Jump to content

[JT]Rosyjski Elektryk

Veteran Driver
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Sunday Driver

About [JT]Rosyjski Elektryk

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Interests
  Making/transfer mods on MP
 • Virtual Trucking Company
  Jamajka Trans
 • Preferred Trucks
  MAN
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Not set

Recent Profile Visitors

6402 profile views
 1. [JT]Rosyjski Elektryk

  Jamajka Trans

 2. [JT]Rosyjski Elektryk

  Jamajka Trans

  Konwój 08.12.2018
 3. [JT]Rosyjski Elektryk

  Jamajka Trans

  Konwój halloweenowy 31.10.2018r. Konwój firmowy 03.11.2018r.
 4. [JT]Rosyjski Elektryk

  Jamajka Trans

  Już niedługo nasze nowe naczepy zostaną przekazane kierowcom.
 5. [JT]Rosyjski Elektryk

  Jamajka Trans

  Przedstawienie statystyk najlepszych kierowców w miesiącu sierpień.
 6. [JT]Rosyjski Elektryk

  Problem z uruchomieniem TruckersMP

  Czy system opercyjny, który zainstalowałeś jest 64 bitowy?
 7. [JT]Rosyjski Elektryk

  truckers mp error

  Turn on the launcher TMP, press F1 and download everything. If it does not work: Go to C:\ProgramData\TruckersMP\data\shared\mods and delete sh_skoda_car.mp restart the launcher TMP and download the files.
 8. [JT]Rosyjski Elektryk

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Mój kolejny post dedykuję graczowi Komornik Ten Od Mebli XD Kolega dostał bana, w którym dowodem był mój livestream, i jak widać nie spodobało mu się, że został ukarany. Dowód w spoilerze, ponieważ zawiera wyzwiska. Na twoje nieszczęście, dopiero 2 z moich dzisiejszych reportów zostało sprawdzonych, więc nie miałem problemów ze znalezieniem konta na TMP oraz Steam które oczywiście udostępniam, dla łatwiejszej identyfikacji: https://steamcommunity.com/id/mateuszek98/ https://truckersmp.com/user/995518 Pozdrawiam także twojego kolegę rogala, który także został zgłoszony i czeka na decyzję GM'a EDIT Widzę, że jeśli ty reportujesz innych to jest fajnie, ale jeśli ktoś zgłasza ciebie to od razu są wyzwiska https://www.youtube.com/channel/UCy5OvaKBAiPYeYSj8Vl5BpA EDIT Kanał youtube, który został podlinkowany został dziś rano usunięty.
 9. [JT]Rosyjski Elektryk

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Pisząc post w tym miejscu chciałem serdecznie pozdrowić byłego kierowcę mojej VS o nicku M3TH4MF Gracz został wyrzucony za brak jakiejkolwiek aktywności, lecz jego reakcja na to na pewno nie była standardowa - zostałem przez niego całkowicie obrzucony błotem. Spoiler przedstawia oryginalną, cenzurowaną odpowiedź omawianej w tym poście osoby! Uwaga przekleństwa! Po poinformowaniu osobnika, że został już opisany w tym właśnie poście, kultura dialogu z jego strony nadal nie wzrosła: Poniżej przedstawiam linki do profili, żeby można było łatwo znaleźć osobnika. https://trucksbook.eu/profile/6421 https://steamcommunity.com/profiles/76561198340474924 https://truckersmp.com/user/1299047
 10. [JT]Rosyjski Elektryk

  Rekrutacja na Game Moderatora (11/08/2018 - 30/09/2018)

  Mam nadzieję, że tym razem nie ma jakichś ukrytych wymagań typu: pełnienie wcześniej jakiejś roli w teamie TMP Życzę wszystkim powodzenia
 11. [JT]Rosyjski Elektryk

  Screenshoty z członkami Teamu TruckersMP

 12. [JT]Rosyjski Elektryk

  TytOFF

  Witaj @TytOFF Mówiąc chodziło ci o to, że zostajesz wyrzucony z serwera od razu po wejściu? Jeśli tak to wejdź na stronę https://truckersmp.com/profile/settings i klikaj na przyciski zgodnie z numerkami w screenie poniżej Jeśli kliknąłeś przycisk Check DLC po lewej stronie powinna wyskoczyć infermacja Pamiętaj, jeśli twoje DLC nie zostały wykryte, zapewne nie masz profilu na platformie Steam ustawionego na publiczny. Mam nadzieję że przedstawiony przeze mnie sposób będzie Ci pomocny.
 13. [JT]Rosyjski Elektryk

  Jamajka Trans

  Ranking kierowców na miesiąc lipiec. Na szczególne brawa zasługuje @LadyCherry, której udało się uzyskać wynik 122 890 KM. Jeszcze raz gratulujemy osobom, które znalazły się na liście. (Wymienione zostały tylko te osoby, które uzyskały min 20 tys. KM)
 14. [JT]Rosyjski Elektryk

  Ustawienia graficzne

  Gdy edytujesz ustawienia graficzne w oknie gra także się krzaczy? Jeśli nie to spróbuj odznaczyć tryb pełnoekranowy i wtedy wyedytować ustawienia graficzne. Podeślij zawartość pliku game.log który znajdziesz w Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 najlepiej na pastlebin'a, świeżo po tym jak zmieniłeś ustawienia i wywaliło ci grę, wtedy okaże się, jaki jest powód krzaczenia się gry.
×