Jump to content

_Królik_

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

10 Followers

About _Królik_

 • Birthday 01/15/2003

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jaworzno
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish and English

Recent Profile Visitors

2,244 profile views

_Królik_'s Achievements

 • One Month Later
 • One Year On

Recent Badges

48

Reputation

 1. Dnia 14.09.2019 organizowaliśmy konwój z okazji czwartej rocznicy powstania naszej firmy. Konwój przebiegł bez większych problemów sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Dziękujemy licznym firmom które brały w nim udział oraz za wszystkie życzenia Do zobaczenia na wirtualnych trasach i miejmy nadzieję na podobnym konwoju za rok Fotorelacja z konwoju:
 2. W dniu 22.08.2019 do naszego grona dołączył pracownik Labrakas Egzamin zostały zdany pozytywnie ! Labrakas Witamy w gronie P & S !
 3. 08.06.2019 Pojechaliśmy konwój po Włoskich szlakach razem z GTW Logistic i DAKAR Logistics Dziękujemy za udział,miłą i przyjemną trasę oraz mamy nadzieję na równie udane konwoje w przyszłości! Fotorelacja:
 4. W dniu 11.05.2019 nasz firma pojechała konwój z naczepami HCT razem z firmą BlueTrans Dziękujemy za wspólny konwój! Fotorelacja:
 5. W dniu 26.04.2019 do naszego grona dołączył pracownik marcinonline1 Egzaminy zostały zdane pozytywnie ! marcinonline1 Witamy w gronie P & S
 6. W dniu 13.04.2019 przejechaliśmy konwój z firmą POL-EXPRESS Dziękujemy za zaproszenie i za przyjemny konwój! Fotorelacja:
 7. Firma Potwory I Spółka powstała 30.08.2015 ale tak naprawdę jesteśmy na rynku już od 2014r. Jak pewnie większość użytkowników wie, nasza firma działała wcześniej pod nazwą potężnej spedycji Vectrix Trans, ale niestety tak się stało, że założyciel wspomnianej spedycji postanowił zakończyć działalność wirtualnej firmy, więc wpadliśmy na pomysł by utrzymać firmę lecz pod całkowicie inną nazwą. I tak właśnie powstała nasza firma lecz pod całkiem nowym przewodnictwem. Głównym celem naszej spedycji jest oczywiście przewóz każdego rodzaju ładunków w społeczności Multiplayer oraz Single Player. Podejmujemy się przewozu ziemniaków czy fasoli aż po ogromne i masywne gabaryty. Stawiamy na jakość naszych kierowców oraz dowiezionych przez nich ładunków. Posiadamy własny system składania raportów. Zawsze staramy się aby każdy z naszych nowych kierowców szybko się zintegrował z resztą pracowników. - Miłą i przyjazną atmosferę - Kulturę - Super zabawę w dobrym towarzystwie - Wszelką pomoc w każdej sprawie - Częste konwoje organizowane przez administrację - Każdy pracownik ma możliwość organizacji konwoju - Możliwość jazdy własnym ciągnikiem - Przejrzyste forum oraz własny komunikator Discord - Własny system raportów - Możliwość wspólnej zabawy w innych grach - Możliwość jazdy na Multiplayer oraz Single Player - Możliwość tuningowania pojazdów na Single Player - Konkursy - Awanse - Rywalizacja w TOP 5 - Wiek minimum 16 Lat - Sprawny mikrofon - Zadaniem Rekruta jest przejechanie 10 tyś km na okresie próbnym, który trwa 7 dni - Aktywność - Wybór etatu kierowcy - Pół etatu 7 tyś km. na 14 dni lub pełny etat 14 tyś km. na 14 dni (dodatkowa premia) - Kultura osobista - Podstawowe znajomości przepisów ruchu drogowego - Umiejętność jazdy w grupie / konwoje - Mile widziane dodatki: Going East (Ekspansja Polska), Skandynawia, Vive la France, Italia, High Power Cargo, Heavy Cargo Pack, American Truck Simulator (lecz nie jest to wymogiem) Rekrutacja - KLIK Kontakt:[email protected] Strona internetowa: http://potworyispolka.eu/ Forum: http://forum.potworyispolka.eu/index.php Discord: https://discord.gg/jsewWQs
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.