Jump to content

[BTS] Duch

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  740
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

[BTS] Duch last won the day on December 8 2017

[BTS] Duch had the most liked content!

About [BTS] Duch

 • Birthday January 10

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sligo
 • Preferred Trucks
  DAF
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish

TruckersMP Information

External Websites

Recent Profile Visitors

11,780 profile views

[BTS] Duch's Achievements

Rookie

Rookie (2/13)

 • Conversation Starter
 • Avid Talker
 • Getting Noticed
 • Popular
 • Very Popular

Recent Badges

905

Reputation

1

Community Answers

 1. Tak sie składa że akurat przez takie cos przechodziłem osobiście, pomimo że w Turcji gra kosztuje tyle co jedno najtańsze piwko, znajdują sie tam gracze co wolą napisac tu i tu i unban gwarantowany. (materiał z ets2 został skasowany na twitch oraz YT) pozdrawiam gracza zum zum (znajdziecie jego kilka kont z premem) a mimo to gracz nadal jeździ Z drugiej strony to ciekawy temat, bo administracja już nie raz informowała że nasze materiały są przechowywane również na ich serwerach, to jak to jest? niby robią kopie i mimo tego w przypadku skasowania materiału przez osoby trzecie, najgorzej na tym wychodzi właśnie osoba zgłaszająca? To może lepiej nie wysyłać tych reportów, i niech sama administracja zacznie być bardziej aktywna i robić to za graczy? Tak wiemy jest bajka "Admin tez człowiek" ale czy admin jak mu ktoś usunie materiał jest ukarany?
 2. Juz wyjaśniam, ktoś sie postarał by Twoje dowody w sprawie innych graczy znikły ! Zapewne ktoś otrzymał perma z twojego filmu, "gracz X " napisał do yt / twitch lub innego źródła twojego materiału, oni ten materiał skasowali, następnie napisał do tmp o unbana , tobie dali bana na reportowanie graczy za celowe usuwanie dowodów!
 3. https://blog.scssoft.com/2022/08/destination-hannover-event.html Dokładnie tak jak opisałem kilka postów wyżej, będzie grubo xd tmp
 4. IAA Transportation show Ostatnia duża aktualizacja do naszej ukochanej gry ETS 2 dostarczyła nam sporo zmian, na kilku płaszczyznach. Przypomnijmy sobie ten dzień - Informacje Blog SCS Posiadanie własnych naczep typu silos, naczepy typu cysterna adr, update dlc "Krone" wraz z dodaniem firmy "Krone" oraz przebudowaniem w całości miasta HANOVER! Powróćmy jednak do samego miasta Hanover, a dokładnie ilustracji z blog scs Tak, wyżej przedstawiona ilustracja to to samo miejsce, gdzie co roku odbywają się targi motoryzacyjne, technologiczne itp. Wszystko co nas spotka w najbliższych latach! Powracając na ziemię, to SCS organizuje nam pomalutku event wotr, oczywiście z w/w miastem gdyż od kilku dni na steam db można zlokalizować dodane przez scs przedmioty Przypomnijmy sobie, że miasto Hanover posiada tylko 3 wjazdy do miasta! A sama firma ITS (odwzorowane miejsce IAA) tylko jeden dojazd, i o ile TMP zaskoczy nas aktualizacja na czas, to można się spodziewać, jednego wielkiego korku w samym centrum Niemiec (niczym event z marca 2019 oraz miasta Paris) O ile, jedna z zawartości oznacza miejsce startu, lub końca trasy, to będzie na bogato! Tak wiec do sedna, naładować bateryjki, przygotować kubek z melisą i jazda! Wrzesień już za rogiem.
 5. Oto Hannover i fabryka Krone
 6. Szkoda że mi tak nie idzie w lotto
 7. https://blog.scssoft.com/2022/06/ets2-ats-145-update-ownable-cisterns.html kolejne info odnośnie bety 1,45 ostatnia fota, petarda!
 8. Zerkając na ostatnią częstotliwość w/w tematu na blogu, można śmiało powiedzieć że jest szansa zahaczyć i lipiec.
 9. przebudowa przebudowanych niemiec xd tak to sie nie doczekamy uk i prehistorycznego going eas. Ale miłe zaskoczenie jednak jest
 10. Bo chcąc nie chcąc znajduje sie tu jeszcze dział imprezy, o moderacji forum nie wspomnę o ile jeszcze taka istnieje akceptowanie wątków z kilku tygodniowym opóźnieniem, zalegające wątki z 2 miesięcy wstecz! Reszta to sztuczne nabijanie postów linkami które na pozostałych sekcjach językowych udostępnia bot.
 11. Nie nudzi Was tak wstawianie tych postów z blogu scs? Może warto to zastąpić botem, niż tak na siłę nabijać posty na forum które umarło lata temu!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.