Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

czakk

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

About czakk

Profile Information

 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk
 • Known languages
  Polski, English

Recent Profile Visitors

2438 profile views

czakk's Achievements

 1. C&M Transport to spedycja która oficjalnie powstała 1 czerwca 2019, lecz plany na nią pojawiały się na początku 2017 a na wirtualnych drogach poruszamy się od 2018. Firma została właściwie założona przez jedną osobę, ale podczas tworzenia pomagało mi kilka osób. Teraz gdy stworzyłem już małą społeczność idę po więcej i chce zaprosić innych do mojego małego projektu. Baza naszej firmy znajduję się w Gdańsku, zdecydowaliśmy się na to,ponieważ większość naszych pracowników stąd jest i mają już pewny sentyment do miasta. Do spedycji szukamy osób zaufanych i miłych, dlatego jeżeli spełniasz poniższe wymagania pisz do nas! - 15 lat - Dodatki Going East, Scandinavia (reszta bardzo mile widziana) - Posiadanie Discorda - Wolny czas - ETS2 oraz ETS2MP - Profil Steam - Chęci do gry w grupie Nasza spedycja ma wiele do zaoferowania, lecz chyba najważniejszą rzeczą dla nas wszystkich jest dobra atmosfera i mile spędzony czas. Mimo wszystko nasza firma może zaoferować: - Własnego Discorda - Wewnętrzny regulamin oraz system rang - Rozliczanie się z tras - Organizacje licznych konwojów - Sprawiedliwe traktowanie każdego pracownika Aktualnie w zarządzie firmy znajduję się jedna osoba (@czakk), ponieważ póki co dobrze sobie radze i nie potrzebuje dodatkowej pomocy w zarządzaniu, lecz niewykluczone jest że to Ty możesz zostać członkiem najwyższej kadry dowodzącej w naszej firmie. Podczas mojej kilkuletniej przygody z ETS2MP spędziłem większość czasu w spedycjach, stąd moja decyzja o "samodzielności". Discord: https://discord.gg/rmESSPh WWW: W budowie Formularz rekrutacyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkHoOH33hjldj57Nu6_4_tmrO92kpWxYb-4d5WH53R1xBEbg/viewform?usp=sf_link Virtual Trucker: https://virtualtrucker.pl/company/2862
 2. Ten gadający GPS to fajny na Singleplayer bo gdy na Multiplayer gramy to może nam trochę przeszkadzać
 3. Games 2d with Python https://www.pygame.org
 4. Nawet firmy podobne niektóre są
 5. It's not good idea for ETS2, :/
 6. A przypadkiem Nvida Shadowplay nie działa z ETS? Tylko trzeba odpalić wersję beta tego panelu od Nvidi.
 7. Całkiem spoko już wygląda, pamiętam jak w 2013 jeszcze sie jeździło wymyslonymi markami ciężarówek i wtedy fizyka była troche słabsza od tej.
 8. Bardzo przydatna rzecz, zwłaszcza gdy teraz zacząłem używać kierownicy. Na pewno na +
 9. czakk

  Easter Eggs

  SCS likes troll
 10. Pewnie zrobią dodatek "Polish roads"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.