Jump to content

Suleyman.53

Game Moderator
 • Content Count

  1793
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4648 Veteran Driver

About Suleyman.53

 • Rank
  Don't Worry, Be Happy!
 • Birthday 06/12/1993

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Interests
  Trucking
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Germany: Frankfurt am Main
 • Known languages
  English, Turkish

Recent Profile Visitors

80325 profile views
 1. Wolves™ ile konvoydan bir anı :wub::wub::wub:

   

  ets2_20191201_214727_00.png

   

  with @RequieB @POPTOYS :wub:

 2. :wub::wub::wub:

   

  ets2_20191130_053243_00.png

  1. Show previous comments  1 more
  2. [Kobra] YusuFuuR

   [Kobra] YusuFuuR

   Yine döktürmüşsün kral :D❤️ 

  3. Emirhan kurt 29

   Emirhan kurt 29

   yine yakıyorsun 

  4. [BAR] Drexyy

   [BAR] Drexyy

   abi senin fotolara bakmak için hep pcyi çeviriyorum ya :D 

 3. Admin bey, kolay gelsin, sizi bizim oralarda görmüşler :LUL:🕵️‍♂️

  1. [Kobra] YusuFuuR

   [Kobra] YusuFuuR

   Kesinlikle ben söylemedim :D

 4. How's going Suley :)

   

  1. Suleyman.53

   Suleyman.53

   Everything is great, thanks for ask :wub:

  2. TeamAudi l Chemistry l M

   TeamAudi l Chemistry l M

   No problem :) Have a good day.

 5.  

  Have a nice day mate! :D 

  1. Suleyman.53

   Suleyman.53

   thanks mate :wub:

 6. Herkese Merhaba, Bir çoğunuzun bildiği gibi ProMods haritası TruckersMP tarafından desteklenir oldu. ProMods haritasında bulunan Kirkenes şehrinde bulunan Maden yolu son zamanlarda popüler bir hale geldi. Bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bu yol içerisinde bazı zorlukları barındırıyor. Bu zorlukların başında gelen yolun dar ve engebeli olmasıdır. Yolun dar ve engebeli olması sebebiyle ve bir de bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmesiyle bu yol üzerinde bir çok yer de trafik sıkışıklığı meydana gelmektedir. Bu rehberi hazırlamamda ki asıl amaç bu dar ve engebeli yol da sağlıklı bir şekilde sürüş yapabilmenize yardımcı olmaktır. Şimdi rehberimize başlayalım; Bu yola girdiyseniz ilk olarak sabırlı,sakin ve anlayışlı olabilmeniz gerekir. Biraz da centilmen olmanız gerekir. Bu yolda sürerken gidebildiğiniz kadar sağınıza yanaşın. Ne kadar çok sağınıza yanaşırsanız karşınızdan gelen oyuncular o kadar rahat geçebileceklerdir. Eğer önünüzde ki oyuncu trafik sebebiyle durduysa mümkün olduğu kadar ona yanaşın. Çünkü arkada bırakılan mesafe ne kadar fazlaysa diğer kullanıcılar o derece rahat geçebilir. Özellikle bazı noktalarda 1 cm bile ileride durmak bazı sıkışıklıkları giderecektir. Eğer alçak bir dorse kullanıyorsanız ve maden içinden yola başladıysanız büyük ihtimalle yola sıkışacaksınız. Yola sıkışmamak için maden çıkışında ki tümsekli dönemece çapraz bir şekilde girmeye çalışın. Çünkü düz girdiğiniz taktir de dorseniz yola takılacaktır. Diyelim ki bir şekilde yola sıkıştınız ve tüm çabalarınıza rağmen çıkamıyorsunuz. Bu durum da F7+ENTER yaparak tamir istasyonuna gitmeniz gerekir. Çünkü ne kadar çok beklerseniz ve ya çıkmaya çalışırsanız arkanızda bir o derece trafik birikecektir. Çift dorse kullanıyorsanız ve bu yola girdiyseniz virajları alabildiğiniz kadar geniş alın. Çünkü dar aldığınız takdir de sıkışabilirsiniz ve arkanızda biriken trafik varsa geri gelmeniz ve kurtulmanız büyük olasılıkla imkansız olacaktır. Eğer kullandığınız bilgisayar ve internet iyi değilse sıkıştığınız zaman otomatik kayda geri dönmeyin. Çünkü bir takım bağlantı sorunları oluşabilir ve diğer kullanıcılara hasar verebilirsiniz. En iyi seçenek tamir istasyonuna gitmektir. Hiçbir şekilde trafik sıkışıklığında önünüzde ki kullanıcıyı sollamayın. Çünkü girecek bir yer bulamayacaksınız ve karşıdan gelen oyuncuları engellemiş olacaksınız. Fazla hızlı kullanmayın. Çünkü yol engebeli olduğu için yüksek hızlarda çekiciniz ve ya aracınız kontrolünüzden çıkabilir. Beklerken her an hareket edecekmiş gibi bekleyin. Önünüzde ki hareket ettiği zaman siz de hareket edip. Kısa süre de olsa AFK kalmanız trafiği bir o kadar zora sokacaktır. (Eğer yol vermeniz gerekmiyorsa) Son olarak TruckersMP Kurallarına uyduğunuzdan emin olmalısınız. Umarım bu rehber sizler için faydalı bir rehber olur. Eklenmesini istediğiniz başka bir öneri olursa yorum olarak bildirmekten çekinmeyin. Saygılarımla, Suleyman.53 TruckersMP Game Moderator. Created by Suleyman.53
 7. From convoy with Wolves™ :wub::wub::wub:

  img.png

 8. Benim tercihim her zaman volvo'dan yana olur. Çünkü gerek dış görünüşü güzel gerekse iç kabini. Volvo'nun farlarında ki o keskin hatlar beni kendisine adeta bağlıyor. Hatta ETS2'yi orjinal olarak almamda ki en büyük sebeplerdendi zamanında. Çünkü crack olarak oynuyordum Volvo yeni gelmişti. Ve sırf volvo hayranlığım yüzünden ve volvo'yu kullanabilmek için oyunu orjinal olarak almıştım. Her ne kadar başka çekicileri de kullansam volvo'nun yeri bir başkadır benim için.
 9. “Consult not your fears but your hopes and your dreams. Think not about your frustrations, but about your unfulfilled potential. Concern yourself not with what you tried and failed in, but with what it is still possible for you to do.”

   

  Good Morning Truckers:wub::wub::wub:

   

  ets2_20191114_104751_00.png

  1. Emirhan kurt 29

   Emirhan kurt 29

   GÜNAYDIN 

  2. [BAR] Drexyy

   [BAR] Drexyy

   günaydın kral

 10. It's really great to be in this community.I want to thanks all truckers who contributed to this community.
×
×
 • Create New...