Jump to content

Lukaszo

Veteran Driver II
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Truck?

1 Follower

About Lukaszo

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 09/25/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nowe Skalmierzyce, Poland
 • Virtual Trucking Company
  Agromex
 • Preferred Trucks
  DAF
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

351 profile views
 1. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Nasi kierowcy przyłapani na 45-minutowej pauzie w Łodzi. Przed nimi jeszcze 2450 kilometrów, ale nie poddają się. Muszą do soboty wrócić i wypucować ciężarówki na sobotni konwój urodzinowy. Życzmy im szerokości oraz powodzenia na włoskich szlakach. Na naszym konwoju urodzinowym widzimy się już w tę sobotę, a dla osób, które nie będą mogły być nic straconego — jak zawsze relacja z konwoju na kanale YouTube naszego prezesa WooQasha - https://www.youtube.com/user/WooQash94
 2. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  W dniu 11 stycznia odbył się konwój pod tytułem -Sprzęt budowlany na pace-. Każdy z naszych pracowników musiał przewozić sprzęt budowlany na naczepie niskopodwoziowej. Konwój rozpoczął się w Londynie i liczył 1293 kilometry. Serdeczne podziękowania dla przybyłych na konwój pracowników.
 3. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Wczoraj, tj. 10.01.2019 odbył się konwój obowiązkowy pt. "Włoska Trasa" organizowana przez naszego prezesa - Majstra. Jak nazwa wskazuję trasa konwoju biegła przez Włochy, konkretniej od Mediolanu do Cassino. Trasa konwoju była krótka, lecz wymagająca, ale nasi kierowcy jak zawsze dali radę . Wszystkim uczestnikom dziękujemy!
 4. Lukaszo

  Winter mod is now available!

  Servers are loaded. Wait a moment.
 5. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Dziewiętnastego października bieżącego roku odbył się konwój międzyfirmowy z firmą Poland Elite Group. W konwoju wzięło udział 9 kierowców z naszej firmy. Wystartowaliśmy z Milano i udaliśmy się w kierunku Calais, aby ostatecznie zakończyć naszą wspólną jazdę na porcie. Jeszcze raz dziękujemy firmie PEG za zaproszenie i życzymy szerokości na wirtualnych drogach.
 6. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Nowy tydzień rozliczeniowy - wtorek zgodnie z tradycją zwiastuję spotkanie firmowe, podczas którego poruszanie są bieżące sprawy firmowe. Miało ono miejsce w Poznaniu. Mała fotorelacja poniżej:
 7. Wszystkiego Najlepszego Lukaszo :) Zdrówka, szczęścia i słodyczy dzisiaj Spacik Tobie życzy :P

 8. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Piątkowy konwój jako zlecenie od TE Logistica choć skromny to udany. Wyruszyliśmy z włoskiej Catanii pod francuskie Limoges, gdzie pokonaliśmy ponad 2250km. Skromna galeria zdjęć pochodzi z przerwy, która wypadła nam w okolicy Nicei.
 9. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Wczoraj minął kolejny okres rozliczeniowy. Po spotkaniu, na który podsumowaliśmy efekty naszej pracy wyruszyliśmy z Dijon w kierunku Dortmundu a wraz z nami naczepa Libellula. W konwoju wzięło udział 15 kierowców, sama trasa konwoju liczyła 1741 km.
 10. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Zgłoś się do nas przez formularz rejestracyjny, który znajdziesz na naszej stronie - http://agromex.info.pl
 11. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  5 czerwca - jak co wtorek podsumowaliśmy miniony tydzień naszej pracy. Na spotkaniu poruszaliśmy aspekty związane z funkcjonowaniem naszej firmy oraz planowany wyjazd na Master Truck 2018, który odbędzie się w Opolu pod koniec lipca. Po zakończeniu spotkania nadszedł czas na Nocne Marki. Tym razem nasza firma wykonywała zlecenie dla firmy Tree-ET. Zostaliśmy poproszeni o dostarczenie ładunków z Aberdeen do Osnabruck. Cała nasza trasa liczyła 1196 kilometrów i mimo licznych korków dostarczyliśmy ładunki do celu. W transporcie wzięło udział 16 zestawów.
 12. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  Kolejne zlecenie i kolejna zadowolona firma. W dniu 4 czerwca nasza firma wykonywała zlecenie dla firmy Sanbuilders. Zostaliśmy poproszeniu o dostarczenie ładunków z Europortu w Rotterdamie do Brno do siedziby firmy. Cała nasza trasa liczyła 1500 kilometrów i mimo wielu trudności dostarczyliśmy ładunki do celu. W transporcie wzięło udział 11 zestawów.
 13. Lukaszo

  Agromex - Wirtualna Spedycja

  We wtorek 29 maja odbyło się spotkanie firmowe, na którym podsumowaliśmy kolejny tydzień naszej pracy. Spotkanie odbyło się na parkingu nad Kosicami. Po spotkaniu ruszyliśmy w kierunku niemieckiego Kiel. Trasa liczyła niecałe 1400 km.
 14. Lukaszo

  Radia z eskaGO w ETS2/ATS

  Radia przestały działać, pojawiła się jakaś alternatywa? Głównie chodzi o VOX.
×