• Announcements

  • Chris - TFM

   Game versions updated - It's time to downgrade!   08/16/17

   Once again a new version of Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator have been released. If you wish to carry on playing TruckersMP, for the time being you will need to downgrade your game versions to   ETS2: "temporary_1_27 - 1.27.x for incompatible mods" ATS: "temporary_1_6 - 1.6.x for incompatible mods"   Use the following to learn how to downgrade:      Thanks!

[JT]Rosyjski Elektryk

Members
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Cargo

About [JT]Rosyjski Elektryk

 • Rank
  What is a truck?

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Konin
 • Virtual Trucking Company Jamajka Trans
 • Preferred Trucks DAF
  Iveco
  Kenworth
  MAN
  Mercedes
  Peterbilt
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location Arizona: Tucson
 • EU Garage Location Poland: Poznan

External Websites

Recent Profile Visitors

362 profile views
 1. Dodanie komendy /pauza

  @pompka500 Każdy może mieć marzenia, chociaż i tak spodziewam się że to nigdy nie wejdzie. Mój pomysł jest przynajmniej bardziej realny niż tematyczne "/pauza"
 2. Dodanie komendy /pauza

  Uważam że logowanie z wylogowywanie z poziomu gry mogło by ułatwić grę, jednakże tylko dla tych co potrafią się zachować. Myślę iż większość ww osób wchodzi na forum. Mogła by być komenda na zalogowanie z poziomu gry, jednakże została by ona podana tylko na forum, bo przecież ludzi którzy trollują zapewne wcale nie obchodzi forum gry, więc nawet by nie wiedzieli że takowa funkcja/ komenda istnieje. Dało by to wygodę tej części ludzi która jeździ normalnie i było by pewnego rodzaju nagrodą za odwiedzanie forum ;D
 3. Synchronizacja ładunków

  Zgodzę się z kolegą @H&V I elot360PL istnieje WOT jednakże jeżeli nie interesuję cię jazda z maksymalną prędkością 90km/h to polecam Virtual Speditor - nie tylko będziesz mieć ładunki w to samo miejsce ale nawet ich wybór, firmę skąd chcesz i dokąd chcesz. Powyżej screen omawianego programu. Jak widać program jest łatwy w obsłudze, sam używam i polecam. Ponadto ktoś na tym forum mówił o programie TEDIT więc sposobów masz do wyboru
 4. Ograniczenie Prędkości w skodach

  Istnieje taka ciekawa komenda g_brake_intensity 10 (oczywiście 10 można zmienić na liczbę odpowiadającą swoim wymaganiom). Fajną funkcją jest też automatyczne hamowanie silnikiem. Ponadto @Adik_ popatrz na temat tej sugestii, jeżeli myślisz że tak powinni wprowadzić, utwórz temat w dziale sugestie, jeśli tutaj w poście to piszesz oni tego nie zrobią.
 5. 8f3e0b47a3a87.jpg

  1. [JT]Rosyjski Elektryk

   [JT]Rosyjski Elektryk

   I pass driving license on motor max.47HP

 6. Wyłączenie/włączenie c-radia na przycisk

  Chyba nie doczytałeś końcówki mojego posta Zapomniałeś też o komunikatorze głosowym na przycisk, nie każdy może sobie pozwolić na wykrywanie głosem lub transmisję ciągłą, a sygnał pneumatyczny przydaje się w Volvo gdyż normalny klakson jest po prostu za cichy.
 7. Ograniczenie Prędkości w skodach

  Według mnie takie ograniczenie mogło by po części pomóc, jednakże może lepiej osłabić przyśpieszenie pojazdów SCOUT? To właśnie przez za duże przyśpieszenie gracze lubią poszaleć. Myślę o odpowiedniku silnika 1.0 dla wszystkich graczy a 2.0 zostało by tylko dla IGA.
 8. Dodanie komendy /pauza

  Myślę iż rozmowa na ten temat jest do zamknięcia, ponieważ całkowicie mija się ona z celem gry (jeżdżeniem) i kompletnie sparaliżowała by serwery. Nawet na 10minut opłaca się wyłączyć grę i zdobić coś co aktualnie musisz zrobić. Ba, nawet oszczędzisz trochę grosza na prądzie gdyż karta graficzna musiała by renderować obraz, a tak wejdziesz na pulpit i karta graficzna się nawet w tym czasie ochłodzi. Sugestia całkowicie bez sensu, proszę modelatorów o zamknięcie tematu gdyż myślę iż pomysł jest całkowicie na NIE, Pozdrawiam
 9. Wyłączenie/włączenie c-radia na przycisk

  Osobiście jestem na nie ponieważ łatwo i szybko można wyłączyć CB radio wspomnianym wyżej sposobem. Poza tym popatrz na klawiaturę ile przycisków jest nieprzypisanych - praktycznie co aktualizację wychodzi coś nowego i trzeba do tego użyć przycisku, a wolnych miejsc jest coraz mniej. Jeżeli ktoś używa CB do tego celu co nie potrzeba zawsze można wyłączyć łatwo radio po połączeniu się z serwerem, a jeżeli już jesteś w trasie i czujesz się niepewnie kierując kamerę na CB to zawsze możesz ściszyć słuchawki, zatrzymać się i wyłączyć CB na postoju.
 10. Poszerzenie strefy bezkolizyjnej na serwisach

  Osobiście uważam że takie "rozwiązanie problemu" wyjeżdżania z warsztatu nie rozwiąże tego problemu, może nawet pogorszyć sprawę. Ciekaw jestem sytuacji gdy normalnie jadący ulicą gracz zobaczy że inny gracz wyjedzie z warsztatu i temu 1 przypomni się że strefa bezkolizyjna jest poszerzona, Zakładam że jechałby normalnie nie zatrzyma się i nie zwróci uwagi na tego drugiego . I tu sytuacja gdzie droga jest jednopasmowa i gracze wyjeżdżają z rozszerzonej strefy bezkolizyjnej w sobie. Według mnie wywołało by to niepotrzebny zamęt i niepewność normalnie jadących graczy.
 11. Przyciszenie scout'ów

  Według mnie powinno zostać tak jak jest. Myślę iż ten "intensywny" dźwięk ostrzega przed możliwym zbliżającym niebezpieczeństwie (gdyż według mnie kierowcy scout są najbardziej podatni na trollowanie innych, wiem na własnym przykładzie reportów) Ja jak jadę i słyszę scout do patrzę od razu w lusterka Nie można też zapominać że pojazdy scout jeżdżą z dużo większą prędkością, a takie "ostrzeżenie" zmusza do zachowania uwagi oraz informuje że zbliża się do nas pojazd z możliwie dużą prędkością
 12. Screenshots

  (Sam nie wiem gdzie to zdjęcie zrobiłem ale wydaje mi się że w Polsce) ( Scandinavia ) ( Prawdopodobnie Włochy )
 13. [Zabawa] Odliczanie obrazami