Jump to content

rejm3n

Veteran Driver III
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

About rejm3n

 • Rank
  1t Caravan

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. rejm3n

  Bindowanie klawiszy MP

  @Meitt Aktualnie sobie zrobiłem inne rozwiązanie i używam pada od Xbox'a 360 i sprawdza się dobrze, dopóki nie kupię kierownicy. Ale nadal podtrzymuje temat, że takie bindy by się przydały, a uważam, że nie jest to trudne do zrobienia.
 2. rejm3n

  Bindowanie klawiszy MP

  Piszę tą sugestie, ponieważ mam kierunkowskazy pod przyciskami myszki i w tym momencie nie mogę mieć otwartego taba przez cały czas, ponieważ pod PPM jest kursor od Multiplayera.
 3. Nazwa Sugestii: Bindowanie klawiszy multiplayer Opis Sugestii: Możliwość przypisania swoich klawiszy do funkcji multiplayera np. włączanie kursora pod tabem. Dlaczego twoja sugestia, a nie inna? Ponieważ jeszcze takiej nie widziałem,a byłaby użyteczna.
 4. rejm3n

  Zmiana aktywacji kursora

  Witam mam pytanie czy jest możliwość zmiany aktywacji kursora pod tab'em? Mam teraz pod prawym przyciskiem lecz przeszkadza mi to i chciałbym zmienić na inny bind. Da się w jakiś sposób?
 5. rejm3n

  Podzielenie europy

  Jak dla mnie zbyt dużo roboty ... przerobienie całej gry . Jestem na Nie
 6. rejm3n

  Dodanie daty do taba

  Bardzo by się przydało do wypełniania dziennika na myvtc.. Jestem za
 7. rejm3n

  Bardzo ważna informacja - 64bit

  Czyli wkońcu będzie wieksza płynność wykorzystując dostępne miejsce w moim 8gb ramie ;d
 8. rejm3n

  Bardzo ważna informacja - 64bit

  Czyli mam rozumieć że od teraz gra na 64 bitach będzie obsługiwać 4gb+ ram? Ponieważ 32bit system ma blokade na ilość ram ... zgadza się?
 9. rejm3n

  Nowości, które wkrótce ujrzymy w Multiplayerze

  Wiadomo może kiedy zostanie ta aktualizacja wprowadzona?
 10. rejm3n

  ETS 1.21

  Witam chciałbym się zapytać kiedy będzie nowa wersja MP by móc grać na wersji 1.21 ?
 11. rejm3n

  Czas nagle szybko idzie

  tylko ty masz napisany błąd bez zmiany czasu a u mnie czas jak by biegnął w ciągu 10 sekund robi się 24h i tak leci w nieskończoność ... Dobra już wiem o co kaman .. trzeba poczekać na aktualizacje Merged. // PatrycjaPL
 12. rejm3n

  Czas nagle szybko idzie

  Witam mam problem już 2 raz mi się coś takiego zdarzyło otóż: Wjeżdżam sobie do miasta i nagle czas zamiast iść powoli zaczyna zapierdzielać że w ciągu 3minut robi mi się w grze 52 tygodnie gry... to jest coś nie halo i nie wiem jak to naprawić ... tracę tylko czas na dojazd do końca zlecenia i tracę gotówke ..
 13. rejm3n

  Czas w grze

  czyli po prostu gdy będe musiał przestać grać w trakcie zlecenia będe zawsze tracić gotówke to troszeczke głupie tak sądze ale cóż ... Takie życie na MP
 14. rejm3n

  Czas w grze

  Witam czy da się to jakoś zrobić mianowice : zaczynam sobie pracę jede z naczepą w wyznaczone miejsce gdy kończe gre jest godzina np. 18:20 lecz gdy wróce jest już 22:50 lub nawet późniejsza godzina i nie moge zdążyć na czas dojechać z naczepą w wyznaczone miejsce zawsze zabiera mi pieniądze ... czy da się jakoś naprawić ten czas czy to już tak jest i będzie? Niestety ale tylko tracę wirtualną gotówke...
×