Jump to content

Dood_

Veteran Driver IV
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dood_ last won the day on September 16 2015

Dood_ had the most liked content!

Community Reputation

99 Unlicensed

5 Followers

About Dood_

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information*

 • Gender
  Male

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

1627 profile views
 1. Most special characters are displayed wrong, for example there is "Micha³ "mwl4"" instead of Michał
 2. czysto nie było, ale wykonalne https://youtu.be/tbYcKzE_bws raz wyszło lepiej ale nie nagrywałem, to powiedzmy że to nagrane to moje najlepsze
 3. @{HGT} Etihad [UAE] poćwicz nad rozpoznawaniem ironii
 4. Szukaj w nevadzie, i musisz sprawdzić warianty naczepy, sprawdziłem kilka i dopiero za trzecim razem znalazłem jakąś którą można wziąć na trzy. https://vgy.me/pt8c8U.png https://vgy.me/BUPVBn.png
 5. Mi to wygląda na jakiś filt "postarzający", na budynku i ziemi też go widać.
 6. Skrzynki i klucze confirmed
 7. Zebys mogl wyslac zgloszenie gdy nie znasz angielskiego, oraz zeby zgloszenie odebral admin ktory zna jezyk w ktorym zostal zgloszony.
 8. Dood_

  Promods server

  Why players could't download promods the way they do now?
 9. Tylko Valve jest znane z tego że nie umie liczyć do trzech, gdzie SCS ma tylko jedną grę z dwójką w nazwie. No i samo porównanie jest takie średnie bym powiedział.
 10. To moze jeszcze zamiast permabanow wyegzekwujmy zakaz prowadzenia pojazdow albo kare wiezenia? Kiedy w koncu zrozumiecie ze nie da sie przeniesc wszystkich regul z rzeczywistosci do gry? Jak chcesz tak bardzo przepisowej ilosci pilotow to wylacz komputer i nigdy do niego nie wracaj.
 11. Wejdź na https://truckersmp.com/profile/settings i ustaw strefę czasową jak na screenie, wtedy pojawi się poprawny czas, bo tamten był w UTC +0. Co prawda już nie masz bana, ale może na przyszłość komuś się przyda.
 12. Macie jakichkolwiek pracowników? Jeżeli tak to wszystkich zwolnijcie, żeby być jedynym kierowcą w swojej firmie.
 13. Dzieje sie to zaraz po polaczeniu czy w trakcie gry? Mielismy tak pare razy z kumplami, ze po polaczeniu w tym samym miejscu ktorys nas nie widzial a my jego. Wystarczylo zeby sie chociaz minimalnie ruszyc i sie naprawialo.
×
×
 • Create New...