[JT]Rosyjski Elektryk

Members
 • Content count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Unlicensed

About [JT]Rosyjski Elektryk

 • Rank
  I can drive!

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Konin
 • Virtual Trucking Company Jamajka Trans
 • Preferred Trucks DAF
  Iveco
  Kenworth
  MAN
  Mercedes
  Peterbilt
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location Arizona: Tucson
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Poland Engish

External Websites

Recent Profile Visitors

899 profile views
 1. Zakaz publikowania linków do prywatnych profilów społecznościowych

  Gdybyś spojrzał na regulamin forum, z pewnością zauważył byś iż taki punkt już istnieje, jednak niektórzy modelatorzy itd. nie zwracają szczególnej uwagi na posty/nie zauważają tego. (Czerwone wyróżnienie tekstu dodane przeze mnie) Całość postu, który został zacytowany znajduje się poniżej Edit: Ten temat łapie się też tego punktu, skoro mowa o łamaniu ustawy.
 2. Truck

  Skoro mówimy o automatycznej skrzyni biegów to polecam w ustawieniach zmienić z Normalny tryb mocy na Wysoki tryb mocy. Biegi wtedy są zmieniane przy większych obrotach silnika przekładając się na lepsze przyśpieszenie. Poza tym jest jeszcze sprawa skrzyni biegów. Na 6-cio biegowej szybciej się rozpędzisz, lecz za to będziesz miał mniejszy V-max (około 150km/h), natomiast 12 biegowa skrzynie pozwala na rozpędzenie ciężarówki nawet do 173km/h (testowałem na scanii streamline highline R730)
 3. dodanie zmieniającej się pogody

  Według mnie synchronizacja pogody nic by nie dała, ba nawet niektórzy gracze wyrazili by swój sprzeciw(spadki fps) Istnieje takie coś jak suwak od prawdopodobieństwa spadnięcia deszczu i każdy ma go sobie ustawionego tak jak chce. Jestem na NIE
 4. Do you prefer driving at day or at night?

  I prefer driving at sunset, i love take pictures at sunset, they look great from the cabin.
 5. zgłoszenie support

  Witaj, tak jak pisał kolega @[EKARD] bazyliszek [PL] wszystkie wymagania są w tamtym temacie. Jednakże żeby złożyć podanie na suport trzeba spełniać te wymagania. Trzeba przede wszystkim udzielać się w naszej społeczności, a widzę że ty posiadasz tylko 3 posty, w dodatku każdy z tą samą sprawą(typu: "chcę zostać adminem/suportem") Ponadto widać że nie czytałeś wcale tego tematu (poniżej) i wnioskuję że jesteś typem człowieka " O radiowóz! Też chce być adminem" lecz nie czytasz nic cokolwiek ( wywnioskowałem po dacie rejestracji twojego konta czyli kwiecień ) oraz zupełnie się nie angażujesz w naszą społeczność TruckersMP, więc nawet nie masz szans z takim podejściem, pozdrawiam
 6. Tryb rodzinny

  Gry na steamie można udostępniać, ale DLC już nie (przynajmniej ja tak myślę.) Spróbuj całkowicie wyłączyć tryb rodzinny i zobacz czy będzie miał DLC. Polecam poczytać politykę prawności steam, wtedy będziesz pewny na 100%. Poza tym jest to temat nie związany z MULTI więc nie powinien się znaleźć na tym forum.
 7. Konkurs na zdjęcie miesiąca- Sierpień 2017

 8. Synchronizacja ładunków

  Zgodzę się z kolegą @H&V I elot360PL istnieje WOT jednakże jeżeli nie interesuję cię jazda z maksymalną prędkością 90km/h to polecam Virtual Speditor - nie tylko będziesz mieć ładunki w to samo miejsce ale nawet ich wybór, firmę skąd chcesz i dokąd chcesz. Powyżej screen omawianego programu. Jak widać program jest łatwy w obsłudze, sam używam i polecam. Ponadto ktoś na tym forum mówił o programie TEDIT więc sposobów masz do wyboru
 9. Ograniczenie Prędkości w skodach

  Istnieje taka ciekawa komenda g_brake_intensity 10 (oczywiście 10 można zmienić na liczbę odpowiadającą swoim wymaganiom). Fajną funkcją jest też automatyczne hamowanie silnikiem. Ponadto @Adik_ popatrz na temat tej sugestii, jeżeli myślisz że tak powinni wprowadzić, utwórz temat w dziale sugestie, jeśli tutaj w poście to piszesz oni tego nie zrobią.
 10. 8f3e0b47a3a87.jpg

  1. [JT]Rosyjski Elektryk

   [JT]Rosyjski Elektryk

   I pass driving license on motor max.47HP

 11. Wyłączenie/włączenie c-radia na przycisk

  Chyba nie doczytałeś końcówki mojego posta Zapomniałeś też o komunikatorze głosowym na przycisk, nie każdy może sobie pozwolić na wykrywanie głosem lub transmisję ciągłą, a sygnał pneumatyczny przydaje się w Volvo gdyż normalny klakson jest po prostu za cichy.
 12. Ograniczenie Prędkości w skodach

  Według mnie takie ograniczenie mogło by po części pomóc, jednakże może lepiej osłabić przyśpieszenie pojazdów SCOUT? To właśnie przez za duże przyśpieszenie gracze lubią poszaleć. Myślę o odpowiedniku silnika 1.0 dla wszystkich graczy a 2.0 zostało by tylko dla IGA.