Jump to content

[JT]Rosyjski Elektryk

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  326
 • Joined

 • Last visited

About [JT]Rosyjski Elektryk

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

13072 profile views

[JT]Rosyjski Elektryk's Achievements

 1. Ok, but how to disable this function?
 2. Hej @.DANIOX. Wydaje mi się, że do wyżej wymienionego folderu wrzuciłeś pliki o złej nazwie. Upewnij się, że pliki nazywają się odpowiednio: frosty_7_3.scs frosty_heavy_winter_7_3.scs frosty_physics_7_3.scs Jeśli posiadasz nazwy typu frosty_7_3(1).scs, to musisz je odpowiednio zmienić usuwając znaki (1) przy końcu nazwy pliku. Jeśli problem będzie nadal występował, usuń wszystkie wyżej wymienione pliki z folderu pobrane (bądź innego niestandardowego) i pobierz od nowa.
 3. Hej @DesIIgneR, Wydaje mi się, że do wyżej wymienionego folderu wrzuciłeś pliki o złej nazwie. Upewnij się, że pliki nazywają się odpowiednio: frosty_7_3.scs frosty_heavy_winter_7_3.scs frosty_physics_7_3.scs Jeśli posiadasz nazwy typu frosty_7_3(1).scs, to musisz je odpowiednio zmienić usuwając znaki (1) przy końcu nazwy pliku. Jeśli problem będzie nadal występował, usuń wszystkie wyżej wymienione pliki z folderu pobrane (bądź innego niestandardowego) i pobierz od nowa.
 4. Nazwa Sugestii Reorganizacja włączania stref ograniczonych prędkością 60km/h Opis Sugestii Aktualnie "strefa miastowa" aktywuje strefę ograniczenia prędkości 60km/h. Jako że jest ona (wg. mnie) zrobiona w taki sposób, żeby gracz przejeżdżając niedaleko danego miasta mógł je odkryć bez obowiązku wjazdu w samo centrum to często przeciąga się ona na tereny na przykład autostrad (częste zjawisko na DLC Italia). Moja sugestia obejmuje zmianę aktualnego sposobu załączania strefy 60km/h i uruchamianie jej tak, aby obejmowała tereny tylko i wyłącznie te, które w zamyśle twórcy stref 60km/h powinny być takim ograniczeniem objęte. Aktualnie: Jeśli wykryto miasto = max 60km/h Sugestia: Jeśli wykryto ograniczenie prędkości mniejsze lub równe 60km/h & wykryto miasto = max 60km/h Przykładowe obrazki Nie potrzebne. Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Myślę, iż moja sugestia całkowicie wyeliminuje miejsca na autostradach i innych drogach, gdzie frustrujące było łapanie ograniczenia do 60km/h. Uważam także, że będzie mniej pracochłonna niż aktualnie otwarta do dyskusji sugestia o poprawie każdej z osobna nieprawidłowej strefy ograniczającej prędkość, którą załączam poniżej.
 5. Witaj @Jabłonka, Bardzo prawdopodobne jest to, że nie jesteś zalogowany na steam do konta, które jest powiązane z Twoim kontem TruckersMP. Jest to wymagane do zalogowania się na swoje konto w Launcherze TruckersMP. Dla tego konta (z którego napisałeś ten post) jest to ten steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198331343228
 6. Rozmiar aktualizacji jest zależny od posiadanych DLC. W moim przypadku było to 3.3GB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.