• Announcements

  • Krashnz

   Server Downtime   01/04/18

   Hello Truckers! In response to recent developments with certain processor exploits We will be shutting down US1 / AS1 / SA1 until we get confirmation from the datacenters that the shared physical servers that these are hosted on have been patched. While at this time we are not aware of any active attacks against our users, we take security extremely seriously and do not want to risk any chances as they are on hardware shared with other customers of whom we do not know. You may also notice the website being unavailable for a few moments over the next few days. This is due to our datacenter provider patching our fleet of 30 servers. We apologize for any frustrations this may cause, however know this is a very important step that is required to secure our users data. Thank you for your understanding.   Forum thread Homepage blog post

EP07-1023

Veteran Driver III
 • Content count

  331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Trucker

5 Followers

About EP07-1023

 • Rank
  It’s over 9000km!

Recent Profile Visitors

984 profile views
 1. Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Gra ma być symulatorem, bo ma w nazwie symulator czy dlatego bo Ty tak mówisz? Jak na razie tylko ta mniejszość chce, żeby to był symulator z krwi i kości, bo ani gracze, ani autorzy gry, ani autorzy multiplayera tak jej nie traktują. Skoro twierdzisz, że to gracz powinien dostosować się do gry, to może pora się pogodzić, że to nie jest i nie będzie Wasz wymarzony symulator, w którym wszystko jest z życia wzięte.
 2. Ets mp update

  Czekasz od osiemnastej i jeszcze nie ma? SKANDAL!
 3. Zima nadchodzi!

 4. Blokada włączenia Kogutów przy normalnych ładunkach

  Chwila chwila, to jak w końcu jest? Nie chcemy kogutów bo to odbieganie od realizmu, czy dlatego, że powoduje spadki fpsów. Jeżeli powoduje spadki, to można je wyłączyć. W przeciwieństwie do podwozia 8x4.
 5. Kickowanie przez "koguty"

  To chyba sam powinieneś wiedzieć gdzie zrobiłeś te screeny.
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @AMF Skoro tak bardzo lubisz argument "jak się nie podoba, to zrób sam", to może sam pójdziesz do SCSu i sprawisz, żeby ludzie nie mieli powodów do narzekań na słabej jakości modele? Dafem zajmuje się ktoś. Nie obchodzi mnie kto. To SCS się podpisuje pod tym dafem, to SCS publikuje nowinki (dotyczące tego dafa) na swoim blogu. Nie ma podziału na SCS i podwykonawców. Jeśli tak bardzo Cię razi, że ktoś nigdy w życiu nie modelował, to tylko Twój problem. To Ci, którzy nie modelują, korzystają z tych dodatków, ciężarówek etc.
 7. Akceptowanie postów w tematach

  I ponownie chcąc rozwiązać pewien problem, zabieracie się do tego od dupy strony. Idea jest taka, żeby odsiać bezwartościowe pseudoporady. Nikt nie ma co do tego wątpliwości i nikt nie powinien temu zaprzeczyć. Sam w sobie pomysł jest dobry. Nie sądzę, żeby był jakiś inny, który działałby równie skutecznie. W teorii te pseudoporady są odsiewane, a posty, które rzeczywiście pomagają, pokazują się. Dzięki temu ludzie proszący o pomoc nie muszą zastanawiać się, które porady są rzeczywiście poradami i nie muszą się obawiać uszkodzenia czegokolwiek. Powołana została grupa osób, które dbają między innymi o to, aby tylko wartościowe wiadomości się pokazywały. Z tego co piszecie, do tego momentu wszystko jest jak najbardziej w porządku. Według Was problemy pojawiają się dopiero przy efektywności tej grupy. Po co więc chcecie cofać się do początku i rozwiązać jeden problem, tworząc przy okazji drugi? Wypadałoby wyciągać konsekwencje od osób, które odpowiedzialne są za opóźnienia przy akceptacji wartościowych postów, lub w ogóle się nie pojawiają.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Pozwolę sobie pominąć wstęp. Rozmawiamy na temat gry, to trzymajmy się tematu. Po co odnosić się do spraw nieistotnych, tj. prywatnych preferencji. Jak już mówiłem. Cieszenie się z każdej rzeczy jest absurdalne. Idziesz do restauracji, płacisz za obiad, płacisz za napój, w gratisie dostajesz ciasto i kości wyjęte ze śmietnika. Cieszysz się z obiadu, w końcu za niego zapłaciłeś, to samo z napoju. Ciastko dostałeś za darmo, super. Oczywiste, że z kości się nie cieszysz i wolałbyś zapłacić za kurczaka, niż dostawać za darmo same kości. Przykłady darmowej zawartości, które podałeś, tak na prawdę nie dodają nic nowego. I nie wmawiajmy sobie, że jest inaczej. Skoro podajesz taki argument, to wypadałoby podać ile pieniędzy z czego, zostało na co przeznaczone. Inaczej argument nic nie wnosi do tematu. Równie dobrze mogło to być 10% jak i 50%, w co szczerze wątpię. Odnośnie pierwszej części dotyczącej nowej zawartości. Trochę gadasz głupoty. Żeby daleko nie szukać, ze Skandynawii ludzie byli zadowoleni. Głosy niezadowolenia będą zawsze, tylko w przypadku w/w Skandynawii było ich mało, w przeciwieństwie do innych, często darmowych rzeczy, które wnoszą bardzo mało do rozgrywki. Odnośnie drugiej części dotyczącej rozwoju. Zmiany prędzej czy później przyjdą. Jeżeli SCS zechce w końcu zauważyć głosy niezadowolenia, to może szybciej. Jeśli dalej będziemy chwalić ich za każdy, niezależnie od jakości i użyteczności, to później. Gorzej jeśli znajdzie się konkurencja na poziomie. Wtedy czasu na zmiany może już nie być.
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Cieszenie się z każdej zrobionej przez SCS rzeczy jest bzdurą. Jest całkowicie złym podejściem. Mogą zrobić coś fajnego i wtedy należy się cieszyć, ale równie dobrze mogą się defekować. Z tego drugiego też mam się cieszyć? Proszę... Piszecie o tym, że dostajemy darmową zawartość i każą nam płacić kilka złotych za wątpliwej jakości malowania. Nikt nigdy nie powiedział, że tą lepszą zawartość mają robić za darmo! Niech każą płacić za dodatki, ale niech te dodatki trzymają poziom, niech będą warte swojej ceny. Nie wierzę, że większość czasu patrzycie na ciężarówkę z zewnątrz. Dlatego fakt, iż wnętrze, przykładowo, mana nie trzyma nawet średniego poziomu jest kuriozalne. Podnoszenie osi w naczepie wstępem do czegoś większego? Równie wiarygodne jak plany tandemów zapisane w plikach graficznych, o których koniec końców nie słychać. Reasumując. Chwalmy studio, kiedy zrobią coś na prawdę fajnego i użytecznego, ale kiedy wprowadzają dodatki wątpliwej jakości, to nie możemy głaskać ich po główkach.
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  W grze liczba miast, to nawet nie 3/4 liczby województw. Przy tej skali robienie afery o jedną literkę nie ma sensu. W gruncie rzeczy nawet nie jedną, a dwie literki. Przecież dochodzi do tego numer operacyjny. Dużo większym problemem jest tekstura, która jest co najwyżej paskudna. Odblaskowe prostokąty, tylko od i do środka pierwszej i drugiej pary drzwi. Biały, który powinien być srebrny. Odwrotnie założona belka, czerwony po złej stronie. Dodatkowo wygląda jakby była niewymiarowa. Coś jest nie tak z modelem lub teksturą. Radiowóz wydaje się być strasznie kanciasty, jednak nie wiem, czy to wina nienaturalnie podkreślonych rys na teksturze, czy samego modelu. Wóz tylko do ruchu AI, jak najlżejszy itd. itd. bla bla bla, ale dało się z tego wycisnąć więcej bez strat w optymalizacji.
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czemu piszesz, że "HPH zamiast HPP"? Ostatnia litera oznacza dany region, z którego pochodzi radiowóz. HPH mazowieckie, HPP śląskie, HPW zachodniopomorskie, HPA KGP itd. Więc jest jak najbardziej poprawnie.
 12. Ciemny motyw Forum

  Przejście do najnowszego tematu faktycznie można poprawić. Zielona kropka często zlewa się z kropką od przypięcia wątków. Wątek z nową odpowiedzią jest podbijany do góry, na górze są wątki przypięte i zdarza się ignorować nowe posty z tego powodu.
 13. Idioci na drogach

  ^No i sam widzisz, podałeś świetny argument przeciwko banowaniu permanentnemu. Trzy razy zostałeś zbanowany i się nawróciłeś.
 14. Dlaczego akurat EP07-1023? 

  1. Show previous comments  4 more
  2. WarMaz

   WarMaz

   Pewnie albo Maszyna albo Train Driver 2

  3. EP07-1023

   EP07-1023

   Jak je robiłem, to TD2 mogło jeszcze nie być. Gdzieś mi się zapodziało kilka tekstur.

   a274daaccb8382fdcd83e81b292a3e81.png

  4. WarMaz

   WarMaz

   Pomyśl może o teksturach do TD2

 15. Poglądy polityczne czy sztuczna napinka w MP?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Osoba_publiczna https://pl.wikipedia.org/wiki/Osoba_prywatna