Jump to content

[BTS] Duch

Veteran Driver V
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

[BTS] Duch last won the day on September 1 2018

[BTS] Duch had the most liked content!

Community Reputation

774 Local Driver

About [BTS] Duch

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  ;p
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  Polish

TruckersMP Information*

External Websites*

Recent Profile Visitors

6663 profile views
 1. Koszt samej przejściówki + shiftera to cena używanej Logitech Driving Force GT przeróbka tej twojej kierownicy to +/- kolejne 200-300 pln Kupować kierownice to tylko 900 stopni! każdą inna się po prostu nie opłaca, takich pseudo kierownic nawet nikt nie odkupi, no chyba że dla dziecka do zabawy w piaskownicy.
 2. Może napisz to do autora moda, bo tmp tylko to nam udostępnia i nic więcej
 3. Jest kilka sposobów: 1) konto premium na trucksbook 2) aplikacja https://truckyapp.com/overlay/ (koliduje z trucksbook) 3) napisanie własnego api
 4. Teraz niech znajdzie się jeszcze wróżka od genetycznie skopanego alt tab, by po powrocie z pulpitu nie dostawać ataku szału że zaś trzeba resetować grę bo nic się nie da zrobić! Testowałem już wszystkich kombinacji jakie padały na forum/discord i nic nie przyniosło rezultatu, raz się udało za drugim razem już nie! Podsumowując, każdego dnia resetuję grę kilkadziesiąt razy bo nie mam innego wyjścia.
 5. Są gusta i guściki, dla mnie to najbrzydsza ciężarówka na świecie, i nie chodzi tu o wykonanie jej przez scs tylko całokształt. Brzydkie kaczątko i tyle! Ja osobiście nie tknę tego nawet palcem.
 6. Update zapisy zamknięte dodano godziny wyjazdu poszczególnych grup dodano kolejność wyjazdu grup dodano adres ts3 aktualizacja regulaminu
 7. Dodane zostało ustawienie firm, oraz pragniemy przypomnieć że zapisy trwają do 30.11.2019 do godziny 23:59 czasu polskiego.
 8. zapomniałeś dodać że ładunek musi być po za stan utah np do elko Tutaj dodatkowo poradnik na pozostałe zadania na steam związane z utah https://www.steamah.com/american-truck-simulator-utah-achievements-guide/
 9. to tylko animacja nie ma się czym stresować , odznaczysz p"pokazuj wideo" i już jesteś na 2 stronie jak to było do tej pory Ale miły widok dla oka, ciekawe czy reszte przepraw tez tak zrobią
 10. Cena jest podana dla wewnętrznego grona, ale tym razem pln nie ma! Podejrzewam że nie zmieni ona sie do poprzednich stanów i wyniesie tyle samo!
 11. Czytanie z zrozumieniem się kłania, mowa jest cały czas o ATS, mało to podlinkowane zostało również itemy z ATS o filmiku promującym Utah już nie wspomnę. Idąc twoim tokiem myślenia wypadało by dodać również 99% proporczyków krajowych, które wszystkie szło kupić za zaledwie 1 piwo, a sprzedać już za 2 skrzynki, ale to tak na marginesie. Ale mniejsza w to, jak się nie czyta postów na które postanawia się udzielić odpowiedzi, to się nie dziwić że ktoś w końcu nadepnie na odcisk.
 12. Nie wiem jak Wy, ale ja wiem jedno na noc trzeba przygotować bo może być gruba noc
×
×
 • Create New...