Jump to content

Dood_

Veteran Driver IV
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Dood_

 1. Actually, we don't since there's 0 communication beside "when it's done" and that tweet a weak ago that said they will be testing.
 2. Because they develop gta online money hacks and rockstar doesn't like that you have an option to mod milions of in-game money instead of paying them.
 3. Most special characters are displayed wrong, for example there is "Micha³ "mwl4"" instead of Michał
 4. czysto nie było, ale wykonalne https://youtu.be/tbYcKzE_bws raz wyszło lepiej ale nie nagrywałem, to powiedzmy że to nagrane to moje najlepsze
 5. @{HGT} Etihad [UAE] poćwicz nad rozpoznawaniem ironii
 6. Szukaj w nevadzie, i musisz sprawdzić warianty naczepy, sprawdziłem kilka i dopiero za trzecim razem znalazłem jakąś którą można wziąć na trzy. https://vgy.me/pt8c8U.png https://vgy.me/BUPVBn.png
 7. Mi to wygląda na jakiś filt "postarzający", na budynku i ziemi też go widać.
 8. Skrzynki i klucze confirmed
 9. Zebys mogl wyslac zgloszenie gdy nie znasz angielskiego, oraz zeby zgloszenie odebral admin ktory zna jezyk w ktorym zostal zgloszony.
 10. Dood_

  Promods server

  Why players could't download promods the way they do now?
 11. Tylko Valve jest znane z tego że nie umie liczyć do trzech, gdzie SCS ma tylko jedną grę z dwójką w nazwie. No i samo porównanie jest takie średnie bym powiedział.
 12. To moze jeszcze zamiast permabanow wyegzekwujmy zakaz prowadzenia pojazdow albo kare wiezenia? Kiedy w koncu zrozumiecie ze nie da sie przeniesc wszystkich regul z rzeczywistosci do gry? Jak chcesz tak bardzo przepisowej ilosci pilotow to wylacz komputer i nigdy do niego nie wracaj.
 13. Wejdź na https://truckersmp.com/profile/settings i ustaw strefę czasową jak na screenie, wtedy pojawi się poprawny czas, bo tamten był w UTC +0. Co prawda już nie masz bana, ale może na przyszłość komuś się przyda.
 14. Macie jakichkolwiek pracowników? Jeżeli tak to wszystkich zwolnijcie, żeby być jedynym kierowcą w swojej firmie.
 15. Dzieje sie to zaraz po polaczeniu czy w trakcie gry? Mielismy tak pare razy z kumplami, ze po polaczeniu w tym samym miejscu ktorys nas nie widzial a my jego. Wystarczylo zeby sie chociaz minimalnie ruszyc i sie naprawialo.
 16. A bloga to ty czytasz? http://blog.scssoft.com/2017/01/seventy-thousand-keys-and-still-going.html
 17. Bo mają być jeszcze dostarczone do 10 różnych miast. Więc jak dostarczysz 2, 10, a nawet i 100 ładunków do tego samego miasta to będzie się to liczyć jako 1.
 18. Ja tam dalej pamietaj jak mowili ze zrobienie MP jest niemozliwe. XD
 19. When we report someone in-game there's a message saying Thank you for the report! Report id: 111 Is there a way we can later check if perpetrator was kicked/banned/nothing?
 20. Po uruchomieniu gry na ekranie z logowaniem i serwerami szukaj ikonki trybika, takiej jak na tabie. Wlacza on te same ustawienia i mozesz tam zmienic tag.
 21. W zasadzie tylko EU1 ma ogranicznik, więc reszta serwerów to to samo.
 22. Co do drugiej propozycji to jest już na to komenda. /s nick
×
×
 • Create New...