Jump to content

H&V I Patrycja.

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  2,288
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by H&V I Patrycja.

 1. 33 days being locked at home. Bought new DLC yesterday and I'm already done. 

  Can I go to work please? 😂

   

  spacer.png

  1. Show previous comments  8 more
  2. Curve

   Curve

   Bruh.. I haven't even BEEN to the new DLC and I've owned it since it came out...

  3. [RT] Aro34

   [RT] Aro34

   No i to mi się podoba :D

  4. H&V I Patrycja.

   H&V I Patrycja.

   @[RT] Aro34 korzystam z kwarantanny jak mogę haha 😂 ślub odwołany to mozna xD

 2. After second SemiFinal of Eurovision I'm totally shocked...

   

  Why so many bad songs will take part in Grand Final? :huh:

  1. Show previous comments  11 more
  2. H&V I Patrycja.

   H&V I Patrycja.

   Well Poland in 2016 after jury had like about 5-10points and was almost last. But then people voting - 220points and we were 8th. 

   so ye...

 3. Today is First semifinal of Eurovision Song Contest! :wub:

   

  Sooo excited! 

  1. Show previous comments  10 more
  2. Killua // Ireland ^_^

   Killua // Ireland ^_^

   ya ballads are a bit boring for Eurovision, looking forward to seeing what sort of songs are in the 2nd semi finals :D Hope not too many boring ones

 4. won't change him for anyone :wub:

   

  @H&V I RafTom 

   

  6d9xlP0.png

 5. Cześć! Za nami kolejny miesiąc owocnej pracy. Zatem prezentujemy najnowsze podsumowanie miesiąca! Gratulujemy Jakubowi za zostanie kierowcą miesiąca!
 6. such an amazing calm route with bestie! x 

  @LordBenji thank youuu! :wub:

   

  5WZdwCe.png

  1. Show previous comments  1 more
  2. H&V I Patrycja.
  3. [RT] Aro34

   [RT] Aro34

   Pati wybaczysz mi to :D hehehe  oczywiście twój wóz jest najlepszy

    

  4. H&V I Patrycja.

   H&V I Patrycja.

   no wybacze :D czemu miałabym nie wybaczyć? :P

 7. Thanks for all birthday wishes! :wub:

  Love you all x

  1. Show previous comments  8 more
  2. stilldre1976

   stilldre1976

   still a young un  pat wait til you get to 42 haha :lol: :mellow: glad you had fun tho that's what birthdays are about spending time with friends and family celebrating etc ;)

 8. Cześć! Ostatnio w naszej firmie odbyły się dwa bardzo fajne konwoje - "Dwunastogodzinny konwój - Edycja III" podczas, którego w 12 godzin mieliśmy za zadanie przejechać jak najwięcej kilometrów oraz "Kolorowy konwój - Edycja II" w którym każdy kto brał udział musiał poruszyć swoją fantazję i wzbogacić swój zestaw o barwną stylizację! Dwunastogodzinny konwój - Edycja III 3 edycja tego wydarzenia była specjalna - zarząd firmy zrezygnował z dotychczasowych nagród (30 000 euro premii oraz malowanie do ETS2/ATS) na rzecz bardziej spersonalizowanej i rzeczowej nagrody! Zwycięzca konwoju otrzyma od zarządu pierwszy spersonalizowany kubek z logiem H&V! W imprezie wzięło udział 13 kierowców, którzy pokonali razem dystans 102 331 km! Gratulacje również dla kierowcy RAFI, który na drodze losowania wygrał kubek Kolorowy konwój - Edycja II organizator: @H&V I ElectroMusic! W niedzielne popołudnie zebraliśmy się na parkingu w Rzymie. Każdy z kierowców miał za zadanie przygotować zestaw w innym kolorze. W iście kolorowych i rozbawionych nastrojach ruszyliśmy wprost do Mannheim! Dziękujemy wszystkim za udział! Miejmy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na III edycji kolorowego konwoju
 9. We started at 1pm and we will end at 1am! 
  12hrs Convoy is still alive <3

   

  iOkb6mM.png

  1. Show previous comments  6 more
  2. H&V I Patrycja.
  3. MrHarv98

   MrHarv98

   The daf at the end with white grill looks weird o.O

  4. Atlasator

   Atlasator

   Looks pretty well 

 10. RIP my Samsung A5, was nice to meet you :( :troll:

  time to move to iOS :truestory:

  1. Show previous comments  33 more
  2. blabberbeak

   blabberbeak

   I doubt that I would need one with 64 GB internal storage. :D

  3. Lechu

   Lechu

   Mam iPhone 7 i nie przeszkadza mi brak jack'a ;) Zresztą w zestawie jest przejściówka na jack'a więc xd 

   Ale dobry wybór - iPhone :D 

 11. Cześć! Krótka relacja z konwoju po Amerykańskich bezdrożach z dostawą samochodów Tesli Model S. Wystartowaliśmy z Jackpot w stanie Nevada tuż przy granicy z Idahow przemierzając przez przepiękne amerykańskie krajobrazy kończąc w Nogales w stanie Arizona. W miniony weekend odbyła się druga edycja konwoju w którym naszym zadaniem było dostarczenie ciężkiego sprzętu. Uzbrojeni w ciągniki do przewodu gabarytów oraz naczepy na których znajdywały się frezarki do asfaltu, ruszyliśmy z Bergen i przemierzając Skandynawskie drogi udaliśmy się do Vaxjo, gdzie pewna firma oczekiwała na zamówienie.
 12. New timelapse is here!

  Warszawa - Bratislava :truestory:

   

   

 13. finally made 500 000km in H&V :wub:

   

  nFNU46z.png

  1. Show previous comments  8 more
  2. H&V I Patrycja.

   H&V I Patrycja.

   well :D hope to reach this 1m in this year XDD

  3. [C-S] Piotrex
  4. [GTW] .JaNcZaR.

   [GTW] .JaNcZaR.

   Brawo Brawo :D Gratuluję :P 

 14. Cześć wam! Nowy rok przywitaliśmy dużym update'm naszego systemu rekrutacji, który przeszedł totalną przebudowę! Do tej pory każdy kandydat na stanowisko kierowcy w naszej firmie musiał złożyć podanie w specjalnie przygotowanym do tego dziale na naszym forum. Nowy System Rekrutacji wypycha dział "Rekrutacja". Od teraz wszystkim gościom (tzn. niezalogowanym lub niezarejestrowanym użytkownikom) po wejściu na stronę ukaże się baner informujący o możliwości rejestracji oraz złożenia podania. Jeżeli gość zarejestruje się oraz zaloguje poprzez baner będzie mógł przejść do Systemu Rekrutacji. Gość: Użytkownik: Po kliknięciu w baner użytkownik zostanie przekierowany do Systemu Rekrutacji. Tutaj zostanie zapoznany z wymaganiami firmy oraz regulaminem rekrutacji. Po przejściu przez obydwie te karty otrzyma możliwość wypełnienia wniosku. Gdy użytkownik wypełni poprawnie wszystkie pola, jego podanie zostanie przesłane do Zarządu. Użytkownik po ponownym wejściu w baner może na bieżąco śledzić status swojego podania. Jeżeli jego podanie zostanie zaakceptowane, otrzyma informację o konieczności skontaktowania się z rekruterem, który sprawdził podanie. Jeżeli jego podanie zostanie odrzucone, otrzyma możliwość wysłania kolejnego podania. Ta opcja służy daniu drugiej szansy graczom, którzy np. zakupili już wymagane dodatki, których wcześniej nie mieli lub graczy, którzy osiągnęli pełnoletność, a w chwili wysyłania poprzedniego CV nie mieli jeszcze 18 lat. Strona powitalna: Formularz do wypełnienia podania: Status podania - Oczekujące: Status podania - Zatwierdzone: Status podania - Odrzucone: "Rekrutacja" dzieli się na 4 zakładki, w których znajdziemy kolejno oczekujące oraz wstępnie zaakceptowane podania, zatwierdzone podania obecnie zatrudnionych graczy, odrzucone podania oraz wnioski kierowców, którzy odeszli lub zostali usunięci z firmy. Po przejściu w podgląd możemy zobaczyć szczegółowe informacje które kandydat zawarł w podaniu. Tutaj również uprawnione osoby mogą decydować o statusie podania. W przypadku zatwierdzenia podania gracz automatycznie otrzyma rangę kierowcy, a część informacji, które do tej pory musiały być uzupełniane ręcznie, od teraz zaktualizują się automatycznie (m.in. data zatrudniania czy linki do profilu Steam oraz TruckersMP). Zapraszamy wszystkich chętnych do składania podań!
 15. Hej wszystkim! Podczas gdy Vaiarek kończy pracę nad kolejnymi ulepszeniami w naszym systemie VTC, my aktywnie uczestniczymy w wielu konwojach firmowych oraz międzyfirmowych. Poniżej krótka relacja z kilku takich wydarzeń Konwój urodzinowy firmy Blue-Trans Konwój z firmą UniPol
 16. Jakoś dla mnie za dużej różnicy nie ma. Ładunki owszem szersze/dłuższe, obstawa w postaci pilotów/policji i na tym się kończy Heavy Cargo i Special Transport praktycznie niczym się nie różnią. 18 zł za DLC, które tak na prawdę już mamy wystarczy dodać pilotów do HC i mamy to samo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.