niektóre gry mają możliwość pobrania clienta servera (np. minecraft XD). Jakby tak było z TMP byłoby naprawdę nieźle ;) Możliwość założenia własnego serwera np. do 20 slotów (żeby to były serwery prywatne, a nie publiczne, w końcu są do tego oficjalne serwery :D) Można by było na nich instalować mody (pod warunkiem, że inna osoba też je ma). 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Slonick[PL] said:

fajnie by było mieć np taki firmowy serwer z promodsem+rusmap , ruchem AI i 100-200 slotów. Ale to pewnie temat bardziej dla SCS.... myślę że gdyby można było wykupić taki serwer to znaleźli by się chętni.

 

 

Komputer z scs tego by nie wytrzymał, a co dopiero przeciętnego Kowalskiego :D

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BTS Duch said:

 

Komputer z scs tego by nie wytrzymał, a co dopiero przeciętnego Kowalskiego :D

Czemu tak uważasz? Nie jest to bardziej kwestia internetu? Bo z tym mógłby być problem.

 

Jestem laikiem w sprawach technicznych więc nie orientuje się dokładnie

Edited by Brayann
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Brayann said:

Czemu tak uważasz? Nie jest to bardziej kwestia internetu? Bo z tym mógłby być problem.

 

Jestem laikiem w sprawach technicznych więc nie orientuje się dokładnie

A wyobrażasz sobie 2300 ludu+promods+internet innych ludzi np słabszy bo ja tego jakoś nie widzę 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, RaneMoro said:

^Nie musiałby nikt nie opłacać :) To tak jak np. z TS3. Pobierasz serwer client'a i go odpalania na komputerze. No chyba, że trzeba byłoby płacić za dostęp do takiego clienta. 

Święte słowa!

Pytanie czy twórcy MP kiedyś zdecydują się na takie posunięcie...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Majster said:

Rozumiem tylko za dostęp do samej mapy są odwołania. I jeśli każdy by miał jeszcze swój serwer to od musi też mieć odwołanie do pozycji każdego więc to tylko by moim zdaniem by stworzyło lagi na serwerach.

No to cóż chyba musimy zaufać SCS Software :P

A sprawa z prywatnymi serwerami tzn. firmowymi :).

Czy deweloperzy wypowiadali się na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Trybcio86 said:

Smieszny jestes... co ci oni przeszkadzaja poza pingiem? To nie ich wina ze serwery sa w europie a nie w azji.

Chociażby w tym, że później tacy goście zgłaszają cię i dostajesz bana przez ich ping, ostatnio miałem taką sytuację... wyprzedzałem gracza z pingiem +200, 30 metrów przed nim wróciłem na prawidłowy pas, a on wyleciał w powietrze i po tygodniu dostałem banicję, jadąc za chińczykiem musisz trzymać dystans minimum 100 metrów, bo nie wiadomo czy zaraz nie wystrzeli do tyłu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.