EPS!LON

Members
 • Content count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Trainee

About EPS!LON

 • Rank
  I can drive!

Profile Information

 • Gender Male
 • Virtual Trucking Company N-TRANS
 • Preferred Trucks Scania
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

472 profile views
 1. N-TRANS

  Dnia 20.10.2017r. odbył się konwój firmowy. Wszyscy spotkaliśmy się w Kiel i ruszyliśmy w stronę Stuttgartu. Trasa przebiegła bez problemowo. Życzymy szerokości i przyczepności :)
 2. Mecha-Trans

  Firma życzy powodzenia.
 3. Szukam Pracy

  Podałeś zły link do steama.
 4. N-TRANS

  Dnia 15.10.2017r. odbył się konwój z firmą Hard Group Transport. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na wspólne spędzenie wieczoru podczas jazdy. Trasa biegła ze Szczecina aż do słonecznej Italii, a dokładniej do Wenecji. Wszystkim życzymy szerokości i przyczepności
 5. [ATS] Lista Dilerów Ciężarówek

  Bardzo fajnie, że ktoś zrobił taką listę. Szacunek za poświęcony czas
 6. N-TRANS

  Dnia 14.10.2017r. odbył się konwój z okazji trzecich urodzin firmy ITL-Trans. Trasa w miłej atmosferze przebiegła bardzo szybko. Jubilatom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego, jak największej ilości kilometrów, jak największej liczby zatrudnionych pracowników, jak największej ilości przejechanych tras i nie tylko. W imprezie brały udział firmy takie jak: - ITL-Trans - Orzeł-Trans Wirtualna Spedycja - Blue-Trans: Spedition - SpediStar - SpeedyTrans - MagTrans Wirtualna Spedycja - Black Arrows - N-Trans Wszystkim życzymy szerokości i przyczepności N-Trans
 7. I urodziny N-TRANS

  Serdecznie dziękujemy
 8. N-TRANS

  Trzy dniowa impreza urodzinowa dobiegła końca. Podczas tych trzech wyjątkowych dla Nas dni było miło Nam gościć wszystkie zaproszone firmy na tą uroczystość. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za przybycie. Sesja zdjęciowa z trzech dni dostępna w spoilerze.
 9. I urodziny N-TRANS

  Dzień trzeci pierwszych urodzin firmy N-TRANS dobiegł już końca, co oznacza, że 3 dniowa impreza również dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim firmom uczestniczącym za przybycie jak i za bardzo miłe życzenia. Sesja zdjęciowa z trzech dni jest dostępna w spoilerze.
 10. I urodziny N-TRANS

  Po ostatniej aktualizacji posta zostali dopisani piloci w grze American Truck Simulator.
 11. I urodziny N-TRANS

  W imieniu całej wirtualnej spedycjiserdecznie dziękuję za życzenia. Dzień drugi pierwszych urodzin Naszej firmy dobiegł już końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom biorącym udział w Naszej imprezie, za przybycie na tą ważną dla Nas uroczystość. Przypominamy o jutrzejszym konwoju w American Truck Simulator.
 12. N-TRANS

  Wczorajsza jazda z zarządem firmy ANDRESPOL. Dziękuję Janczarowi, Pandzie jak i Ciricowi za wspólną jazdę.
 13. Szybcy i Wściekli Edycja I

  Witamy nowe firmy
 14. N-TRANS

  Dziękujemy