• Announcements

  • Krashnz

   Server Downtime   01/04/18

   Hello Truckers! In response to recent developments with certain processor exploits We will be shutting down US1 / AS1 / SA1 until we get confirmation from the datacenters that the shared physical servers that these are hosted on have been patched. While at this time we are not aware of any active attacks against our users, we take security extremely seriously and do not want to risk any chances as they are on hardware shared with other customers of whom we do not know. You may also notice the website being unavailable for a few moments over the next few days. This is due to our datacenter provider patching our fleet of 30 servers. We apologize for any frustrations this may cause, however know this is a very important step that is required to secure our users data. Thank you for your understanding.   Forum thread Homepage blog post

[JT]Rosyjski Elektryk

Members
 • Content count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Trainee

1 Follower

About [JT]Rosyjski Elektryk

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Konin
 • Virtual Trucking Company Jamajka Trans
 • Preferred Trucks DAF
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location Arizona: Tucson
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Poland English

External Websites

Recent Profile Visitors

1965 profile views
 1. PROBLEM

  Wpisz w notatniku swój login i hasło a następnie wklej używając: Kopiuj Ctrl + C, Wklej Ctrl + V Wyedytuj post i usuń swój email gdyż jest on niepotrzebny do roziązania tego problemu. Pozdrawiam
 2. Event Swiateczny

  Witaj, prawdopodobnie jest tymczasowy problem z API logowania na steam, wczoraj w nocy też miałem problem z zalogowaniem się przez steam, trzeba czekać aż naprawią. Dodam tylko, że gdziekolwiek próbuję się zalogować przez steama, jest ten sam problem. Pytałem się innych i każdy ma ten problem.
 3. nick

  Niestety ale nie masz innej możliwości, niż czekać do 29. Alternatywą dla przedrostka jest tag gracza, który można zmieniać bez ograniczeń czasowych, w dodatku można ustawić kolor.
 4. KliisYT_pl - 2 lata

 5. Poroblem z Launcher

  Myślę, iż to złą ścieżka InstallDir, poniżej masz poradnik jak zmienić wartość InstallLocationETS2, żebyś wiedział jak dojść to tego ustawienia, więc od razu przechodzisz do kroku 2. Jeśli to nie działa, to prawdopodobnie masz usunięte pliki TMP i została sama "pusta aplikacja"
 6. Problem z ATS MP

  Jeśli chcecie grać na 2 konta, to musicie się także przelogowywać również na swoje konta steam.
 7. Screeny elota

  Trasa z @[JT]Rosyjski Elektryk wrzucona w nie codzienny dla mnie sposób.
 8. Problem z uruchomieniem ETS 2 MP

  Możesz spróbować przy włączonym launcherze wcisnąć F1, a jeśli to nie pomoże, to oznacza że problem leży w Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/config.cfg Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/profiles/ProfileID/config.cfg i profile.sii i właśnie te pliki musisz usunąć. Jeśli to nie pomoże, skopiuj sobie swój profil i usuń cały folder Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 Po odpaleniu gry, folder powinien na nowo się utworzyć i możesz wkleić tam swój profil.
 9. Wyszukiwanie starych nicków

  Sugestia dotyczy właśnie przeglądarki na stronie TruckersMP, wiem, że są jakieś inne strony, ale mi chodzi o poprawienie funkcjonalności tejże przeglądarki. A tą historie mogłeś wyciągnąć naciskając na zielony przycisk TruckersMP Profile, a następnie kopiuj wklej
 10. Wyszukiwanie starych nicków

  @DanioUK Wpisz sobie mój stary nick na przeglądarce na stronie https://truckersmp.com Jak widać znajdują się tutaj tylko nazwy kont, które są aktualne, nie ma tam żadnych starych nicków czego dowodem jest brak wyświetlenia mojego konta pod powyższym wynikiem wyszukiwania. Dla udowodnienia że kiedyś miałem taki nick dołączam zdjęcie. A to oznacza że gdyby moja sugestia weszła w życie to na wyniku wyszukiwania "Kubbs" byłoby można ujrzeć mój aktualny profil.
 11. Wyszukiwanie starych nicków

  @DanioUK W jaki sposób nietrafiona? Gdyby była bez sensu to nikt by nie był za, a jak widać po głosach i postach ma przecież zwolenników a ty pewnie nie do końca ją zrozumiałeś, albo chcesz nabijać posty kłócąc się tutaj. Nie chcesz tej sugestii to najlepiej się nie wtrącaj, a jak już wyrazić swoją opinię to wystarczy głos "przeciw", ewentualnie 1 post wystarczy na wyrażenie swojej opinii.
 12. Brak zleceń zewnętrznych

  Branie zleceń z WOT'a albo korzystanie z Virtual Speditora. Możesz też utworzyć nowy profil i wtedy powinno być ok.
 13. ATS MP

  Z angielskojęzycznej części forum można się dowiedzieć że developerzy pracują głównie nad ETS'em, gdyż jest dużo bardziej grywalny niż ATS. Dodam tylko że w święta każdy chce mieć wolne a nie męczyć się z kodem gry, ale myślę, iż niebawem wyjdzie update.
 14. Zmiana aktywacji kursora

  Nie da się. Przycisków do obsługi multiplayera nie da się zmienić. Zawsze możesz podsunąć jakiś pomysł w dziale sugestii.
 15. Jamajka Trans

  Kilka screenów z naszego dzisiejszego konwoju spontanicznego