Lukaszo

Veteran Driver
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

1 Follower

About Lukaszo

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 09/25/1999

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Nowe Skalmierzyce, Poland
 • Virtual Trucking Company Agromex
 • Preferred Trucks DAF
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Lodz
 • Known languages Polish, English

Recent Profile Visitors

168 profile views
 1. Agromex - Virtual Spedition

  Piątkowy konwój jako zlecenie od TE Logistica choć skromny to udany. Wyruszyliśmy z włoskiej Catanii pod francuskie Limoges, gdzie pokonaliśmy ponad 2250km. Skromna galeria zdjęć pochodzi z przerwy, która wypadła nam w okolicy Nicei.
 2. Agromex - Virtual Spedition

  Wczoraj minął kolejny okres rozliczeniowy. Po spotkaniu, na który podsumowaliśmy efekty naszej pracy wyruszyliśmy z Dijon w kierunku Dortmundu a wraz z nami naczepa Libellula. W konwoju wzięło udział 15 kierowców, sama trasa konwoju liczyła 1741 km.
 3. Agromex - Virtual Spedition

  Zgłoś się do nas przez formularz rejestracyjny, który znajdziesz na naszej stronie - http://agromex.info.pl
 4. Agromex - Virtual Spedition

  5 czerwca - jak co wtorek podsumowaliśmy miniony tydzień naszej pracy. Na spotkaniu poruszaliśmy aspekty związane z funkcjonowaniem naszej firmy oraz planowany wyjazd na Master Truck 2018, który odbędzie się w Opolu pod koniec lipca. Po zakończeniu spotkania nadszedł czas na Nocne Marki. Tym razem nasza firma wykonywała zlecenie dla firmy Tree-ET. Zostaliśmy poproszeni o dostarczenie ładunków z Aberdeen do Osnabruck. Cała nasza trasa liczyła 1196 kilometrów i mimo licznych korków dostarczyliśmy ładunki do celu. W transporcie wzięło udział 16 zestawów.
 5. Agromex - Virtual Spedition

  Kolejne zlecenie i kolejna zadowolona firma. W dniu 4 czerwca nasza firma wykonywała zlecenie dla firmy Sanbuilders. Zostaliśmy poproszeniu o dostarczenie ładunków z Europortu w Rotterdamie do Brno do siedziby firmy. Cała nasza trasa liczyła 1500 kilometrów i mimo wielu trudności dostarczyliśmy ładunki do celu. W transporcie wzięło udział 11 zestawów.
 6. Agromex - Virtual Spedition

  We wtorek 29 maja odbyło się spotkanie firmowe, na którym podsumowaliśmy kolejny tydzień naszej pracy. Spotkanie odbyło się na parkingu nad Kosicami. Po spotkaniu ruszyliśmy w kierunku niemieckiego Kiel. Trasa liczyła niecałe 1400 km.
 7. Radia z eskaGO w ETS2/ATS

  Radia przestały działać, pojawiła się jakaś alternatywa? Głównie chodzi o VOX.
 8. CB Radio - jak działa

  Dzięki.
 9. CB Radio - jak działa

  W najnowszej wersji MP dodali CB radio. Na jakiej zasadzie to działa?
 10. Przedrostek firmy w ETS2 MP

  Dziękuje za pomoc
 11. Przedrostek firmy w ETS2 MP

  Dzień dobry, mam pytanie, jak ustawić przedrostek firmy w grze MP? Założyłem firmę na stronie http://virtualcompany.com.pl/ zatrudniłem 1 pracownika i nie wiem, jak ustawić ten przedrostek. Zauważyłem, że inni gracze MP go mają. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.