Jump to content

EPS!LON

Trial Game Moderator
 • Content Count

  1539
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by EPS!LON

 1. EPS!LON

  [Forum game] Players vs staff

  Back to 1
 2. EPS!LON

  Nie mogę wejść

  Witaj @Bitek123YT (PL), Przeczytaj proszę ten wątek i zastosuj się do instrukcji w nim opisanych. Po wykonaniu tych czynności sprawdź, czy problem dalej występuje. Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, EPS!LON
 3. Życzę wszystkim powodzenia!
 4. The Support team is now recruiting, read more about it here:

  Good luck!

  1. [Mega Trans] CrystaL

   [Mega Trans] CrystaL

   Good luck to everyone!

  2. [ETS2MCG] Kien Giang

   [ETS2MCG] Kien Giang

   good luck to everyone :) 

 5. EPS!LON

  Skin do naczepy ets2mp

  Witaj, Niestety modyfikacje nie są wspierane przez TruckersMP. Z poważaniem, EPS!LON
 6. EPS!LON

  Komunikat "Fatal Error" podczas włączania gry

  Witaj @Randy Cunningham, Wyślij nam proszę plik game.log oraz crash.log. Plik game.log znajdziesz tutaj: C:\Users\NAZWA_UŻYTKOWNIKA\Documents\Euro Truck Simulator 2 Plik crash.log znajdziesz tutaj: C:\Users\NAZWA_UŻYTKOWNIKA\Documents\ETS2MP Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, EPS!LON
 7. EPS!LON

  Wersja Developerska

  Witaj @Diar_PL, Z mojego doświadczenia wiem, że jest to prawdopodobnie wina TrucksBooka. Z poważaniem, EPS!LON
 8. Good night :tmp:

  1. JJay

   JJay

   Good night :lol:

  2. BL4CK$K1LL

   BL4CK$K1LL

   Good Night :wub:

  3. SgTSuspekT

   SgTSuspekT

   Good Nigh

 9. Happy Women’s Day! :wub:

  1. Show previous comments  2 more
  2. Alon

   Alon

   :lol::lol::lol:Happy holiday

  3. Azusakawa*

   Azusakawa*

   Happy holiday:D

  4. Kid Fabi

   Kid Fabi

   Dziękuję i wzajemnie :love:

   :troll:

 10. Gratuluję wszystkim zwycięzcom!
 11. EPS!LON

  winter mod

  Witaj @luzyn5, Uruchom launcher TruckersMP, zaloguj się na swoje konto, połącz się z jakimkolwiek serwerem, naciśnij TAB, prawy przycisk myszy, wejdź w ustawienia, przejdź do zakładki general, odznacz funkcję Season effects, następnie naciśnij Apply i Ok. Po wykonaniu tych czynności sprawdź, czy problem dalej występuje. Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Trial Game Moderator Observer
 12. Witaj @Ejdrien., Powiedz nam proszę, czy podczas próby uruchomienia launchera TruckersMP wyskakuje jakiś komunikat. Jeżeli tak, to wyślij nam jego zdjęcie. Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Trial Game Moderator Observer
 13. EPS!LON

  Nie mogę się zarejestrować

  Witaj @kawkaaaa, Ten temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni. W związku z tym przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów. Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej. Życzę miłego dnia! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.
 14. EPS!LON

  Pronlem z real operation

  Witaj @Young Pazio, Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni i dlatego przenoszę go do nieaktywnych tematów. Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej. Życzę miłego dnia! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.
 15. EPS!LON

  Pytanie

  Witaj @INEX, Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez następne 2 dni i dlatego przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów. Życzę miłego dnia! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Przenoszę do nierozwiązanych tematów.
 16. EPS!LON

  ETS2MP Wyłącza się, i włącza z powrotem.

  Witaj @FeLaS <3, Sprawdź proszę, czy ten problem występuje również w trybie single player. Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support
 17. EPS!LON

  Winter Mod

  Dear @AirSociety, This topic has been inactive for 2 more days and because of that, the topic will be moved to the Unsolved topics section. Thank you very much for your help and participation. Have a great day! //Moved to Unsolved due to inactivity.
 18. EPS!LON

  issue signing in to truckersmp in game

  Dear @d3n0_, This topic has been inactive for 2 more days and because of that, the topic will be moved to the Unsolved topics section. Thank you very much for your help and participation. Have a great day! //Moved to Unsolved due to inactivity.
 19. EPS!LON

  TruckersMP - Languages supported by the Support Team

  Updated: @BL4CK$K1LL joined to the support team as a trial support (Russian, Georgian, English & Kurdish). Welcome!
 20. EPS!LON

  Pytanie

  Witaj @INEX, Ten temat był nieaktywny przez ostatnie 3 dni. W związku z tym przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów. Jeżeli wciąż potrzebujesz pomocy - stwórz nowy temat, bądź stwórz bilet do pomocy technicznej. Życzę miłego wieczoru! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do nieaktywnych tematów.
 21. EPS!LON

  Problem z kierownicą w grze

  Witaj @Urbaan, Chciałbym Cię poinformować, że Twój temat był nieaktywny przez następne 2 dni i dlatego przenoszę go do sekcji nierozwiązanych tematów. Życzę miłego dnia! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Przenoszę do nierozwiązanych tematów.
 22. EPS!LON

  Brak możliwości pisania na MP

  @darekza1, Cieszę się, że Twój problem został rozwiązany. Życzę miłego dnia! Z poważaniem, EPS!LON TruckersMP Support //Zamykam i przenoszę do rozwiązanych.
×