Jump to content

EPS!LON

Support
 • Content Count

  1505
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

839 Local Driver

About EPS!LON

 • Rank
  TruckersMP Support
 • Birthday October 28

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa
 • Known languages
  English, Polish

Recent Profile Visitors

12761 profile views
 1. EPS!LON

  Zarząd TruckersMP

  Witaj @GąsiorPL, Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez następne 2 dni i dlatego przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów. Życzę spokojnej nocy! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Przenoszę do nierozwiązanych tematów.
 2. EPS!LON

  Zarząd TruckersMP

  Witaj @GąsiorPL, Ten temat był nieaktywny przez kolejne 2 dni. Z tego powodu przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów. Życzę spokojnej nocy! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Przenoszę do nierozwiązanych tematów.
 3. EPS!LON

  ATS MP wyrzuca z gry

  Witaj @Merlin6, Twój temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni i dlatego przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów. Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej. Życzę spokojnej nocy! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.
 4. EPS!LON

  Resetowanie trasy po przejściu z MP na SP

  Witaj @HanibaII, Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni i dlatego przenoszę go do nieaktywnych tematów. Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej. Życzę spokojnej nocy! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.
 5. Thank you for a little convoy @[VIVA] Dark Side & @wpx_

   

  1k8lGD4.jpg

  IALFWjP.jpg

  Credits: @[VIVA] Dark Side

  1. [ETS2MCG] Kien Giang

   [ETS2MCG] Kien Giang

   beautiful photo :wub:

 6. EPS!LON

  Zarząd TruckersMP

  Witaj @GąsiorPL, Ten temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni. W związku z tym przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów. Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej. Życzę spokojnej nocy! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.
 7. EPS!LON

  Zarząd TruckersMP

  Witaj @GąsiorPL, Twój temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni i dlatego przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów. Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej. Życzę miłego wieczoru! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.
 8. EPS!LON

  Nie mogę znaleźć save

  Witaj @MateuszPL, Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez następne 2 dni i dlatego przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów. Życzę spokojnej nocy! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Przenoszę do nierozwiązanych tematów.
 9. EPS!LON

  TruckersMP - Languages supported by the Support Team

  Updated: Removed @Martin. because he got transferred to trial game moderator.
 10. A little convoy with @Dominik (iFlufy)

  X4qEc1l.jpga2r2Q5t.jpg

  h3OsV4v.jpg

  1. Dominik (iFlufy)

   Dominik (iFlufy)

   Thank you very much again for trip ! I hope soon again :) 

  2. [ETS2MCG] Kien Giang
  3. BlackSkill

   BlackSkill

   Nice Trucks ;) 

 11. EPS!LON

  Nie mogę znaleźć save

  Witaj @MateuszPL, Ten temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni. W związku z tym przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów. Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej. Życzę miłego wieczoru! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.
 12. EPS!LON

  Resetowanie trasy po przejściu z MP na SP

  Witaj @HanibaII, Jeżeli rozwiązanie @Miko [PL] nie pomoże, to skopiuj plik skoda_car.mp oraz sh_skoda_car.mp i wklej je do Dokumenty\Euro Truck Simulator 2\mod. Plik skoda_car.mp znajdziesz w: C:\ProgramData\TruckersMP\data\ets2\mods Plik sh_skoda_car.mp znajdziesz w: C:\ProgramData\TruckersMP\data\shared\mods Po wklejeniu tych dwóch plików do folderu mod zmień ich rozszerzenie z .mp na .scs. Następnie uruchom grę w trybie single player i aktywuj te dwie modyfikacje w menadżerze modyfikacji. Po przejściu z trybu single player do trybu multiplayer pojawi się się komunikat o brakujących modyfikacjach, naciśnij kontynuuj i ciesz się z jazdy. Czekam na odpowiedź, czy udało Ci się rozwiązać ten problem. Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support
 13. EPS!LON

  Problem z wersją gry .

  @MonteCristo, Cieszę się, że Twój problem został rozwiązany. Życzę szerokiej drogi. Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do rozwiązanych tematów.
 14. EPS!LON

  Problem z wersją gry .

  Witaj @MonteCristo, Aktualna wersja TruckersMP to 0.2.2.6.0 Alpha | Launcher 1.0.0.5. Aktualną wersję launchera możesz pobrać tutaj. Ta wersja TruckersMP wspiera Euro Truck Simulator 2 w wersji 1.34.0.17s oraz American Truck Simulator w wersji 1.34.0.4s. Launcher wspiera gry tylko w trybie 64-bit. Aby zagrać w trybie multiplayer musisz zainstalować najnowszą wersję launchera TruckersMP oraz mieć pewność, że wybrałeś: dla Euro Truck Simulator 2: Brak - anulowanie udziału w testach beta w Steam > Biblioteka > Euro Truck Simulator 2 > Prawy przycisk myszy > Właściwości > BETA dla American Truck Simulator: Brak - anulowanie udziału w testach beta w Steam > Biblioteka > American Truck Simulator > Prawy przycisk myszy > Właściwości > BETA Jeśli miałeś inną wersję gry, proszę poczekaj, aż gra się zaktualizuje, a następnie sprawdź, czy problem dalej występuje. Jeżeli problem nie został naprawiony przeczytaj ten temat i zastosuj się do instrukcji w nim zawartych. Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support
 15. EPS!LON

  CB Radio

  Witaj @HanibaII, Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez następne 2 dni i dlatego przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów. Życzę spokojnej nocy! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Przenoszę do nierozwiązanych tematów.
×