Jump to content

Wersja 0.2.0 została wydana.


Recommended Posts

Ten błąd nie jest oczywistym błędem, ale zazwyczaj jest to spowodowane błędami w grze (a raczej z używania modów na danym save), może też to oznaczać za słaby sprzęt. Więcej będziemy wiedzieli jak załączysz log game.log.txt.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam najmocniej, ale Duchem Świętym nie jestem by stwierdzić jaki masz sprzęt na odległość... Stwierdzam fakt, który MOŻE mieć miejsce, a nie, że on występuje...

 

może też to oznaczać za słaby sprzęt

 

Czasami zanim coś napiszesz pomyśl, czy ktoś inny może mieć 100% info o Twoim sprzęcie nie podając jej specyfikacji, a nie od razu spinasz się o jedno słowo wyjęte z całego tekstu, który oznacza MOŻE, a nie MUSI!

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Odpowiecie mi, to co wyżej napisałem. czego gdy włączam grę przez MultiPlayer to włącza mi się z wersji 32 bitowej, a nie z 64 bitowej wersji, taki co mam system poprawicie to.

Zły dział.. do jasnej kurewki a ja ciągle tu wchodze z nadzieją że jest nowa aktualizacja -,- patrze a tu to co zawsze...

Tu masz dobry dział : http://forum.ets2mp.com/index.php?/forum/56-pomoc/

Edit : woqash nie ma problemu :D

Ale proszę jak macie jakieś problemy to piszcie w przeznaczonym do tego działu. Osoby które siedzą na telefonie mają już nadzieje ze może jakaś aktualizacja a tu kicha marycha..

  • Upvote 1

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

Chciałem się zapytać o jedn dzwięk w MultiPlayer, czy ten dzwięk co cofamy z kabiny będzie poprawiony w następnej wersji. wydaje mi się że to powinno być na tej wersji bez neta jest.

Odpowiecie mi, to co wyżej napisałem. czego gdy włączam grę przez  MultiPlayer to włącza mi się z wersji 32 bitowej, a nie z 64 bitowej wersji, taki co mam system poprawicie to.

Wyżej napisałeś coś o dźwięku, czego nikt nie zrozumiał, a co do wersji x86/x64 to Multiplayer działa tylko w wersji 32-bitowej i nic nie wskazuje na to by była wersja 64-bitowa w najbliższym, ani w najdalszym czasie. (32-bitowa wersja jest uniwersalna bo działa na 32-bitowym i 64-bitowym systemie, a różnica w wydajności wersji 64-bitowej w porównaniu do 32-bitowej nie jest na tyle duża - o ile na niektórych sprzętach w ogóle jej nie ma - by była konieczność wydawania Multiplayera również w wersji 64-bitowej, co na tą chwilę jest niemożliwe). Tutaj masz trochę informacji co do wersji 64-bitowej, które powinny rozwiać Twoje wątpliwości.

 

Przepraszam Piotrekxx :)

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.