Jump to content

Lukaszo

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Lukaszo

 • Birthday 09/25/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nowe Skalmierzyce, Poland
 • Preferred Trucks
  DAF
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

1681 profile views

Lukaszo's Achievements

9

Reputation

 1. Nick w grze: Lukaszo Wiek: 20 Miejsce zamieszkania: Nowe Skalmierzyce, Polska Sterowanie: Logitech Driving Force GT. SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Lukaszek1999/ Staż w grze: 3 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Mam na imię Łukasz, skończyłem 20 lat. Miłośnik sportu. Posiadam wszystkie DLC mapowe. Inne: Interesuje mnie firma, która jeździ tylko na MP.
 2. Nasi kierowcy przyłapani na 45-minutowej pauzie w Łodzi. Przed nimi jeszcze 2450 kilometrów, ale nie poddają się. Muszą do soboty wrócić i wypucować ciężarówki na sobotni konwój urodzinowy. Życzmy im szerokości oraz powodzenia na włoskich szlakach. Na naszym konwoju urodzinowym widzimy się już w tę sobotę, a dla osób, które nie będą mogły być nic straconego — jak zawsze relacja z konwoju na kanale YouTube naszego prezesa WooQasha - https://www.youtube.com/user/WooQash94
 3. W dniu 11 stycznia odbył się konwój pod tytułem -Sprzęt budowlany na pace-. Każdy z naszych pracowników musiał przewozić sprzęt budowlany na naczepie niskopodwoziowej. Konwój rozpoczął się w Londynie i liczył 1293 kilometry. Serdeczne podziękowania dla przybyłych na konwój pracowników.
 4. Wczoraj, tj. 10.01.2019 odbył się konwój obowiązkowy pt. "Włoska Trasa" organizowana przez naszego prezesa - Majstra. Jak nazwa wskazuję trasa konwoju biegła przez Włochy, konkretniej od Mediolanu do Cassino. Trasa konwoju była krótka, lecz wymagająca, ale nasi kierowcy jak zawsze dali radę . Wszystkim uczestnikom dziękujemy!
 5. Servers are loaded. Wait a moment.
 6. Dziewiętnastego października bieżącego roku odbył się konwój międzyfirmowy z firmą Poland Elite Group. W konwoju wzięło udział 9 kierowców z naszej firmy. Wystartowaliśmy z Milano i udaliśmy się w kierunku Calais, aby ostatecznie zakończyć naszą wspólną jazdę na porcie. Jeszcze raz dziękujemy firmie PEG za zaproszenie i życzymy szerokości na wirtualnych drogach.
 7. Nowy tydzień rozliczeniowy - wtorek zgodnie z tradycją zwiastuję spotkanie firmowe, podczas którego poruszanie są bieżące sprawy firmowe. Miało ono miejsce w Poznaniu. Mała fotorelacja poniżej:
 8. Wszystkiego Najlepszego Lukaszo :) Zdrówka, szczęścia i słodyczy dzisiaj Spacik Tobie życzy :P

 9. Piątkowy konwój jako zlecenie od TE Logistica choć skromny to udany. Wyruszyliśmy z włoskiej Catanii pod francuskie Limoges, gdzie pokonaliśmy ponad 2250km. Skromna galeria zdjęć pochodzi z przerwy, która wypadła nam w okolicy Nicei.
 10. Wczoraj minął kolejny okres rozliczeniowy. Po spotkaniu, na który podsumowaliśmy efekty naszej pracy wyruszyliśmy z Dijon w kierunku Dortmundu a wraz z nami naczepa Libellula. W konwoju wzięło udział 15 kierowców, sama trasa konwoju liczyła 1741 km.
 11. Zgłoś się do nas przez formularz rejestracyjny, który znajdziesz na naszej stronie - http://agromex.info.pl
 12. 5 czerwca - jak co wtorek podsumowaliśmy miniony tydzień naszej pracy. Na spotkaniu poruszaliśmy aspekty związane z funkcjonowaniem naszej firmy oraz planowany wyjazd na Master Truck 2018, który odbędzie się w Opolu pod koniec lipca. Po zakończeniu spotkania nadszedł czas na Nocne Marki. Tym razem nasza firma wykonywała zlecenie dla firmy Tree-ET. Zostaliśmy poproszeni o dostarczenie ładunków z Aberdeen do Osnabruck. Cała nasza trasa liczyła 1196 kilometrów i mimo licznych korków dostarczyliśmy ładunki do celu. W transporcie wzięło udział 16 zestawów.
 13. Kolejne zlecenie i kolejna zadowolona firma. W dniu 4 czerwca nasza firma wykonywała zlecenie dla firmy Sanbuilders. Zostaliśmy poproszeniu o dostarczenie ładunków z Europortu w Rotterdamie do Brno do siedziby firmy. Cała nasza trasa liczyła 1500 kilometrów i mimo wielu trudności dostarczyliśmy ładunki do celu. W transporcie wzięło udział 11 zestawów.
 14. We wtorek 29 maja odbyło się spotkanie firmowe, na którym podsumowaliśmy kolejny tydzień naszej pracy. Spotkanie odbyło się na parkingu nad Kosicami. Po spotkaniu ruszyliśmy w kierunku niemieckiego Kiel. Trasa liczyła niecałe 1400 km.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.